Pašauj vaļā un iekšā, ārā...

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pašauj vaļā un iekšā, ārā... Empty Pašauj vaļā un iekšā, ārā...

Post by laaceens30 Svētdena Maijs 10, 2015 10:47 pm

Sveiciens visiem, kas neslīcina savas bēdas par neveiksmīgo sezonu un seko līdzi Pasaules čempionātam, kas šogad notiek Prāgā. Mani sauc Onžejs Plostinovičs un esmu no Prāgas visas Čehijas galvenā ikdienas žurnāla/avīzes "Praha days". Šajā čempionātā esmu redzējis visas spēles un katrā ir bijis savs asumiņš, kas šo spēli padara ļoti, ļoti interesantu. Ļoti lielu pārsteigumu pagaidām ir sagādājusi Itālija abās aizvadītajās spēlēs izcīnot uzvaras. Pirmā uzvara bija pār galvenajiem favorītiem uz titulu - Kanādu un šodien viņi pieveica ļoti spēcīgo Zviedrijas izlasi. Pēc šāda čempionāta sākuma es nebrīnīšos, ja Itāļi tiks 1/4 finālā. Bet tomēr, mani visvairāk saista divas izlases LSHL Latvija un LSHL Leģionāri. Šīs ir divas, pavisam jaunas izlases, kurām šis ir pirmais Pasaules čempionāts. Pagaidām Latvijas izlase aizvadījusi 3 spēles, bet Leģionaŗi tikai 2. Interesanti, ka abām komandām pirmais mačs tikai aizvadīts savā starpā, kur pārāki bija Leģionāri.

Šodien, pēc uzvaras garā bullīšu sērijā pret Vācijas izlasi, uz interviju esmu noķēris Latviajs izlases vārtu vīru - Valtu Pumpuru.

O.P. Sveiks, Valt! Apsveicu ar uzvaru!
V.P. Sveiki! Paldies, paldies, bet nu baigi apmierināts ar spēli neesmu...



O.P. To varam redzēt pēc tavas sejas izteiksmes, bet tomēr, uzvara paliek uzvara. Šai spēlei pieķersimies nedaudz vēlāk, bet sāksim analizēt turnīru no paša sākuma. Sāksim ar to, kā jūs ieradāties uz šo čempionātu?
V.P. Korektāk būtu, kā es ierados, jo es ierados atsevišķi no paŗējās izlases un pēdējais. Bija šādas tādas problēmiņas, izrādījās, ka izlases vadība nebija man nokārtojuši vīzu un bija jāpaliek dažas dienas Latvijā, lai vispār varētu atbraukt uz šo čempionātu.


O.P. Kā tad tā, vai vadība nebija rēķinājusies ar tevi šajā čempionātā?
V.P. Protams, ka vadība bija rēķinājusies un zināja, ka ieradīšos uz čempionātu, bet kāds spēlētājs pateica, ka man tur nav ko darīt, jo man priekšā būs Emīls (Skapis) un, ka iespējams nemaz neieradīšos. Tā nu komanda noticēja šim un man vīzu nenokārtoja.


O.P. Skaidrs ar to jūsu izlasīti! (Smejas) Tātad kā aizritēja gatavošanās pirmajai spēlei, kas jums noteikti biaj ļoti principiāla.
V.P. Protams, šī bija ļoti principiāla spēle. Bet spēlei negatavojāmies diži savādāk kā savās komandās, vienīgi, ajuninājums, kas nācis ir no Basukas ir pirms spēles vistu dedzināšana. To mūsu vidū ienesa mūsu izlases galvenais treneris Slinkais Čūbijs. Tā bija diezgan smirdīga padarīšana un, šķiet, ka tas nepalīdzēja, jo Leģionāriem zaudējām.


O.P. Vai tev ir kādas idejas, kāpēc tā notika?
V.P. Hmm... Iespējams tas, ka komandai šī bija pirmā spēle kopā. Tomēr katrs esam no savas komandas un diezgan grūti jau pirmajā spēlē atrast kopīgu valodu. Un, protams, tas gan mūs iegāza arī pēdējā spēlē, bet NORAIDĪJUMI!!! Tie mūs arī ļoti, ļoti iegāza. Nevajadzīga spēle ar augsti paceltu nūju, vai turēšana ar nūju. Tiešām nesaprotu, kas darījās spēlētāju galvās.


O.P. Pats laukumā devies tikai trešajā trešdaļā un paliki sausā. Vai uzskati, ka komandas vārtusargs, kas atradās laukumā pirms tevis bija vainojams izlases ielaistajos 5 vārtos?
V.P. Teikšu tā. Emīlu nedrīkst vainot. Viņš darīja visu, ko viņš spēja. Brīdī, kad devos viņu nomainīt, redzēju viņa skatienā vilšanos, ka debija neva izdevusies tāda, kādu viņš būtu vēlējies. Ceru, ka viņš nav zaudējis pārliecību par saviem spēkiem.


O.P. Pēc šīs spēles viņš vairs nav devies laukumā. Vai paredzi viņa neatgriešanos vairs laukumā?
V.P. Šis jautājums galīgi nav manā kompetencē. To, lai lemj treneri, es tikai daru savu darbu. Ir iespējas, ka arī es nospēlēju kādu neveigsmīgu spēli, kurā viņš atkal tiek palaists laukumā un aizvada izcilu spēli.


O.P. Labi, dodamies tālāk. Varenā Krieviajs izlase sagrauta, nebaidos šī vārda, ar 6-1. Vienīgos vārtus iemeta Žeņa Malkins. Kas bija noticis ar šo izlasi?
V.P. Teikšu tā, šī spēle manā atmiņā nav īpaši palikusi, jo pēc spēles jutos tā noguris, kaut tikai izdarīti tikai 23 metini, bet likās, ka esmu izdzēris puslitru kandžas. Bet, ko es avru zināt, kas notika Krieviem. Vienu gan es zinu, ka iemetienos, viņi mums neizrādīja pilnīgi nekādu konkurenci uzvarot tikai 1 iemetienu.


O.P. Nu tad parunāsim par šodienas spēli, kur pazaudējāt 1 punktu, iespējams uz noraidījumu rēķina.
V.P. Nē, tas nebija noraidījumu rēķins. Mēs mazākumā neielaidām nevienu golu. Bet tie metieni, bija fantastiski. Šķiet pirmais gols, kur pretinieks caur padusi tālajā vārtu malā raidīja ripu biaj fantastisks, pat nodomāju, kaut es tā spētu mest.


O.P. Šajā spēlē 7 noraidījumi komandai, kas notika.
V.P. Kāpēc juš to prasat man? Es esmu vārtsargs un man par tiem laukuma spēlētāja gājieniem nav daļas, nespēja saturēt nervus, joptvajumaķ b**. Atvainojos, uzdzen man šī spēle nepatiku.


O.P. Labi, beigsim interviju, atpu'ties un ceram daudz skaistu uzvaru.
V.P. Paldies, noteikti atpūtīšos un noteikti uzvaras būs.


Tātad šis bija Valts Pumpurs no LSHL Latvijas izlases. Pagaidām šai izlasei ir 5 punkti, ko viņi spēs tālāk, tad jau redzēsim!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Pašauj vaļā un iekšā, ārā... Empty Re: Pašauj vaļā un iekšā, ārā...

Post by Viedais Pirmdiena Maijs 11, 2015 11:50 am

Trūkst kāds vizuāls odziņš, bet intervijai nav ne vainas! I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Pašauj vaļā un iekšā, ārā... Empty Re: Pašauj vaļā un iekšā, ārā...

Post by bukss Trešdiena Maijs 13, 2015 11:50 pm

Piekrītu Viedajam. Viss ir labi, bet tas vizuālais nedaudz pietrūkst.

6TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Pašauj vaļā un iekšā, ārā... Empty Re: Pašauj vaļā un iekšā, ārā...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā