Pārdomāju

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pārdomāju - Page 2 Empty Re: Pārdomāju

Post by Seriijs19 Pirmdiena Maijs 11, 2015 6:20 pm

Viedais rakstīja:Nu huiņu viņš vāra, bet tas, ka 16-25 gadīgi cilvēki, saukā 13 gadīgu puišeli par dauni ir vēl lielākā dirsā, man kauns par jums, ja arī viņam prātiņš vēl par īsu, kas ir loģiski, viņš vēl tikai aug un tajos gados vispār sāk (cits agrāk, cits vēlāk) veidot savu raksturu, attieksmi un dzīves uzskatus ir saprotami, bet jūs lielie teļi tik tiešām par savām darbībam un izteicieniem varētu padomāt.

Ja tika pieņemts tas likums, ko vakarā noskaidrosim, tad tiks atņemti TP abiem, gan Krauzem, gan Aumeisteram, gan visiem pārējiem, kuri beiguši karjeras pēc likuma izsludināšanas (ja tas ir noticis, tagad neatminos un neatradu).

+Aumeisters dabūs papildus sodu par savām darbībām, bet ja turpināsies klaja maza bērna nodiršana no galvas līdz kājām šeit forumā ar necenzētu leksiku, visi iesaistītie autori arī dabūs pēc nopelniem.
13 gados ir jāsaprot, jebkurā gadījumā, ka tik atklāti zagt/kopēt nav labi. Parādi manos teikumos, kur es būtu viņu nosaucis par dauni. Nekur. Bija manas domas. Un viss.
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārdomāju - Page 2 Empty Re: Pārdomāju

Post by Viedais Pirmdiena Maijs 11, 2015 6:26 pm

Es tak tavu posto nequotoju, ko tu sacepies? Es par visu attieksmi pret viņu kopumā. Ir mazs pirātelis, kurš sazadzies, bet tie trīsstāvīgie ir nevietā.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārdomāju - Page 2 Empty Re: Pārdomāju

Post by Powrish Pirmdiena Maijs 11, 2015 6:53 pm

Sveix atpakaļ, laipni gaidīts! :]
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārdomāju - Page 2 Empty Re: Pārdomāju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā