Notikumu pavērsiens Prāgā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Notikumu pavērsiens Prāgā Empty Notikumu pavērsiens Prāgā

Post by bukss Svētdena Maijs 03, 2015 11:22 pm

     Pēc  pastaigas pa Prāgu atgriezos viesnīcā un tur mani gaidīja liels pārsteigums. Vestibilā pamanīju Latvijas izlases galveno treneri Slinko Čubi, viņš man uzsauca vakariņas. Bet tas nebija galvenais. Sākumā viņš apjautājās kā jūtos, vai neesmu noguris un kādi plāni līdz LSHL draftam. Izstāstīju ka nav plānu, šobrīd atpūšos un atbraucu atbalstīt Latvijas izlasi. Čubis tā nosmīnēja un izstāstīja par situāciju ar aizsargiem. Un tad sekoja neticamais, viņš piedāvāja man pievienoties izlasei. Šoks, gandrīz no krēsla nokritu. Protams piekritu. Baumu līmenī biju informēts ka itkā esmu sastāvā, bet neticēju. Izlases galvenais treneris devis lielu uzticības kredītu, galvenais tagad nepievilt komandu un treneri. Tajā vakarā ilgi nevarēju aizmigt.
    Nākamajā dienā devos uz O2 arēnu, tur paredzēts treniņš. Protams, mans ekipējums vēl nav atsūtīts, bet Čubis solās līdz dienas beigām ka visu nokārtos. Tā nu pirmo treniņu pavadīju uz soliņā un vēroju zvaigznes Emīls Treilons, Toms Liniņš, Arthur Grosberg un protams mani elki Deniss Daņilovs un Krišs Labsvārds. Īstenībā visi komandas spēlētāji ir lielas zvaigznes salīdzinājumā ar mani.
    Pēc treniņa iegāju ģērbtuvē, tur mani sagaidīja negaidīts pārsteigums jeb iesvētības. Bija jāuzvelk stringi un jāslidinās pa ledu. Labi ka man pakaļa spavaina, savādāk būtu visa mantība atsaldēta. Kad biju izturējis iesvētības palūdzu saviem elkiem autogrāfus un nofotogrāfēties.
    Viesnīcā atgriezos vakara pusē, bet tur mani sagaidīja Gordie Sloth. Nu tad nolēmām nedaudz pasēdēt bārā, nu gluži kā senos laikos. Iespējams vairs kopā nespēlesim, turpmāk būsim pretinieki.  
    No rīta pamodos un ieturēju vieglas brokastis un devos uz treniņu. Laikam biju pārāk satraukts, jo ierados pirmais. Vēl nenakšņoju kopā ar komandu, bet Čubis to kārto. Pārējie ieradās dažas minūtes vēlāk. Pa gabalu varēja redzēt kā mūsu mazais ekipējuma menedžers stiepj somu ar manām slīdām un pārējo. Saņēmis ekipējumu ātri saģērbos un devos uz ledus. Treninš biju smags, visi tādi profesionāļi un ar pieredzi, bet es tāds zaļš gurķis. Par treniņu vairāk nestāstīšu, ja nu konkurenti lasa un atklāj kādas slepenas taktikas. Bet prieks ka pieredzējušie aizsargi, mani elki, parādīja kā labāk darboties gar bortu un pamācīja dažus knifiņus metieniem no zilās līnijas.
    Dienu pirms pirmās spēles LSHL Pasaules čempionātā Latvijas izlasei bija paredzēta tikšanās ar faniem. Pie izlases līderiem stāvēja rindā, bet pie manis pienāca pāris puikas, kas bija redzējuši mani spēlējam Losandželosā.

Notikumu pavērsiens Prāgā Autograph_Signing_Jan_14
Sniedzu vienu no retajiem autogrāfiem
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Notikumu pavērsiens Prāgā Empty Re: Notikumu pavērsiens Prāgā

Post by Viesis Svētdena Maijs 03, 2015 11:38 pm

Haha, spalvainā pakaļa. Laughing  I Like
Nākamreiz mēğini mazliet vairāk šos smieklīgos/komiskos atgadījumus iesaistīt, lasītājam būs interesantāk. Smile

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Notikumu pavērsiens Prāgā Empty Re: Notikumu pavērsiens Prāgā

Post by vairogs Svētdena Maijs 03, 2015 11:39 pm

I Like I Like I Like
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Notikumu pavērsiens Prāgā Empty Re: Notikumu pavērsiens Prāgā

Post by bukss Pirmdiena Maijs 04, 2015 6:07 am

Slinkais Čubis rakstīja:Haha, spalvainā pakaļa. Laughing  I Like
Nākamreiz mēğini mazliet vairāk šos smieklīgos/komiskos atgadījumus iesaistīt, lasītājam būs interesantāk. Smile
Man tie raksti nāk lēnām un grūti. Negribas štancēt štancēšanas pēc kā dažs labs.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Notikumu pavērsiens Prāgā Empty Re: Notikumu pavērsiens Prāgā

Post by bleedis Pirmdiena Maijs 04, 2015 11:35 am

Labs I Like
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Notikumu pavērsiens Prāgā Empty Re: Notikumu pavērsiens Prāgā

Post by laaceens66 Pirmdiena Maijs 04, 2015 12:44 pm

Labiii. 
7 TP.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Notikumu pavērsiens Prāgā Empty Re: Notikumu pavērsiens Prāgā

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā