Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by Soviig Svētdena Maijs 03, 2015 8:27 pm

Intervija ar Thomas Miller aka Millerisms. (Leģionāru izlases otro labāko aizsargu. Tikai labāks pēc TP ir Curtis Crawford aka King Kunta) Intervijā ir mazliet par pašu Milleru, viņa sniegumu LSHL S8 un arī par gaidāmo LSHL PČ.

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Heartfelthastyeasteuropeanshepherd

Yo, Miller, kā tu vērtē savu sniegumu regulārajā sezonā?
Kaut ko starp Onyx un Spice girls. Bija ideālas spēles, bet bija arī tādas, kur izdevās ripu iesist vārtos... savos. Bet nu ar katru spēli es turpinu augt. Arī pieredze krājās (it īpaši, ja spēlē vienā komandā ar savu JHL ĢM.)

Un kā vērtē savas komandas sniegumu PO?

Pirmais raunds bija ideāls. Atspēlējāmies un visa komanda bija ļoti laimīga. Pēc tam ar Grosbergu apdzērāmies un iespējams tā bija vislielākā kļūda... Pusfinālā zaudējām Plēsoņām un dēļ šī zaudējuma es apsolos ar Grosi vairāk nedzert (nezinam robežas).

Tevi neuztrauc tas, ka medijos esi viens no skandalozākajiem hokejistiem? Alkohols, narkotikas un vēl  tas Millerisms?

Nē, jo uz laukuma esmu galīgi citādāks. Mierīgs, noskaņots un ļoti noskaņojies spēlēm. Atzīšos – vairākas spēles esmu nospēlējis reibumā un narkotiku ietekmē, bet tas noteikti man netraucē spēlēt. Arī tās spēles esmu pavadījis ļoti veiksmīgi, tāpēc uzskatu, ka Millerisms ir tas, kas man palīdz. (Lūdzu, tikai nenododiet mani LSHL vadībai.)

Sarunāts. 
Arī nesen medijos parādījās Leģionāru sastāvs. Tu esi nosaukts kā otrais aizsargs. Tavas domas par to?

Esmu pateicīgs Viedovičam un Vairogam par to, ka mani izvēlējās. Protams, biju to jau gaidījis, bet jebkurā gadījumā ir liels prieks redzēt manu vārdu starp visiem labākajiem Leģionāriem LSHL. Šis PČ noteikti tagad ierindosies pirmajā vietā starp maniem sasniegumiem. (JHL 1st pick, LSHL 4th pick, dalība divās All star spēles - no divām sezonām LSHL un ceru arī uz trešo, tad uzvara NK ar Vidzemi un tagad būs PČ.)

Ko tu vari dot savai komandai PČ?

Pirmais jau ir mana personība ārpus laukuma. Visiem komandas biedriem noteikti kopā ar mani būs jautrība, ahujennie vakari un man vienmēr līdzi ir maziņās, haha. Arī trenerim nelikšu vilties un mēģināšu komandu saliedēt kā vien iespējams!
Ar Crawfordu esam aizsargi, kuri jau ir kļuvuši kā brāļi, tāpēc tas ir liels pluss komandas ķīmijai un tieši arī aizsardzībai.

Kuri būs jūsu lielākie konkurenti PČ?

Es uzskatu, ka Kanāda, Krievija un Latvija. Visvairāk vēlos uzvarēt Latviešus, jo tur spēlē Toms Berķis. Gribu redzēt un sajust viņa asaras. Tas būtu pats labākais, kas varētu notikt PČ. Vēl ļoti vēlos kādu no Latviešiem tā jauki iegrūst bortā, lai saprot, ka Millerisms nav joka lieta. TUR IR SPĒKS, VECĪT.  Bet runājot par pašu PČ – man visvairāk gribās sajust beidzot to PČ pieredzi, emocijas un arī labi pavadīt laiku. Tas viss ilgtermiņā atmaksāsies un S9 LSHL varēšu spēlēt ar pilnīgi jaunu atdevi..

Tev arī ir beidzies līgums ar Oslo Wildcats. Kādi tavi nākotnes plāni?

Neslēpšu to, ka esmu naudas cilvēks aka Gold Digger, tāpēc iešu uz klubu, kas izrādīs vislielāko interesi un piedāvās vislielāko līgumu. Man vienalga par pašu spēles laiku (citiem gan ir pilnīgi otrādāk), bet man taču ir jāuztur savi brāļi, ģimene, suņi.. Tāpēc nauda šoreiz ir galvenais. (Bet tas ir tikai tagadējais plāns. Varbūt kāds spēs mani pārliecināt, kāpēc tieši jāiet uz viņa komandu)

Pēdējais jautājums - Kādus sasniegumus vēl ceri sasniegt savas karjeras laikā?

Uzvara PČ būtu ideāla, bet mans vislielākais mērķis un sapnis ir savās rokās turēt Triju zvaigžņu kausu. Ar nožēlu atskatos uz savu vienīgo JHL sezonu, jo neieguvu Lāčplēša kausu, bet tā visa ir pagātne, kura mani tikai padarīja stiprāku un esmu jau pieradis pie neveismēm. Bet jā,  trīs vārdi – TRIJU ZVAIGŽŅU KAUSS.

PAR MILLERISMU.


Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Tupac-Gifs-tupac-shakur-31461251-500-338
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Re: Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by Viedais Svētdena Maijs 03, 2015 8:57 pm

Nice read. I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Re: Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by Matthew McWell Svētdena Maijs 03, 2015 9:28 pm

Laba intervija, izlasīju arī kaut ko iepriecinošu priekš manis Smile
I Like Aplausi
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Re: Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by Viedais Svētdena Maijs 03, 2015 9:38 pm

V24Vlaters rakstīja:Laba intervija, izlasīju arī kaut ko iepriecinošu priekš manis Smile
I Like Aplausi
Tagad varu tevi jau apbēdināt... Viņš grib kausu, so...
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Re: Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by Viesis Svētdena Maijs 03, 2015 9:40 pm

Viedais rakstīja:
V24Vlaters rakstīja:Laba intervija, izlasīju arī kaut ko iepriecinošu priekš manis Smile
I Like Aplausi
Tagad varu tevi jau apbēdināt... Viņš grib kausu, so...
Laughing Yeah That
Fatsharkiem nebūs budžetā vietas priekš viņa prasībām. Būs jāver pašam maks vaļā un pēc tam jāknapinās.  Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Re: Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by Viedais Svētdena Maijs 03, 2015 9:48 pm

Jauki, ka tu pārzini svešus makus. ^^
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Re: Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by laaceens66 Pirmdiena Maijs 04, 2015 10:27 am

Hah
 Labs darbs, kas padarīts.
7TP.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL. Empty Re: Intervija ar vienu no skandalozākajiem hokejistiem LSHL.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā