Pč Vacija vs Francija

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pč Vacija vs Francija Empty Pč Vacija vs Francija

Post by LSHL kristians Svētdena Maijs 03, 2015 11:56 am

Tatad no sakuma mēs piecēlāmies 7:35no rita un gajam skriet krosu pa pilsetu un pēc tam atpakaļ treneris mus sagaidja un teica ka šodoien ir musu pirmā spele un mums ir jauzvar tie varžu ēdaji un to ka es šodien bušot vārtos un rit pret Kanādu Thomas Greiss.Tatad braucam ar autobusu uz O2 arēnu kaut kā savādi arī Berlinē ir o2 arēna .Tatad bijām klāt visu apsriedām musu ģērbtuves un izdomājam labas taktikas ar kurām spēlēsim .Uzkāpām uz ledus tikko redzēju ka zamboni nobrauca no ledus laikam pirmstam visu ledu tīrija .Devamies un sadalijāmies mes bija away bet Franči būs home formās.Tatad mes visa komanda sadalijāmies es biju melni kreklu komandā.un sākam spelet itkā ta butu istā spele un metam sīvi vārtos par nujām mums nebija jāsatraucas pats Bauer šodien atsutija Vācijas karogu krāsās nujas ar katra musu spēletaja vardu.Kamēr vel ari ccm atsutija un mums gk Warrior ja tā godigi warrior mani sponsore taka Henriku Lundqvistu Bauer nu man jau ari tikai man bauer ekipejumu kājsargus ķiveres un tādas lietas.Mēs saplēsam 2 nujas un 1 ripu sabojajām pa asu metam vai kas tur bija!Puse dienu mēs trenējamies lai vinnetu un tad jau sāka nakt vakars un spele tapec bija laiks atpūtai.Pec 2h Mēs devāmies uz o2 arēnu Prāga kur musu vieniba cīnisies ar Frančiem .Katrs katram aiz mugura gājām uzvalkos un gaju uz musu ģerbtuvem ģerbties šis bija mans 1pč biju satraukts .Nu ko gatavi un ejam sakaut tos Frančus Marčels Goc kliedza jeb mūsu kapteinis ejot ara katram kurš gribēja pasniedzām brofist un gajām iesildīt laukumu es aizteceju lenam uz vartiem un iesildijos visi mūsu fani kliedza Vācija Vācija Vācija!!!!Tikmēr iznāca mūsu pretinieki Franči kuri skatijas tādi nikni un dusmīgi uz mums man bija kaklā kamols .Bet Kristiāns nomierinaja teica ka mani izglābs ja varēs.Tā nu sākam iemetienā uzvarējam un gājām uz franču vārtiem un Svens met bet franču gk knapi noķera atri musu kapteinis Marčels nomainijas ar Andrè un mes sakam padot viens otram Kristiāns -Dāvids -Andrè un metiens vārti 1:0 Visi mūsu fani kliedza Vacija vacija !UN bija priecigi Nakamajā iemetienā uzvarēja Franči un atri devas uz maniem vārtiemun stiprs metiens un es knapi izķeru pēc tam atrī uz vārtiem devas Marcels un metiens vārti bet nē nejieskaitija jo Francis uz ledus guleja Davids viņu iemeta borta un tas tagad izliekas ka nu ir arprāts un nez kas viņam būtu.Sakās 2periods fracis uzvareja iemtiena un naca uz manu pusi bet Kristiāns viņu izlika uz ledus.Un atri padeva kapteinim musu bet Francis atri naca Kristiāns un Davids nepaspēja noreaģet un gamdriz ripa vartos bet es ar kājsargu atvairiju ripu guļot un ripa man ižsļuca cauri es neko neredzeju dzirdeju komamdu atri uz turieni kristian kur ripa un pēkšņi man ara caur vederu izlien ripa es viņu neredzeju jo nesapratu kas notiek un biju samulsis bet Kristians aizmeta ripu prom no mūsu zonas .Tad Franči sāka sodus taisit Kristianam pa seju ar nuju kur Francim 2 minušu sods Davidam iemauca ar nuju pa olām kur +2min kaut ari tas nebija speciali noteikti velejas aukstu paceltu nuju bet nu tā gadijās bet tad Francis sparīgi nāca uz vartiem bet Andrè palika nuju viņam starp slidam un viņs nolika uz muti protams viņam jeb Andrè bija sods bet viņam vienalga izglaba mūs .Pec tam atri gaja musu KristIans un metiens pedejās sekundes un garām vartiem beidzas 2 periods.Pč Vacija vs Francija Search?q=ihf+2015+germany+vs+france&safe=active&client=tablet-android-samsung&biw=962&bih=601&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=1eFFVdD3M8WWsgG5voCYCQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#safe=active&tbm=isch&q=hockey+championship+2015+germany+vs+france&spell=1&imgrc=G900dS4Kveq9SM%253A%3BqvqWYEkkEOJkXM%3Bhttp%253A%252F%252Fcache4.asset-cache.net%252Fgc%252F471956270-yasin-ehliz-of-germnay-skates-against-france-gettyimages.jpg%253Fv%253D1%2526c%253DIWSAsset%2526k%253D2%2526d%253DGkZZ8bf5zL1ZiijUmxa7QfT%25252BnSp6%25252Fenmxre9zNcaEuUH4vIs856mR1bLmTgkGEkstlDDYJ9lC%25252BWN990StLEsvA%25253D%25253D%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.gettyimages

Sakas 3 periods viss bija mierigi mums ripas neizdevas samest bet neko darit uzvara ar 1:0pret frančiem devamies atputa.
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Pč Vacija vs Francija Empty Re: Pč Vacija vs Francija

Post by laaceens66 Svētdena Maijs 03, 2015 5:00 pm

3 Tp.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā