Rozentals un pč

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rozentals un pč Empty Rozentals un pč

Post by LSHL kristians Trešdiena Aprīlis 29, 2015 8:59 pm

Tatad šodien no rita kravaju mantas ceļa uz Prāgu ar Vācijas izlasi.Tatad nonācu paša Berlines lidostā kur ar Vaciias izlasi devamies ceļā uz lielo Prāgu.Tatad mums nācās 1h apusi gaidit lai nonaktu Lidmašina jo Lidmašina aizkavejusies .Tatad es pats labi parunaju ar savu vārda brali ari Kristiānu.Nu tad beidzot atlidoja musu lidmašima sakāpām visi un gaidiju kas tad bus man blakus sēdētajs .Nu tad tas brīdis pienaca un mans blakus sēdētājs bija Pats Nicklas Backstorm man bija neomoligi jo viņš spēle Washingtonas Capotals kura es ari speleju tapec negribas prasīt vai viņš mani aceras bet tad viņš pats no sevis mani acerejas tatad mes sākam runat es ta paprasiju vai nevaru dabūt aufotografu ģimenei un viņš priecigi atbildeja ka jā.Mes abi bijām paņēmuši planšetes taka bija garlaicigi mes pastijamies filmas un vel daudz ko citu.Jutu ka man nak miegs un gribas ēst!Pajautaju stjuartei lai nevar atnest čipšu paciņu jo nebiju 1klasē tapec nedabuju neko garšigi pajautāju Nicklasam bet viņš neveljas pastijos apkārt kas mums vel te tāds labs un ieraudziju Reini Aumeisteru kurš runā ar Malkinu.Kad biju apedis savu čipšu paciņu iemigu.Nakamajā rita Nicklas mani pamodināja jo teica ka esam klāt es novēlēju viņam veiksmi un komandai ar .Satiku atpakaļ ceļa kapjot ara ari pašu Aleksandru Oveckinuun tad devos pie Vāciešiem.Tatad no sākuma visi braucam uz viesnicam kur nolikām mantas taja šeit notiek pč mums Čehija piedavā visu nu ne ieročus un tadas lietas bet gan viesnicas un visu apmaksa nu labi pusi.Pats biju satraucies bet Kristiāns nomierinaja bijām vienā izstabā taka viņš ir aizsargs un es gk varesim runat .Tatad ienāca treneris un teica ka mes nevalamies est ?un tad ja gribam lai pasūtam pa specialu telefonu kas ir blakus Tv.Mes abi pasūtijam es pasūtiju vistu ceptu ar tur daudz garšvielām un ceptiem kartupeļiem un ja drikst alu bet Kristiāns Bišteku laikam taja asiņainaja mercē un ari kartupeļus un ja var alu Very Happy.Skatijamies tv un verojam pretiniekus kā viņi spēle taka 10 maija ir mana dzimene mums jāspēle pret pašu Čehiju es parliecinats ka viņus sakausim jo mums ir Vacijas zvaigznes ka mans kaimiņš Kristians Ehrhoff Pats Marcel Goc un musu 2 gk Thomas Griess kuram neviecas pč but labāk ņēmuši Robu Zeppu.Un ari Svens Felski André Rankel Florian Busch utt.Labi šodienai pietiks kadu dienu bus turpinājums.
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Rozentals un pč Empty Re: Rozentals un pč

Post by laaceens66 Trešdiena Aprīlis 29, 2015 9:12 pm

3 TP!
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā