Ka milži garlaikojas Kanada

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Ka milži garlaikojas Kanada Empty Ka milži garlaikojas Kanada

Post by LSHL kristians Svētdena Aprīlis 26, 2015 4:55 pm

Ka milži garlaikojas Kanada About-tourism-toronto

Tātad šodien jau 3 nedeļu pavadam kanadā (toronto)mums jau sen bija jabut latvijā bet deļ po un simotājiem talak netiekam liekas ka mēs šeit pavadīsim mūžibu drafts jau ir nakamajās dienas bet dēļ po nekāds drafts nebus par to jau man dusmas un tās entās reizes ka tik restartējam speli u.c.Nu zin pasaules gals kaut kāda veidā tikam uzvaret tos Knights tagad pret Lauvam pat nebrinišos ja Lauvas mūs izliks jo visa komanda nerunā neko nedara laikam viņiem ir po******* man katru dienu uz to jāskatās GM kliedz ko netrenejies ko skaties T
v a ko man darit ja komandai viss ir pie kājas par visu po un komandu dažreiz pat paliek skumji visa tā slava visa tā hokeja smarža man viņas pietrukst nav jau ar baigi interesanti skatities kā Kanadieši taisa ēst un cērt kokus .Katru dienu pats eju tik lauka apstities Kanadu un kaut kādu nieciņu aizvest majās arī uz hokeja muzeju aizgāju ar kājam un takša palīdzību paprasiju Džefam vai nāks protams atbildeja ka nē .Aizgaju pie Kurta Ozoliņa arī tas pateica nē tik dzer savu alu un skatās tv aizgaju uz patversmi tuvako un pavadiju labu laiku ar zvēriņiem jautri bija izvedu arī suņus pastaigā redzeju ka bērni spele hokeju aizgaju pie viņiem un pastijos izradas ka Kanāda mani atpazīst paprasija vai nevelos ar viņiem spelet un es atbildeju ka jā tik aiziešu pec sava ekipejuma .Bija interesanti protams ļāvu lai ir interesantak .Kanāda jeb Toronto ir skaista pilsēta naktī vel skaistāka atgadina Berlīni .Pa veikaliem ari iztaigajos un tiri hokeja fani mani atpazina paludza kadu selfiju vai aufotografu protams nevelejos ateikt citam pat bija mana kartīņa .Aizgaju uz hokeja veikalu noporku dažas lentas un ripas pārdevējs iedeva atlaidi jo mani pazina tik kados 10 vakarā atradu ceļu uz kaut kadu tur Toronto tiltiņu kur var redzet Kanādas upi un TV torni un tik 1nakti biju atpakaļ viesnica skatijos TV jo nenāca miegs iegaju vel datora pastijos ko Toronto var apskatit un darit .Nakamā diena bija svētdiena un taka viss interesantais bija slegts nacās skatities TV ka visiem parejiem tas ari pagaidam viss!
Ka milži garlaikojas Kanada Amazing-race-canada-tsn2
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka milži garlaikojas Kanada Empty Re: Ka milži garlaikojas Kanada

Post by laaceens66 Svētdena Aprīlis 26, 2015 8:08 pm

2 TP.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā