Post by Seguin#91 Piektdiena Aprīlis 17, 2015 4:46 pm

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL : Playoff: GM3 Wolves @ Wild Cats Empty Re: LSHL : Playoff: GM3 Wolves @ Wild Cats

Post by vairogs Piektdiena Aprīlis 17, 2015 5:49 pm

Būs vēlāk jācer ,ka vismaz ierakstā labāk rādīs ...

Es šajā spēlē pilnīgi neko neredzēju - visu laiku raustījās ... 5-10 sekundes parāda ,tad atkal rāda ka lādē (nu tas aplītis)!

Pirmos 3 vārtus neredzēju vispār ... kopā tik 3 redzēju no visiem !

Beigās jūs čatā līksmojat par uzvaru , bet man vēl pusminūti iet spēle un tikai tad Uvis iemeta !

Viss ,ko redzēju šajā spēlē , tikai bezgalīgas pārlādēšanās un čatu ... neko vairāk ... viena divas piespēles un atkal uzkaras ,tad pats twitch kādas 3-4 reizes pats pārlādēja bildi !

Post by Seguin#91 Piektdiena Aprīlis 17, 2015 5:52 pm

vairogs rakstīja:Būs vēlāk jācer ,ka vismaz ierakstā labāk rādīs ...

Domaju tā ir tava vaina jo man personigi viss gaja labi un Citiem ari labi gāja
Seguin#91
Seguin#91

Vecums : 28

Post by Viesis Piektdiena Aprīlis 17, 2015 5:52 pm

Es nezinu, man nav nekādu problēmu skatoties Krauzes strīmus. Ja jau ieraksts ir skatāms, tad visticamāk tā nav simotāja vaina.

Post by Bracco Piektdiena Aprīlis 17, 2015 6:00 pm

Man ir tada pasa problema. Ka, kura spele. Viena iet kaut cik normali, otra ar nenormalu lagosanu (loading)...

Post by vairogs Piektdiena Aprīlis 17, 2015 9:53 pm

Šajā spēlē soliņus abām komandām rādīja tik 1.perioda pēdējās 3 minūtēs !

Nevelti pavisam nesen minēju ,ka simulēšanas noteikumos vajag labot uz visu pirmo periodu ,nevis pirmām 10 vai cik tur šobrīd ir !

Post by vairogs Piektdiena Aprīlis 17, 2015 10:09 pm

vairogs rakstīja:Šajā spēlē soliņus abām komandām rādīja tik 1.perioda pēdējās 3 minūtēs !

MKrauze11 rakstīja:Es sākuma radiju visu mainas .taka nevaig + parejos 2 periodos bija tas pasas mainas
Tas nebija uzbrauciens tev , es tikai šo spēli minēju kā piemēru ,lai varētu palabot sim-noteikumu konkrēto punktu LSHL SATVERSMĒ !

Lūk šo punktu vajag pielabot :

Parādīt abu komandu maiņas kad tās rādās spēlē (Pirmā perioda pirmās 5-10 minūtes). Parasti tās rāda tad kad rāda spēlētāju soliņu.
vairogs
vairogs

Vecums : 39

Post by Kristz Sestdiena Aprīlis 18, 2015 12:00 am

vairogs rakstīja:Lūk šo punktu vajag pielabot :

Vienkāršāk būtu pirms spēles parādīt, nevis gaidīt katru pauzi, citreiz tās pauzes tracina Laughing

Kristz rakstīja:

Daļēji piekrītu , vienīgi tad simulētājs sāks spaidīt tik tās pauzes ārā un neredzēsim ne kas noraidījās par kādu sodu ,ne pa kādam vārtu guvumam atkārtojumā !

Post by Rūdis Siliņš Sestdiena Aprīlis 18, 2015 12:21 am

Kāds no adminiem var uzlikt, ka portāla sākumlapā rāda sērijas rezultātus?
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Post by Kristz Sestdiena Aprīlis 18, 2015 8:51 am

Rūdža rakstīja:Kāds no adminiem var uzlikt, ka portāla sākumlapā rāda sērijas rezultātus?