Kuldigas Milžu piecinieks.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kuldigas Milžu piecinieks. Empty Kuldigas Milžu piecinieks.

Post by LSHL kristians Otrdiena Aprīlis 14, 2015 4:44 pm

Tatad ta Taka Kuldigas Milži ir ļooti specigi uzrakstišu musu 5 komamdas labakos speletajus kuri mus nekad nepametis komanda protams buz žel ka viņi driz bus musu pretinieki bet diemžel neko darit protams ari šeit butu iekļuvis musu malacis Martiņš Krauze taču viņš šeit vairs nekad nebus ļooti žel aizravos jasak beidzot rakstit.
Kuldigas Milžu piecinieks. Nhl-15-getzlaf
Musi galva jeb Jeffs Sloth musu rezultitavigakis speletajs vienmer palidz un met skaistus vartus nu bez viņa mes nevaretu .Taka ! Jeffs ir no Somijas esmu priecigs jo Somija ir Rallija valsts un nestes ražotaji un hokejs tur ir ļooti populars lai nu ka musu Soms ir neapturams vienmer aktivs vienmer izpalidzigs nav vais pat vardi bet nu neko.
Nakamais Kuldigas Milžu piecinieks. Ovechkin
Musu Ovečkins Rw pozicijā Oskars Alfredsons viņu pat noķert nevar un vartus ļooti labi met bet viņš ir no Ķinas kur hokejs nu nav tas popularkais bet malacis ka ir tik talu kļuvis slavens lidz pat Milžiem žel bet pč laikam viņš netiktu bet butu ļooti labi jo tad komanda butu neuzvarama.
Kuldigas Milžu piecinieks. Nhl-15-st-louis
Oskars Ollsons .Oskars ir nacis no Norveģijas ari Norveģija hokejs ir populars lriecajos Ka Oskars piekrita spelet Milžos jo viņam sanak tiri skaisti vartiari neapturms viņš varetu but viens no šis komandas kurs mums ar visiem ieprikšminetajiem speletajiem palidzes pacelt kausu .Milžos viņš gan aktivs gan ari nav nokavejis nevienu treniņu dažreiz pat paliek un man paludz lai es paķeru ripas ar viņu protams esmu ļooti priecigs .Lai nu ka Oskars ir malacis tik prieks vien ir!
Kuldigas Milžu piecinieks. Hossa_nhl_15
Reinis Aumeisters kaut ari viņa hobijs ir motokross braukat par Kanadas trasem jo viņš pats ir no hokeja valstis Kanadas klist baumas ka viņs palidzjea vinnet nhl komandai kausu pedejas sekundes iemeta un komanda uzvareja .Protams atgriezisimies pie Milžiem ari bez viņa es nevaru iedomaties met vartus aizstav ja vaig sadod ari kadam pa purnu protams ceru ka viņš vienmer bus aktivs un ari šoreiz palidzes komandai vinnet kausu
Kuldigas Milžu piecinieks. BuOFxOcCMAEOkRU1
Kuldigas vartu karalis Jeb Kristiāns Rozentals Very Happy Protams no sakuma bija gruti bet tad saprata kad vaog palidzibu un paprasija lai viņam palidz no paša sakuma Kristiāns speleja sava dzimtene Berline jeb Vacija kura komanda? Eisbaren Berlin juniors bija gruti iemst bet tad vinam trapija pa aci un redze kļuva sliktaka tapec Rozentalu nonema no laukuma.Pec tam atgriezas Kuldiga Milžos kur komandas arsti centas palidzet lai tik redz ripas man tik taluma to pašu ripu bija gruti saredzeb bet sezona kļuva vel sliktak ripas nevareja pat noķert bija gruti taču lidz muzdienam viss ir savadak Nu jau ir sauklis Rozentals on Fire!pec vakardienas speles ar 37 saves ari rekords jauns .Taka tagad mums tik ļooti veicas jasak ta tik turpinat lai kausu varu palidzet pasaukt ari zinu to ka viņš ir viens no pretendentiem uz labaka jhl kausa titulu bet ko nakotne radis to ari redzes .+vairs nav pa temu
ja varvut šis raksts nebija ka vaig bet toties cenšos kaut ari viens un tas pats uz katra speletaja bet neko darit ceru ka nerakstisiet komentaros neko baigi sliktu ka pirms tam !
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kuldigas Milžu piecinieks. Empty Re: Kuldigas Milžu piecinieks.

Post by laaceens66 Otrdiena Aprīlis 14, 2015 5:24 pm

2 tp.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā