Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sods Coyote, aumicc83, FromHell - Page 3 Empty Re: Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Post by Bracco Pirmdiena Marts 23, 2015 2:08 pm

Coyote rakstīja:
NyMo rakstīja:
Coyote rakstīja:Un ja jau runa aizgāja par crew, tad nu cik es atceros pilno tās sastāvu.. Very Happy daudziem no viņiem ir svarīgi amati vēl šodien. Nebija tas crew jau no 4 cilvēkiem, kā jūs te visi domājat.


Nu, tad atklaj mums visiem kas vini ir/bija.
30M un uztaisīšu rakstu.

Ne, nu paga. Ja tu pats ieminejies, ka zini visus ''crew'' cilvekus, tad ari pasaki mums. Citadi sanak, ka tu vienkarsi vai nu telo ''krutu cilveku'', vai nu ta ir plika dirsana ko tu saki.

Un kapec man butu jamaksa 30M?
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Coyote, aumicc83, FromHell - Page 3 Empty Re: Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Post by Coyote Pirmdiena Marts 23, 2015 2:42 pm

NyMo rakstīja:
Coyote rakstīja:
NyMo rakstīja:
Coyote rakstīja:Un ja jau runa aizgāja par crew, tad nu cik es atceros pilno tās sastāvu.. Very Happy daudziem no viņiem ir svarīgi amati vēl šodien. Nebija tas crew jau no 4 cilvēkiem, kā jūs te visi domājat.


Nu, tad atklaj mums visiem kas vini ir/bija.
30M un uztaisīšu rakstu.

Ne, nu paga. Ja tu pats ieminejies, ka zini visus ''crew'' cilvekus, tad ari pasaki mums. Citadi sanak, ka tu vienkarsi vai nu telo ''krutu cilveku'', vai nu ta ir plika dirsana ko tu saki.

Un kapec man butu jamaksa 30M?
Kāda jēga tad man tukši dirst? Kāds man labums tādā gadījumā to tāpat vien izstāstīt? Viss, tēma slēgta.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Coyote, aumicc83, FromHell - Page 3 Empty Re: Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Post by Viedais Pirmdiena Marts 23, 2015 2:45 pm

Es nezinu, bet man tēma ir vēl vaļā. scratch
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Coyote, aumicc83, FromHell - Page 3 Empty Re: Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Post by Viesis Pirmdiena Marts 23, 2015 3:00 pm

Coyote rakstīja:
NyMo rakstīja:
Coyote rakstīja:
NyMo rakstīja:
Coyote rakstīja:Un ja jau runa aizgāja par crew, tad nu cik es atceros pilno tās sastāvu.. Very Happy daudziem no viņiem ir svarīgi amati vēl šodien. Nebija tas crew jau no 4 cilvēkiem, kā jūs te visi domājat.


Nu, tad atklaj mums visiem kas vini ir/bija.
30M un uztaisīšu rakstu.

Ne, nu paga. Ja tu pats ieminejies, ka zini visus ''crew'' cilvekus, tad ari pasaki mums. Citadi sanak, ka tu vienkarsi vai nu telo ''krutu cilveku'', vai nu ta ir plika dirsana ko tu saki.

Un kapec man butu jamaksa 30M?
Kāda jēga tad man tukši dirst? Kāds man labums tādā gadījumā to tāpat vien izstāstīt? Viss, tēma slēgta.
Tipisks 21.gs latvietis, tik par savu labumu domā.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Coyote, aumicc83, FromHell - Page 3 Empty Re: Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Post by Viesis Pirmdiena Marts 23, 2015 3:16 pm

nickname33 rakstīja:
NyMo rakstīja:[quote="Coyote"
Nu, tad atklaj mums visiem kas vini ir/bija.


Vai patiešām šī ''crew'' tēma vēl joprojām ir aktuāla?
Nu ja tavai komandai visas četras PO spēles laistu ierakstā un iznākums vienmēr būtu par labu "CREW" tuvajai komandai, ļoti šaubos vai, tu, to aizmirstu.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Coyote, aumicc83, FromHell - Page 3 Empty Re: Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Post by Viesis Pirmdiena Marts 23, 2015 3:56 pm

Tēmu slēdzu, jo radušās liekas diskusijas.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Coyote, aumicc83, FromHell - Page 3 Empty Re: Sods Coyote, aumicc83, FromHell

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā