Runā Andris Bukšs

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Runā Andris Bukšs Empty Runā Andris Bukšs

Post by bukss Trešdiena Marts 18, 2015 11:12 pm

Šonedēļ esmu smagi strādājis, lai uzlabotu savu reakciju un paātrinājumu. Savādāk laukumā tālāk pa savu zilo līniju dikti maz ļauj slidot. Un tā man nesanāks iemest nevienu ripu vārtos. Bet dikti gribas.
    Pagājušās nedēļas beigās, piektdien, nolēmu trenēt paātrinājumu. Aizgāju uz vietējās vidusskolas stadionu, bet tur mani negribēja laist iekšā, nācās runāt ar skolas direktoru. Man paveicās, jo izrādījās ka viņš ir liels LA Knights fans. Viņš protams atļāva, bet pretī palūdza iespēju satikt visu komandu, viņam acis mirdzēja kā bērnam. Nosolījos ka mēģināšu nokārtot.
    Kad biju izgājis no direktora kabineta, bija jau pēcpusdiena un skolēniem bija beigušās stundas. Stadionā tikai skolas futbola (amerikāņu) komanda trenējās. Nedaudz lēni paskrēju lai iesildītos, tāpat arī izstaipījos un sāku skriet intervālus. Pie reizes nedaudz patrenēju izturību. Pēc aptuveni stundas gāju mājās un vakarpusē kopā ar Milzīgo, Gordie un Arnoldu gājām uz zāli.
    Nākamjā dienā pārbaudot e-pastu, bija atnākusi vēstule no žurnālista Kārļa Iemetiena, viņš esot no avīzes „Sporta pleķis”, šie vēlējās sarunāt interviju ar mani. Atbildēju ka piekrītu un precizējām kad notiks. Tāpat sarunājām ka izmantosim Skype priekš intervijas. Tagad tik jāgaida kad tiks publicēts.
    Spēle pret Heat bija galīgi neveiksmīga, tā pat kā pret Milžiem. Visu sezonu krātais lietderības koeficients nokrita gandrīz līdz nullei. Abi treneri laikam atraduši mūsu vājo punktu.
    Spēlē pret Lauvām sasniedzu jaunu rekordu, 4 rezultatīvas piespēles. Jutos kā zvaigzne, laikam pelnīti pirmo reizi kļuvu par pirmos spēles zvaigzni. Paldies treneriem par izrādīto godu. Tāpat jāuzslavē čaļi ka izmantoja manis dotās iespējas.
Pēc spēles atcerējos par norunu ar direktoru, tāpēc sazvanīju viņu un uzaicināju kopā ar komandu atzīmēt uzvaru. Bārā mūs sagaidīja kā savējos, vairāk arī nekritizē tik ļoti. Vakars sanāca izdevies un sarunas līmenī palika noruna ka varētu kādreiz komanda aiziet ciemos uz skolu.
Runā Andris Bukšs Slideshow-bar-01
    Žēl ka komandā esam palikuši tikai četri, kas regulāri iziet sabiedrībā. Pārējie ieslēgušies savās istabās un iznāk tikai uz komandas spēlēm. Tiešām žēl, bet neko darīt, laikam „candy crush” spēlē.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Runā Andris Bukšs Empty Re: Runā Andris Bukšs

Post by laaceens66 Pirmdiena Marts 23, 2015 6:46 pm

3 tp.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā