Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kāpēc Indiāņiem iet tik slikti?

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_lcap0%Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_lcap6%Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_lcap6%Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_lcap33%Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_rcap 33% 
[ 6 ]
Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_lcap55%Aizputes Indiāņu lejupslīde. Vote_rcap 55% 
[ 10 ]
 
Kopā Balsis : 18
 
 

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by nickname33 Otrdiena Marts 10, 2015 2:51 pm

Visiem sveicināti!

Laiks iet tik ātri, ka es nepamanīju - LSHL sezona jau iet pilnā sparā. 6 komandas no 8 ir pārvarējušas 1/4 no regulārās sezonas, tikai Wolves un Ērgļi vēl nenospēlēja spēli. Un jau pēc 7 spēlēm jau paliek skaidrs, kurai komandai šajā sezonā ies visgrūtāk. Īstenībā - tas grūtības jau ir sākušās kopš pirmās spēles.


Aizputes Indiāņu lejupslīde. 2yy8e41


Kā jūs varat saprast pēc bildes, runa ir par Aizputes Indiāņi komandu. Iepriekšējā sezonā viņi gandrīz tika finālā un mums bija tiesības gaidīt kaut vai tādu pašu rezultātu arī šosezon. Bet sākums izrādījās vienkārši graujošs - tikai 1 punkts septiņās spēlēs. Paldies Liepājai, ka ne nulle. Bet fakts paliek fakts: Indiāņiem iet ļoti grūti. Bet kāpēc? Kā viņi pēkšņi palika par līgas pastarīšiem? Kas vispār notiek ar komandu? Šajā rakstā es centīšos saprast, kas un kā.



Vai Indiāņu problēma ir:


Vārtsardzībā? Visu cieņu Hercogam, bet izskatās, ka iepriekšējā sezona tā arī paliks par labāko viņa karjerā. LSHL līgā notiek jauno seju pieplūdums, it īpaši uzbrukumā. Vecie buki arī progresē. Hercogs - nē. Un viņam būs grūtāk un grūtāk turēt iepriekšējās sezonas līmeni. Un spēļu skaits, kurās viņš būs par komandas vilcēju, (piemēram šīs sezonas spēlē pret Wild Cats) saruks. Kas attiecās uz James Gerisson - sākumā viņam bija ļoti lielas problēmas ar aklimatizāciju. Laika gaitā viņš sajuta, ka nav viss tik slikti un sāka stāvēt pārliecinošāk. Un pēdējās spēles viņam bija diezgan labas. Ielaistas 5 ripas spēlē? Nu šajā gadījumā man ir jautājumi aizsargiem - ko viņi tur pīpē un kāpēc viņi nepalīdz vārtsargam? Kopumā vārtsargi nebūs tie, kas velk komandu uz bedri.

Aizsardzībā? Nu jau tuvāk. Sāksim ar to, ka Indiāņiem ir tikai 4 aizsargi. Lasītājs var pievest kontrargumentu - Lūšiem arī 4 aizsargi, bet redz - viņi cīnās un ļoti labi to dara. Bet Lūšiem ir progresējošais Lindberg, kas cementē komandas aizmuguri + Sudderland, kas arī neaizmirsa par treniņu laukumu. Un vispār - viņiem ir labs uzbrukums. Bet kā ar Indiāņiem? Jonass, kas vairāk domā par uzbrukumu, nekā par aizsardzību un Ozols, kas ik pa laikam ienāk un trenējas, bet kopumā ir slinks? Vēl ir Assman un Meteorīts, kuriem iet vēl grūtāk. Viņi protams cenšas, it īpaši Assman, bet diemžēl vairāk par cenšanos viņiem nekas nesanāk.

Uzbrukumā? Te arī ir diezgan bēdīgi. Jau pēc Krista Zommera paziņojuma par karjeras beigšanu Indiāņu nākotne bija zem jautājuma. Bet pēc tā, ka Emīls Treilons sajuta, ka Aizputes sapnis ir izsapņots un ar daudzsološu Fatsharks viņam ir vairāk iespējas, kļuva skaidrs, ka iepriekšējās sezonas rezultāts pagaidām paliks par labāko Indiāņu sasniegumu. Bija vēl cerības uz FA tirgu, bet komandas ĢM Liniņš izlēma paņemt vēl vienu centru Ralfu Cēberu. Manuprāt, pilnīgi nevajadzīgs spēlētājs. Jā, viņš spridzināja 1. un 2. sezonā Wolves sastāva, bet paklau, tagad ir 8. sezona! Cēbera slavas gadi sen jau ir vēsture! Labāk būtu nopirkuši Gotfrīdu Līcīti, kas spēlē malā... Un ko mēs redzam tagad? Ļoti daudz centru, no kuriem tikai Uvis Zommers izskatās daudz vai maz normāli (kāpēc vispār tika draftēts Dobenbergs?), ļoti švaka mala, kurā Liniņš un Kombains cenšās par 2, vai pat par 3 spēlētājiem. Bet viņi taču nav roboti, viņi arī piekūst, ka visi normālie cilvēki. Domāju, ka arī šajā pozīcijā ir daudz problēmu.

Pašā komandā ĢMā? Varbūt. Bet būsim reāli - Liniņam tā ir pirmā pilnvērtīga sezona ĢM amatā. Bija vēl lieta ar Vankūveras Wizards, bet tur viņš pieņēma komandu sezonas vidū. Tāpēc es negaidu no viņa uzreiz rezultātu, pie tam sastāvs arī nav tas labākais. Vispār man tas atgādina 3. sezonas PO, kurā Indiāņi (toreiz Ledlauži) arī cīnījās godam, bet pietrūka meistarības. Tagad notiek tas pats. Spēlētāji cenšas, bet ar vienu centību tālu neaizbrauksi. Ko es varu novēlēt Tomam? Nenolaist rokas, mācīties no kļūdām un gaidīt 9. sezonas draftu. Tur Indiāņiem būs no kā izvēlēties.



Nākotne?


Šajā sezonā Indiāņiem diez vai spīdēs PO. Pārāk daudz viņi jau ir zaudējuši un pārējas 3 Rietumu konferences komandas ir diezgan stipras. Bija vēl cerība uz Liepājas Plēsoņu problēmu aizmugurē, bet pēc maiņas ar Lūšiem, kurā Liepāja ieguva vārtsargu Antti Anrikainen, viss kļuva skaidrs. Nākošajā sezonā Aizpute viennozīmīgi kļūs stiprāki, bet vēl ir daudz neskaidrības, kuras iespējams, vilks komandu uz leju. Lai nu kā, veiksmi Aizputei!





Es te plātos par Aizputes problēmām un nedodu jums vārdu. Tāpēc jūs arī varat izteikt savu viedokli par šo lietu, piedaloties aptaujā. Un laipni lūgti arī pakomentēt. ^_^ Paldies par uzmanību, kopā ar jums bija Oslo Wild Cats vārtsargs, kuram patīk dzert un laist ripas vārtos. Visiem veiksmi!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by krisis06 Otrdiena Marts 10, 2015 3:05 pm

Prieks redzēt, kaut kādu aktivitāti LSHL Media sadaļā! I Like I Like
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Viesis Otrdiena Marts 10, 2015 3:09 pm

Es nobalsoju par sliktu GM.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Spuņģis Otrdiena Marts 10, 2015 5:08 pm

Tominsh19 rakstīja:Es nobalsoju par sliktu GM.

Es arī! Smile
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Viesis Otrdiena Marts 10, 2015 5:34 pm

¡nFamouS. rakstīja:
Tominsh19 rakstīja:Es nobalsoju par sliktu GM.

Es arī! Smile
Ja vēl kāds palīdzētu ,nevis dotu tukšus solījumus par to ,bet pats cs:go rubī. Smile

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Viesis Otrdiena Marts 10, 2015 5:46 pm

Tak nav tā tikai Liniņa kā ĢM vaina. Tak, manuprāt, pat Krists zin, ka nebija tas pats labākais GM, un tā sezona, kad par GM bija Uvis arī pie nekā laba nenoveda. Sūdīgās pirmās sezonas, iegrābšanās ar Sundīna multi-kontiem ir tā sabojājušas to komandu, ka pat nomainot nosaukumu nekas nemainīsies, jo visi zin kas stāv pagātnē. Tagad arī, cik Aizputē ir aktīvo? Un Liniņam tak nav gandrīz nekādas GM pieredzes, kā lai viņš izveido konkurētspējīgu komandu no pāris aktīvajiem? Nekāda pārbūve jau arī nevar sanākt, kurš dos jaunos prospektus vai drafta pikus pret neaktīvajiem, kurus drīz vien jaunie panāks pēc TP skaita? BTW, te arī iezīmējas viena no stulbākajām LSHL iezīmēm, ka bieži vien lielākā daļa labo FA aiziet uz vienu komandu, kamēr divām, trijām komandām kaut viens no tiem spēlētājiem fenomenāli uzlabotu sniegumu un kopēju skatu arī citu spēlētāju acīs.

Tātad mans kopsavilkums, kāpēc Aizputei neiet:
1. Sapistā slava, prestiža trūkums lietotāju acīs
2. Krista samērā sliktā komandas vadīšana iepriekšējās sezonās
3. Liniņa pieredzes un spēju trūkums
4. Neaktivitāte visās pozīcijās

Katrā komandā ir kāds vājais punkts, bet nu Aizputei ir pat grūti atrast kādu stipro vietu. Tas arī visu izskaidro.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Kanzanio Otrdiena Marts 10, 2015 6:35 pm

Atdodot Sundinu un Chiko vien jau bija kļūda, tie tagad Valmierā zeļ un plauk!
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Spuņģis Otrdiena Marts 10, 2015 8:54 pm

Tominsh19 rakstīja:
¡nFamouS. rakstīja:
Tominsh19 rakstīja:Es nobalsoju par sliktu GM.

Es arī! Smile
Ja vēl kāds palīdzētu ,nevis dotu tukšus solījumus par to ,bet pats cs:go rubī. Smile

Lūk kā ir jārunā ar savas komandas spēlētājiem Very Happy
soz.
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by nickname33 Otrdiena Marts 10, 2015 9:24 pm

Kanzanio rakstīja:Atdodot Sundinu un Chiko vien jau bija kļūda, tie tagad Valmierā zeļ un plauk!

Sundīns zeļ un plaukst? 3. maiņa, 2+0 septiņās spēlēs. No plaukšanas tur nav ne smakas. Par Chiko jā, piekrītu.

Bet ar visiem Sundīna viduvējiem statiem Valmiera tik un tā ir labāks variants, jo Indiāņus tavs pirmais špīlers neko vairāku nesasniegtu, jo tur ir centru pārpludums (atkal 3. maiņa, vēl sūdīgāki stati).
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Kanzanio Otrdiena Marts 10, 2015 9:44 pm

[quote="nickname33"]
Kanzanio rakstīja:Atdodot Sundinu un Chiko vien jau bija kļūda, tie tagad Valmierā zeļ un plauk!

Sundīns zeļ un plaukst? 3. maiņa, 2+0 septiņās spēlēs. No plaukšanas tur nav ne smakas. Par Chiko jā, piekrītu.

Bet ar visiem Sundīna viduvējiem statiem Valmiera tik un tā ir labāks variants, jo Indiāņus tavs pirmais špīlers neko vairāku nesasniegtu, jo tur ir centru pārpludums (atkal 3. maiņa, vēl sūdīgāki stati). [/quote

Sundins nemaz nav 3, 4 maiņas spēlētājs, nē tas nav blatņiks, vnk sundins tika kačāts tā kā snaiperis, bet 3 maiņa nav metēj maiņa.
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by nickname33 Otrdiena Marts 10, 2015 11:49 pm

Atdzivināsim līdz galam šo sadaļu.

chubijzs rakstīja:Tak nav tā tikai Liniņa kā ĢM vaina.

Nezinu, kā citi, bet es nevainoju Tomu. Vienīgā viņa rīcība, kas izskatījās dīvaina ir Cēbera iegādāšanas. Par pārējo: nu ja, viņam atkal nepaveicās ar komandu. Bet nu mācīties nekad nav par vēlu.

chubijzs rakstīja:iegrābšanās ar Sundīna multi-kontiem.

Ja tas bija domāts, ka pārmetums toreizējam Indiāņu ĢM (Kristz?) - vai viņš zināja, ka Sundīnam ir vairāki konti un spēlētāji? Ja jā, tad #blameĢM. Pretējā gadījumā ĢM nav vainīgs.

Ja tas nebija domāts, ka pārmetums ĢM, tad atvainojos. Bet par pārējiem Krista/Uvja sliktajām darbībām es nerunāšu, jo es neko nezinu šajā sakarā.



P.S. Man šajā sakarā iešāvās galvā vēl viens jautājums: vai iepriekšējās sezonas panākums bija tikai veiksme? Nu tip, Liepājai negāja labi, pēc tam pats Ģirts padevās; Wild Cats spēlēja labi, bet nestabili, Wolves ekperimentēja ar taktikām...Vai arī Krists Zommers un Emīls Treilons tik tiešām bija zvaigznes, kuri vilka Indiāņus?




nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Kanzanio Otrdiena Marts 10, 2015 11:53 pm

nickname33 rakstīja:Atdzivināsim līdz galam šo sadaļu.

chubijzs rakstīja:Tak nav tā tikai Liniņa kā ĢM vaina.

Nezinu, kā citi, bet es nevainoju Tomu. Vienīgā viņa rīcība, kas izskatījās dīvaina  ir Cēbera iegādāšanas. Par pārējo: nu ja, viņam atkal nepaveicās ar komandu. Bet nu mācīties nekad nav par vēlu.

chubijzs rakstīja:iegrābšanās ar Sundīna multi-kontiem.

Ja tas bija domāts, ka pārmetums toreizējam Indiāņu ĢM (Kristz?) - vai viņš zināja, ka Sundīnam ir vairāki konti un spēlētāji? Ja jā, tad #blameĢM. Pretējā gadījumā ĢM nav vainīgs.

Ja tas nebija domāts, ka pārmetums ĢM, tad atvainojos. Bet par pārējiem Krista/Uvja sliktajām darbībām es nerunāšu, jo es neko nezinu šajā sakarā.



P.S. Man šajā sakarā iešāvās galvā vēl viens jautājums: vai iepriekšējās sezonas panākums bija tikai veiksme? Nu tip, Liepājai negāja labi, pēc tam pats Ģirts padevās; Wild Cats spēlēja labi, bet nestabili, Wolves ekperimentēja ar taktikām...Vai arī Krists Zommers un Emīls Treilons tik tiešām bija zvaigznes, kuri vilka Indiāņus?






Ā jā Sundinu paņēma ar pirmo picku LSHL draftā, Chiko lkm ar kādu 3,4 Very Happy
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by vairogs Trešdiena Marts 11, 2015 7:14 am

Par GM - nav tā GM vaina , iespējams nav tik liela pieredze kā lielai daļai menedžeru ... bet tas jau gadiem bij vērojams ...

- visa komandas sistēma nedaudz pieklibo - nestabilitāte(nepārtraukti mainās sastāvs - vienā sezonā viens - nākamajā kardināli cits , trūkst stabila kodola , tad nav komandai pirmā GK , ... tad ir ,tad nav komandai līderu ,kas vilktu spēli) ...
Sastāvs nepārtraukti mainās - tā ir lielākā problēma ... saprastu ,ja būtu pamatkodols un tad ik pa sezonai kāds jaunais spēlētājs iekļaujas komandā un aug ar to kopā !


Pagājušo sezon bij zvaigžņotākais sastāvs manā vērtējumā !


Par Cēberu - nav viņš slikts uzbrucējs , jā, kā centrs viņš neder , jo mūsdienu pārkačātie centri viņu apspēlē vienos vārtos , bet kā uzbrucējam ir vēl potenciāls ... Nebūtu tas sastāva ierobežojums , viņš vēl atrastos vilkos ,par spēlēšanu viņam pagrūtāk ir ,ja komandā tādas zvaigznes kā Dymo ,Kalebs, kuri var aizstāt trešdaļu uzbrucēju !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Kristz Trešdiena Marts 11, 2015 2:22 pm

Nezināju par Sundin double accont, nafig tad viņus pirms drafta nebanoja ? :|
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Viesis Trešdiena Marts 11, 2015 3:28 pm

Tak jau pirms tam daudzi bija teikuši, ka tie ir multi-konti. Tas tak bija acīmredzami. Un ne jau tikai multi-kontu dēļ tas bija stulbs gājiens. Pežonis būtu palicis Aizputē, ja tur nebūt Sundīna + Aizputei tagad visticamāk būtu divi aktīvi spēlētāji aptuveni Liniņa līmenī. Tā izvēle noteikti ietekmēja arī FA domas par komandu, ja GM tādu kļūdu uztaisa. Nebūtu tā huiņa, būtu Aizpute tagad viena no spēcīgākajām komandām, mošk pat pašam Kristam nebūtu jābeidz karjera, lai taisītu GK priekš komandas, kas beigās beidzās ar to, ka Krists vispār pameta Aizputi.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Viedais Trešdiena Marts 11, 2015 3:41 pm

Kristz rakstīja:Nezināju par Sundin double accont, nafig tad viņus pirms drafta nebanoja ? :|

Pierādījumu iekrāšana, pārbaudīšana un savākšana prasa laiku. Ja es te visus banotu tādēļ, ka man liekas, ka kaut kas nav tīrs, tad atkal sāktos pārmetumi. Sad Bet publikā baumas klīda jau labu laiku pirms drafta. Kaut ja ne par multi, tad ar diršanos viņš sāka atrādīties jau pirmajā dienā, kad skype sarakstnē iemeta. Labu galu izlēceji neņem.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Kanzanio Trešdiena Marts 11, 2015 4:03 pm

Viedais rakstīja:
Kristz rakstīja:Nezināju par Sundin double accont, nafig tad viņus pirms drafta nebanoja ? :|

Pierādījumu iekrāšana, pārbaudīšana un savākšana prasa laiku. Ja es te visus banotu tādēļ, ka man liekas, ka kaut kas nav tīrs, tad atkal sāktos pārmetumi. Sad Bet publikā baumas klīda jau labu laiku pirms drafta. Kaut ja ne par multi, tad ar diršanos viņš sāka atrādīties jau pirmajā dienā, kad skype sarakstnē iemeta. Labu galu izlēceji neņem.


Atkal sakās Very Happy Bet nebija jau tik traki, 1 un kkāds 3 picks LSHL draftā Very Happy
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Maus Sestdiena Marts 14, 2015 11:58 am

5TP
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by The Number 1 Sestdiena Marts 14, 2015 12:23 pm

Kanzanio rakstīja:Atdodot Sundinu un Chiko vien jau bija kļūda, tie tagad Valmierā zeļ un plauk!
Kļūda bija nevis viņus atdot, bet gan viņu paņemšana draftā.

chubijzs rakstīja:iegrābšanās ar Sundīna multi-kontiem.

Ja tas bija domāts, ka pārmetums toreizējam Indiāņu ĢM (Kristz?) - vai viņš zināja, ka Sundīnam ir vairāki konti un spēlētāji? Ja jā, tad #blameĢM. Pretējā gadījumā ĢM nav vainīgs.[/quote]

Sundins jau pirms tam, ja nemaldos, bija saņēmis banu uz nedēļu, pēc kā viņš pavisam atklāti veidoja multi kontus, par ko arī saņēma sodu izlaižot vairākas spēles vēl Wizards sastāvā. Mūžīgs bans bija tikai un vienīgi laika jautājums.
Arī tā kā ~90% līgas ienīda Sundinu, tad bija skaidrs, ka paņemot viņu komandā izredzes iegūt kādu labu FA arī samazinās par 90%.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizputes Indiāņu lejupslīde. Empty Re: Aizputes Indiāņu lejupslīde.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā