Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Siliņš Svētdena Augusts 04, 2013 11:15 pm

Jau ieprieks atvainojs par to ka man nebus garumzimju un ka bus daudz kludu,es caur telefonu.

Ja Emil,viss atklajas.Vai atceries Sebastianu?!Ja vins ir mans pazina.Izradas tavs ari.Ta nu es kadu nedelu pec dziesmu svetkiem seduju bara un domaju par sastradatajam mulkibam,kad peksni man blagus apsedas sebastians.Mes sakam par so to runat,es izstastiju savus notikumus dziesmjsvetkos.Vins ritigi smejas,bet redzedams ka es esmu nopietns piedavaja man palidzet tev atriebties.Nuja saksim ta ka vins man stastija.

S-Nuja ja runajam par emilu tad ari vins nav nekads vietejais.Pagajusaja vasara vins vel nebija sacis ustadit savus esanas rekordus,kur nu vel nodarboties ar hokeju!
Es-un kas tad notika pagajusaja vasara.
S-nu mes ar emilj aizbraucam svinet manu dz.dienu.taka ta bija davana tad es nepretojos.Man bija neliels soks ka es uzinaju ka brauksim uz ameriku,uz bibera koncertu.Nuja.Zini ka svetki ...jam.un tur bija  jaukas barmenes pie bara un mes pirkam viskiju.Nuja mes piedzeramiez =D.koncerts bija vakara ,mes dzeram no rita.Tad mes gribejam uspelet patieibu vai risks.Nuja man krita loze pirmajam emilam izdod jautajunu.Es jautaju kpc tu esi mani te atvilcis?
Nja ka tu doma ko vins adbildeja .....
Es-nezinu.stasti.
S- nu labi...

Saja bridj saruna izbeidzas jo bara ienac emils mani strostet par treninu kavesanu. Ez telejo ka nepazistu sebastianu ,vins ari ka mani ne.noklausijies emila lekciju par trenu kavesanu (es no vinas pusi nesaprat jo nebiju taja bridk nekur liekams) es devos prom.Aizgajis majas es iegaju draugos un redzeju ka man ir jauna vestule no sebastian(es majas gaju cauri vecrigai iegriezdamies katra kroga).vestule bija rakstits ka emils esot adbildejis ka vi a muza milestiba esot bibers u. Ka vins nevarot bez vina dzivot.Tur bija ari links uz video kura kads puisis pliks koncerta laika uzskreja uz skatuves un atzinas biberam milestiba.Man bija vnk soks .emils pec si atgadijuma kadu menesi esot dzivojis kina jo tur neviens vinu nepazina.Ta ir emil ja sadzeras un neprot glabat noslepumus.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Skipper Svētdena Augusts 04, 2013 11:21 pm

Bībers ir skaists dziedātājs ar skaistām dziesmām, man žēl, ka Tu par viņu tā domā, nesmuki...

Bībers, labs Laughing Laughing 

Tagad laikam ir mana kārta, rīt mums būs pēdējais raunds, es sākšu ar savu rakstu, bet tu varēsi atbildēt pēc tam. Gan jau sagatavošu šodien, jo rīt lkm uz jūru, bet nu publicēšu tik rīt Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Siliņš Svētdena Augusts 04, 2013 11:22 pm

Nu man sitas bija uz atro.Rit es izliksu visus trumpjus!=D
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Powrish Svētdena Augusts 04, 2013 11:32 pm

Njā vietām grūti salasīt, bet saturs atkal smieklīgs Very Happy
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Siliņš Svētdena Augusts 04, 2013 11:40 pm

Pakito rakstīja:Njā vietām grūti salasīt, bet saturs atkal smieklīgs Very Happy
Piedod,es caur telefonu rakstiju.Otraja raunda emils mani nokauta nolika.Bet nekas atmaksa nak salda =] =D
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Miera nesējs. Pirmdiena Augusts 05, 2013 12:05 am

Virsraksts iespārda..Very Happy Very Happy
Miera nesējs.
Miera nesējs.

Postu skaits : 10
Join date : 31.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Toms. Pirmdiena Augusts 05, 2013 12:46 pm

Mazliet jau jēli, bet nu ir ok Wink

Toms.
Toms Kļaviņš (LW)
Toms Kļaviņš (LW)

Postu skaits : 38
Join date : 21.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Kristz Pirmdiena Augusts 05, 2013 1:10 pm

Normāli, man patīk.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara! Empty Re: Emil,es zinu ko tu dariji pagajusaja vasara!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā