S7 - S8 starpsezonas TPU.

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by jons32 Ceturtdiena Februāris 12, 2015 8:06 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 2zhnx9i
jons32
jons32
John Johnson #8 RW
John Johnson #8 RW

Postu skaits : 487
Join date : 06.07.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Istaba

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Februāris 12, 2015 8:07 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 D9vf8srrxho0p97vaw9
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Maikijs Ceturtdiena Februāris 12, 2015 9:09 pm

Atjaunots!
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by jons32 Ceturtdiena Februāris 12, 2015 10:09 pm

Kāpēc mans nav novērtēts ? Very Happy
jons32
jons32
John Johnson #8 RW
John Johnson #8 RW

Postu skaits : 487
Join date : 06.07.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Istaba

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Maikijs Ceturtdiena Februāris 12, 2015 10:20 pm

jons32 rakstīja:Kāpēc mans nav novērtēts ? Very Happy

Sorry, tagad viss ir! Very Happy
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by nickname33 Sestdiena Februāris 14, 2015 5:57 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 1z1db0g


Ahh. Kāds feins rīts Oslo. Tik kluss un skaists. Viņš ir tik skaists, ka dziedāt gribās. Ceļoties augša, es cerēju, ka šī idīlija turpināsies vēl ilgi, bet... pēkšņi jau 153. reizi ieskanējās dziesma ''Whut Whut'', kuru izpilda Onyx. Un es sapratu, ka Crawford brāļi (šīs pasākums notika vēl pirms maiņas starp Oslo un Vantspili) arī ir pamodušies. Lai cik man ir apnikusi šī dziesma, tas ir tik un tā labāk, nekā visādi ''fake ass gangsta bullcrap'' versijas. Es jau grasījos aiziet pie viņiem (mana māja atrodas tieši pretī viņu mājai) un apvaicāties par viņu garīgo, plāniem, u.t.t. Bet pēkšņi mūzika apstājās. Tas bija diezgan negaidīti, jo pirms tam gandrīz katru rītu visu laiku skanēja dažādi repa gabali (GANGSTA!). Un es sapratu, ka kaut kas nav riktīgi...

Tuvojoties brāļu mājai, es sapratu, ka ar viņu mājā atrodas vēl viens cilvēks. Tas bija mūsu komandas galvenais treneris Artūrs Grosbergs. Spriežot pēc viņa balss, viņš nebija īpaši laimīgs. Pienākot vēl tuvāk mājai, es sāku saprast, par ko ir runa:

-''Kas pie vella notiek? Mums šodien ir plānots pasākums Cirque du Soleli (ir tāds cirks Oslo). Un jūs pat neesat vēl ģērbti! Visi jau ir gatavi, tikai jūs vēl guļat! A jā, vēl mums ir Nick Name, kas arī laikam aizmirsa, kas šodien mums ir plānots. Galīgi aizdzeris savas smadzenes ar savu viskiju.'' ...

Oh shit! Es tik tiešām biju aizmirsis par šo lietu. Nācās steidzīgi atgriezties uz savu māju...

Nekas īpašs vairs nenotika, tāpēc tagad uzreiz virzāmies uz to cirku, kur arī bija plānots pasākums. Mēs izkāpām no kluba autobusa un lēnā tempā virzāmies uz gala punktu. Tur mūs satika cirka vadītājs, kurš laikam jau bija laimīgs vēl pirms mūsu ierašanas. Un te es atkal patīšu notikumus uz priekšu, jo neko labāku, par ''Mēs ļoti priecājamies jūs redzēt'' viņš neizdvesa. Pēc savam dežūr-frāzēm viņš aizveda mūs uz kaut kādu slēgtu laukumu, kura pie tam nebija apgaismota. Mēs vēl minūti stāvējām un kasījām galvu no nesaprašanas. Un te:

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 25upqp0


SURPRISE!!!!!  


iebļāva kāds čalis mikrofonā un gaisma ieslēdzas. Un izrādās, ka mēs te nebijām vieni! Ar mums kopā bija vēl ap 5000 skatītāju, kas bija gatavi stundām klusēt tumsā, lai tikai ieraudzītu mūs! Pasaulē ir ļoti maz lietas, kuras spēj mani pārsteigt, bet šoreiz tā bija īstā reize. Tālāk sekoja tradicionālā pasākuma daļa - autogrāfi, dāvanas, foto ar līdzjutējiem. Un arī bija izloze , kurā līdzjutēji varēja vinnēt abonementus uz visu sezonu. Mēs esam dāsni, vai ne? Labi, ka mēs neaizmirsām paņemt līdzi nūjas, ripas un kreklus, savādāk mums nāktos dāvināt savas drēbes un kluba autobusu... Nākamo 2 stundu laikā mēs tukšojam dāvanu somu un marķieru tinti. Nekādi īpaši kuriozi momenti nebija, izņemot gadījumu, kur kāds kaķis (pie tam viņš izskatījās diezgan mežonīgi) izskrēja uz arēnu. Veselas 20 minūtes viņš skrēja pa visu laukumu, ka trakais, bet beidzot arēnas darbinieki spēja noķert viņu un aizvest prom. Mēs, protams pasmejamies un pēc notikuma grasījāmies doties prom. Mums pat nebija aizdomas par to, ka šī kaķa demaršs nebija nejaušība...

''Nekur neejiet prom!'' ,- atkal tas čalis iekliedzās mikrofonā. Mēs sapratām, ka viņš bija pasākuma vadītājs. Bet tas nebija pats svarīgākais moments. ''Mēs, līdzjutēji esam ļoti pateicīgi jums par jūsu cīņassparu un uzvaram! Un mēs izlēmām, ka mūsu dāvana jums būs: sāncensības. Tā kā komandas nosaukums ir Wild Cats, te būs jūs uzdevums: jūs jau redzējāt, ka arēnas darbinieki mocījās ar kaķi, vai ne? Jums nāksies darīt to pašu. Vienīgā atšķirība - arēnā vienlaikus skraidīs veseli 5 mežakaķi! Uzvarēs tas, kas spēs noķert kaķi un atnest viņu man!''

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 5y9raq


Koē? Nopietni? Es tagad sapratu, kāpēc mūsu pasākums notiek cirkā, nevis hokeja arēnā...

''AIZIET!!!!''

Šajā brīdī es biju šokā un neko nespēju saprast, tāpēc tālāk es dodu vārdu pasākuma vadītājam, kas pie tam vēl komentēja visu šo haosu. Ar jautro mūziku pielikumā.


''Un tā, sākām sāncensības! Kurš būs visveiklākais un spēs uzvarēt šajā dīvainā cīņā? Tā, kas mums te notiek? Grosbergs jau no pirmajām sekundēm cenšas noķert kādu kaķi un nodrošināt sev uzvaru. Nu ja, viņam taču ir jārāda visiem, kurš te ir saimnieks. Bet pagaidām viņam nesanāk, kaķi ir pārāk ātri priekš viņa...opā! Ne jau ka...JĀ, Curtis Crawford noķer kaķi! Viņš noķer kaķi! Bet uz kurieni viņš nes dzīvnieku? Viņš cenšas atnest kaķi skatītājiem, bet pats laukums ir nožogots! Curtis, viņu ir jānes ma...ne jau kā viņš tulīt trieks kaķi bort...žogā! Nē, Curtis nedari to!!! NĒ!!!.......viņš to izdarīja. Njā, negaidīts sākums.
Tā, ko tur dara komandas debitants, Jānis Grava? Viņš rok bedri? Ā, viņš izrādās ir diezgan gudrs jauneklis! Viņš izmanto savu uzvārdu, ka ieroci - viņš cer, ka kaķis iekritīs viņa bedrē, kas jau izskatās, ka mini-grava, Bet pagaidām kaķi vienkārši lec pāri izrakumam! Ar tādu tempu Jānis izraks visu arēnu. Varbūt viņam ir jēga izdomāt kādu citu plānu?
Nick Name un Mike Brown stāv man līdzās un joprojām nesaprot, kas ir jādara. Viņi vienkārši ir šokā... Nu labi, lai stāv, lai uzvar kāds cits. Labi, virzāmies atpakaļ uz notikuma epicentru, Jordan Bartow arī iet grūti. Viņam bija dažas labas iespējas uzvarēt šajās sacensībās, bet pagaidām arī viņš ir tukšajā. Un viņš padodas? Izskatās, ka tā arī ir, jo viņš iet prom no arēnas...cik žēl. Cerams, ka viņš sezonas laikā tā nedarīs.
Ogo, ko tur dara Peter Parker? Emm...viņš tēlo Spaidermenu un sāk rāpot pa žogu! Un viņš to dara tik ātri, ka es viņu pieņēmu par īsto Zirnekļcilvēku! Wow. Peter, ir labi, ka skatītāji ir sajūsmā, bet tev ir jāķer kaķi, nevis taisīt bīstamus trikus!...nē, viņš mani nedzird, viņš rāpo augstāk un augstāk...es baidos, ka sezonas sākumu Oslo komandai nāksies spēlēt bez Pītera.
Ha, paskatāties uz Thomas Miller. Viņš skrien pakaļ kaķim ar bubeni rokā! Tas ir kaut kāds millerisms! Hei Thomas, kā tu spēsi noķert kaķi ar vienu roku? Tu par to nepadomāji? Laikam, ka nē...bet paga! Viņš tuvojas kaķim, izskatās, ka viņam ir cerības uzvarēt! Thomas jau pavisam tuvu! UN!!!! Viņš apstājās!!! Kas notika? Viņš apstājās, tikai lai iztukšotu bubeni? Thomas, tu esi bijis tik tuvu uzvarai, bet tu izlēmi nomainīt uzvaru pret divlitrīgo alu...Millerisms kaut kāds.
Kamēr Name un Brown joprojām stāv nesaprašanā, Ingus Zuzins apstājās, lai apdomātu savu plānu. Starp citu, ir vēl viens cilvēks ar līdzīgu uzvārdu, kas ir saistīts ar sportu: Artūrs Zjuzins. Viņš spēlē Latvijas futbola izlasē...laikam man nevajadzēja teikt šo, jo izskatās, ka Ingus grasās paspēlēt futbolu ar kaķiem! Nē, Ingus nedari to!!! Tev ir jāķer kaķi ,nevis jāspēlē futbolu! Ingu, tu mani dzirdi?!! NĒ! NEDARI TO!! NEVAJAAAAaaaaaaa......auč. Tas bija sāpīgi. Man pat ir palicis žēl kaķi, ļoti spēcīgs sitiens pa dibenu no Zuzina puses. Tāpēc man nāksies diskvalificēt Ingu, jo tas ir nepieņemami. Starp citu, Curtis jau otro reizi ietriec kaķi žogā! Arī tu esi diskvalificēts! Viņus ir jāķer, nevis jāsit! Es brīnos, ka PETA pārstāvji joprojām klusē. O jā, Curtis ir nikns! Viņš ir tik nikns, ka paspēja 3. reizi izdarīt savu mīļāko procedūru. Auč.
Pilnīgs haoss Cirque du Soleli arēnā. Parker rāpo, Grava rok, Name un Brown joprojām ir statujas, Grsobergs skraida, ka trakais, citi arī kaut ko cenšas darīt. Mazais Ļaunums skrien ar tādu dusmīgu seju, ka kaķi paši skrien no viņa prom. Njā, ar tādu seju viņš spēs nobaidīt pašu lauvu vai čūsku!...Paga, paga! Tas ir...Jordan Bartow ir atgriezies! Viņš atgriežas uz laukuma!! Kaut kas neticams! Bet kas viņam ir rokā? Tā...DVIEĻI? Kādā sakarā? Ko viņš ar viņiem grasās darīt?! Viņš grib noķert kaķi ar dvieli? Emm...viņš klusi pienāk pie kaķa un.....pienes viņam dvieli!!! Kas pie vella? Jordan, tā nav hokeja spēle! Šeit ir kaut kas cits! Ak dievs, laikam Bartow ir tik samierinājies ar savu lomu komandā, ka viņš ir pat gatavs darīt savu melno darbu par uz kaķiem. Millerisms kaut kāds...
Tā, izskatās, ka Grosbergs ir gatavs uzvarai. Viņš ir spējis pietiekoši pietuvoties, lai beidzot dabūtu savu! Bet viņa iespējamais upuris nepadodas! Kaķis sāka taisīt zigzagus un Artūram paliek sarežģīti un viņš sāk piekust...ĀĀĀĀ! Kaķis nokrīt bedrē. Tajā pašā bedrē, kuru ir izracis Jānis Grava!!! Jānis mazliet negaidīja šo pavērsienu, tāpēc viņš nepaspēja noķert mežoni! Artūrs grabj kaķi un ar ātro tempu tuvojās man!!! Oslo Wild Cats ĢM ir tuvu uzvarai!!! Visi skatītāji pacēlušies kājās! Un....Artūrs apstājās, atvēzē roku....un MET KAĶI UZ NAME UN BROWN PUSI! Kas pie vella?! Kāpēc?!?!! Kaķi bija jāatnes man, nevis jāmet! ĀĀĀ! Name un Brown tikai tagad pagriež savu galvu uz lidojoša kaķa pusi, un!...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................VIŅI NOĶER KAĶI!!! VIŅI NOĶER KAĶI!!! ES NETICU SAVĀM ACĪM, SKATĪTĀJI IR SATRAKOJUŠIES!!! Kaķis sāk skrāpēt viņu sejas, bet viņi ir tik šokēti, ka pat nespēj atbrīvot savas rokas!!! NICK NAME UN MIKE BROWN UZVAR!!!! NICK NAME UN MIKE BROWN UZVAR!!!! KAUT KAS NETICAMS!!!!''


S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 2hrzrs7


Njā, mēs ar Mike uzvarējām šo cirka stila konkursu...ar saskrāpētām sejām.


''Un visi sveicam šī sacensības uzvarētājus: NICK NAME UN MIKE BROWN!! Tas tik bija kaut kas. Starp citu, Wild Cats galvenais treneris ir ļoti vīlies ar to, ka...ar ko? Ar to, ka viņš nespēja iemest kaķi starp Brown un Name! Njā. Interesanti, kādas ir abu vārtsargu sajūtas, kad viņu galvenais treneris izmanto viņus, ka vārtu stabus. Ha ha.''


Man nebija nekas pret to, ka es biju vārtu stabs priekš trenera, bet es vēl līdz dienas beigām biju nikns uz viņu. Uzvara ir uzvara, bet mana seja joprojām ļoti sāpēja!...

Pēc tā saucamajām sacensībām, mēs vēl paspējam ziedot kādai Oslo vidusskolai priekš mūzikas instrumentu pirkšanai. Es izlēmu izrādīties savu komandu biedru priekšā un iedevu 10 000 dolārus. Protams, ka skolas pārstāvji bija priecīgi par šo dāsnumu no manas puses. Atšķirībā no maniem komandas biedriem, kuri jau zināja, kādā sakarā es iedevu tik daudz. ^_^

Pa ceļam uz mājām es ne vien reizi vēl burkšķēju sev zem deguna ''Ak dievs, kā es ienīstu pasākumus! Ja šī pasākuma cena ir mana skaista seja - tad lai visi iet kāst, nākošreiz es sēdēšu brāļu Crawford mājā un 154. reizi klausīšos Onyx dziesmas!''
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Maikijs Sestdiena Februāris 14, 2015 8:52 pm

Atjaunots!
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Soviig Sestdiena Februāris 14, 2015 10:23 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 161xrpy
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Seriijs19 Svētdena Februāris 15, 2015 12:18 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 78dfwxdz7j4037tbzit8
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by gorlab Svētdena Februāris 15, 2015 2:15 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 TE5tXwM
gorlab
gorlab

Postu skaits : 283
Join date : 28.04.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by DoUbLeD Svētdena Februāris 15, 2015 6:59 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 7mdfvylem9apdedtwoos
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Maikijs Otrdiena Februāris 17, 2015 5:43 pm

Atjaunots / Updated!

gorlab, wouldn't you like to get some extra TP for doing that anagram? I could explain you something through PM.
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by dzhonis Sestdiena Februāris 21, 2015 4:35 pm

Kko pamēģināju uztaisīt. Very Happy

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 54e897a635691ffxhhnc1424529318
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Afanasijs Pirmdiena Februāris 23, 2015 11:35 pm

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Vn5cygvq5xplclnetaw7
Afanasijs
Afanasijs
Afanasijs Kovaluks #17 (RW)
Afanasijs Kovaluks #17 (RW)

Postu skaits : 81
Join date : 10.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Hell Otrdiena Februāris 24, 2015 10:23 pm

Valmieras Ērgļi

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Valmiera,_linna_sisses%C3%B5it

Valmieras Ērgļu rīkotais pasākums, protams, ka notika pašā Valmierā, jo kā gan savādāk pirms sezonas varētu iepriecināt savus vietejos līdzjutējus ar greznu sanākšanu visiem kopā?
Šoreiz visa komanda bija nolēmusi, ka visiem hokejistiem un treneriem ir jarīko pasākums, kurā visi interesanti no talām un tuvām vietām varētu satikties ar saviem elkiem. Tieši tāpēc pasākuma vietu nevajadzēja ilgi meklēt, jo nezinot cik cilvēku ieradīsies uz pasākumu, komanda to izlēma rīkot te pat ierastajā hokeja halle, kurā nav tikai halle, bet arī citas plašas zāles kur cilveki varētu brīvi apgrozīties. Domājot kā labāk noorganizēt pasākumu tika pieaicināts vietējais mārketinga speciālis : Otomārs Sīrups. Ērgļi bieži vien noalgo tieši viņu, lai reklamētu komandu un veicinātu mārketingu. Gudrā galva ir nolīgta un ātri vien viņš nāca klajā ar priekšlikumu, ka pasākuma apmeklētajiem ieejas maksa būs 1 eiro. Komanda mazliet nobrīnījas, jo uzskata, ka nevajadzetu neko maksāt, bet nepaguvuši pateikt līdz galam, Sīrupa kungs pārtrauca viņus pusvardā un teica: ka šī nauda tiks ziedota vietējai dzivnieku patversmei! Uz ko komanda patīkami reaģēja un visi piekrita, ka labums no tā tiks visiem.

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Z

Reklāmas sen kā izliktas un medijiem sen kā viss paziņots par pasākumu, bet tomēr komanda vēl steidzas izdomāt un papildināt dienas izklaides klāstu, lai pēc iespējas vairāk varētu iepriecināt sanākušos cilvekus. Tā diena beidzot bija pienākusi un komanda ar sajūsmu devās uz sarīkojuma vietu, kur braucot ar "Valmieras Ērgļi" autobusu visu bija manāmi izbrīnīti par to, ka tik daudz cilveku ar sajūsmu gavilē ieraugot braucošo komandas autobusu. Cilveku rinda bija tik tiešām iespaidīga, jo varēja redzet, ka netikai vietējie līdzjutēji, bet arī no citām malām cilveki ir ieradušies uz šo pasakumu. Ātri vien nonākot pasakuma vietā komada devās uz atklāšanas runu. Cilvēki vēl naca iekšā, kad runa jau bija sākusies kuru atklāja komandas ģenerālmenedžeris un turpināja dažas no komandas spožākajām zvaigznēm kā BigZ un Kreipāns.

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Autograph_Signing_Jan_14

Pēc neilgās runas komandas pārstāvji un spēlētaji devās pie galda, kur nepacietīgi jau gaidīja līdzjutēji, lai saņemtu autogrāfus no saviem elkiem.  Autogrāfu dalīšanas un fotogrāfešanās mijās ar daudzām sarunām starp hokejistiem un spēlētajiem, kur visiem bija smaids uz sejas pa notiekošo. Varēja redzēt kā lielākās rindas arī ir pie lielākajām komandas zvaigznēm, bet līdzjuteji nepameta malā arī jaunākos komandas biedrus un steidzās arī nofotogrāfēties ar jaunajām zvaigznēm. Fona skan mūzika un spēle vieteja grupa. Lai sabalsanētu cilveku plūsu pa visām paredzetajām vietām daži hokejis devās šurp un turp, Vienā vietā Vinstons Valters spēkojās precizitātes metienos ar mazajiem bērniem, te citā vietā Jānis Sitējs runājās ar sanākušajiem un citi hokejis arī katrs bija savā vietā un cilveki kuri gribēja viņus satik, zināja uz kuru vietu doties. Visi zināja kas un kur notiekās, cilvēki nāca un gāja, te pa mirklim pa skaļruni paziņojots, cik daudz ziedojumu jau ir savakti tikai no ienākšanas biļetem un te jau otrajā stundā informātors nosauca skaitli 7369 uz ko visi klātesošie aplaudēja.

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Los%20Redondos%20int05

Pasākums ritēja savu gaitu un varēja redzēt sanākušo cilvēku sejās prieku, ka viņi ir satikuši savus iemīļotākos spēlētajusu n tikuši pie autografiem un bildēm, ko momentā jau ievietoja sociālos tiklos, lai arī parējie redz. Drīz vien tik paziņos, par pasākuma galveno notikumu, kur visi kas bija pieteikušies varēja doties uz ledus un draudzīgā garā sadaloties vairākas komandas viņi varēja uzspēlēt vieglu hokeja ar "Valmieras Ērgļu" hokejistiem. Laukums tika sadalīts divās daļas un komandās bija pa trīs spēlētajiem un katrā komandā par vienai no Ērgļu komandas zvaigznēm. Galvenā balva uzvarētaju komandai bija ceļojums uz Ēģipti, ko sarupēja komandas vadība. Tomēr uzvaretājiem līdiz nebrauks komandas zvaigzne, jo viņš būs vajadzīgs komandai. Lai arī skatītājiem būtu interesanti notika dažādas izlozes un viņus izkalidēja arī daži aktīvi maskoti, kas bija tērpti kā ērgļi. Interesanti bija visiem, gan sanākušajiem, gan hokejistiem kur visi saņēma ļoti pozitīvu lādiņa devu.

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 20150103-325-Novas-Chaska-hockey-2-L

Pienāca mirklis, ka komandas bija izspēlējušas spēles un uzvarēja komanda kuru pārstāvēja Saņa Kreipāns. Laimīgie līdzjuteji tagad varēs doties uz Ēģipti un komandas vadība viņus arī sveica. Ik pa mirklim vēl tika veikta kā izloze, kur vareja iegūt komandas parakstītus kreklus vai hokeja nūjas. Gan lieli, gan mazi visiem bija prieks. Un beigas arī paziņos kopējo apmeklētaju skaitu, kas beigās izrādījas veseli 11,567 cilvēki un tieši šada summa tika arī ziedota dzīvnieku patversmei, te pat Valmierā!
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by eda2233 Trešdiena Februāris 25, 2015 4:29 pm

Rīgas Trieciens
S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 C8f3c0r5d5lswlt88z1
Hokeja klubs „ Rīgas Trieciens” šoziem organizēja labdarības akciju „Tu esi mans draugs” bērnu namu bērniem. Tā bija vairāku  labdarības pasākumu sērija, kurā kluba sportisti un vadība palīdzēja ierīkot  slidotavas,  apciemoja bērnus bērnunamos un aktīvākos hokeja fanus aicināja ciemos uz savu mājas arēnēnas ledu.

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 359346

Rīgas Trieciens šīs starpsezonas laikā vairākkārt devās uz 3 tuvākajiem bērnu namiem. Sadarbojoties ar vietējo pašvaldību  un bērnunamu vadību, ir izveidotas āra slidotavas. Hokejisti pielika savas rokas, lai līdzinātu laukumus, liktu kopā apmales, kā arī izgatavotu vārtus. Arī bērni aktīvi strādāja. Tagad slidotavas ik dienu gaida  ziemas sporta veidu cienītājus ne tiaki bērnunama bērnus, bet arī citus iedzīvotājus. Ja vieni nāk baudīt slidotprieku, tad citi kopā ar slidām līdzi ņem hokeja aprīkojumu, lai varētu uzspēlēt šo pie mums tik iecienīto spēli. Šogad pirmo reizi uzstādītie borti, prožektoru apgaismojums no visām pusēm un iespēja iznomāt vārtus padarījusi  laukumus īpaši populārus. Ir izveidots spēļu grafiks, un uz dažām bērnu spēlēm ieradīsies arī  hokeja kluba „ Rīgas Trieciens” hokejisti.

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 IHIH_1220_11_slide

Tur ciemojoties,  sportisti dalīja autogrāfus bērniem, stāstīja par treniņiem, kurioziem spēļu un treniņu laikā, veselīga dzīvesveida nozīmi cilvēka dzīvē. Tāpat sportisti un treneri patāstīja, kā var trenēties un norūdīties arī tad, ja nesanāk ikdienā nokļūt īstā slidotavā. Bērni, gaidot komandu, bija zīmējuši savus sapņus. Zīmējumu konkursā uzvarēja bērnunams „ Mežezers”, kā balvu viņiem klubs  uzdāvināja 2 hokeja vārtus un  vārtsarga ekipējumu. Visi bērnunami saņēma 10 spēlētāju un 2 vārtsargu nūjas.  

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 HockeyYouth_D8C7571

Akcijas noslēgumā klubs aicināja lielākos hokeja draugus ierasties Rīgā, lai iepazītos ar ģērbtuvēm, masāžas kabinetiem un citām telpām, kas nepieciešamas komandas treniņiem un atpūtai. Tika aizvadīts  nelielus iesildīšanās treniņš un  uzspēlēts draudzības spēle. Protams, uzvarēja draudzība! Tāpat hokejisti sniedza visdažādākos paraugdemonstrējumus, kas izraisīja neviltotus aplausus. Bērniem bija iespēja piedalīties gan erudīcijas, gan veikluma konkursos. Lielu prieku sagādāja balvas: uzlīmes, ripas, cimdi, vimpeļi, t-krekli, taures un citi hokeja fanu aksesuāri. Bet vislielākais pārsteigums bija priekšā – katrs saņēma biļeti uz hokeja spēli, kuras laikā tika vākti ziedojumi bērnunamu  audzēkņu hokeja nometnes organizēšanai. Tika savākts liels naudas daudzums, kas ļaus zēniem un meitenēm kopā ar kluba junioru komandu nedēļu trenēties.

Akcijas laikā sportistu ģimenes bija sagādājušas saldās balvas. Hokejistu ģimenes aicināja savus draugus adīt šalles, zeķes un cimdus bērnu nama bērniem. Atsaucība bija ļoti liela – kopā izadītas 45 šalles, 130 cimdu un 175 zeķu pāri. Adījumi un  saldumu sainīši ar labiem novēlējumiem tika nogādāti bērnunamos.

Bērni bija sajūsmā, jo ne jau katru dienu rodas tāda iespēja sastapt pazīstamus hokejistus klātienē. Klubs „Rīgas Trieciens” apņemas šo draudzību turpināt arī nākamjā gadā.
eda2233
eda2233
Edijs Budrevičs #13 (C)
Edijs Budrevičs #13 (C)

Postu skaits : 530
Join date : 25.11.14
Vecums : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by nickname33 Svētdena Marts 01, 2015 10:43 pm

TPU ir beidzies ne?
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Hell Pirmdiena Marts 02, 2015 7:36 am

nickname33 rakstīja:TPU ir beidzies ne?

Jā, sezona jau sākusies Smile
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by eda2233 Otrdiena Marts 03, 2015 12:11 pm

Ja jau beidzies šo varētu arī izvērtēt.
eda2233
eda2233
Edijs Budrevičs #13 (C)
Edijs Budrevičs #13 (C)

Postu skaits : 530
Join date : 25.11.14
Vecums : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Maikijs Otrdiena Marts 03, 2015 7:03 pm

Atjaunots! Atvainojos par nokavēšanos!

UZDEVUMS IR SLĒGTS!
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Kristz Otrdiena Marts 03, 2015 7:28 pm

derētu jauns uzdevums.. Šaubīgs
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S7 - S8 starpsezonas TPU. - Page 2 Empty Re: S7 - S8 starpsezonas TPU.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā