CSDD: Autovadītāja apliecība

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viedais Otrdiena Janvāris 27, 2015 6:49 pm

CSDD: Autovadītāja apliecība Putinsaplieciba_welt-de
Vēlviena mūsu foruma lietotājiem aktuāla tēma šobrīd tiek apspriesta gan Latvijas sabiedrībā, gan 100 tirānu krēslos.


http://skaties.lv/auto/csdd-toposajiem-autovaditajiem-bus-grutak-sanemt-vaditaja-apliecibu/[/mention] rakstīja:''Plānojam pilnveidot jauno vadītāju apmācības procesu. Nepieciešams, lai notiktu autovadītāju apmācības dažādos laika apstākļos. Tāpat nepieciešams noteikt, ka instruktoriem būtu jānosaka obligāta augstākā izglītība, tas varētu mainīt to, ka apmācība būtu kvalitatīvāka,'' tā šorīt LNT raidījumā 900 Sekundes atzina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis Jānis Golubevs.
Golubevs norādīja, ka uz ceļiem vajadzētu vairāk patrulēt ceļu policijai, nepieciešams arī ieviest vairāk netrafarētās automašīnas.
”Autovadītājiem ir jārada sajūtas, lai viņi negribētu pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus, šobrīd rodas sajūta, ka autovadītājiem ir visatļautība,” norādīja CSDD valdes loceklis.
Tikmēr satiksmes ministrs Anrijs Matīss norāda, ka jaunajiem autovadītājiem noteikti būtu jāpilnveido autovadītāju apliecības iegūšanas sistēma.
”Tie, kas noliek tiesības vasarā nav kompetenti braukt ziemas apstākļos, pa slidenu ceļu un diennakts tumšajā laikā. Ja autovadītājs kārto tiesības vasaras laikā, tad nepieciešams veikt apmācību speciāli izveidotos poligonos, kur tiek apgūtas braukšanas prasmes sliktos laika apstākļos,” piebilda Matīss.
Satiksmes ministrs arī norādīja, ka būtu nepieciešams veikt speciālus reidus, kuros tiktu pārbaudītas automašīnu ziemas riepu stāvoklis.

Jūtu līdz foruma vairumam, kuriem 15,16, līdz tie tiks pie kārtošanas ganjau būs ieviesuši izmaiņas. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Maus Otrdiena Janvāris 27, 2015 7:00 pm

Tagad neplānoju likt naudas trūkuma dēļ, tā kā šīs brīnumainās izmaiņas tāmē mani arī skars. Nedomāju, ka ar šādām izmaiņām baigi uzlabosies autovadītāju kultūra uz ceļiem, tam ir vajadzīga vairāku paaudžu maiņa. Dry
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by The Number 1 Otrdiena Janvāris 27, 2015 7:06 pm

Biju kkur dzirdējis par apmācību dažādos laika apstākļos, bet tad runa gāja par tiesību likšanu pusgadu, lai varētu braukt gan vasarā, gan ziemā Laughing Ja tiek veidoti poligoni kuros ir izveidoti ziemai atbilstoši apstākļi un apmācības ilgumu tas īpaši neietekmē tad domāju ka nekas traks vrb nebūs Very Happy
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by vairogs Otrdiena Janvāris 27, 2015 7:22 pm

Maus rakstīja:Tagad neplānoju likt naudas trūkuma dēļ, tā kā šīs brīnumainās izmaiņas tāmē mani arī skars. Nedomāju, ka ar šādām izmaiņām baigi uzlabosies autovadītāju kultūra uz ceļiem, tam ir vajadzīga vairāku paaudžu maiņa. Dry
Kur tu redzi ceļus ? Pa tiem tikai ar tankiem rāpot , tad bedres nejūt !

- Nē nu ,ir arī daži normāli !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viesis Otrdiena Janvāris 27, 2015 7:30 pm

Runājot par šo, vakar tiesības noliku Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Maus Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:01 pm

rieksts rakstīja:Runājot par šo, vakar tiesības noliku Very Happy
Un tu par to neesi palielijies twatterī? WHAAAT? Laughing

Anyway, gratz mate!
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viesis Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:05 pm

Maus rakstīja:
rieksts rakstīja:Runājot par šo, vakar tiesības noliku Very Happy
Un tu par to neesi palielijies twatterī? WHAAAT? Laughing

Anyway, gratz mate!

Es centos maksimāli noklusēt faktu, ka lielu eksāmenu, es nespētu tikt pāri kaunam, ja nenoliktu, bet nu sanāca. Very Happy

Paldies.

Tā kā tētim vajadzēja šoferi uz visiem viņa tusiņiem, tad sanāca, ka man visu nosponsorēja, bet mašīna gan pašam būs jākrāj. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viedais Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:09 pm

Cik tagad vidēji izmaksā B kategorija?

Man vidusskolā bija klasesbiedrene, kura uzstādija savdabīgu rekordu, vismaz manām ausīm.. viņa iztērēja ~780 LATUS(nevis EIRO), lai nokārtotu B kategoriju. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by laaceens30 Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:12 pm

Apsveicu ar tiesību nolikšanu! Es plānoju šogad pirkt baltās, tās protams nav ištās un nav nekas jāmācās, bet nu redzēs vai vispār patīk braukt ar to mašīnu! Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viesis Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:17 pm

Viedais rakstīja:Cik tagad vidēji izmaksā B kategorija?

Man vidusskolā bija klasesbiedrene, kura uzstādija savdabīgu rekordu, vismaz manām ausīm.. viņa iztērēja ~780 LATUS(nevis EIRO), lai nokārtotu B kategoriju. Laughing

Mazliet virs 300 euro. Un es braucu minimālās stundas +2 stundas pēc likumdošanas. Very Happy

Bet tas ieskaitot pilnīgi visu, medicīnisko, teoriju, baltās, pirmo palīdzību, visas braukšanas, eksāmenus. Smile

Ļoti palīdz, ja vecāki laicīgi sagatvo, bet svarīgi mācoties teoriju pielāgoties uzreiz satiksmes noteikumiem, jo normāli šoferi arī mācīs normālas lietas, kas dažkārt nesakrīt ar to, ko raksta grāmatās. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by RobbyLV Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:42 pm

man reali dirsā ar šito pasākumu, iesāku likt, ienāca negaidītas, tomēr ilgstošas finansiālas problēmas, pagaidām ir tā, ka palicis tikai csdd braukšanas eksāmenu nolikt, bet beidzās termiņš "baltajām" aka extra 10eur kuri jaiztērē un 15.februāri jau būs gads, kopš nokārtota teorijas eksāmena un ja nepaspēšu nolikt, tad arī tas jāparliek. :S

No finansiālā skatupunkta jaatzīst arī, ka milzīgs bullshit ir, ka jāmaksā ~22eur tīri par tiesību izgatavošanu!
RobbyLV
RobbyLV
Thomas Prestigio #21
Thomas Prestigio #21

Postu skaits : 134
Join date : 04.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by The Number 1 Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:46 pm

Offtopic no B kategorijas, bet man patīk tas ka es bez problēmām noliku mopēda tiesības, lai gan es ar tādu nekad neesmu braucis. Laughing Tagad gan laikam jau braukšana arī ir eksāmenā, cik dzirdēju.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viedais Otrdiena Janvāris 27, 2015 8:51 pm

The Number 1 rakstīja:Offtopic no B kategorijas, bet man patīk tas ka es bez problēmām noliku mopēda tiesības, lai gan es ar tādu nekad neesmu braucis. Laughing Tagad gan laikam jau braukšana arī ir eksāmenā, cik dzirdēju.

Varu tevi iepriecināt, tev nav jaizņem baltās, jo ja tev ir M kategorija, tu vari tās izmantot, kā baltās un mācīties braukt ar auto. Tas ir hints, ko daudzi nezināja drošvien. Twisted Evil
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by The Number 1 Otrdiena Janvāris 27, 2015 9:04 pm

Viedais rakstīja:
The Number 1 rakstīja:Offtopic no B kategorijas, bet man patīk tas ka es bez problēmām noliku mopēda tiesības, lai gan es ar tādu nekad neesmu braucis. Laughing Tagad gan laikam jau braukšana arī ir eksāmenā, cik dzirdēju.

Varu tevi iepriecināt, tev nav jaizņem baltās, jo ja tev ir M kategorija, tu vari tās izmantot, kā baltās un mācīties braukt ar auto. Tas ir hints, ko daudzi nezināja drošvien. Twisted Evil

Man ir AM kategorija, jeb 45 kubu mopēdiem domātās tiesības, kuras varēja likt jau no 14 gadiem, tās arī darbojas kā alternatīva baltajām?
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viedais Otrdiena Janvāris 27, 2015 9:25 pm

The Number 1 rakstīja:
Viedais rakstīja:
The Number 1 rakstīja:Offtopic no B kategorijas, bet man patīk tas ka es bez problēmām noliku mopēda tiesības, lai gan es ar tādu nekad neesmu braucis. Laughing Tagad gan laikam jau braukšana arī ir eksāmenā, cik dzirdēju.

Varu tevi iepriecināt, tev nav jaizņem baltās, jo ja tev ir M kategorija, tu vari tās izmantot, kā baltās un mācīties braukt ar auto. Tas ir hints, ko daudzi nezināja drošvien. Twisted Evil

Man ir AM kategorija, jeb 45 kubu mopēdiem domātās tiesības, kuras varēja likt jau no 14 gadiem, tās arī darbojas kā alternatīva baltajām?
Jā. Visas izņemot traktortehnikas un velosipēda.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by The Number 1 Otrdiena Janvāris 27, 2015 9:29 pm

Viedais rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
Viedais rakstīja:
The Number 1 rakstīja:Offtopic no B kategorijas, bet man patīk tas ka es bez problēmām noliku mopēda tiesības, lai gan es ar tādu nekad neesmu braucis. Laughing Tagad gan laikam jau braukšana arī ir eksāmenā, cik dzirdēju.

Varu tevi iepriecināt, tev nav jaizņem baltās, jo ja tev ir M kategorija, tu vari tās izmantot, kā baltās un mācīties braukt ar auto. Tas ir hints, ko daudzi nezināja drošvien. Twisted Evil

Man ir AM kategorija, jeb 45 kubu mopēdiem domātās tiesības, kuras varēja likt jau no 14 gadiem, tās arī darbojas kā alternatīva baltajām?
Jā. Visas izņemot traktortehnikas un velosipēda.

Damn, bet tas darbojas tpt no 16 gadiem tikai, ja?
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Skipper Trešdiena Janvāris 28, 2015 11:25 am

Appsveicu ar tiesībām. Tas ir lielisks panakums Smile 
Man, savukārt, ir tik debīla situācija. Automašīnas nekad nav interesējušas un braukšana ar ne. Tad man vēl nav laika un dārgi maksā +ja uzķer debīlu intruktoru, kurš tik naudu rij, tad gan var pamatīgi ieberzties. Es vēlētos ar vasaru sākt kārtot, vismaz pats varēšu daudzmaz sponsorēt.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Bracco Trešdiena Janvāris 28, 2015 11:52 am

Nu man personigi ir tas pats kas Emilam. Ne visai interese masinasa uttt.
Runajot par tiesibam. Pirms 3 gadiem liku, bet ta ari nepabeidzu likt, tad vel jauns biju, tusini bija pirmaja vieta. Tagad to loti nozeloju.
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 28, 2015 12:24 pm

Jā, to es no pieredzes varu Jums uzreiz pateikt.. ka liekat uzreiz kad paliek 18, vai pat pirms jau var teoriju nokārtot, jo Jūs te sūdzaties, ka laika maz utt. Bet vidusskolā tas laiks tieši ir daudz vairāk, kā tad kad sāksies studijas, darbs, jeb lielo cilvēku dzīve, tad būs tiešām grūti saņēmties pēc pilnas darba dienas vēl iet un vizināties ar instruktoru...

Tā ir ļoooooti liela kļūda, ja nenokārto tiesības vasarā, kura brīva, vai viduskolas laikā.

#truestory
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Skipper Trešdiena Janvāris 28, 2015 1:32 pm

Man runa neiet par vidusskolu Very Happy Runa ir par to, ka jākavē daudz spēles, treniņi un būtībā, tagad, kad īstais brīdis kaut kur izsisties, tad nevēlos neko palaist garām. Vēlāk varu pie vēl vienas iespējas netikt.
Bet par apvienošanu ar darbu ir labs arguments. To es noteikti negribētu darīt.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

CSDD: Autovadītāja apliecība Empty Re: CSDD: Autovadītāja apliecība

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā