Meet 'n greet Ethan Olivander

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Jogurtaa Otrdiena Janvāris 27, 2015 4:11 pm

Toms Berķis : "Uz kurām LSHL komandām tu vēlētos doties pēc drafta visvairāk? Kāpēc?"
Pagaidām es pat īsti vēl nezinu, kur vēlētos nonākt. Ir jau nākuši jautājumi no dažām komandām vai gribētu tajās pēc drafta nonākt. Katrā ziņā, pirmajās LSHL sezonās varu spēlēt pilnīgi jebkur. Iepriekšējā komandu vēsture, spēlētāju sastāvs, algas lielums, iespējamais spēles laiks mani, tas vienalga kādu kur piedāvās. Tā pat drafta rezultātus es nevaru ietekmēt, tāpēc skatīšos kā tas viss beigsies un savas "rookie" sezonas nospēlēšu vienā klubā.

Bārnijs Tuzis :"Vai uzskati, ka savā debijas sezonā Ethans ir gana iegūldījis treniņos? Vai izmanto savu maksimālo potenciālu? Vai tomēr varēji vairāk pasvīst?"
Uzskatu, ka treniņos ir ieguldīts darbs un augļi jau ir redzami. Viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem JHL un komandas līderis ne tikai sezonā, bet arī playoff spēlēs, kas noteikti daudzām LSHL komandām liks padomāt par to, vai nebūtu labāk savākt Olivanderu kamēr vēl ir iespēja. Protams, maksimālais potenciāls vēl nav sasniegts, šī ir tikai pirmā sezona, kur nu vēl maksimālais. Saprotams, ka reizēm arī uznāk slinkums, bet ar par manu aktivitāti nevarētu sūdzēties.

Emīls Skapis"Olivanders seko Pettyfer pēdās un arī staigās pa klubiem? Ja jā, tad ik pēc cik sezonām varētu būt kluba nomaiņa?"
Hah, jā, sekos gan. Man nekad nav paticis atrasties vienā komandā vairāk kā 3 sezonas, maksimums ir 5 (SHL in WKP), bet katrā ziņā, kā es jau kaut kur, kaut kad iepriekš minēju - es vēlos uzspēlēt visās iespējamajās LSHL komandās. Dažās jau ir būts kaut uz neilgu laiciņu, tagad kārta citām, lai gan neatteiktos atkal uzspēlēt kādā no vecajiem klubiem.
"Ja Olivanders drafta rezultātā nenonāks Rīgā, tad cik liela ir iespēja, ka Olivanders varētu tur spēlēt nākotnē?"
Iespēja ir vienmēr. Es skaidri vēl nezinu, kur draftā nonāks Olivanders, nevaru saprast starp 2 iespējamajiem variantiem, bet kā jau minēju atbildot Tomam, drafta rezultātus es nevaru ietekmēt, tāpēc savu entry level līgumu nospēlēšu tajā klubā, kurš mani draftēs. Vienalga vai man tas patiks vai nē, lai gan I have my ways.

Matīss Kokins"Vai Olivanders būtu priecīgs, ja viņu draftētu Talsu "Lokomatīve"? Vai būtu gatavs spēlēt šajā komandā no visas savas sirds?"
Pēdējās sezonās vārdi "no visas sirds", kaut kā daudziem aiziet par dziļu. Tā domāšana, tie uzskati, kaut kas dažreiz cilvēkiem aiziet šķērsām, ja viņi pārāk iedziļinās kādā komandā. Agrāk vai vēlāk uzbraucieni, kuri tiek virzīti uz kādas konkrētas komandas pusi, šim cilvēkam, kurš komandu ir "ieņēmis dziļi sirdī" ir kā uzbrukums viņam pašam. Man tā ir ar "Lauvām", tā ir mana komanda un man tracina, ja kāds beztolkā burkšķ nezinot visu situāciju vai vispār uzrodoties no zila gaisa. Tāpēc nē. Komanda, kurā nonāks Olivanders būs un paliks tikai viņa komanda. Protams, komanda arī var kļūt tuva sirdij, bet nezinu. Jāskatās no situācijas. Un par draftu jau daudzreiz minēju, tas vairs nav atkarīgs no manis, kur nonāks, tur spēlēs.

Rūdis Siliņš "Почему игроков назвал Ethan?"
Russian, iiw. Tātad, kāpēc Ītans? Es pat īsti nezinu kāds tam ir iemesls. Man patīk kā šis vārds skan, nav arī īpaši sarežģīts un arī salīdzinoši viegli iegaumējams, manuprāt, daudz vieglāk kā Sastramins vai kas tur vēl. Un arī, no sākuma jau biju izdomājusi, ka tautība spēlētājam būs britu, tāpēc vārds Serjoža īsti nederētu.

Bārnijs Tuzis "Kādi ir tavi pirmie iespaidi par reorganizēto Talsu Lokomotīves komandu, jeb Ventspils Fatsharks?"
Man patīk komandas vizuālais tēls. Formas tiešām izskatās pievilcīgas un logo arī labi piestāv. Tiesa, nosaukums mani nedaudz nesaista "Resnās haizivis", tāds nedaudz nepārdomāts nosaukums, manuprāt. Bet pilsēta, jā, pilsēta ir lieliska. Pēc maniem uzskatiem, tā ir viena no vislabākajām pilsētām Latvijā, ja ne pati labākā. Tiešām attīstīta, ar labu infrastruktūru un hokeja komanda šo pilsētu padara tikai saistošāku.
"Tagad, kad komanda ir mainījusi savu identitāti, tas palielina, vai samazina tavu vēlmi kādreiz tur uzspēlēt?"
Mana vēlme tur uzspēlēt pat ir palielinājusies. Teikšu atklāti, "Lokomatīve" man atgādina kolhoza līgu, un komandā ar tik ļoti "Padomisku" nosauku man nepatiktos spēlēt. Protams, komanda, kā tas ir izrādijies pēdējās sezonās, galīgi nav ar pliku roku ņemama. Manuprāt, šis "rebrand" komandai nāks tikai par labu.

Intars Barsovs "Kāda sajūta atgriezties Plēsoņās?
Tehniski, Plēsoņas tā arī netika pamestas. Pettyfer aizvadīja savu pēdējo sezonu šī kluba rindās, kamēr Olivanders kūlās pa JHL un arvien vairāk sāka atzīmēties arī citu spēlētaju vidū ar saviem individuālajiem statiem. Jāsaka atklāti, par LSHL neinteresējos jau kādas 2 sezonas, jo pats galvenis ir JHL. Arī šosezon, manuprāt, Plēsoņas bija visneaktīvākā komanda vispār, ja vien neskaita Wolves neražas ar "aktivitāti". Katrā ziņā Liepāja ir jauki, bet nedomāju, ka ilgak par divām sezonām tur uzturēšos.

Toms Berķis "Kāpēc tieši Piebalga?"
Es galvā domāju kāda pilsēta vai apgabals Latvijā varētu labi saistīties ar lauvām. Lielās pilsētas uzreiz atmetu, pat necentos izrunāt kā skanētu, piemēram, Daugavpils Lauvas vai Dobeles Lauvas. Gribēju izvēlēties arī kādu vēsturisku vietu. No sākuma iedomājos par Vecpiebalgu, bet īsti neskanēja. Nometu nost "vec" daļu un izklausījās jau labāk. Vēsture šajā vietā ir jūtama un nešaubos, ka tas Piebalgu padarīs redzamu arī to cilvēku acīs, kuri par tādu neko nezin. Bet noteikti, visi ziniet, ka ir tāds Piebalgas alus. (treniņos ūdens pudeles vietā biežāk tiks piedāvāts iestiprināties no alus mučeles)

Saņa Kreipāns "Pirms drafta izteicies, ka labprāt uzspēlētu Ērgļos savas karjeras pirmos pāris gadus, redzot drafta iznākumu. Vai vēl pastāv iespēja, ka kādu dienu tomēr pievienosies Valmieras klubam?"
Protams, ka lielāka iespēja Olivanderu iegūt savā īpašumā uz pāris sezonām būs kādai no tām komandām, kurā es vēl neesmu bijusi. Man ir svarīgs arī komandas ārējais tēls un gaisotne komandā. Protams, es neko daudz par citām komandām nezinu. Joprojām man ir atļauja ieskatīties Trieciena slēgtajā istabā, bet es, protams, to nedaru, jo vienkārši esmu par slinku, lai jauktos citas komandas darīšanās. Bet jā, ir iespējams, ka Olivanders kādreiz spēlēs Valmierā.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Viesis Otrdiena Janvāris 27, 2015 4:16 pm

Uz kurām LSHL komandām tu vēlētos doties pēc drafta visvairāk? Kāpēc?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Viedais Otrdiena Janvāris 27, 2015 4:24 pm

Vai uzskati, ka savā debijas sezonā Ethans ir gana iegūldījis treniņos? Vai izmanto savu maksimālo potenciālu? Vai tomēr varēji vairāk pasvīst?
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Skipper Otrdiena Janvāris 27, 2015 4:30 pm

1. Olivanders seko Pettyfer pēdās un arī staigās pa klubiem? Ja jā, tad ik pēc cik sezonām varētu būt kluba nomaiņa?

2. Ja Olivanders drafta rezultātā nenonāks Rīgā, tad cik liela ir iespēja, ka Olivanders varētu tur spēlēt nākotnē?
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by laaceens30 Otrdiena Janvāris 27, 2015 7:49 pm

Vai Olivanders būtu priecīgs, ja viņu draftētu Talsu "Lokomatīve"? Vai būtu gatavs spēlēt šajā komandā no visas savas sirds?
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Jogurtaa Otrdiena Janvāris 27, 2015 11:32 pm

Atbildēts
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Rūdis Siliņš Otrdiena Janvāris 27, 2015 11:38 pm

Почему игроков назвал Ethan?
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Janvāris 29, 2015 7:44 pm

Atbildēts
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Viedais Ceturtdiena Janvāris 29, 2015 8:30 pm

1. Kādi ir tavi pirmie iespaidi par reorganizēto Talsu Lokomotīves komandu, jeb Ventspils Fatsharks?


2. Tagad, kad komanda ir mainījusi savu identitāti, tas palielina, vai samazina tavu vēlmi kādreiz tur uzspēlēt?
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Janvāris 29, 2015 9:27 pm

Atbildēts..

Neliela piezīme, nelauz LSHL, neredzēju pilnībā, ko tu uzrakstīji Very Happy
Screenish:
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Jogurtaa Sestdiena Februāris 07, 2015 9:52 pm

Bump
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Intarusu Sestdiena Februāris 07, 2015 9:57 pm

Kāda sajūta atgriezties Plēsoņās???
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Viesis Sestdiena Februāris 07, 2015 10:10 pm

Nav jautājums saistībā ar Olivanderu, bet gribas zināt. Kāpēc tieši Piebalga?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by krisis06 Sestdiena Februāris 07, 2015 10:42 pm

Pirms drafta izteicies, ka labprāt uzspēlētu Ērgļos savas karjeras pirmos pāris gadus, redzot drafta iznākumu. Vai vēl pastāv iespēja, ka kādu dienu tomēr pievienosies Valmieras klubam?
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Jogurtaa Svētdena Februāris 08, 2015 12:47 am

Atbildēts
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Meet 'n greet Ethan Olivander  Empty Re: Meet 'n greet Ethan Olivander

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā