Obligātais militārais dienests Latvijā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Pirmdiena Janvāris 26, 2015 2:34 pm

Obligātais militārais dienests Latvijā Army-ranger-wallpaper
Pēdējā laikā aktuāla tēma. Ko Jūs sakat? Atbalstat ,vai pret?

Pats gan jaunsardzes 4. kursus esmu beidzis, gan zemessardzē pabiju un iestājeksāmenu uz Alūksni nokārtoju, tomēr beigās sanāca tā, ka satiku sievieti un militārajai karjerai nācās atmest ar roku un iegūt augstāko izglītību.

Bet mana nostāja šajā jautājumā ir - atbalstu, jo mūsdienu šaurbikšiem bieži vien ir morāles un disciplīnas trūkums novērojams.

Vecais militārā dienesta likums - http://likumi.lv/doc.php?id=42403 (Vairs nav spēkā)
NBS atalgojumi - http://doc.mod.gov.lv/LV/atalgojums/nbs/#/2/
Aizsardzības ministrijas atalgojums - http://doc.mod.gov.lv/LV/atalgojums/am/

Aizsardzības ministrs Vējonis LNT ziņās šorīt gan minēja, ka ir pret šo un velētos esošo (~5000 kareivju) armiju palielināt vēl par diviem tūkstošiem, tādejādi uzturot mazu, bet spējīgu karapūlku.

Te dažiem lietotājiem tēma pat ļoti aktuāla, Jūs vēl varēs iespējams pagūt iesaukt un iemācīt cieņu, bijību un manieres. Towel

Vai ir kāds kurš brīvprātīgi plāno iestāties? Twisted Evil

Raksti:
1. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/545050-aizsardzibas_ministrs_neatbalsta_obligata_militara_dienesta_ieviesanu
2.
3.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by laaceens30 Pirmdiena Janvāris 26, 2015 7:09 pm

Esmu pret. Kā jau daudzi cilvēki no šeit esošajiem zin, esmu Kristietis un nekad netaisos nevienu šaut un neko tādu pret kādu darīt. Tāpēc esmu pret obligāto armijas iesaukumu, jo labāk, lai ir maza, bet profesionāla armija.
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Coyote Pirmdiena Janvāris 26, 2015 7:13 pm

Esmu par, nebūs tik daudz pļutaku uz ielām.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Maus Pirmdiena Janvāris 26, 2015 7:24 pm

Esmu par, bet pats negribu.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Pirmdiena Janvāris 26, 2015 7:28 pm

Coyote rakstīja:Esmu par, nebūs tik daudz pļutaku uz ielām.
Yeah That
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viesis Pirmdiena Janvāris 26, 2015 7:43 pm

Lasīju veco likumu, cik noprotu 1 gads?

Pavisam noteikti atbalstu, neko diži no dzīves neatņems, bet par vīriem gan izaudzinās.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Pirmdiena Janvāris 26, 2015 7:56 pm

Ņemot vērā ka iesauktu tai laikā, kad lielai daļai tīņu patīk plostot, vēl pāris gadus pie dzīves klāt pieliks, jo svaigs gaiss, treniņi + alkohola nelietošana tieši augoša organisma vecumā ir vispostošākā.

Reāla investīcija, tu iegūldi vienu gadu savas dzīves jaunībā, lai vecumdienās vēl piecus klāt dabūtu, jo jaunībā nebūs nodzēris aknas n shit.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Kristz Pirmdiena Janvāris 26, 2015 7:59 pm

Atbalstu, pats gribētu, vismaz tad izaugtu kārtīgi cilvēki (vīrieši).
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Maus Pirmdiena Janvāris 26, 2015 8:39 pm

Kristz rakstīja:Atbalstu, pats gribētu, vismaz tad izaugtu kārtīgi cilvēki (vīrieši).
Armija neizaudzina kārtīgus vīriešus, to izdara vecāki.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Pirmdiena Janvāris 26, 2015 8:43 pm

Maus rakstīja:
Kristz rakstīja:Atbalstu, pats gribētu, vismaz tad izaugtu kārtīgi cilvēki (vīrieši).
Armija neizaudzina kārtīgus vīriešus, to izdara vecāki.
Armija labo nolaidīgu vecāku neizdarību.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viesis Pirmdiena Janvāris 26, 2015 8:45 pm

Viedais rakstīja:
Maus rakstīja:
Kristz rakstīja:Atbalstu, pats gribētu, vismaz tad izaugtu kārtīgi cilvēki (vīrieši).
Armija neizaudzina kārtīgus vīriešus, to izdara vecāki.
Armija labo nolaidīgu vecāku neizdarību.
Armija iedzen disciplīnu, bet kara laikā dramatiski traumē cilvēku tieši mentāli. Rolling Eyes

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Kristz Pirmdiena Janvāris 26, 2015 9:12 pm

Es to nedomāju tieši ;s
Armijā dzen arī fizisko, kas daudziem mūsdienās nemaz nav Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by The Number 1 Pirmdiena Janvāris 26, 2015 9:30 pm

Viedais rakstīja:Ņemot vērā ka iesauktu tai laikā, kad lielai daļai tīņu patīk plostot, vēl pāris gadus pie dzīves klāt pieliks, jo svaigs gaiss, treniņi + alkohola nelietošana tieši augoša organisma vecumā ir vispostošākā.

Reāla investīcija, tu iegūldi vienu gadu savas dzīves jaunībā, lai vecumdienās vēl piecus klāt dabūtu, jo jaunībā nebūs nodzēris aknas n shit.
Nu nezinu, vrb tgd kas mainījies, bet tētis stāstīja ka viņš armijas laikā ar draugiem diezgan bieži iedzēruši. Protams armijā tas nav tik brīvi, un noteikti ne tik lielā daudzumā, kā tas ir bez armijas mūsdienās, bet tomēr tā ka netiek pie alkahola arī nav. Bet kā jau teicu, tas bija kad viņš gāja armijā, tgd varbūt lielāka disciplīna ir, bet šaubos.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Pirmdiena Janvāris 26, 2015 9:34 pm

Tās ir divas atšķirīgas lietas.. PSR armija un Latvijas armija. To pat īsti nedrīkst salīdzināt, to kas bija toreiz un to kas ir tagad. Shocked
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Seriijs19 Pirmdiena Janvāris 26, 2015 9:50 pm

Esmu tikai un vienīgi PAR! Šo nu noteikti vajag obligāti. Varbūt tas neietu armijas labā, varbūt ietu, bet priekš tiem ''pļutakiem'' nāks par labu Very Happy

Armija vēl nekad nav nākusi par sliktu. Tur māca to, ko uz ielas nevar iemācīties.
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by The Number 1 Pirmdiena Janvāris 26, 2015 9:52 pm

Es īsti nezinu kuros gados tētis gāja armijā, bet PSRS sabrukšanas laikā viņam bija 15 gadi, pieļauju ka armijā ejot viņam bija vairāk nekā 15 Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Skipper Otrdiena Janvāris 27, 2015 12:22 am

Lauri, tad, kopš tava tēta laikiem armijā, ir pagajuši jau 20 gadi Laughing es pazīstu dažus karavīrus un klausos kas kā viņiem tur notiek. Cik noprotu, tad stingrāk uz šo visu skatās, par smēķēšanu pat vairs nezinu, jo kā jau minēja, tad veido mazu, bet spējīgu armiju.
Es esmu noteikti PAR un pats arī domāju par došanos armijā, tiesa, vispirms iegūt fizioterapeta izglītību LSPA. Lai arī tiktu mentāli sakropļots un varbūt visparīgi sakropļots, tomēr domāju, ka vēlētos doties arī uz karstajiem punktiem.
Neuzskatu, ka es būtu kads mīkstais un ka tas paceltu baigi manu fizisko vai patriotismu pret Latviju, bet man ir tā sajūta, ka tas vnk ir jādara.. Un esmu par tāpēc, ka, kā jau minēja, izaudzinātu visus sīkos swagerus par vīriem ar valsti kā vērtību galvā! Un vajadzības gadījumā, vīri zinātu kā aizsargāt savu valsti un ģimenes.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by The Number 1 Otrdiena Janvāris 27, 2015 12:36 am

Tāpēc es saku, nezinu kas notiek tagad, bet nu agrāk nebija tā ka nekāds alkahols netiek lietots Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Otrdiena Janvāris 27, 2015 12:44 am

Agrāk, bija agrāk. Dzirdēti daudz stāsti par pjanku ar ģenerāli un ar traktoru braukšanu maukas kautkur Kazahstānas vidienā un atopoties guļot ar govīm, bet tagad konkrēti apmācību, vai dienesta laikā nu nekādi to nedrīkst atļauties. + Ja ārpus ''darba laika'' savāri sūdus, tev izsaka brīdinājumu par mīkstākie, bet par nopietnākiem atņem licenzi, kā arī atbildība lielāka, ja sadosi pa pieri kādam civilajam sadzēries, tad pašu var iesēdināt ķurmī uz ilgu laiku, nedod dievs blatosi ar dienesta ieroci, vai formas tērpā vandīsies pa vecrīgu rītdams točkas šmigu.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Skipper Otrdiena Janvāris 27, 2015 1:20 am

Tieši tā. Papildus atbildība un pienākumi pret sabiedrību!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Svētdena Februāris 22, 2015 9:21 pm

Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Maus Svētdena Februāris 22, 2015 9:27 pm

Mani tas neskar, tātad pozitīvi.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Piektdiena Marts 20, 2015 12:43 pm

Nu ko? Lietuva apstiprināja. Mēs skriesim pakaļ? Pozitīvi tas, ka darba devējiem jāsaglabā darbiniekus vietas, līdz tie atgriežas un darba devejiem jaizmaksā kompensācijas par to... negatīvi diemžēl tas, ka ja mums to pašu pieņemtu, tad pie mums par darba vietām diemžēl visiem pie dirsas noteikti. scratch


Dzeltenā:
1. http://www.delfi.lv/news/world/other/lemums-apstiprinats-lietuva-atgriezas-obligatais-militarais-dienests.d?id=45714262
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Viedais Ceturtdiena Marts 26, 2015 6:31 pm

Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Obligātais militārais dienests Latvijā Empty Re: Obligātais militārais dienests Latvijā

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā