LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Snickers Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 6:45 pm

Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Skipper Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 7:19 pm

Riga Riga Riga Trieciens Trieciens Trieciens Riga Riga Riga Dinamo Dinamo Dinamo Hockey
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Kristz Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 7:34 pm

:Lusi2: par sērijas beigām !
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Viedais Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 7:38 pm

Kristz rakstīja:par sērijas beigām !
Yeah That Tikai man vienalga kuri uzvar. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Intarusu Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 7:45 pm

ģimka rāda ka grib spēlēt playoff 2-4 pagaidām.
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Snickers Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 8:16 pm

Going Live
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Skipper Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:20 pm

Es ļoti labi saprotu, ka re-sim nevaru pieprasīt un saprotu, ka Lūši re-sim arī nepieprasīs, lai spēle būtu godīga.. Bet laikam uz NHL09 nekas nevar būt godīgs.

Kāpēc mēs rīkojam šo turnīru? Varbūt uzreiz uz balvas uzrakstam "Triju Zvaigžņu Kausa ieguvējs - NHL09 RANDOM"?

Tika simota viena spēle, Trieciens uzvar ar 6:1. Artūram nojūk NHL09 3. perioda laikā un spēlei jāveic re-sim! Re-sim spēles rezultāts 1:3.

Artūr, es tevi nevainoju, bet tādas dusmas..

Sakiet ko gribat, bet neatdzīšu, ka 6. spēlēs uzvarēja spēcīgākā komanda.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Intarusu Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:22 pm

STHS  un miers šo randomu!!!
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Snickers Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:23 pm

Skipper rakstīja:Es ļoti labi saprotu, ka re-sim nevaru pieprasīt un saprotu, ka Lūši re-sim arī nepieprasīs, lai spēle būtu godīga.. Bet laikam uz NHL09 nekas nevar būt godīgs.

Kāpēc mēs rīkojam šo turnīru? Varbūt uzreiz uz balvas uzrakstam "Triju Zvaigžņu Kausa ieguvējs - NHL09 RANDOM"?

Tika simota viena spēle, Trieciens uzvar ar 6:1. Artūram nojūk NHL09 3. perioda laikā un spēlei jāveic re-sim! Re-sim spēles rezultāts 1:3.

Artūr, es tevi nevainoju, bet tādas dusmas..

Sakiet ko gribat, bet neatdzīšu, ka 6. spēlēs uzvarēja spēcīgākā komanda.

Es saprotu ,bet , ja nocrasho ,tad vairs neko nevar saglābt..://///

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens 36QfEqV
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Snickers Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:27 pm

Stati.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Viesis Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:28 pm

Skipper rakstīja:Es ļoti labi saprotu, ka re-sim nevaru pieprasīt un saprotu, ka Lūši re-sim arī nepieprasīs, lai spēle būtu godīga.. Bet laikam uz NHL09 nekas nevar būt godīgs.

Kāpēc mēs rīkojam šo turnīru? Varbūt uzreiz uz balvas uzrakstam "Triju Zvaigžņu Kausa ieguvējs - NHL09 RANDOM"?

Tika simota viena spēle, Trieciens uzvar ar 6:1. Artūram nojūk NHL09 3. perioda laikā un spēlei jāveic re-sim! Re-sim spēles rezultāts 1:3.

Artūr, es tevi nevainoju, bet tādas dusmas..

Sakiet ko gribat, bet neatdzīšu, ka 6. spēlēs uzvarēja spēcīgākā komanda.
Cik es zinu, tad 6:1 spēlē strīmu nerādija ne man, ne Maikijam, pēc tā nopratu, ka nebūtu ieraksta, nebija arī live translācijas, spēle būtu jāpārsimo arī bez NHL nojukšanas. :/

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Skipper Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:42 pm

Es domāju, ka nekas nebūtu jāpārsimo. Visu 1. sezonu bez maz vai balstīja uz to, ka bija tikai bildes, nekāda translācija. Artūra simošanu diez vai kāds vēl apstrīdētu. NHL nebūtu nojucis, tad sērijā būtu bijis 3:3..
Nu labi, nav ko vairs par to.. Lai arī neatdzīšu, ka Trieciens bija sliktākā komandā šajās 6 spēlēs, bet tomēr novēlu Jums veiksmi tālāk play-off. Go   :Lusi2:
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Remi Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:43 pm

Protams, bļ**!
Neviena sērija šajā sūdainajā līgā nevar noritēt veiksmīgi un bez starpgadījumiem..

Im fucking done..

Cik ilgi jūs turpināsiet sūkāt ar savu NHL09?

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Intarusu Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:45 pm

The Dream rakstīja:Protams, bļ**!
Neviena sērija šajā sūdainajā līgā nevar noritēt veiksmīgi un bez starpgadījumiem..

Im fucking done..

Cik ilgi jūs turpināsiet sūkāt ar savu NHL09?
NHL 15 xbox Very Happy
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by nickname33 Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:47 pm

Skipper rakstīja:Es ļoti labi saprotu, ka re-sim nevaru pieprasīt un saprotu, ka Lūši re-sim arī nepieprasīs, lai spēle būtu godīga.. Bet laikam uz NHL09 nekas nevar būt godīgs.

Kāpēc mēs rīkojam šo turnīru? Varbūt uzreiz uz balvas uzrakstam "Triju Zvaigžņu Kausa ieguvējs - NHL09 RANDOM"?

Tika simota viena spēle, Trieciens uzvar ar 6:1. Artūram nojūk NHL09 3. perioda laikā un spēlei jāveic re-sim! Re-sim spēles rezultāts 1:3.

Artūr, es tevi nevainoju, bet tādas dusmas..

Sakiet ko gribat, bet neatdzīšu, ka 6. spēlēs uzvarēja spēcīgākā komanda.


Tagad tu zini, kā es jutos pēc JHL Play-Off GM3 spēles. Laughing
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Snickers Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:47 pm

daamn , savaldījos tomēr..būtu kaut ko sulīgu pateicis.

Robertiņ , ienāc skype.;?
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Maikijs Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 9:56 pm

Paldies Triecienam!!!!

Sērija bija interesanta, un prieks, ka Lūšiem izdevās noturēties un paņemt pirmo PO kārtu..

Varbūt uz sezonas beigu pusi reizi par visām reizēm visu lietotāju aptauju uzrīkot? STHS vai NHL?
Jebkurai sporta simulācijas līgai attēls tikai dod papildus asumiņu, bet simulācijas programmai ir krasi samazināta krešošanas un resimu iespēja..
Vienmēr būs abu pušu atbalstītāji, bet reizi par visām reizēm vajadzētu to noskaidrot, un attiecīgos lēmumus pēc tam arī pieņemt!



Tu tomēr uzminēji..

Nākamie- Loko!

:Lusi2: :Lusi2: :Lusi2:

Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by nickname33 Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 10:03 pm

Maikijs rakstīja:

Varbūt uz sezonas beigu pusi reizi par visām reizēm visu lietotāju aptauju uzrīkot? STHS vai NHL?


Piemēram, šeit?
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Coyote Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 10:04 pm

tāda aptauja jau 10x bijusi.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Viesis Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 10:11 pm

Coyote rakstīja:tāda aptauja jau 10x bijusi.
Bet aptaujas neko nedod. Ja STHS atbalstītāji izrādītu reālu iniciatīvu, STHS sen jau būtu ieviests.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Viedais Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 10:17 pm

To nevar saukt par randomu, ja resimotā spēlē 100% uzvar otra komanda, tas nav randoms, tas vienkārši tā ir. Cheers. cheers
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Rūdis Siliņš Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 10:20 pm

Sweet jesus! Riga
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Maikijs Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 10:37 pm

nickname33 rakstīja:
Maikijs rakstīja:

Varbūt uz sezonas beigu pusi reizi par visām reizēm visu lietotāju aptauju uzrīkot? STHS vai NHL?


Piemēram, šeit?

Paldies! Šīs diskusijas laikā LSHL iegriezos reti, tāpēc nebiju pamanījis. Balsojums- 14/14, un pārējiem vienalga, nu tātad domas dalās tieši uz pusi.

Manuprāt, pašlaik viss ir tīri ok. Randoms būs vienmēr un visur, par to nemaz nevajadzētu būt nekādām liekām diskusijām.

Par resimiem- vajag stingrus un pārdomātus noteikumus, ja tādi vēl nav, lai simotājiem nemaz sapņos nerādītos pavirši salikt atsūtītās taktikas, vai arī kaut ko nošmaukt. Šajā gadījumā nokrešoja, tur neko nevar darīt, un par to nebūtu jācepjās, ko arī Skippers nedarīja, cepuri nost.

NHL09 ir veca spēle ar daudz bugiem, tur neko nepadarīsi, ar to ir jāsamierinās.

STHS atbalstītājiem un tiem, kuri grib to ieviest- precīzu, pamatotu, pārdomātu ierosinājumu studijā, lai ir pilnībā saprotami tā plusi un nepieciešamība. Ja spēsiet kaut ko jēdzīgu darīt, tad varbūt arī šī ideja aizies tālāk, nevis aprausies diskusiju fāzē.

Esmu par godīgu, interesantu spēli, tāpēc man ir praktiski vienalga. Man patīk NHL, bet ja kāds parādīs tos lielos STHS plusus, tad man nebūs nekas pretī, ja to varētu ieviest.
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by vairogs Piektdiena Janvāris 23, 2015 12:03 am

Par STHS pēdējā diskusija noslēdzās ar to lai STHS fani iegādājas to simulātoru + aizvada kādu testa līgu un tādējādi pārliecinot pretiniekus !


Atsauksmju nav - vismaz līdz manām dzirdīgajām ausīm nav nonākušas !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Skipper Piektdiena Janvāris 23, 2015 12:25 am

Viedais rakstīja:To nevar saukt par randomu, ja resimotā spēlē 100% uzvar otra komanda, tas nav randoms, tas vienkārši tā ir. Cheers. cheers
Var to nesaukt par randomu, bet tad par kļūdu programmā. Sauc kā gribi, bet doma tā pati.

Runājot par STHS. Esmu protams par to simulatoru, bet ir dažas problēmas, kas mums liedz viņu ieviest.
1. Mums viņa nav. Viņš ir dārgs.. Ja es pelnītu 40eur dienā, tad mierīgi to nosponsorētu, bet visa nauda aiziet reālām vajadzībām. Neuzskatu, ka pareizais risinājums būtu visu pirkšanu uzgrūst tikai STHS gribētājiem. Ja doma izdosies, ko es arī sagaidu, tad tas noteikti būs labums visai līgai, ne tikai pāris spēlētājiem, kuri par to maksāja.
2. Pieņemsim, ka simulē Lauris. Ja Lauris dodas uz Havaju salām atvaļinājuma. Kas notiks tad? Paliksim uz visu to laiku bez simulatora vai pāriesim atpakaļ uz NHL? Vajadzīgs ir rezerves simulators. Labāk par rezerves simulatoru būtu rezerves līdzekļi par kuru varētu nopirkt otru un iedot tam cilvēkam, kurš tajā brīdī izrādīs reālu iniciatīvu. 

Lai arī esmu par STHS, diemžēl, neredzu šobrīd iespējamu tā realizēšanu. Mans ieteikums ir tāds - dzīvosim, redzēsim.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens Empty Re: LSHL :: S7 :: PO ::GM6 Lūši @ Trieciens

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā