JHL s3 TPU #2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty JHL s3 TPU #2

Post by Jogurtaa Pirmdiena Janvāris 05, 2015 1:44 am

Sezonas noslēguma uzdevumi ir klāt! Šeit jums ir iespēja izpildīt visus uzdevumus!

1.Uzdevums
Tā kā tuvojas play-off, tad uzrakstiet īsu ieskatu tajā, kā tie var izvērsties. Dodiet vaļu iztēlei, bet obligāti tajā iekļaujiet visas JHL komandas.
Prasības - 500+ vārdi, lai iegūtu 6TP. Jābūt noformētam tekstam un vismaz vienai bildei, kura atbilst tekstam.

2.Uzdevums
Komandas play-off plakāts ar vismaz vienu komandas spēlētāju uz tā. Obligāti jābūt komandas logo un kaut kur arī attēlotā spēlētāja vārdam/uzvārdam. Par šo uzdevumu var saņemt maksimums 5TP

3.Uzdevums
Arī LSHL drafts jau vairs nav aiz milzu kalniem un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks skatīties lielās līgas virzienā. Uzrakstiet kur tieši jūs vēlētos nonākt. Varat rakstīt topa veidā vai kā savādāk, brīva izvēle.
Prasības - Tā pat kā pirmajā uzdevumā arī šeit ir jābūt 500+ vārdiem, vismaz vienai bildei un tekstam jābūt noformētam (atkāpes, sakarīgi teikumi, virsraksti utt.), lai saņemtu 6TP

1TP bonuss tam, kurš visus uzdevumus izpildīs visātrak!

Termiņš : LSHL DRAFTS

Saņēmēju saraksts
eda2233 - 1.6TP, 2.4TP (esi labi pastrādājis, man patīk), 3.5TP (Neiekļāvies vārdu minimumā, tāpēc noņēmu 1TP) KOPĀ : 15TP
nickname33 - 1.6TP, 2.2TP (diez gan drausmīgi, piedod, bet vairāk iedot nevaru ;D), 3. 6TP KOPĀ : 14TP +1 TP, jo pirmais izdarīja visus uzdevumus.
FromHell - 1.6TP, 3.6.TP KOPĀ : 12TP 2.3TP Tas logo tur izskatās nedaudz kā uzvemts un tekstu no sākuma bija grūti pamanīt, bet esi centies, tomēr līdz maksimumam vēl tālu
liztiks -1.6TP, 2.4TP, 3.6TP KOPĀ :14TP
dzhonis -1. 5TP (Tomēr neiekļāvies 500 vārdos, jo smaidiņus kā vārdus neskaitu, bet tā viss okey), 3. 4TP (Līdz vārdu skaita minimumam bija tālāk kā iepriekš, bet teksts salīdzinoši loģisks) KOPĀ : 9TP

UZDEVUMS SLĒGTS!
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by eda2233 Pirmdiena Janvāris 05, 2015 4:55 pm

1.uzdevums

Ieskats tajā, kā, man šķiet, izvērtīsies JHL 3. sezonas play-off.

JHL s3 TPU #2 Playoffs

  Sāksim ar to, kā izvietosies komandas pēc regulārās sezonas spēlēm. Man šķiet, ka tabulā lielu izmaiņu nebūs. Knights nosargās pirmo vietu, bet Wizards neizķepurosies no pēdējās. Vislielākais jautājums ir par 2. un 3. vietu.  Regulārās sezonas ietvaros, liekas, ka vissīvākā cīņa būs starp Lions un Heat par tiesībām uzsākt play-off spēles mājās. Nezinu kapēc, tomēr, šķiet, ka veigsmīgāki būs Lions.

  Pēc tā seko, ka Knights spēlēs pret Wizards un Heat pret Lions. Uzskatu, ka Knights pārvarēs pirmo kārtu bez īpašām grūtībām. Ne pārāk skatāmās un ar goliem nebagātās spēlēs Knights iekļūs finālā. Jo Wizards komandai ir kāpumi un kritumi sezonas laikā, bet, ja nemaldos, tad Vankūveras vienība nav pametusi ceturto vietu nereizi, tapēc domāju, ka šī komanda spēs izcīnīt tikai vienu, maksimums divas uzvaras, taču ne četras, lai iekļūtu finālā. Un nu Wizards komandas sezona būs beigusies, visi varēs beidzot atpūsties, bet labākie varēs gatavoties LSHL draftam. Runājot par otru pāri, tur cīņa būs saspringtāka. Uzkatu, ka šis pusfināls ieilgs līdz pat 7 spēlēm. Grūti teikt, kuri varētu iekļūt finālā, jo komandas sezonas laikā pārmaiņus uzvar viena otru. Šīs spēles,man šķiet būs ļoti pretējas. Vienā ar lielu rezultātu uzvarēs viena komanda, taču jau nākamajā spēlē arī ar graujošu rezultātu uzverēs otra. Tomēr, man šķiet, ka Lions vienībai nepalīdzēs tas, ka vairāk spēļu būs jāspēlē mājas, jo ļoti rezultatīvie Heat hokejisti, parādīs to, kāpēc sezonas laikā, tie ir statistikas Top pirmajās vietās un, lai gan septiņās spēlēs, tomēr spers soli tuvāk kausam. Un, lai cik  beizbailīgi un nesaudzējot sevi Lions komanda cīnīsies, tomēr arī viņiem sezona būs beigusies, protams, vēlāk, nekā Wizards, taču tas nebūs nekāds mierinājums, jo komanda ir tiešām spēcīga un pelnījusi spēlēt finālā.

  Un beigu beigās mēs nonākam līdz finālam, kur kā jau sapratāt tiksies Knights un Heat. Arī fināls, šķiet, nebūs viegls ne vienai, ne otrai komandai. Uzskatu, ka arī šī sērija priecēs ar vislielāko iespējamo spēļu skaitu – septiņām. Knights komandai galvenais būs neatslābt pēc salīdzinoši vieglā pusfināla, bet Heat tieši pretēji, neatstāt visus savus spēkus cīņā pret Lions. Man liekas, ka pirmās divas mājas spēles uzvarēs katra no komandām. Sekojoši rezultāts sērijā būs 2:2. Un, tad piektajā spēlē, kura notiks LA, Heat izcīnīs uzvaru un nonāks soļa attālumā līdz uzvarai arī visā Lāčplēša kausa izcīņā. Knights nonāks situācijā, kad atkāpties vairs nav kur un jāspēlē būs par visiem 150 %. Bet šīs trīs spēles, kuras visas uzvarēs Heat, nospēlēs negatīvu lomu šajā sērijā, jo liks Kalifornijas komandai mazliet atslābt. Kā rezultātā Heat vairs nebūs tik koncentrējušies, bet Knights, ar visām, sezonas laikā sakrātajām dusmām un spēku, metīsies cīņā un uzvarēs gan sesto, gan septīto spēli. Šī spēļu sērija būs dramatiska un rezultatīva līdz pat pēdējam mirklim. Un kā jau augstāk aprakstīju, uzkatu, ka vinēs Los Andželosas komanda Knights, atstājot uzvaras cienīgi spēlējošo Heat vienību otrajā vietā.

  Iespējams, tāpēc, ka spēlēju tieši Knights komandā, iztēlojos to, ka mēs uzvarēsim. Tomēr sezonas laikā bijām labākie, tāpēc arī play-off būsim labākie un varēsim līksmot par iegūto trofeju. Paldies par uzmanību un uzpriekšu Knights!


2. uzdevums

JHL s3 TPU #2 2vct188

3. uzdevums

JHL s3 TPU #2 L_ga

Protams, ka es gribētu būt gandrīz jebkuras komandas sastāvā, bet ir vairāki faktori, kuri liek simpatizēt kādai komandai vairāk, bet kādai mazāk.

Bauskas Lūši
Spēcīga komanda, kura jau ir nodrošinājusi šajā sezonā vietu playoff. Tomēr, ja jau pēc sezonas atgriezīšos atpakaļ uz dzimteni no Los Andželosas vēlētos spēlēt nevis Bauskā ,bet kaut kur tuvāk mājām. Tomēr Latvija nav tik liela un tas nebūtu sliktākais variants, kā arī nekad neesmu bijis šajā pilsētā. Visvairāk šaj komandai nepatīk logo, bet tas jau tikai sīkums.

Rīgas Trieciens
Galvaspilsētas komanda, protams, ka tas piesaista. Liela, skaista pilsēta, kur vienmēr var atrast, ko darīt. Komanda arī stipra un visdrīzāk, ka iekļūs playoff, tāpēc nevar teikt, ka negribētu nokļūt šajā komanda. Kā arī atšķirībā no Bauskas komandas, Trieciena logo man patīk.

Talsu Lokomatīve
Pagaidām šajā sezonā Lokomotīve ir Austumu konferences līdere un loģiski, ka ir garantējusi vietu playoff, nenoliegšu, ka nebūtu vīlies atrasties šīs komandas sastāvā, jo kurš gan negrib pārstāvēt stipru komandu. Simpatizē logo un nosaukums, tomēr atrašanās vieta. Rīga tā jau tālu, kur nu vēl Talsi. Bet kā jau minēju Latvija ir maza un no mājām līdz Talsiem nav tas pats, kas no mājām līdz LA.

Valmieras Ērgļi
Ērgļiem gan Austrumu konferencē iet vissliktāk. Valmieras komanda atpaliek par ļoti lielu punktu skaitu. Bet Valmiera ģeogrāfiski ir vislabākais variants, logo arī patīk. Tāpēc neizslēdzu variantu uzspēlēt par Ērgļiem, jo kā gan nākamo sezonu viņi cīnīsies par kausu, ja ne ar jauniem spēlētājiem.

Aizputes Indiāņi
Indiāņi ir vienīgā vienība Rietumu konferencē, kuri ir garantējuši vietu playoff, tātad arī pirmie konferences tabulā. Būtu ļoti priecīgs spēlēt tik spēcīgā un daudzsološā komandā. Tā kā esmu no Latgales, loģiski ka līdz Rietumu konferencei ir vistālāk. Līdz ar to neviena no komandām nav tik tuvu kā Valmiera. Bet nosaukums un logo ļoti patīk.

Liepājas Plēsoņas
Arī Plēsoņu komanda simpatizē, bet komandai no Liepājas regulārajā čempionātā iet vissliktāk no Rietumu komandām, tomēr cerības uz playoff vēl nav zudušas, kaut gan Plēsoņas ir zem playoff svītras.

Oslo Wild Cats
Viena no ārzemju komandām LSHL. Ļoti stipra komanda, kas min Indiāņiem uz papēžiem, tāpēc arī neskatoties uz to, ka komanda bāzējas Norvēģijā, būtu apmierināts ar iekļūšanu tās sastāvā. Bet nu, lai cik labi šī gomanda nespēlētu, ne logo, ne nosaukums man neiet pie sirds.

Tamperes Wolves
Un lūk arī otra ārzemju komanda no Tamperes. Wolves komanda šosezon cīnās par tiesībām spēlēt playoff. Nezinu kapēc, bet ši komanda ir vienīgā, kura man nepatīk un kurā es negribētu spēlēt.

Tas arī būtu īsumā viss par to kas un kā man patīk vai nepatīk katrā no komandām. Vērā ņēmu tikai pāris parastākos faktorus un neiedziļinājos. Piebildīšu, ka visvairāk man patīk Indiāņi, Lokomatīve un Trieciens, bet nesimpatizē man vienīgi Wolves.Bet kā jau minēju būšu priecīgs spēlēt jebkurā(ar vienu mazu izņēmumu) komanda.  
Paldies par uzmanību!
eda2233
eda2233
Edijs Budrevičs #13 (C)
Edijs Budrevičs #13 (C)

Postu skaits : 530
Join date : 25.11.14
Vecums : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by nickname33 Pirmdiena Janvāris 05, 2015 9:26 pm

1. uzdevums

Manas prognozes uz Playoff!



JHL s3 TPU #2 15yyu6a

Pirms es sākšu, apskatīsimies uz šī brīža līgas tabulu:

1. Knights  | 20; 13-7; 62:51; 37  punkti
2. Heat  |  20; 9-11; 61:72; 32 punkti
3. Lions |  18; 9-9; 56:51; 26 punkti
4. Wizards  |  20; 7-13; 49:60; 22 punkti


Protams, ka viss ir iespējams, bet man liekas, ka līdz regulāra čempionāta beigām nekas nemainīsies. Bet ja Lions komanda spēs apdzīt Heat komandu - tad man nekas neatliks kā apbrīnot viņus. Bet tagad es taisīšu savas playoff prognozes, skatoties uz šī brīža tabulu. Varbūt tas nav pareizi, bet - kāpēc ne?

1/2 fināls

Knights vs Wizards

Kas interesanti, šīs komandas tiksies ne tikai izslēgšanas spēlēs, bet arī Valmieras Kausa turnīrā, kurā šīs komandas cīnīsies par iekļūšanu zaudētāju zara 2. kārtā. Tātad, ka minimums 5 izslēgšanas spēļu tipa spēles starp šīm komandām. Un vispār - pēc manam domām, Wizards vs Knights ir principiālākais duelis visā JHL līgā. Atliek tikai apskatīties 1. sezonas fināla sērijas rezultātu. Precīzāk - kādā veidā ''burvji'' uzvarēja ''bruņiniekus''.

Par šīs sezonas playoff - no pirmā acu uzmetiena, Losandželosai ir jāuzvar šo sēriju, pie tam viegli. 4:0 vai 4:1, bet ir jāuzvar. Bet skatoties uz pēdējām līgas spēlēm, es vairs nebūšu pārliecināts par vieglu Knights uzvaru. Vankūvera pēdējā laikā priecē savus līdzjutējus ar savu spēli. Pat zaudējumi neizskatās tik bezcerīgi, kā tas bija sezonas sākumā. Arī pēdējās savstarpējas spēles ar Knights komandu bija ļoti sīvas. Cik es atceros, vienīgā spēle, kura beigusies ar grāvienu, bija 35. līgas spēle, kurā bija fiksēts rezultāts 6:2....Wizards labā. Kļūst skaidrs, ka šī sērija būs diezgan sīva.

Šīs sērijas rezultāts ir atkarīgs no abu komandu vārtsargiem un no Knights spēlētājiem. Ir skaidrs, ka Losandželosā spēlē mazliet labāki spēlētāji, nekā Vankūverā. Bet Sandis Sunne (Knights vārtsargs) pēc fenomenāla sākums mazliet atlaida grožus. Iespējams, ka komandas ĢM sūtīs Annenu kaujas laukā. Turpretī Vankūverai ir jācer uz Nick Name, Peter Parker un uz diviem neaktīvajiem - Peltonenu un uz Sovetovu. Pārāk maz spēlētāju, uz ko var cerēt, bet arī ar šo var pietikt, lai tiktu finālā.

Prognoze - Vankūverai priekš uzvaras varētu pietrūkt: Nick Name stabilitāte un tas fakts, ka Parker nebūs tas, kas vilks Wizards uzbrukumu. Losandželosai arī ir savas problēmas, bet beigu beigās spēlētāju meistarība būs Knights komandas sabiedrotais. Bet Vankūvera pacīnīsies, es to zinu.

Knights 4:3 Wizards


Heat vs Lions

Es neko daudz nezinu par šīm komandām, tāpēc šeit būs mazāk burtu, nekā iepriekšējā pārī. Mēs redzam, kā pēdējā laikā Heat komanda ir spējusi uzlabot savu spēli un pacelties uz 2. vietu. Un zem šī Heat izrāviena fona Lions komanda izskatās diezgan bāli. Komandu nevelk ne komandas līderi, nedz jaunie spēlētāju. Arī James Gerisson, komandas vārtsargs, nevelk. Īsāk sakot, Lions pagaidām atrodas krīzē.

Prognoze:Heat uzbrucēji uguņoja visu sezonu. Un tagad viņi uguņo vēl vairāk! Arī aizsardzību viņi mazliet uzlaboja, neskatoties uz to, ka viņi joprojām laiž diezgan daudz. Es baidos, ka Lions komanda tā arī neizies no krīzes un ne līdz galam spēs izmantot Heat vājo pusi, jo apturēt Kalifornija uzbrukumu spēlētājiem no Konektikutas štata būs ļoti grūti.

Heat 4:2 Lions


Fināls


Heat vs Knights

Pagajušās sezonas fināla atkārtojums. Tas nekas, ka Kalifornijas Heat vietā bija Aļaskas Huskies. Mēs jau visi zinam, ka Aļaskas Huskies=Kalifornijas Heat. Tajā finālā Huskies svinēja pārliecinošu uzvaru sērijā ar rezultātu 4:1. Bet šīs fināls nebūs tik viegls.

Prognoze: Man liekas, ka šī fināla rezultāts būs atkarīgs no Heat komandas aizsardzības un Knights vārtsarga. Ja precīzāk - kurš būs pamatsastāva vārtu vīrs. Manuprāt, Knights komandas ĢM ir jāliek Annenu vārtos, jo man moka šaubas, ka Sunne spēs tikt galā ar Heat uzbrukumu. Vispār šī sērija būs diezgan rezultatīva, jo arī Knights uzbrukums izskatās daudzsološi. Un viņiem būs pa spēkam uzlauzt Heat aizardzību (pie tam bez īpašām grūtībām). Tieši Heat aizsardzībai būs izšķiroša loma sērijas rezultāta izveidē.

Heat 3:4 Knights

Tātad, ja mana prognoze būs pareiza, tad Lāčplēša kausa uzvarētāji būs: Losandželosas Knights! Paldies par uzmanību.



2. uzdevums.

Nick Name paint job. xD

JHL s3 TPU #2 68x6x3




3. uzdevums.

Nick Name domā......

JHL s3 TPU #2 35akrc2


Opā! Drīzumā jau LSHL drafts. Un es pat nepakustēju savas smadzenes šajā virzienā. Njā... Nu labi, tagad domāšu.

1)Komandas, kuros es vēlētos tikt;
2)Komandas, kuros es ne īpaši vēlētos tikt, bet es neprasītu maiņu no komandas ĢM;
3)Komandas, kuros es ļoti nevēlētos tikt.

Manuprāt, galvevnais kritērijs: iespēja kļūt par komandas pirmo vārtsargu jau mana pirmajā LSHL sezonā.

Sākam!

Komandas, kuros es vēlētos tikt


Liepājas Plēsoņas

Viņiem ir Mirko un viņš spēlē labi, bet vai viņš būs stabils visu nākošo sezonu? Lai nu kā, es esmu gatavs nomainīt viņu un spēlēt vēl labāk. Pie tam, viņi ir pašreizēji čempioni! Jā, varbūt pēc šīs sezonas viņi vairs nebūs čempioni, bet tas iespējamais fakts neatbaidīs mani no Liepājas.

Tamperes Wolves

Komandas pamatvārtsargs Barsovs beigs karjeru tieši pēc šīs sezonas. Varbūt viņš rekomendēs mani ''vilku'' ĢM? Vienalga, ka viņš vairs nav Wizards ĢM, es tik un tā ceru uz viņu ^_^ .  Bet ja nopietnāk - es esmu pārliecināts, ka jau nākošajā sezonā es spēšu kļūt par komandas pirmo vārtsargu.


Komandas, kurās es ne īpaši vēlētos tikt, bet es neprasītu maiņu no komandas ĢM


Aizputes Indiāņi (no 8. sezonas Siguldas Lauvas, iespējams)

Nesenā sarunā ar Tomu Liniņu (Indiāņu ĢM pēc šīs sezonas) es uzzināju, ka Aizputē man nespīd 1. vārtsarga statuss. Mazliet dīvaini, jo manuprāt, es esmu labāks par Trako Hercogu. Bet es joprojām cerēšu uz Toma labestību, ja nu es tikšu draftēts Indiāņos. Bet tagad šī komanda nebūs manos favorītos.

Bauskas Lūši

Man liekas, ka Toms Berķis ir apmierināts ar MacTavish spēli, neskatoties uz to, ka viņš jau sen nav aktīvs. Tāpēc man nebūs iespējas pierādīt sevi pirmajā LSHL sezonā. Un es negribu garlaikoties, es gribu spēlēt, tāpēc šī komanda nebūs īsti manējā. Žēl, man patīk Bauskas Lūši, pie tam viņiem ir daudz aktīvo jauniešu.

Oslo Wild Cats

Tas pats Lūšu variants - labs, bet neaktīvs vārtsargs. Un atkal pirmā sezona rezervistu soliņā. Diez vai man tas patiks, bet šī komanda arī nav sliktākais variants priekš manis. Ja es man būtu pacietība, tad es būtu ar mieru palikt šajā komandā. Bet tā - pagaidām 40/60 variants.


Valmieras Ērgļi

Nu jau divi labi, bet neaktīvi vārtsargi. Pie tam šajā sezonā Valmierai neveicās, man būtu motivācija izvilkt viņus no tā saucamā ''outsider'' lomas. Bet es domāju, ka komandas ĢM diez vai būs gatavs uzreiz likt mani vārtos. Īsāk sakot - ne tagad. Varbūt nākotnē es apsvēršu domu par Valmieru, bet tas nenotiks manā 1.-2. LSHL sezonā.



Komandas, kuros es ļoti nevēlētos tikt.


Talsu Lokomotīve

Es nevēlos visu savu karjeru sēdēt rezervistu soliņā. Pumpurs ir aktīvs un neizskatās, ka viņš tuvākā nākotnē beigs karjeru. Protams, ka komandas ĢM ir profesionāļi un viņi māk arī no viduvēja sastāva uztaisīt par konfekti, bet es vēlos izcīnīt Trīs Zvaigžņu Kausu ar savam rokām un kājām, nevis sēžot rezervistu soliņā.

Rīgas Trieciens

Es neietu uz šo komandu, pat ja Emīls Skapis turpinātu gulēt. Man vienkārši apniktu visa šī padarīšana (treniņi, rezervistu soliņš, treniņi, rezervistu soliņš, un tā tālāk). Es vienkārši beigtu karjeru...vai arī pieprasītu Skapim maiņu. Jā, tur spēlē mega snaiperis Siliņš, powerforward Radko, un tā tālāk...Bet joprojām nē! Pat zinot to, ka zilā krāsa ir mana mīļākā.


Tas arī ir viss uz šodien. Es ceru, ka LSHL komandu ĢM uz mani neapvainosies. Es pat ceru uz to, ka viņi mani sapratīs - nav interesanti visu laiku sēdēt soliņā. Paldies par uzmanību!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Hell Piektdiena Janvāris 09, 2015 4:25 pm

1.uzdevums:

JHL s3 TPU #2 Image-Play_off_trophy_1

Skaistais izslēģanas spēļu laiks kurā var notikt jebkas. Ņemot vērā, ka sezona vēl nav noslēgusies, tad es balstīšos uz saviem uzskatiem, ka izslēģsanas spēļu pāri nemainīsies.
Un tie būtu "Losandželoas Knights" pret "Vankūveras Wizards"  un "Kalifornijas Heat" pret " Konektikutas Lions"
Lions ir reālas iespējas iegūt otro vietu līga, bet tas vairs nemainītu nekādu nozīmi izslēgšanas spēļu pāru starpā.

"Losandželoas Knights" Knights  pret "Vankūveras Wizards"  Wizards

 Neraugoties uz to, ka "LA Knights" komandai ir deizgan nospiedošs pārsvars punktu ziņa pret "Vankūveras Wizards" tas nemaz neko vēl nenozīmē, jo izslēgsanas spēlēs var viss gadities. Pēc teorijas "LA Knights" vajadzetu ar vieglu roku tikt nākamājā kārtā, bet realitātē viss var būt pavisam savādāk. Lai gan burvjiem nav daudz labu spēlētaju ir viens liels šķērslis ar ko "LA Knights" spēlētājiem ir jārēķinās un tas ir burvju vārtsargs - Nick Name. Nevienam no spēlētajiem neklājās viegli tik garām viņam un arī paša burvju komanda savu sniegumu ir uzlabojusi un iedevusi pērienu bruņinieku komandai regulārajās spēlēs. Bet tomēr es kā "LA Knights" komandas spēlētajs sliecos uz to, ka mūsu komanda tiks nākošajā kārtā. Uzskatu, ka kopumā būs vajadzīgas sešas spēles - 4:2 sērijas beigās. "Vankūveras Wizards" spēs nodemonstrēt labu sniegumu savās mājās un mums nāksies divas reizes viņiem tur arī kapitulēt, bet mēs iegūsim pārsvaru jau pirmajās spēlēs, kas ļaus mums doties tālāk. Neraugoties uz abiem komandas vārtsargiem ,kuri rāda lielisku sniegumu, šī sērija būs diezgan rezultatīva un es pat atļaušos prognozet gūto vārtu skaitu: "LA Knights" 27:18 "Vankūveras Wizards"



"Kalifornijas Heat"  Heat  pret "Konektikutas Lions"  Lions

 Šo dueli prognozēt ir viss grūtāk, jo abas komandas savā ziņa ir ļoti līdzīgas. Abas no šīm komandām var demonstrēt lielisku sniegumu laukumā un cīnīties līdz pēdejai sekundei. "Kalifornijas Heat" komandas spēlētāji ir ļoti aktīvi un daži no tās pārstāvjiem ir rezultatīvākie JHL līgā. Tomēr "Heat" ir klupšanas akmens un tas ir viņu vārtsargs, kur višā līgā ir sliktākais. Bet uzbrukums var atspēkot vārtsargu un tāpēc komanda var iet kā pa viļņiem. "Konektikutas Lions" ir līdzīgi, ka viņu vartsargs ir ceturtais labakais līgā, bet viens spēlētajs jau nenosaka visu. Neskatoties uz to, ka "Heat" ir daudzi bombardieri arī "Lions" komandai ir tādi un tie var rādīt vajadzīgo sniegumu īstajā brīdi. Es uzskatu, ka šo sēriju "Konektikutas Lions" uzsāks ļoti labi un izvrizīsies sērijas vadībā ar 0:2. Nākošo spēli "Heat" gan neizlaidīs un viņu līderi nodrošinās tiem uzvar panākot 1:2. Tomēr atkal "Lions" gūs virsroku un atgūst divu uzvaru pārsvaru. Bet šī izslēgšanas spēles būs interesantas ar to, ka manā skatījumā "Kalifornijas Heat" tomēr beigas izraus uzvaru ar 4:3 un parādīs savu spēku neskatoties uz uzvaru defecītu. Prognozeju arī rezultatīvu spēriju vārtu gūšanā: "Kalifornijas Heat" 31:23 "Konektikutas Lions"


Fināls: "Losandželoas Knights" Knights  pret "Kalifornijas Heat"  Heat

Lielais fināls ir klāt un abas komandas rādīs ko vien prot, lai izcinītu kausu un paceltu to virs savām galvām. Tiešām grūti bija izlmet kura komanda, tad beigu beigās to arī izdarīs. Uzskatu, ka komandu spēles ies punkts punktā un neviena tā īsti nevarēs atrauties rezultāta ziņā. Pirmo spēli uzvarēs bruņinieki ar minimālu un mazrezultatīvu spēli (2:1) Tomēr arī "Heat" nepaliks parādā un nākošo spēli uzvarēs. Trešā savastarpēja spēle beigsies tikkai pēcspēles metienu kur pāraki būs bruņinieki. Ceturtajā spēlē pēdejās sekundēs nospīdēs briņiniekiem, kas ļaus sērijā izvrizīties vadībā ar 3:1. Nakošo spēli uzvarēs "Heat"  panākot 3:2 bet viss beigsies, kad bruņinieki mājās panāks pārsvaru un noslēgs šo finālu ar 4:2  "Losandželoas Knights" pacels kausu sev virs galvam un atnesīs komandai pirmo titulu. Šoreiz spēles būs mazrezultatīvas un beigās gūtie vārti būs 17:20 "Losandželoas Knights" labā.

Čempioni -  GOAL  Knights  GOAL  
JHL s3 TPU #2 450082800-the-los-angeles-kings-celebrate-after-gettyimages


3.uzdevums:

JHL s3 TPU #2 L_ga

Tik tiešām drīz vien jau pienāks brīdis, kad LSHL komandas izvelēsies savus nākotnes spēlētajus un tālāk mani uzskati un iespējas par un ap katru komandui:

- Liepājās Plēsoņas
 Dzimtās pilsētas klubs un pagājušās sezonas čempione. Liela velme būtu nokļūt tieši šajā komandā, jo mājās spēlēt vienmēr ir daudz patīkamāk nekā citur. Komanda šosezon spēlē diezgan vāji, kas skatoties uz manām iespējām paver ceļu iekļūt komandā kā vajadzīgs uzbrucējs tuvākajā nākotnē, lai uzlabotu komandas uzbrukumu. Tāpēc būtu tikai un vienīgi pozitīvi šeit uzspēlēt.

- Talsu Lokomotīve
 Komanda kurā nevēlētos iekļūt, jo redzot šīs sezonas lielisko sniegumu es reāli viņiem nebušu vajadzīgs tuvākajā nākotnē. Komandas spēle viņiem ir nodrošinājusi līderpozīcijas austrumu konferencē, kas nozīmē, ka lielas izmaiņas viņiem nav vajadzīgas. Man kā jaunam spēlētājam īpaši daudz tur nebūtu ko darīt kā tikai sildīt soliņu un vērot spēles no malas. Tāpēc es atteiktos spēlēt Lokomatīves klubā neaskatoties uz to, ka tas ir ļoti spēcīgs.

- Valmieras Ērgļi
 Komandai arī īpaši labi šosezon nav gājis, bet zinot to, ka viņiem iet slikti Valmiera meklēs jaunus papildinājumus ar kuriem rēķināsies. Tieši tāpēc man tur būtu lielas iespējas tik pie laba spēles laika, kas paver man labas karjeras izaugsmes iespējas. Tāpēc, es labprāt spēlētu šajā klubā vislabāk nekā kā no pārējiem klubiem. Valmieras klubs pagaidām ir mans favorīts, kur es vēlētos spēlēt.

- Rīgas Trieciens
 Komandai neiet diezko spoži un tāpēc es tur iespējams varētu iederēties kā noderīgs uzbrucējs. Bet šī ir tā komanda kurā nu ne par ko negribu spēlēt. Nekas personīgs, bet nevēlos spēlēt Rīgas klubā. Jā, man tur būtu iespējas izsisties uz augšu, kā jauns un perspektīvs komandas uzbrucējs, bet tomēr atteiktos parakstīt līgumu ar šo klubu. Tāpēc kategorisks NĒ!

- Bauskas Lūši
 Arī viena no top komandām, kura gāž kalnus un cīnās par pirmo vietu austrumu konferencē. No šīs komandas piedāvajuma gan neatteiktos neskatoties uz to, ka jaunam spēlētajam tur nebūtu, ko darīt. Bet jebkurā komandā noder spēlētajs kurš aktīvi trenējās un mēģina pierādīt sevi, lai tiktu laukumā. Bet tā jau ar visām stiprām komandām ir jarēķinās, ka laukumā tikt būs daudz grūtāk. Varbūt es tur būtu noderīgs tāpēc nokļūšana šajā klubā būtu ar "+" zīmi.

- Aizputes Indiāņi
 Pie iezemiešiem arī būtu interesanti uzspēlēt, lai gan atkal komanda ir viena no spēcīgakajām visā līga. Iespējas man uzspēlēt tur būtu maz, jo komanda tiesām ir stipra un jaunus uzbrucējus viņiem vajadzēs tikai nākotnē. Spēlet šajā klubā arī būtu patīkami, kas atrodas tuvāk dzimtajai pilsetai, bet galvenais ir spēlēt neatkarīgi, kur atrodas klubs. Ja tiktu šeit pie regulāras spēlēšanas, tas pozitīvi vērtetu iespēju cīnīties Indiāņu vārdā.

- Oslo Wild Cats
Rietumu un visas līgas viens no top klubiem, kas ir ar labu uzbrukumu. Šoreiz atteiktos spēlēt šajā klubā, jo no stiprajiem klubiem esmu jau dažus izraudzījies kurus vēlētos nokļut. Tāpēc vairāk sliecos uz nē, jeb neitrālu vērtejumu atrasties šajā klubā.
 

- Tamperes Wolves
 Komanda , kura atrodas rietumu konferences trešajā vieta nemaz nav vājāka ka tās līderes un ir uzskatāms par stipru klubu. Bet punkti tabulā rāda savu un tas nozīmē, ka viņiem kaut kas pietrūkst komandā un varbūt tieši labās malas uzbrucējs? Ar šo komandu vairāk sliecos uz jā nekā nē, jo nebūtu arī iebildumu spēlēt šeit. Ja ir iespējas tikt laukumā, tad ar prieku dotos pie viņiem, bet par manu favorīt komandu kurā vēlētos nokļut nevarētu viņu nosaukt.

Tad nu beigās mans topa rezumējums pēc kārtas kādos klubos es labprāt spēlētu:
1.) Valmieras Ērgļi
2.) Liepājas Plēsoņas
3.) Aizputes Indiāņi
4.) Bauskas Lūši
5.) Tamperes Wolves
6.) Oslo Wild Cats
7.) Talsu Lokomotīve
8.) Rīgas Trieciens
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by eda2233 Svētdena Janvāris 11, 2015 7:49 pm

Šo beidzot varētu atjaunot.
eda2233
eda2233
Edijs Budrevičs #13 (C)
Edijs Budrevičs #13 (C)

Postu skaits : 530
Join date : 25.11.14
Vecums : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Jogurtaa Svētdena Janvāris 11, 2015 8:06 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Jogurtaa Svētdena Janvāris 11, 2015 9:26 pm

JHL s3 TPU #2 G542594rb1filb5pkrz4
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by liztikz Pirmdiena Janvāris 12, 2015 12:56 am

1.
JHL s3 TPU #2 G542594rb1filb5pkrz4

JHL PLAY-OFF’S
Šodien parunāsim par Play-off’iem (turpmāk PO). Tā kā man šī ir pirmā sezona JHL, es nevaru sagaidīt PO. Visu sezonu esmu trenējies priekš PO. Es esmu Konektikutas Lions vadošais vārtsargs ar lielu apņēmību, tāpēc ar lielu sparu un prieku labprāt nestu laurus savai komandai uzvarot PO, kas nešķīet tik nereāli. Pēc visa šajā sezonā redzētā, es uzskatu, ka mums ir visas iespējas, jo mēs esam uzvarējuši visas komandas sezonas laikā. Protams, esam arī zaudējuši, bet tas nemaina faktu, ka nav tāda komanda, kura mums nav zaudējusi. Atskatoties uz šodienas spēli, es lepojos ar savas komandas snaiperi Rimantu Saldaku, kurš iesita izšķirošos vārtus over-time Knights vārtos. Bet nu ko tur par iepriekšējām spēlēm, jādomā kas mums stāv priekšā.
Ņemot vērā, ka drīz ir PO, mums vajadzētu aspkatīt situāciju, kas pašlaik notiek ar punktiem un spēļu daudzumiem. Tātad:

Knights 21 spēle ar 39 punktiem;
Heat 22 spēles un 36 punkti;
Lions 20 spēles un 29 punkti;
Wizards 21 spēle un 22 punkti;

Pie šiem datiem mums vajag sīkāku ieskatu par katru komandu, tāpēc es to sniegšu, tikai no vārtsarga redzējuma, kurš nav liels – es tikai redzu ripas, kuras lido manā pusē. Tātad, vislielākais mans bieds ir Knights uzbrucēji. Viņi ir ļoti ātri un precīzi, tik ļoti, ka es nespēju reizēm izsekot viņu ripai un nosargāt vārtus. Viņiem mēs esam bieži piekāpušies. Ņemot vērā, ka viņiem ir 21 spēle, viņiem arī ir visvairāk punkti. Knights ir spēlējuši par 1 spēli vairāk kā mēs, Lions, bet viņi ir par 10 punktiem priekšā. Tas ir diez gan liels rādītājs. Bet nu, neviens nav neuzvarams. Šodien mēs viņus vinnējām. Tā kā tas ir neilgi pirms PO, tas liek man smaidīt un saprast, ka es varu visu.

Nākošie ir Heat ar 22 spēlēm un 36 punktiem. Šī komanda man arī iedveš nepatīkamus šermuļus pār kauliem. Man šķiet, ka mēs vairāk esam viņiem piekāpušies nekā uzvarējuši, bet nespēju konkrēti atcerēties. Viņiem ir par 2 spēlēm vairāk, bet tikai par 7 punktiem ir priekšā. Visas iespējas līdz PO viņus apdzīt. Es nebaidos stāties viņu uzbrucēju priekšā. Tam jau esmu trenējies – lai uzvarētu. Lai gan šī ir stipra komanda, mēs varam uzvarēt. Galvenais ir komandas gars, kas mūsos visos ir. Un arī labs treneris.

Tātad, komanda no kuras man ir vismazāk baiļu – Wizards. 21 spēle un tikai 22 punkti, jebšu 7 punktus pirms mums. Viņiem ir ļoti labs vārtsargs, pat reizēm labāks par mani, bet tas nenozīmē, ka komandai ir labi spēlētāji. Zinot komandas šīs sezonas sākumu, man nāk smiekli, jo pirmais tika draftēts vārtsargs, kas nav diez gan gudra rīcība. Pēdējā laikā viņi bija saņēmušies un apmānot mani tika ielaisti vārti, bet kopumā komanda ir pēdējā no kuras man ir bail. Varēs atpūsties PO šajā spēlē *smejas*

Apkopojot visu, uzskatu, ka mēs, Konektikutas Lions, būsim PO uzvarētāji, jo es par to parūpēšos. Esmu pamatīgi apņēmies uztrenēt visu, kas man nav tik labi uztrenēts kā vajadzētu, lai stātos visu komandu spēlētājiem pretī. Nekas nav neiespējams – ar tādu moto es šonakt došos gulēt, jo zinu, ka varu visu. Tiksimies finālā, mani jaukie draugi.

2.

JHL s3 TPU #2 G5gu95vzu8uf8t9mk3vk

3.

JHL s3 TPU #2 L_ga

Tātad, kur lai es dodos un ko lai es daru, kad pienāks drafta laiks. Nemaz tik daudz laika nav pagājis kopš JHL drafta, kurā es ierados kā svaigs gurķis, kurš nezināja kur skriet un ko darīt, bet tagad jau nāk LSHL, lielās līgas, drafts. Esmu daudz maz apradis ar biežajām spēlēm un disciplīnas prasībām, tāpēc uzskatu, ka esmu tam gatavs. Pagaidām neesmu īpaši pētījis kur es gribētu nonākt, bet man ir pāris komandas prātā, kurās es labprāt spēlētu. Lai arī šie ir tikai mani sapņi, jo, visticamāk, es nekļūšu par galveno vārtsargu, bet tas tāpat ir mans viedoklis, kurš jums ir jādzird.

Uz doto mirkli es esmu aizsūtījis 3 pieteikumus 3 dažādām komandām, kuras man šķiet simpātiskas – Bauskas Lūši, Talsu Lokomatīva un Oslo Wild Cats. Apskatīsimies kā katrai no šīm komandām ir gājis šajā sezonā –

Oslo Wild Cats – 28 spēles ar 48 punktiem;
Talsu Lokomatīve – 28 spēles ar 52 punktiem;
Bauskas Lūši – 27 spēles ar 46 punktiem;

Nu jā, apskatoties šo sarakstu var saprast, ka es tēmēju diez gan augstu, jo tās ir labākās LSHL komandas. Man, kā vārstargam, ir ļoti mazas iespējas iekļūt šo komandu galveno vārtsargu lomā, bet man ir visas iespējas, tāpēc es centīšos.

Tātad, mana favorītkomanda uz doto brīdi ir Lokomatīva – otra stiprākā komanda LSHL, kura tikai atpaliek par 1 punktu no Indiāņiem. Uzskatu, ka viņu sastāvs ir ļoti labs un stiprs vārtsargs, kurš ir aktīvs un neizskatās ka viņš vēlēties beigt sezonu, bet ir dzirdētas visādas baumas, tāpēc es turpināšu sapņot un kļūt par šīs komandas galveno vārtsargu. Kā saka, nekas nav nesasniedzams, galvenais ir apzināties savu nekaunības robežu. *pasmej*

Nākošā komanda kurā es vēlētos tikt ir Wild Cats. Šai komandai ir labs, bet neaktīvs vārtsargs, tāpēc es varētu viņu izkonkurēt. Šajā komandā ir ļoti profesionāli ĢM, kuri var katru pārvērst par zvaigzni, bet viņiem rezultāti nav tik labi kā iepriekš minētajai Lokomatīvai. Protams, rezultāti ir apskaužami un labi, tāpēc arī es vēlētos pievienoties šai komandai. Tomēr jāaug savā karjerā un jāpārceļas no mazo līgas un augstāku līgu.

Komanda, kurā es vēl labprāt spēlētu ir Bauskas lūši. MacTavish ir ļoti labs vārtsargs, bet tam gan ir viens mīnuss – viņš ir neaktīvs. Zinot sevi, es nevarētu nosēdēt un rezervistu soliņa, tāpēc man vajadzētu spēlēt, kas diez vai man tiktu ļauts. Vēl laiks ir līdz draftam, tāpēc es varētu uztrenēties un censties pierādīt, cik labs es esmu un varu būt labāks, pat ne ar tik lielu pieredzi.

Ir komandas, kurās es tiešām negribētu spēlēt, pat bez īpaša pamatojuma. Šīs komandas ir – Plēsoņas un Ērgļi. Šīm komandām ir diez gan slikti rādītāji – 28 spēles ar 28 punktiem un 27 spēles ar 33 punktiem. Mana JHL komanda 20 spēlēs ir ieguvusi vairāk kā LSHL komanda 27 spēlēs. Tas ir diezgan smieklīgi. Protams, LSHL ir daudz grūtāk, bet es tiešām negribētu būt šajās komandā.

Šodien sēžot ilgi domāju, vai es tiešām gribu LSHL un vai man tas ir vajadzīgs. Aprunājoties ar draugiem, sapratu, ka iespēja ir tikt kādā komandā un sarunāt ar ĢM, lai mani atstāj JHL uz vēlvienu sezonu – tas man izklausījās pēc varianta, jo JHL es vienmēr būšu uz laukuma, bet tas vēl nav izdomāts un pateikts. Labprāt spēlētu LSHL, bet nezinu vai būšu pietiekami labs tam līmenim. Cerība nemirst – es tāpat esmu labākais JHL vārtsargs, tāpēc visi pasmaidam un gaidam draftu.

liztikz
liztikz
James Gerisson #69 (GK)
James Gerisson #69 (GK)

Postu skaits : 156
Join date : 05.11.14
Vecums : 27

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Jogurtaa Pirmdiena Janvāris 12, 2015 9:55 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by The Number 1 Trešdiena Janvāris 14, 2015 12:08 am

Jogurtaa rakstīja:JHL s3 TPU #2 G542594rb1filb5pkrz4
Novērtēju ar 5 TP! Wink
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Hell Trešdiena Janvāris 28, 2015 7:34 pm

2.uzdevums

JHL s3 TPU #2 2myjl8e4qdgshekoijp
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Jogurtaa Trešdiena Janvāris 28, 2015 11:09 pm

Aiziet cilvēki, pildam! Drafts vairs nav aiz kalniem un tad jūsu iespēja iegūt tik daudz TP būs zudusi!

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by dzhonis Pirmdiena Februāris 02, 2015 9:59 pm

1.Uzdevums

Tā kā play-off'i jau pagājuši, tad apspriedīsim jau zināmos rezultātus un topošo finālu, kurā cīnīsies Kalifornijas Heat pret Losandželosas Kings.

Play-off'os tikās Kalifornijas Heat pret Konektikutas Lions un Losandželosas Kings pret Vašingtonas Wizards. Heat pret Lions sērija kā jau tika prognozēts bija visai aizraujoša un kā vairums bija prognozējis bija nepieciešamas visas septiņas spēles, lai noskaidrotu sērijas uzvarētāju. Un tā nu, septītajā spēlē kļuva zināms, ka uzvaru ieguva Kalifornijas Heat komanda ar rezultātu 4:2. Spēle bija aizraujoša un Heat komanda spēja pierādīt, ka ir spēcīga un kvalificējās finālam.
Spēļu rezultāti:
GM1 - Heat  2:5 Lions
GM2 - Heat  2:5 Lions
GM3 - Heat  4:3 Lions
GM4 - Heat  4:3 Lions
GM5 - Heat  8:3 Lions
GM6 - Heat  4:8 Lions
GM7 - Heat  4:2 Lions
JHL s3 TPU #2 Heatlogo
Kā redzams pēc rezultātiem, tad spēles bijušas visai dažādas. Ir bijušas gan sīvas cīņas, kur tiek uzvarēts ar viena gola pārsvaru, bet ir arī tādas, kurā otra komanda tiek tikpat kā iznīcināta, kā redzams GM5 un GM6. Kurās komandas apmainījās ar astoņiem vārtu guvumiem. Sērijas sākumā var redzēt, ka pirmās divas spēles pārliecinoši uzvarēja Konektikutas Lions komanda ar rezultātiem 5:2. Taču, tad trīs spēles pēc kārtas uzvaras laurus plūca Kalifornijas Heat komanda ar diezgan saspringtiem rezultātiem 4:3. Sestajā spēlē rezultāts sērijā izlīdzinājās 3:3, jo Lions spēja uzvarēt Heat komandu ar rezultātu 8:4. Septītajā spēlē, kurā arī izšķirtos, kas dosies uz finālu un, kam sezona beigusies uzvarēja, tomēr Kalifornijas Heat komanda, ar rezultātu 4:2, tādējādi nodrošinot sev vietu finālā.

Otrs play-off'u pāris Losandželosas Kings pret Vašingtonas Wizards atļaušos teikt nebija tik aizraujošs kā pirmais, jo šeit jau pašā sākumā bija viens favorīts, un tie bija Losandželosas Kings, kuri bija arī regulārās sezonas uzvarētāji. Savukārt Vašingtonas Wizards ierindojās pēdējā vietā. Šajā play-off'u izspēlē bija nepieciešamas vien četras spēles, lai noskaidrotu sērijas uzvarētāju. Sērijā uzvaru svinēja Losandželosas Kings ar rezultātu 4:0.
Spēļu rezultāti:
GM1 - Knights 7:2 Wizards
GM2 - Knights 4:1 Wizards
GM3 - Knights 3:0 Wizards
GM4 - Knights 5:3 Wizards
JHL s3 TPU #2 Pbknight
Kā redzams šeit, tad Losandželosas Kings pārliecinoši sērijā uzvarēja Vašingtonas Wizards ar rezultātu 4:0. Spēļu rezultāti gan ir diezgan atšķirīgi, pirmajā spēlē Kings komanda burtiski sagrāva Wizard'us ar rezultātu 7:2, toties trešajā spēlē rezultāts bija "tikai" 3:0. Savukārt, manuprāt, interesantākā spēle bija tieši pēdējā, ceturtā spēle, kurā Kings uzvarēja ar rezultātu 5:3, taču Wizard'i tik viegli negribēja atdot uzvaru King'iem.

Tagad pie aizraujošākā un interiģējošākā, JHL līgas fināla. Finālā tiekās divas spēcīgas komandas - Kalifornijas Heat un Losandželosas Kings. Abas komandas ir stipras un ar labiem spēlētājiem, kuras ir pierādījušas, ka ir cienīgas cīnīties finālā uzvarot savus play-off pretiniekus, kā arī regulārajā sezonā ierindojoties, attiecīgi otrajā un pirmajā vietā. Līgas fināls varētu izvērsties līdz pat septiņām spēlēm, kā play-off sērija, kurā cīnijās Kalifornijas Heat pret Konektikutas Lions. Abām komandām ir gan spēcīga aizsardzības līnija, gan uzbrucēji un vārtsargi. Tādēļ šī būs fināla cienīga sērija, kurā spēkiem mērosies divas neatlaidīgas komandas, kuras abas vēlas uzvarēt un nevienu spēli neatdos bez kārtīgas cīņas. Manuprāt, sērijā, tomēr uzvarēs Kalifornijas Heat komanda, bet nu galīgo rezultātu uzzināsim sērijas beigās. Mana prognoze ir, ka Kalifornijas Heat sērijā uzvarēs ar rezultātu 4:3.

3.Uzdevums
Līga  Līga  Līga
JHL s3 TPU #2 5pn29h
Ventspils Fatsharks

Tātad pirmā komanda, kur vēlētos nokļūt ir Ventspils Fatsharks. Kādēļ tieši šī komanda? Tādēļ, kad tā ir "jauna" komanda un jebkurš jaunais spēlētājs nonākot šajā komandā var kļūt par komandas stūrakmeni un izveidot savu karjeru tieši šeit. Jaunā komandā, manuprāt, vēlētos nonākt ikviens, jo tas nozīmē, ka tiek veidota jauna komandas vēsture, sasniegumi un mērķi. Tādējādi nonākot šajā komandā kā jaunais spēlētājs, tu vari kļūt par pamatsastāva spēlētāju, ja pierādī sevi kā aktīvu, un kļūt par vienu no komandas atpazīstamības simboliem. Kā arī spēlētājs var kļūt par komandas leģendu, kā piemēram, no pirmās savas sezonas pievienojoties jaunajai komandai un vienkārši visu savu karjeru tajā arī nospēlējot, nemainot komandu. Tāds ir mans redzējums uz šo "jauno" komandu. Protams, ka komandas kodols ir no iepriekšējās komandas, Talsu Lokomatīves, taču, nosaukums cits un vēsture būs jāveido no jauna. Kā arī, vecie spēlētāji ir veci, tātad viņi beigs ātrāk spēlēt nekā es. Kā arī Ventspils Fatsharks ir viena no komandām, kas ar mani sazinājās saistībā ar draft'u.
JHL s3 TPU #2 2mpiypu
Bauskas Lūši

Bauskas Lūši ir otra komanda, kur vēlētos nokļūt. Kādēļ Lūši? Lūši ir viena no vecākajām komandām LSHL. Lūšu nosaukums parādījās otrajā sezonā, un nonākot šajā komandā es pārstāvētu vienu no vecākajām, pieredzes bagātākajām LSHL komandām. Lai gan Lūši nekad nav vinnējuši play-off'os, tā ir prestiža komanda, un nonākot šajā komandā var izmainīt vēsturi, vinnējot play-off'us un iekļūstot komandas vēstures lapās. Lūšiem pa sezonām ir gājis kā pa kalniem, ir bijuši gan regulārās sezonas uzvarētāji, gan izkrituši play-off pirmajā raundā, gan arī otrajā raundā, kā arī nemaz neiekļūstot play-off'os. Kā arī Bauskas Lūši ir otra komanda, kura ar mani sazinājās saistībā ar gaidāmo draft'u. Tādēļ šī ir viena no divām komandām, kurās es vēlētos nokļūt un spēlēt.

Izvēlējos apskatīt tikai tās komandas, kuras bija sazinājušās ar mani, tādēļ ir tikai divas - Ventspils Fatsharks un Bauskas Lūši. Pa lielam vēlētos spēlēt jebkurā komandā, kurā man dotu spēles laiku un dotu kādus ieteikumus spēlētāja izveidē, jo LSHL komandās ir pieredzējuši spēlētāji. Nav bijis īpaši laika, izpētīt katru komandu sīkāk un nosūtīt pieteikumus uz sev tuvākajām komandām, bet man ir prieks, ka divas komandas, tomēr ar mani sazinājās un izrādīja interesi tieši par mani. Starp citu, Lokomatīve bija viena no komandām, kurā vēlētos spēlēt, nomainot komandas lokācijas vietu un nosaukumu viņi padarīja sevi vēl tīkamāku, manām acīm. Jo, kā iepriekš rakstīju, tad jaunā komandā ir iespēja piedalīties vēstures veidošanā.
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Jogurtaa Otrdiena Februāris 10, 2015 4:40 pm

Atjaunots un slēgts!
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL s3 TPU #2 Empty Re: JHL s3 TPU #2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā