Iepazīsties. Emīls Skapis

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Iepazīsties. Emīls Skapis Empty Iepazīsties. Emīls Skapis

Post by Skipper Svētdena Janvāris 04, 2015 5:23 pm

Sveiki visiem!

Par savu privāto dzīvi es nevēlos stāstīt, ir cilvēki, kas par mani zin ko vairāk, bet negribās nekur publicēties. Very Happy

Esmu viens no līgas vecākajiem spēlētājiem un pirmais kādas komandas ĢM. Es radīju Rīgas Triecienu, bet komandas vietu līgā ir izcīnījuši puiši, kuri šajā komandā spēlē. Domāju, ka esmu ieguldījis diez gan daudz laika un darba LSHL attīstībā. Šeit vairāk darbojos kā domātājs nekā darītājs, jo līgas darbus man netīk darīt. Esmu slinks kā... Pat nezinu ar ko salīdzināt! Bet nu tas laikam ir iemesls kāpēc mans bankas konts vienmēr ir tukšs.
Jums noteikti jāzin, ka es ļoti mīlu ēst. Neesmu es resns un svars man ir pat mazlietiņ zem 70, bet nu jā. Ja spēlēsi Rīgā, tad tev jāzin, ka Skapim ļoti garšo ēst un Krišs Labsvārds (Rīgas komandas līdzīpašnieks) man sūta biezpienu jau kādu gadu.. Laikam pastā ir apmaldījies. Tas man vajadzīgs, lai uzlabotu atmiņu, jo tā man ir diez gan švaka. Pats brīnos kā vēl atceros Kriša solījumu par biezpienu... Bet nu jā, Latvijas pasts, ko padarīsi..?
Tev noteikti jāzin, ja kādreiz spēlēsi Rīgas komandā, tad treniņnometnes mums notiek Černobiļā un ir iespējams tevi tāpat uz turieni aizsūtīt sezonas vidū, ja liksies, ka esi pelnījis. Nekas, ja esi labākais spēlētājs līgā. Ģirts Valdmanis (Liepājas Plēsoņu tagadējais komandas ĢM) bija pirmais, kurš pēc mana rīkojuma devās uz turieni. Pēc tam sāka krāt punktiņus. Laikam tās 2 galvainās žurkas, uz kurām dzīvoja pāris nedēļas, tiešām viņam palīdzēja!

Bet ja mazlietiņ nopietnāk, tad esmu bijušais līgas administrators, kurš savas tiesības zaudēja, kad kļuva neaktīvs. Esmu palīdzējis daudz spēlētājiem saprast līgu un kā te kas notiek. Tādas komandas kā Talsu Lokomotīve, Bauskas Lūši, Valmieras Ērgļi un Liepājas Plēsoņas ir radušās pēc spēlētājiem no Trieciena došanās veidot savas komandas. Tātad no Trieciena ir nākuši lieliski ĢM un lieliski cilvēki. Neviens spēlētājs nav devies prom no Trieciena ar skandālu, jo es nemīlu kašķēties ar savējiem. Savējos es aizstāvu. Varbūt pateikšu ko privāti, bet nekad neļaušu visai līgai tevi nolikt bez aizsardzības. 

Tāds nu es esmu. Paldies par uzmanību! Jūsu Skipper
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā