Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Rūdis Siliņš Piektdiena Decembris 26, 2014 6:18 pm

Skatījos citu preses konferences, un ienāca prātā doma uztaisīt pašam savu, takā variet man uzdot jautājumus, par ko gribiet, varbūt gan vairāk par LSHL nevis privāto dzīvi....



Atbildes


Vai šī ir tava pēdējā sezona Trieciena rindās?
Pašlaik vēl nav ne jausmas, šosezon man beidzas līgums, bet redzot, kā man šī kluba rindās iet, iespējams, ka šeit vēl varētu kādu sezonu palikt.

Cik ilgi plāno turpina't vēl swavu karjeru?
Visticamāk, ap kādu S11 vai S12, ja ,protams, tik ilgi vēl novilkšu

Izskatās ,ka nedomā atkāpties ,un tā arī pabeigsi sezonu kā rezultatīvākais spēlētājs.Vai tev ir svarīga personīgā statistika,un vai tu tai bieži seko līdzi?
Nezinu, kā citiem ir, pārsvarā visiem tomēr ir svarīga komandas statistika, bet man svarīga ir gan komandas, gan spēlētāja. Ja nemaldos, esmu viens no retajiem ,kurš skaita savus statistikas punktus līgā...;d

Kādas ir tavas domas par Bauskas Lūšiem? Vai izskatītu piedāvājumu no viņiem?
Visticamāk, ka jā, izskatītu, jo man Bauska liekas viena no jautrākajām komandām, drošvien tāpēc, ka tur spēlē Berķis, bet tā man patiktu, jo šajā komandā spēlē ļoti daudz jauno spēlētāju un būtu interesanti uzspēlēt komandā, kurai pedējās sezonās diezgan labi neveicas

Vai ir kāda iespēja ,ka kādreiz spēlēsi Aizputes "Indiāņos'' ?
Diemžēl, Indiāņi ir viens no tiem klubiem, kur vismazāk gribētos spēlēt, bet kāpēc tieši, īsti nezinu, bet tas nenozīmē, ka galīgi tur negribētu spēlēt

Divi burkāni vai viens kartupelis ?
Protams, ka divi burkāni, ir ko ilgāk gremot, kartupeli iemet mutē un pēc 5 sekundēm nekas vairs nav, a burkānus vari kādas 5 minūtes žļembāt

Kura komanda tevi vismazāk piesaista iekš LSHL ? Kāpēc?
Nūūū, grūti atbildēt, varbūt, tie paši Indiāņi, vai tik pat labi Wolves, jo es nezinu kāpēc ,varbūt liksies smieklīgi, man daudz ko nosaka komandas nosaukums un tās komandas logo, bet tas uzreiz nenozīmē, ka šīm komandām ir ļoti slikts nosaukums utt.

Spēlēt visu savu karjeru vienā komandā ,vai tomēr mainīt komandu gandrīz katru sezonu ?
Nu visu karjeru es vairs nevaru nospēlēt vienā komandā, bet tā katru sezonu es komandu negribētu mainīt, gribētos kļūt par kādas komandas līderi vairākas sezonas, īsti nemāku aprakstīt ideju, cerams saprati....

Vai tu par lielu naudu spēlētu komandā ,kura tevi nepiesaista ?
Galīgi nē, nauda man neko nenosaka, esmu kaut vai gatavs par 0 spēlēt

Ja tev būtu iespēja izveidot savu LSHL zvaigžņu maiņu, kas tajā būtu un kapēc?
Grosbergs, jo viņš ir viens no tiem cilvēkiem, kas LSHL uztur pie dzīvības, LSHL leģenda. Tad vēl Tokila, viņš man čoms, uzbrukumā gan jau vēl varētu pielikt Gaļicki, Berķi, Valdmani utt., jo šie cilvēki man liekas ļoti asprātīgi, bet aizsardzībā noteikti Labsvārdu, jo man viņš liekas viens no saprātīgākajiem un draudzīgākajiem komandu menedžeriem, bet tas protams nenozīmē, ka pārejie GM ir pilnīgakie āmuri. Vārtos liktu Skapi, ilgadējo Trieciena leģendu.

Ja jau runa bija par LSHL zvaigžņu sastāvu ,tad izveido arī vienu maiņu ,ar vārtsargu ,protams, kura pēc tavām domām varētu būt vissliktākā visā LSHL ,un paskaidro kāpēc ?
Siliņš - Siliņš - Siliņš, Siliņš - Siliņš, GK - Siliņš, tāpēc, ka viņš ir iedomīgs vecis, kurš domā tikai par savu personisko statistiku

Toms Liniņš - pro ,vai noob ? Kāpēc ?
Nav ne jausmas, nezinu viņa statistiku, bet domāju, ka savā komandā, Indiāņos, čalis ir komandas vilcējs, jo spēlētājs aktīvi trenējas un cerams būs nākamais Grosbergs

Kādas atmiņas par Wild Cats ?
Nav nekādas lielās, tik nedaudz atceros, kā mani nodraftēji, bet varu tev pateikt, ka Siliņš tur vēl atgriezīsies

3+0 vai 0+5 Kuru izvēlētos?
Protams, ka 0+5, tur vairāk punktu un tas nozīmē, ka komanda arī guvusi vairāk vārtus nekā 3+0 gadījumā

Ja atkārtotu LSHL Lockout, kurā NHL komandā tu gribētu spēlēt?
Drošvien Buffalo Sabres, jo izņemot Girgensonu, tur nav citu jēdzīgu centru, kā arī tāpēc, ka man angļu valoda diezko labi neiet, un Girgensons ar Irbi man varētu tulkot...

Ar ko tu atšķiries no citiem LSHL spēlētājiem?
Drošvien ar to, ka es pats sekoju savai statistikai līdzi, un jāā, neko citu vairs nevaru izdomāt, moš pedējā laikā esmu palicis parāk iedomīgs, takā sorry, ja kādu aizvainoju, prost sūtat mani uz podu....

Neviena punkta sezonā un melnā darba darītājs, un beigās komandai kauss vai līgas punktu līderis, vairāku rekordu lauzējs, bet tomēr 2. vieta play-off?
Laikam jau tomēr, tad, kad komanda izcīna kausu, tad ir visiem kāds prieks, nevis kā 2.variantā, kad tikai 1 spēlētājam tas nelielais preiciņš ir ticis...

Kādēļ #16?
Atceros tāpēc, ka man dz/d ir 16.datumā, bet es zinu, ka bija vēl kaut kas, tik tagad galīgi nenāk prātā

Esi gatavs simot, izšķirošo pusfināla ,spēli GM7 ?
Drīz būšu.... (aiz pusfināla nav komata)

Kādi ir tavi pirmie iespaidi par reorganizēto Talsu Lokomotīves komandu, jeb Ventspils Fatsharks?
Ja godīgi, tad man tas Fatsharks ne tā, pilsēta ir laba, bet tas nosaukums, man liekas, ka kaut kā nesaistās, vajadzēja latviski

Tagad, kad komanda ir mainījusi savu identitāti, tas palielina, vai samazina tavu velmi kādreiz uzspēlēt komandā?
Neitrāli, varbūt, pat ļoti ļoti nedaudz palielina, jo, kā nekā, jauna komanda
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by laaceens30 Piektdiena Decembris 26, 2014 6:20 pm

Vai šī ir tava pēdējā sezona Trieciena rindās?

Cik ilgi plāno turpina't vēl swavu karjeru?
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Matthew McWell Piektdiena Decembris 26, 2014 6:21 pm

Izskatās ,ka nedomā atkāpties ,un tā arī pabeigsi sezonu kā rezultatīvākais spēlētājs.Vai tev ir svarīga personīgā statistika,un vai tu tai bieži seko līdzi?
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Rūdis Siliņš Piektdiena Decembris 26, 2014 6:35 pm

Atbildēts
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Viesis Piektdiena Decembris 26, 2014 8:24 pm

Kādas ir tavas domas par Bauskas Lūšiem? Vai izskatītu piedāvājumu no viņiem?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Viesis Piektdiena Decembris 26, 2014 8:38 pm

Vai ir kāda iespēja ,ka kādreiz spēlēsi Aizputes "Indiāņos'' ?

Divi burkāni vai viens kartupelis ?


Kura komanda tevi vismazāk piesaista iekš LSHL ? Kāpēc?


Spēlēt visu savu karjeru vienā komandā ,vai tomēr mainīt komandu gandrīz katru sezonu ?


Vai tu par lielu naudu spēlētu komandā ,kura tevi nepiesaista ?

Ja tev būtu iespēja izveidot savu LSHL zvaigžņu maiņu, kas tajā būtu un kapēc?



Ja jau runa bija par LSHL zvaigžņu sastāvu ,tad izveido arī vienu maiņu ,ar vārtsargu ,protams, kura pēc tavām domām varētu būt vissliktākā visā LSHL ,un paskaidro kāpēc ?


Toms Liniņš - pro ,vai noob ? Kāpēc ?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Snickers Piektdiena Decembris 26, 2014 9:25 pm

Kādas atmiņas par Wild Cats ?
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by kikish18 Piektdiena Decembris 26, 2014 10:27 pm

3+0 vai 0+5 Kuru izvēlētos?

Ja atkārtotu LSHL Lockout, kurā NHL komandā tu gribētu spēlēt?

Ar ko tu atšķiries no citiem LSHL spēlētājiem?
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Rūdis Siliņš Piektdiena Decembris 26, 2014 11:09 pm

Atbildes
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Skipper Sestdiena Decembris 27, 2014 5:03 pm

Neviena punkta sezonā un melnā darba darītājs, un beigās komandai kauss vai līgas punktu līderis, vairāku rekordu lauzējs, bet tomēr 2. vieta play-off?
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Rūdis Siliņš Sestdiena Decembris 27, 2014 5:41 pm

Atbildēts
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Spuņģis Sestdiena Decembris 27, 2014 9:42 pm

Kādēļ #16? Very Happy
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Rūdis Siliņš Sestdiena Decembris 27, 2014 9:53 pm

Atbildēts
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Intarusu Ceturtdiena Janvāris 29, 2015 8:09 pm

Esi gatavs simot, izšķirošo pusfināla ,spēli GM7 ?
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Viedais Ceturtdiena Janvāris 29, 2015 8:14 pm

Kādi ir tavi pirmie iespaidi par reorganizēto Talsu Lokomotīves komandu, jeb Ventspils Fatsharks?


Tagad, kad komanda ir mainījusi savu identitāti, tas palielina, vai samazina tavu velmi kādreiz uzspēlēt komandā?
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Rūdis Siliņš Ceturtdiena Janvāris 29, 2015 8:55 pm

Atbildēts
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Rūdžas pirmā preses konference.... =) Empty Re: Rūdžas pirmā preses konference.... =)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā