Gadsimta darījums

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Gadsimta darījums Empty Gadsimta darījums

Post by AmberCo Trešdiena Decembris 10, 2014 12:53 am

Šodien 09.12.2014. notika neticamais!
Gadsimta darījums S6t5eh
Joe Quick pievienojās Vankūveras Wizardos pēc aiziešanas no kā viņus tur sauca.... Ā jā, Knaits. Smile
Mazliet izstāstīšu par darījuma būtību no sākuma.
Diemžēl es nespēju saprasties ar Knights vadību, vienīgais brīdis, kad es biju priecīgs par pievienošanos Knaits (Knights-turpmāk Knaits), bija drafta diena, jo es sapratu, ka viņi mani ir pamanījuši, liek uz manis cerības un rēķinās ar mani, bet izrādās viss bija savādāk. Jau pirmajās dienās, ķēros vērsim pie ragiem un Knaits vadībā centos ieviest vairākus jauninājumus, kā jaunas formas, jaunus logo, kā arī pirmo reizi GK kā kapteini. Kādēļ? Nejau tādēļ, ka es gribētu izlekt no pārējiem, vienkārši es cerēju, ka ar kādiem jauniem pavērsieniem komanda gūs jaunas emocijas. Protams tūlīt atkal sāksies negātoru pilnie komentāri, bet labi stāstīšu tālāk.
Arī tad, kad bija treniņnometnes un arī kādi jauninājumi, mēs bijām pēdējā komanda JHL līgā, kas tika informēta..
Protams nebija viss tik slikti, no šīs komandas ieguvu arī divus labus draugus Serij Kovalchuk, jeb kā komandā paspējām iesaukt Pelēkais Iļja un Jānis Sitējs - viņam iesauku nevajadzēja. Abi uzskatu ir ļoti perspektīvi hokejisti un būs prieks pret viņiem uzspēlēt, domāju, ka arī pēc pārcelšanās centīsimies uzturēt kontaktus un kas zina, varbūt pat aizvadīt kopējus treniņus.
Pārsteigumi
Pirmie pārsteigumi sākās jau ar pirmo dienu Laughing
Diemžēl sagadījās vai nē, bet tieši es nebiju atjaunots ( nevienu nevainoju ) , kā arī nebija pareizais augums,numurs un ttl Very Happy
Bet visvairāk mani sarūgtināja tieši atjaunojums, jo dēļ tā vārtos lika Annenu, es viņu raksturotu kā viduvēju GK ar viduvēju līmeni, kas iepriekš laikam tika augstu vērtēts, bet neattaisnoja cerības. Nick Name, kad reģistrējās vien jau bija pārspējis viņa līmeni. Sākās arī pārbaudes spēles, tiem, kas nezina pārbaudes spēles ir, lai pārbaudītu spēlētājus un izmēģinātu jaunas taktikas. Iespējams, ka Knaits GM bija tik pārliecināts par mani, ka nevēlējās pat pārbaudīt, bet tas, lai paliek viņa ziņā... Ā jā, pirmā spēle Annenam un zaudējums.... Nākamā pārbaudes spēle un vai man dieniņ!!! Pēc vairāku lūgumu likt mani vārtos tiku arī vārtos, diemžēl nebij vēl atjaunots (nepārmetu nevienam) un ar overall 63 atsitu 97% metienu + 41 seivs, es teiktu vidēji, bet prieks, ka spēju atnest komandai pirmo uzvaru, lai arī tikai pārbaudes spēlē. Pāris dienas brīvas, vēl pāris treniņi un tad jau sākās sezona, sezona bez manis, jo laikam Knaits GM vēlas nākamgad iegūt pirmo drafta izvēli, ja GK, kam ir 97% metieni atvairīti tiek nosēdināts malā, bet otram ar zemākiem rādītājiem tiek uz visām spēlēm. + Jāpiemin, ka 2x pirms treniņiem Annens ir nācis pie manis klāt ar OPTIBET čekiem.
Es protams nebiju ar mieru noskatīties spēli no skatītāju rindām + man tika iedots slikts sektors, tādēļ kā tiešs cilvēks, teicu arī Knaits GM tiešu valodu, ja Jums mani nevajag, es varu iet prom, tik nevazājiet mani pa tribīnēm... Laikam Knaits GM bija tik pārliecināts par manu prospecta mazumu, ka zināja, ka bez Knaits es neizdzīvošu, tādēļ vairākas reizes pārjautāja, vai es gribu kļūt par FA... Es nenobijos un teicu, ja liekat mani spēlēs esmu ar mieru palikt, ja ne, es dodos prom. Jo spēlēs pat nesanāca spēļu dalīšana pusi uz puses, tadēļ arī nekāda lielā izaugsme, šajā klubā nebija iespējama..
Free Agents
Zināju, ka Free Agentos es ilgi nepalikšu, jo rādīju atzīstamu sniegumu, laikam ne pieteikami atzīstamu priekš Knaits, tādēļ lieki laiki netērējot un neriskējot, mani paņēma Wizards GM! Biju mazliet pārsteigts, jo wizardiem jau bija labs GK ar savu stilu, kurš mani reizēm pamudina vairāk trenēties, jā tieši tā, es runāju par NICK NAME. Smile Vispār man wizards pēdējā laikā sāka ļoti patikt, jo sākuši ļoti stipri pastiprināties, protams man par to prieks, vēl jo vairāk, ka komandas GM ir GK, tādēļ spēs man iemācīt pareizo attieksmi. Wizards pagaidām ir bijuši pāris zaudējumi, bet apsolu, ka centīšos maksimāli ar saliedētību vest viņus uz uzvarām!
Par spēles laiku
Kā jau minēju Wizards ir jau lielisks vārtu sargs Nick Name, tādēļ biju mazliet pārsteigts par to, ka mani paņēma tieši šī komanda, bet iespējams Wizards ir atvēlējis Nick Name citu komandu ko tur vēl noslēpumā, bet iespējams Wizards ir pārņēmis Crunch taktiku, kur vārtus sargā divi lieliski GK, gan Vasiļevskis, gan Gudļevskis. Par spēles laiku ceru, ka dalīsim uz pusēm mainoties ik pēc spēles, tas spēs uzturēt iekšējo konkurenci un uzturēt saliedētību. Iespējams arī, ka Wizards mani paņēma pēc principa, ja nevaram iemest, tad ņemam pie sevis, bet jebkurā gadījumā
Milzīgi pateicos Wizards GM kā arī visai Wizards komandai par pieņemšanu mani jaunajā komandā, kā arī paldies maniem draugiem no iepriekšējās komandās!


Drīz jau raksts par to kā no LA lidoju uz Vankūveru GOAL Wizards Wizards Wizards GOAL Knights
AmberCo
AmberCo
Joe Quick #0 (GK)
Joe Quick #0 (GK)

Postu skaits : 265
Join date : 23.11.14
Vecums : 57
Dzīvesvieta : K. Streipa dzīvoklis

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by Ngel Trešdiena Decembris 10, 2014 1:39 am

Žēl, bet, ja uzskati, ka tā pareizāk, tad tā arī ir!
Veiksmi Burvjos.

Pelēkais Iļja
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by Viesis Trešdiena Decembris 10, 2014 8:07 am

Neaptēstais plātīzeris. Laughing
Ne jau spēles snieguma dēļ tevi nelaida uz laukuma, un tu to pats labi zini.
Un pret ko tev bija 97%? Prer WIZARDIEM PĀRBAUDES SPĒLĒ. Nevienam nav noslēpums, ka wizardiem pašlaik ar uzbrukumu neiet kā plānots, nav brīnums ka tavs bots varēja ielaist tikai 1 vārtus.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by Viedais Trešdiena Decembris 10, 2014 9:33 am

Es ceru, ka tu ļoti centīsies un vēl daudz trenēsies līdz LSHL drafitam, tu esi labākais! Līdz draftitam vēl daudz tp ko savākt!!!!!!1!!!!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by AmberCo Trešdiena Decembris 10, 2014 9:34 am

Viedais rakstīja:Es ceru, ka tu ļoti centīsies un vēl daudz trenēsies līdz LSHL drafitam, tu esi labākais! Līdz draftitam vēl daudz tp ko savākt!!!!!!1!!!!

Paldies Cool
AmberCo
AmberCo
Joe Quick #0 (GK)
Joe Quick #0 (GK)

Postu skaits : 265
Join date : 23.11.14
Vecums : 57
Dzīvesvieta : K. Streipa dzīvoklis

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by Intarusu Trešdiena Decembris 10, 2014 10:09 am

AmberCo rakstīja:
Viedais rakstīja:Es ceru, ka tu ļoti centīsies un vēl daudz trenēsies līdz LSHL drafitam, tu esi labākais! Līdz draftitam vēl daudz tp ko savākt!!!!!!1!!!!

Paldies Cool
Veiksmi vizardos Very Happy Tikai necel traci Razz
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by AmberCo Trešdiena Decembris 10, 2014 10:19 am

Incixs rakstīja:
AmberCo rakstīja:
Viedais rakstīja:Es ceru, ka tu ļoti centīsies un vēl daudz trenēsies līdz LSHL drafitam, tu esi labākais! Līdz draftitam vēl daudz tp ko savākt!!!!!!1!!!!

Paldies Cool
Veiksmi vizardos Very Happy Tikai necel traci Razz
Sarunāts
AmberCo
AmberCo
Joe Quick #0 (GK)
Joe Quick #0 (GK)

Postu skaits : 265
Join date : 23.11.14
Vecums : 57
Dzīvesvieta : K. Streipa dzīvoklis

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by Hell Trešdiena Decembris 10, 2014 10:42 am

Nu lai veicās burvjos, centīšos ielikt arī kādu banku pret tevi Smile
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by The Number 1 Trešdiena Decembris 10, 2014 4:46 pm

AmberCo rakstīja:Zināju, ka Free Agentos es ilgi nepalikšu, jo rādīju atzīstamu sniegumu, laikam ne pieteikami atzīstamu priekš Knaits, tādēļ lieki laiki netērējot un neriskējot, mani paņēma Wizards GM!

Tu nebiji FA Facepalm Es tevi aizmainīju uz Wizards, nejau viņi tevi paņēma no FA Laughing
Un es dodu savu svētību, ka ja tu būtu nonācis FA tu tur sēdētu līdz savas karjeras beigām.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by Viesis Trešdiena Decembris 10, 2014 5:03 pm

Viedais rakstīja:Es ceru, ka tu ļoti centīsies un vēl daudz trenēsies līdz LSHL drafitam, tu esi labākais! Līdz draftitam vēl daudz tp ko savākt!!!!!!1!!!!


Patiešām, vēlu veiksmi tev sakrāt labi daudz TP!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by AmberCo Trešdiena Decembris 10, 2014 5:27 pm

rieksts rakstīja:
Viedais rakstīja:Es ceru, ka tu ļoti centīsies un vēl daudz trenēsies līdz LSHL drafitam, tu esi labākais! Līdz draftitam vēl daudz tp ko savākt!!!!!!1!!!!


Patiešām, vēlu veiksmi tev sakrāt labi daudz TP!

Paldies! Smile
AmberCo
AmberCo
Joe Quick #0 (GK)
Joe Quick #0 (GK)

Postu skaits : 265
Join date : 23.11.14
Vecums : 57
Dzīvesvieta : K. Streipa dzīvoklis

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by vairogs Ceturtdiena Decembris 11, 2014 9:04 am

5 TP
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Gadsimta darījums Empty Re: Gadsimta darījums

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā