VINCENT VEGA - HELLO!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty VINCENT VEGA - HELLO!

Post by gorlab Svētdena Decembris 07, 2014 3:11 pm

Sveiki maniem labiem Latvijas draugi! Es neesmu jauns biedrs LSHL. Man šeit jau vairākas sezonas, bet dzīvo Kanādā un zinu tikai angļu, tāpēc es neesmu aktīva forumā. Mans spēlētāja vārds Vincent Vega, un es esmu aizsargs, lai Rīgas Treiceniens kur es spēlēju ar saviem labajiem pals Kriss Labsvards un Roberts Birkavs (es domāju, ka viņa vārds ir Radko).

Es sāku mans LSHL karjera tiek izstrādāts, lai Valmieras Ērgļos jo varbūt sezonā 3 vai 4. Man bija diezgan bail no LSHL kad es iestājos, jo es nerunāju latviski, un tas ir grūti man saprast, kas notiek šeit. Tomēr mans labs Latvijas pumpuri palīdzēja man garo ceļu, un tagad es esmu ~ 400 TPE spēlētājs! Mans spēlētājs būvēt nav gūt vārtus, vai iedomātā caurlaides vai ir "slims piekariņu", bet tas ir, lai būtu liels kauslis! Man patīk iegūt hits un PIMS un nokļūst lielās brawls uz ledus. Es atstāt visu prasmju spēlē ar maniem kolēģiem, es esmu šeit, lai karu un asinis!

Pēc pirmajām 1-2 sezonām Valmieras, man tika aizmainīts Rīgas Ietekme kur mans labs draugs Emils Skapis bija GM. Tad cits mans labs pumpurs Kriss Labsvards pārņēma darbu, un es esmu ļoti priecīgs spēlēt par šādu lielisku puisi. Es uzskatu, ka Rīga būs ļoti laba komanda, un laimēt krūzes, tomēr Vincent Vega ir sava veida sliktu spēlētāju. Viņš ir labi Brawling un hitting bet slikti spēlē aizstāvībai. Mani komandas biedri ir diezgan laba, lai gan, tāpēc es uzskatu, ka tie būs uzņemt izliekumu mana sliktā spēlē 7. sezonas un nākotnē.

Es neesmu labi dara TPU par LSHL jo manas latviešu valodas zināšanas nav. Es esmu dažreiz spējīgs darīt kādu grafiskā TPU bet ne rakstiski. Es galvenokārt izmantojot tikai nedēļas treniņus un darbības pārbaudes, lai mans spēlētājs mēģināt iemācīties slidot pareizi. Es arī esmu spējīgs izdarīt hokeja parakstus, es iesniegt tos dažkārt Grafika Iesniegumi forumā, un, ja jūs vēlaties man darīt jums parakstu nekā tikai lūdzu PM man! Es mīlu šo! Ja jūs vēlaties maksāt man LSHL $$ es arī mīlu šo. : D

Kas attiecas uz manu reālajā dzīvē, es esmu 27 gadus vecs no Saskačevanas, Kanādā. Tas ir ļoti auksts vieta gandrīz visu gadu. Es uzskatu, ka tas ir tuvu Latvijai izņemot vasara ir kļūst daudz karstāks (30-40 grādu pēc Celsija), bet ziemā kļūst daudz vēsāks (-30 līdz -40 grādu pēc Celsija). Es neesmu pārliecināts, cik silts un auksts tas ir Latvijā, bet mans pētījums man saka tā tikai kļūst -10 vai -20 grādiem pēc Celsija, kas ir jauka laika par mani! Es neesmu students, un es esmu darba spēkā. Es pavadīt savu brīvo laiku, spēlējot simulācijas hokeja līgas piemēram LSHL, SHL, un VHL. Es arī mīlu smēķēt cigarešu un zaļo augu, bet, lūdzu, savā ceļā neseko, jo jūs galu galā ļoti slikti un bez nākotnes. Jūs jaunie LSHLers lūdzu sola man darīt visu labāko studē un strādā par savu nākotni! Es esmu no Kanādas, Ziemeļamerikā, un man nedeva manu pilnīgu piepūli kā jaunībā, un tagad esmu klaiņo.

Es esmu liels ventilators Latvijas un latviešu tautas. Esmu saticis daudzus lieliskus draugus, kuri dzīvo Latvijā un uzzināju daudz no tiem. Mani mīļākie Latvijas hokejisti ir Sandis Ozoliņš, Kristers Gudļevskis, un Arturs Kulda. Man bija ļoti patīkami ar Latvijas veikumu jaunākās ziemas olimpiskajās spēlēs hokejs un bobsleja / kamaniņu! Latvija ir lieliska valsts un aug labi. Drīz būs ļoti konkurētspējīga hokeja nācija. Es mīlu šo.

Paldies jums visiem par lasījumā Dzīvoju runu. Ja jūs zināt angļu, varbūt mēs tērzēt LSHL Cats skype grupā! Mans vārds ir gorlab.
gorlab
gorlab

Postu skaits : 283
Join date : 28.04.14

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Maus Svētdena Decembris 07, 2014 3:19 pm

I Like
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by AmberCo Svētdena Decembris 07, 2014 3:20 pm

Reāli norēcos :DDDDD Tomēr mans labs Latvijas pumpuri palīdzēja man garo ceļu, un tagad es esmu ~ 400 TPE spēlētājs! Mans spēlētājs būvēt nav gūt vārtus, vai iedomātā caurlaides vai ir "slims piekariņu", bet tas ir, lai būtu liels kauslis!
AmberCo
AmberCo
Joe Quick #0 (GK)
Joe Quick #0 (GK)

Postu skaits : 265
Join date : 23.11.14
Vecums : 57
Dzīvesvieta : K. Streipa dzīvoklis

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by gorlab Svētdena Decembris 07, 2014 3:28 pm

Sorry, I hear GOOGLE TRANSLATE does not do good job, so here is my introduction in english language. Sorry again I do not mean to be disrespectful or rude.

Hello to my good Latvian pals! I am not a new member of LSHL. I have been here for several seasons but live in Canada and only know english so I am not active on forum. My player name is Vincent Vega and I am a defenceman for the Riga Treiceniens where I play with my good pals Kriss Labsvards and Roberts Birkavs (I think his name is RADKO).

I started my LSHL career being drafted to Valmieras Ergli in maybe season 3 or 4. I was quite scared of the LSHL when I joined because I do not speak Latvian and it is hard for me to understand what is going on here. However my good Latvian buds helped me a long the way and now I am a ~400 tpe player! My player build is not to score goals or have fancy passes or to have “sick dangles” but it is to be a big bully! I love getting hits and PIMs and getting into big brawls on the ice. I will leave all of the skill play to my teammates, I am here for war and blood!

After first 1-2 seasons in Valmieras, I was traded to Riga Impact where my good friend Emils Skapis was the GM. Then my other good bud Kriss Labsvards took over the job and I am very happy to play for such a great guy. I believe Riga will be a very good team and win some cups, however Vincent Vega is kind of a bad player. He is good at brawling and hitting but bad at playing defense. My teammates are quite good though, so I believe they will pick up the slack for my poor play in season 7 and future.

I am no good at doing TPU for LSHL because my Latvian language skills do not exist. I am sometimes able to do some graphic TPU but no writing. I am mainly using only weekly trainings and activity checks to make my player try and learn how to skate properly. I also am able to make hockey signatures, I submit them sometimes in the Graphics Submissions forum and if you would like me to make you a signature than just please PM me! I love this! If you want to pay me some LSHL $$ I will also love this. Very Happy

As for my real life, I am a 27 year old from Saskatchewan, Canada. It is a very cold place for most of the year. I believe it is close to Latvia except in summer is gets much hotter (+30 - +40 degree celsius) and in winter it gets much colder (-30 to -40 degree Celsius). I am not sure how warm and cold it is in Latvia, but my research tells me it only gets to -10 or -20 degrees celsius, which is nice weather for me! I am not a student and I am in the work force. I spend my free time playing simulation hockey leagues like LSHL, SHL, and VHL. I also love to smoke cigarette and green plants, but please do not follow in my path because you will end up very poor and with no future. You young LSHLers please promise me to do your best in studying and working for your future! I am from Canada, North America, and I did not give my full effort as a youth and am now a vagrant.

I am a big fan of Latvia and Latvian people. I have met many great friends who live in Latvia and learned a lot from them. My favourite Latvian hockey players are Sandis Ozoliņš, Kristers Gudļevskis, and Arturs Kulda. I was very impressed with Latvia's performance at recent winter Olympics in hockey and bobsleigh/luge! Latvia is a great country and growing well. Will soon be very competitive hockey nation. I love this.

Thank you all for reading my hello speech. If you know english, maybe we will chat in the LSHL Cats skype group! My name there is gorlab.


Riga
gorlab
gorlab

Postu skaits : 283
Join date : 28.04.14

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Viedais Svētdena Decembris 07, 2014 4:02 pm

I Like Even main idea was understandable in google translate job as well, its better to see english version.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by jons32 Svētdena Decembris 07, 2014 4:46 pm

I Like good job
jons32
jons32
John Johnson #8 RW
John Johnson #8 RW

Postu skaits : 487
Join date : 06.07.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Istaba

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by dzhonis Svētdena Decembris 07, 2014 4:50 pm

Great introduction! Wink I Like
It was funny to read google translate job, but as Viedais said the main point and whole story was understandable. cheers
Don't hesitate to use english in future, because imo biggest part of this forum know english language.
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by gorlab Svētdena Decembris 07, 2014 5:10 pm

thanks very much guys! yay
gorlab
gorlab

Postu skaits : 283
Join date : 28.04.14

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Remi Svētdena Decembris 07, 2014 6:26 pm

Wub Wub Also dont listen to that AmberCo guy. We have some retards too on here.
Dont be afraid to post in English. 80% from this forum knows English... Smile

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Matthew McWell Svētdena Decembris 07, 2014 6:49 pm

I Like Aplausi Something new!
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by kikish18 Svētdena Decembris 07, 2014 8:53 pm

Riga Gorlab! Es arī esmu liels kanādiešu kultūras ventilators Very Happy

Keep it up buddy! It doesn't matter whose your native language or from which country you are. You are doing great job doing weekly trainings and graphics! You are breaking the barrier.

Riga love you! We need such a though guy as you Wink You are part of the fist who kicks other team ass!
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Viesis Svētdena Decembris 07, 2014 9:03 pm

Maybe we should make english language topic, where our non-latvian friends can communicate? Latvian users there could help them do daily stuff, translate something, if needed.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Maus Svētdena Decembris 07, 2014 9:10 pm

chubijzs rakstīja:Maybe we should make english language topic, where our non-latvian friends can communicate? Latvian users there could help them do daily stuff, translate something, if needed.
#Beņķizforpresident
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Intarusu Ceturtdiena Decembris 11, 2014 10:35 am

great job   Towel
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Viedais Ceturtdiena Decembris 11, 2014 10:37 am

Maus rakstīja:
chubijzs rakstīja:Maybe we should make english language topic, where our non-latvian friends can communicate? Latvian users there could help them do daily stuff, translate something, if needed.
#Beņķizforpresident
just words, nothing done with that yet. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Skipper Trešdiena Decembris 31, 2014 9:46 pm

I only now found this Very Happy But it was a great read in both languages and it would be awesome if you would want to visit Latvia sometime. I couldn't let you stay at my place, cause i wouldn't know how to explain it to my parents Laughing but in a few year, when i have my own place. You're welcome to come to Latvia and stay with me Very Happy
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

VINCENT VEGA - HELLO! Empty Re: VINCENT VEGA - HELLO!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā