Jānis - Jānis Sitējs

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Jānis - Jānis Sitējs

Post by Hell Trešdiena Decembris 03, 2014 7:43 pm

Sveiki tautieši!

Nolēmu, tad beidzot saveicināties plašākai publikai, jo šo biju kaut kā palaidis garām.

Esmu dzimis, audzis un joprojām dzīvoju kādreiz tik trakulīgajā, bet tagad mierīgajā Liepājā. Vieta tik tiešām mīļa un netaisos to pagaidām pamest, lai gan lielākā daļa draugu un radu to jau ir paspējuši izdarīt. Kaut kas pievelk šajā vietā, vai arī es esmu pārāk pieradis pie tās Very Happy Vārdā mani sauc Jānis, gluži kā manis izveidotais virtuālais hokeja cilvēciņš, bet uzvārds gan man nav tas pats, kas šeit.  Sitējs dzīvē arī nēesmu, jo esmu diezgan miermīlīgs, bet ja vajadzēs, tad arī iesitīšu. Smile Nolēmu, ka šeit nav ko mest iekšā savu uzvārdu, bet nu ja kadam vajadzēs, tad arī paprasīs, nav jau ko slēpt. Es esmu 24 gadus vecs, strādājoš cilvēks. Pabeidzu skolu pirms laikam četriem gadiem, to slaveno skolu RTU, bet no tā diža jēga nebija. Praktiski viens gads lieki izmest iegūstot speciālo izglītību un par ko reāli stradāt nevar, ja tev nav ļoti labi sakari. Tēma ko apguvu bija : Transporta pārvadājumu komercdarbinieks, jeb loģistikas sfēra.  Un jau pēc nepilniem četriem mēnešiem atradu savu pirmo darbu. ( Neskaitot vasaras ) Tālāk augstskolā negāju, jo uzskatu, ka tā ir laika un naudas izmešana, jo zinu, ka daudzi paziņas un nepaziņas ar augstākajām izglītībām stradā tur pat vien, kur pārējie ne tik ļoti izglītotie cilvēki. Bet nu tas ir tikai un vienīgi mans personiskais viedoklis. Pats esmu nobrīnījies, ka pa šiem četriem gadiem strādāju tur pat. Tā kā par savu sfēru netiku strādāt, bet osta man bija vienmēr interesējusi, tad nu nejauši ieguvu darbu vienā uzņēmumā un joprojām tur strādaju. Kā teikt veiksmīgi trāpīju īstajā laikā.

Tas tā par to garlaicīgo dzīves daļu pēc skolas.  Ļoti patīk sekot līdzi dažādiem sporta veidiem, bet trīs iemīļotākie man ir: futbols, hokejs un biatlons. Futbolu pats arī vasarās mēdzu uzdzīt pa jurci, bet hokeju un biatlonu gan nēesmu nekad provējis. Es pat slēpot un slidot neprotu, laikam jau tāpēc Smile Futbols varētu teikt, ka ir mans favorīts savā ziņā, jo tam es sekoju vairāk un mazliet vairāk iedziļinos nekā pārējos, bet nu hokejs diži daudz arī jau neatpaliek. Futbolā sekoju līdzi daudzām līgām un ir izveidojušās vairākas iecienītākās komandas, bet tagad nesaukšu viņas visas, bet gan savu favorītu top gan futboilā gan hokejā.
Futbols :
1) Arsenal FC
2) S.S. Lazio
3) Celtic FC

Hokejs:
1) Calgary Flames
2) Colorado Avalanche
3) San Jose Sharks

Tas tā par sporta interesēm. Pats es esmu diezgan azartisks un ātri vien interesantas aktivitātes gan dzīvē, gan virtuālajā vidē mani var aizraut. Patīk arī iesaistīties dažos nopietnākos darbiņos, bet par dzīvi es esmu slinks bez gala, bet īstajā sabiedrībā varu arī būt pat pārāk aktīvs. Kā teikt, līdz mani neieinterēsēs, tad būšu sliņķis. Ziemas periodā, lai neiesūnotu dodos uz trenežieru zāli pasvīst, bet ne lai kačātos. Nepatīk man audzēt muskuļus, bet gan izkustēties tā, lai var arī kādu ziemas uzēsto tauka gabalu arī izsvīst. Vēl īsumā par mani: es esmu diezgan saprotoš, jautrs un atvērts cilvēks. Patīk nodarboties prakstiski ar visu, kas mani spēs izraisīt interesi, tāpēc malā bieži vien nesēžu. Vasarā mīļākas nodarbes ir gaļas cepšana un alus dzeršana. Protams, man arī patīk šad tad kaut kur paceļot apkārt pa pasauli un arī te pat pie mums pa Latviju. Pēc savas pieredzes saku, ka te pat Latvijā ir ļoti daudz ko redzēt un izbaudīt mūsu skaisto dabu. Pagaidām labākais ceļojums man ir bijis uz Itāliju - Romā. Burvīga vieta, bet drīzumā plānoju aizbraukt aplūkot Īru zemi. Tas nu tā īsumā par mani būtu viss, jo tā pat nevarētu visu izstāstīt un atcerēties vienā piegajienā.  

Ar cieņu Jānis!
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Re: Jānis - Jānis Sitējs

Post by Maus Trešdiena Decembris 03, 2014 7:49 pm

Welcome O, Liepājnieks. Very Happy
Kādreiz jāuztaisa mīts, cik zinu, mēs jau esam trīs liepājnieki. Very Happy
Avalanche Wub
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Re: Jānis - Jānis Sitējs

Post by Hell Trešdiena Decembris 03, 2014 7:51 pm

Maus rakstīja:Welcome O, Liepājnieks. Very Happy
Kādreiz jāuztaisa mīts, cik zinu, mēs jau esam trīs liepājnieki. Very Happy
Avalanche Wub

Sveiks, visu ko var jau sadomāt Smile
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Re: Jānis - Jānis Sitējs

Post by Viedais Trešdiena Decembris 03, 2014 7:55 pm

Yes, pa ilgiem laikiem kāds saņēmās priekš šīs sadaļas. Prieks iepazīt arī tavu reālo pusi nedaudz vairāk. I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Re: Jānis - Jānis Sitējs

Post by Hell Trešdiena Decembris 03, 2014 8:17 pm

Viedais rakstīja:Yes, pa ilgiem laikiem kāds saņēmās priekš šīs sadaļas. Prieks iepazīt arī tavu reālo pusi nedaudz vairāk. I Like

Nezinu kāpēc, bet biju palaidis garām šo, jo bija kaut kur paslēpusies. Bet, paldies Smile
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Re: Jānis - Jānis Sitējs

Post by hulkman Trešdiena Decembris 03, 2014 9:51 pm

Beidzot vairs neesmu vienīgais Arsenal fans! Very Happy
Sveicināts!
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Re: Jānis - Jānis Sitējs

Post by Hell Trešdiena Decembris 03, 2014 10:28 pm

hulkman rakstīja:Beidzot vairs neesmu vienīgais Arsenal fans! Very Happy
Sveicināts!

Sveiks tu ar, tagad zināšu arī Smile
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jānis - Jānis Sitējs Empty Re: Jānis - Jānis Sitējs

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā