Sprukts: "Es labprāt spēlētu Rīgā"

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sprukts: "Es labprāt spēlētu Rīgā" Empty Sprukts: "Es labprāt spēlētu Rīgā"

Post by Kristz Piektdiena Jūlijs 26, 2013 9:35 pm

 Sprukts: "Es labprāt spēlētu Rīgā" 2013-05-13_spruktsy
  Latvijas hokeja izlases pirmās maiņas uzbrucējs Jānis Sprukts (31) joprojām ir darba meklējumos. Saunā ar "Latvijas Avīzes" portālu viņš atzīst, ka labprāt atgrieztos Rīgas „Dinamo”, tomēr kluba vadībai par viņu nav pārāk liela interese.
Latviešu uzbrucējs uzsācis treniņus jau kopš jūnija sākuma. Hokejistu grupas darbā piedalās arī Edgars Masaļskis, Armands Bērziņš un vēl daži, kuri ir kluba meklējumos. Spruktam pagaidām nav konkrētu piedāvājumu, ir tikai pārrunas ar dažiem klubiem no KHL, Šveices un Zviedrijas.

Atbildot uz jautājumu, vai viņš pieļauj variantu atgriezties Rīgas „Dinamo”, uzbrucējs saka sekojošo. "Pieļaut es pieļauju, bet tas vairāk ir jautājums Normundam Sējējam (kluba ģenerālmenedžerim). Aģents ar viņu ir runājis, bet teica, ka „Dinamo” kaut ko gaida. Ko gaida - es nezinu. Es labprāt atkal spēlētu Rīgā."

Runājot par faktoriem, kas ir primārie, izšķiroties par labu kādam klubam, raženais latvietis atbild, ka vienu grūti izcelt. "Jāskatās, kas un ko piedāvā. Dzīve karjeras laikā ir jānodrošina un par mazu naudu es negribu spēlēt, tai pat laikā – pašlaik nav manās interesēs braukt pēc naudas uz Habarovsku. Cik saprotu, KHL klubi un arī zviedri gaida, kas notiks NHL – ja kādam tur kaut kas neizdodas, tad viņi paņem."

Viņam ar Maskavas CSKA bija līgums arī uz nākamo sezonu, tomēr tas tika izbeigts. ”Klubs gribēja pārtraukt līgumu un mēs arī par to vienojāmies. Kāpēc viņi pieņēma šādu lēmumu, es nezinu. Klubs šo situāciju risināja korekti un nekāda zoba man nav," atzīst Sprukts.


sportacentrs.com
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā