Rokijs

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rokijs Empty Rokijs

Post by aliiXC Svētdena Novembris 23, 2014 11:45 pm

Labvakars zvēruļi!

Tātad reālā dzīvē mani pazīst kā Sančo. Pases dati rāda ka lēni un neatlaidīgi tuvojos 30 gadu slieksnim. Dzīvoju Rīga, dvēselē latgalietis. Iepriekšējos gadus strādāju ražošanas nozarē, kur protams piegriezās un nolēmu kaut ko mainīt savā dzīvē, tā ar pagaidām esmu dīkdienis (un ziniet nav nemaz tik slikti dažas nedēļas ne par ko nestresot). Rīgā apdzīvoju Z-kalnu, šad tad manāms esmu v-rīgas ielās, ar smaidu sejā un promilēm asinīs. Hobiji, atrāk jau dzīvesveids, spēlēju regbiju, šad tad fišings, šad tad patīk pamocīt tehniku. Home alone un no kids Smile
aliiXC
aliiXC
Rokijs Šū-šū - /Nr.19/
Rokijs Šū-šū - /Nr.19/

Postu skaits : 15
Join date : 21.11.14
Vecums : 37
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Rokijs Empty Re: Rokijs

Post by Viedais Pirmdiena Novembris 24, 2014 9:52 am

Vo, fišings, beidzot vēl kāds, ceru, ka būs man sarunu biedrs copes topikā! Welcome
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Rokijs Empty Re: Rokijs

Post by Siliņš Pirmdiena Novembris 24, 2014 11:59 am

aliiXC rakstīja:Labvakars zvēruļi!

Tātad reālā dzīvē mani pazīst kā Sančo. Pases dati rāda ka lēni un neatlaidīgi tuvojos 30 gadu slieksnim. Dzīvoju Rīga, dvēselē latgalietis. Iepriekšējos gadus strādāju ražošanas nozarē, kur protams piegriezās un nolēmu kaut ko mainīt savā dzīvē, tā ar pagaidām esmu dīkdienis (un ziniet nav nemaz tik slikti dažas nedēļas ne par ko nestresot). Rīgā apdzīvoju Z-kalnu, šad tad manāms esmu v-rīgas ielās, ar smaidu sejā un promilēm asinīs. Hobiji, atrāk jau dzīvesveids, spēlēju regbiju, šad tad fišings, šad tad patīk pamocīt tehniku. Home alone un no kids Smile
Man agrāk šeit bija niks"San4o " Very Happy
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Rokijs Empty Re: Rokijs

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā