The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by The Number 1 Trešdiena Novembris 12, 2014 10:03 pm

Soo, kāds plāno iet kinoteātrī skatīties? Mēs iespējams no skolas ar paralēlklasi iesim. Tad jau redzēs vai būs labāka par pirmajām daļām. Very Happy
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Viesis Trešdiena Novembris 12, 2014 10:18 pm

Ir doma iet uz pirmizrādi pat, jo man dz/d 22.11, bet tad vēl redzēs. Katrā ziņā nākamā nedēļas nogale solās būt AWESOME

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Viedais Trešdiena Novembris 12, 2014 10:26 pm

Nav sanācis tā arī nevienu daļu noskatīties vēl. Considering
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by The Number 1 Trešdiena Novembris 12, 2014 10:56 pm

Viedais rakstīja:Nav sanācis tā arī nevienu daļu noskatīties vēl. Considering
Tad ko tu vēl gaidi, ej skaties Very Happy
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Viedais Trešdiena Novembris 12, 2014 11:09 pm

Pēc drafta atlaidīšu atsperi, noskatīšos pirmās daļas un tad jau redzēs, varbūt uz kinīti uz šo ar. Htch
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by The Number 1 Trešdiena Novembris 12, 2014 11:13 pm

Viedais rakstīja:Pēc drafta atlaidīšu atsperi, noskatīšos pirmās daļas un tad jau redzēs, varbūt uz kinīti uz šo ar. Htch
That's more like it.

btw, kad tad īsti ir tā pirmizrāde? Laughing Skolā teica ka 21 būšos, tgd pēc Reiņa sapratu ka 22 huh
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Viesis Trešdiena Novembris 12, 2014 11:49 pm

The Number 1 rakstīja:
Viedais rakstīja:Pēc drafta atlaidīšu atsperi, noskatīšos pirmās daļas un tad jau redzēs, varbūt uz kinīti uz šo ar. Htch
That's more like it.

btw, kad tad īsti ir tā pirmizrāde? Laughing Skolā teica ka 21 būšos, tgd pēc Reiņa sapratu ka 22 huh

būs 21. , bet es jau nevaru dzimeni dienu agrāk pacelt Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by The Number 1 Ceturtdiena Novembris 13, 2014 8:47 am

rieksts rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
Viedais rakstīja:Pēc drafta atlaidīšu atsperi, noskatīšos pirmās daļas un tad jau redzēs, varbūt uz kinīti uz šo ar. Htch
That's more like it.

btw, kad tad īsti ir tā pirmizrāde? Laughing Skolā teica ka 21 būšos, tgd pēc Reiņa sapratu ka 22 huh

būs 21. , bet es jau nevaru dzimeni dienu agrāk pacelt Very Happy
aa nu tad labi, ja 21. , vnk pēc tava teksta sapratu ka tev dzimšanas diena ir pirmizrādes dienā Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Jogurtaa Sestdiena Novembris 15, 2014 2:59 pm

Manuprāt, HG sāks rādīt jau ceturtdienā, jo parasti ir tie saucamie "slēgtie seansi" uz kuriem var iet jebkurš praktiski. Mēs bijām uz HP 7 pēdējās filmas pirmizrādi vienu dienu pirms oficiālās pirmizrādes datuma un tā ir ar pārsvarā visām lielajām filmām.

Es pati uz Mockingjay braukšu decembra sākumā Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by The Number 1 Sestdiena Novembris 15, 2014 4:36 pm

Jogurtaa rakstīja:Manuprāt, HG sāks rādīt jau ceturtdienā, jo parasti ir tie saucamie "slēgtie seansi" uz kuriem var iet jebkurš praktiski. Mēs bijām uz HP 7 pēdējās filmas pirmizrādi vienu dienu pirms oficiālās pirmizrādes datuma un tā ir ar pārsvarā visām lielajām filmām.

Es pati uz Mockingjay braukšu decembra sākumā Very Happy

Mēs arī domājam iet uz slēgto seansu. Vajag noteiktu skaitu cilvēku salasīt kas ies uz to filmu, un tad arī tikai tie cilvēki skatīsies to filmu, ar paralēlklasi iesim.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Siliņš Sestdiena Novembris 15, 2014 7:15 pm

Grāmata tāpat labāka /"/////
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by The Number 1 Sestdiena Novembris 15, 2014 7:23 pm

Siliņš rakstīja:Grāmata tāpat labāka /"/////
Nekad neesmu lasījis grāmatas un nelasīšu Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Viesis Sestdiena Novembris 15, 2014 7:56 pm

The Number 1 rakstīja:
Siliņš rakstīja:Grāmata tāpat labāka /"/////
Nekad neesmu lasījis grāmatas un nelasīšu Laughing

nav par ko lepoties.

Esmu izlasījis Poteram visas grāmatas un Bada Spēlēm un tas ir nesalīdzināmi cik daudz stāsta tev sniedz grāmata un cik daudz šīs pašas grāmatas filma. Grāmatā paraksti apraksta visus sīkumus telpā, kurus vai nu režisors vispār neievēro, vai tos parastam skatītājam ir grūti ieraudzīt.

Bet nu to daži cilvēki nesaprot un nekad arī nesapratīs.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Jogurtaa Svētdena Novembris 16, 2014 6:45 pm

Es visās filmas, kuras ir veidotas pēc grāmatas motīviem noskatos tikai pēc grāmatas izlasīšanas (nu labi, tā nebija ar "The Maze Runner", "Carrie", "The Giver").

Uzzinot, ka, piemēram, tādu grāmatu kā "BZRK" grib ekranizēt man uzreiz bija wtf, jo kā gan viņi spēs parādīt to, kas grāmatā ir aprakstīts. Tā ir pavisam cita pasaule, kuru katrs iedomājas pa savam. Nezinu vai pat ar mūsdienu tehnoloģijām to ir iespējams parādīt pilnībā.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by The Number 1 Svētdena Novembris 16, 2014 6:57 pm

rieksts rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
Siliņš rakstīja:Grāmata tāpat labāka /"/////
Nekad neesmu lasījis grāmatas un nelasīšu Laughing

nav par ko lepoties.

Esmu izlasījis Poteram visas grāmatas un Bada Spēlēm un tas ir nesalīdzināmi cik daudz stāsta tev sniedz grāmata un cik daudz šīs pašas grāmatas filma. Grāmatā paraksti apraksta visus sīkumus telpā, kurus vai nu režisors vispār neievēro, vai tos parastam skatītājam ir grūti ieraudzīt.

Bet nu to daži cilvēki nesaprot un nekad arī nesapratīs.
Ar grāmatām man ir tā ka es negribu viņas lasīt, ja iesāktu un būtu interesanta tad noteikti arī izlasītu līdz galam, bet ja es nezinu vai būs interesanta vai nē man nav gribēšanas sākt. Very Happy Vienreiz skolai vajadzēja lasīt grāmatu, paņēmu bibliotēkā "Es grāmatas nelasu", cik zinu pēc tādas nav uzņemta nekāda filma, bet lasot iepatikās grāmata un izlasīju līdz galam, bet iesākt ir pats grūtākais priekš manis, to grāmatu kuru vajadzēja skolai sāku lasīt tikai 2 dienas pirms tam kad vajadzēja stāstīt, lai gan paņēmis biju kādu pusotru mēnesi iepriekš jau. Very Happy Filmu tomēr ir vieglāk un ātrāk noskatīties Wink Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Viesis Svētdena Novembris 16, 2014 9:02 pm

Jogurtaa rakstīja:Es visās filmas, kuras ir veidotas pēc grāmatas motīviem noskatos tikai pēc grāmatas izlasīšanas (nu labi, tā nebija ar "The Maze Runner", "Carrie", "The Giver").

Uzzinot, ka, piemēram, tādu grāmatu kā "BZRK" grib ekranizēt man uzreiz bija wtf, jo kā gan viņi spēs parādīt to, kas grāmatā ir aprakstīts. Tā ir pavisam cita pasaule, kuru katrs iedomājas pa savam. Nezinu vai pat ar mūsdienu tehnoloģijām to ir iespējams parādīt pilnībā.

Tu esi tik awesome, jo esi pirmais cilvēks, kuru zinu, kas arī būtu izlasījis BZRK. Very Happy

BZRK vēl varētu ekranizēt, manuprāt, bet izlasi "The Knife Of Never Letting Go" jeb "Chaos Walking" sēriju. Tās grāmatas, nu tu šauj mani nost, nevarētu ekranizēt ne par ko.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Empty Re: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā