Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens Empty Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens

Post by Markusss Otrdiena Novembris 11, 2014 11:33 pm

Sveiki, mans vards ir Markuss Annens. Par mani jau nau ko daudz ststit bet nu centisos savu labako Very Happy . Es esmu dzimis Sidgulda 03/10/2002 18:01 .
Es esmu 12 gadus vecs zens (vismaz man ta liekas) un man patik jokot. Es dzivoju Anglija un runaju parsvara angliski bet tik un ta man daudz vel jamacas anglu valodas. Es parcelos uz angliju 2013 gada junija man ta skiet neatceros jau vairs Very Happy . Kops es ievacos savasa jaunajas majas man vajadzeja iestaties skola un ta skola bija :
Wales Primary School .
Es tur macijos gadu un man patika dabuju zelta zvaigzni viena gada kamer citi vel pat bronzu nedabuja biju loti laipns un aktivs jo bija duadz sportisku aktivitasu taja mazaja skola no 160-200 berniem. Dabuju ari gada skolnieka titulu bet tas ari viss. Pasas pirmajas dienas bija loti gruti iejusties bet mums bija mazs futbola laukums kur es vareju izpausties un kad bumba lidoja pretim varitem es ar galvu bumbu situ prom un vartsargs saka (vina vards bija Arons) "Tu esi labakls (ja Viedais lasa vins sapratis bet prieks parejiem labs) aizsargs negrib atnakt uz kadu treninu un tad es atbildu ja kapec gan ne . Un tad es atkartoti gaju uz treniniem bet aizsarga pozicija man galigi negaja (Arons taja laika vel bija vartsargs komanda) un tad menedzeris man jauta tu negribetu ieiet vartos un paskatisimiess ka tev ies un es paradiju sevi no savas labakas puses izmantojot savus florbola skilus (kas ir pavisam cits stasts bet sis stasts ir pamatots uz manu laiku anglija kur es pats sevi atklaju Very Happy ) pec kadiem 4 menesiem ar mani nosledza ligumu: Rother Valley Juniors
Soli pa solim es saku izkonkuret Aronu un vins to juta tapec vins prasija menedzerim vai vins nevaretu sakt spelet ka pussargs un ar nakamo sezonu (si sezona) es kluvu par The Number one of Rother Valley Juniors
Un pec mazas skolas es biju spiests pariet uz lielo skolu Wales High School

Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens Wales_High_School_Badge,_Jan_2012


Un tas ari butu viss. Es sevi sauktu par diezgan sportisku personibu bet nu slinks es tiesam esmu Very Happy
Markusss
Markusss
Miles Sudderland #5 (D)
Miles Sudderland #5 (D)

Postu skaits : 103
Join date : 04.10.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens Empty Re: Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens

Post by Viedais Otrdiena Novembris 11, 2014 11:41 pm

Vārtusargiem nav labi būt labakliem, vai akliem. :/
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens Empty Re: Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens

Post by Maikijs Otrdiena Novembris 11, 2014 11:43 pm

Yo, teammate.

Kaut arī tev nav garumzīmes (neesi mēģinājis http://laacz.lv/apostrofs/???), būtu vismaz labi pieturzīmes jāsaliek, vienkārši, tad ir ērtāk un patīkamāk lasīt tekstus.

Kas īsti ir labakls?

Welcome Welcome Hockey Hockey
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens Empty Re: Rother Valley Juniors Goalie Markuss Annens

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā