JHL [S2] PO TPU (#4)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Piektdiena Novembris 07, 2014 10:38 pm

Lai gan aktivitāte no JHL spēlētāju puses nav diez ko liela, man tā pat nācās izveidot šo treniņu uzdevumu. Cerams šoreiz jūs būsiet kaut nedaudz atsaucīgāki un netēlosiet sliņķus, jo, manuprāt, šis uzdevums ir viegli izpildāms kā arī tas palīdzēs jums palielināt savu TP ražu pirms gaidāmā LSHL drafta!

Tiks doti 3 uzdevumi! Rakstiskais, grafiskais un vārdu jūklis. Varat pildīt visus un varat pildīt tikai vienu vai divus - izvēle ir jūsu rokās.

Rakstiskais
Izveido rakstu par to, kur vēlētos tik draftēts tavs spēlētājs! Vari viedot rakstu par vienu sev vēlamo komandu vai arī vari aprakstīt vairākas LSHL komandas un sarindot tās topā. Katrā ziņā, domājiet radoši un cenšaties arī parādīt LSHL komandu ĢM savu aktivitāti jau tagad, jo atcerieties - Jo aktīvāks tu esi, jo augstāku vietu draftā iegūsi!
Vērtēšanas skala
Par katriem 100 punktiem 1TP + 1TP bonuss par noformējumu

Grafiskais
Izveido sava spēlētāja kartiņu. Uz kartiņas ir jābūt redzamam tavam spēlētājam, komandas nosaukumam, spēlētāja statistikai un ja vēlaties, tad varat piemest klāt vēl kaut ko interesantu. ATCERIES : Kartītei ir divas puses - uz vienas puses spēlētāja attēls utt., bet otrā pusē statistikas apkopojums un vēl kāda informācija.
Vērtēšanas skala
Varat iegūt 6TP + 1TP bonuss, ja kartīte, manuprāt, ir tik lieliska, ka es tādu sev pat parakstā liktu

Vārdu jūklis
ŠO UZDEVUMU SŪTAT MAN VĒSTULĒ. VISUS PĀRĒJOS PUBLICĒJIET ŠĪ TOPIKA KOMENTĀROS!
Sakārtojiet normālā secībā šos ar LSHL un JHL saistītos vārdus (tur var būt JHL un LSHL komandu nosaukumi, JHL ĢM niki, pazīstamāko LSHL spēlētāju vārdi)

1.gjortaua
2.rlsaviaem ēļgri
3.risdū islņiš
4.bjrsnāi tzius
5.sualt amoolkvit
6.lddebou
7.itsemar ofwl
8.laakas iekshus
9.aukasbs išlu
10.tcoeoy

Par katru pareizi atminētu vārdu +0.5TP. (Ja būs, piemēram, 5 pareizas atbildes, tad likšu nevis 2.5TP, bet apaļošu uz augšu, tātad 3. )

Termiņš
Līdz LSHL draftam!

Saņēmēju saraksts :
Birkavs : VJ - 5TP (saņemts)
Markuss : VJ - 5TP ; R - 6TP (saņemts)
Maikijs : VJ - 5TP (saņemts) + 9TP
Coyote : VJ - 5TP (saņemts)
Rieksts : VJ - 5TP ; R - 5TP (saņemts)
Heelijs : VJ - 5TP
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Sestdiena Novembris 08, 2014 12:58 am

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Markusss Sestdiena Novembris 08, 2014 6:08 pm

Labrit,Labdien,Labvakar neskatoties uz laika posmu kra jus lasat manu rakstisko uzdevumu es sarindosu komandas kuras man visvairak gribetos tikt draftetam.


                                         1. Lūši
Visvairak man gribetos tikt draftetam Bauskas Lūši jo es jutu ka vini ir saliedeta komanda un vineim ir daudz potencionala. Tikai viniem to vajag izradit, ja vini draftetu dazus aktivus un spejigus speletajus vini varetu uzlabot savu sniegumu viena mirkli.Es gribetu lai Bauska mani drafte jo es domaju ka esmu pietiekoshi spejigs lai izpalidzetu sajai komandai pieradit cik neatlaidigi vini ir un ari tapec ka man Latvija iesauka bija Kusitis tads pats ka mans skype niks un esmu dzirdejis Lusi Bez Kusiem Ir Luzni. Very Happy

                                      2. OWC
Nezinu kapec bet mani mazliet piesaista Oslo Varbut tapec ka vini tur ir draudzigi un ari spejigi darit lielas lietas parsvara del vinu izcila uzbruceja Arthur Grosberg vins nenieka nezaude ceribu jo vins zin ka Oslo Wild OWC cinisies slidz pedejam un daris visu ko spej kamer nebus sasniegts ieceretais . Man liekas ka sada tipa klubam es varetu but radits bet varbut tomer ne to mes vel varbut uzzinasim Smile .

                                                          3. Indiāņi
Es domaju ka nakamais kandidats varetu but Aizpute jo ar viniem es uzska darboties s2 savu veco profilu GK- Markuss Annens pelna nebija liela bet kolektivs gan bija labs. Esmu dzirdejis ka vinu uzbrucejs Uvis Zommers vairs nav tik aktivs un tad butu gruti atrast kadu sava vecuma un parunat par vecumam atbilstosam lietam bet tas nav pats svarigakais pats svarigakais ir ka komanda mani uznemtu par cik es zinu Aizpute varetu but komanda ar visvairak izziretajiem speletajiem un tas padara vinus par vajaku komandu pec Overall bet ne pec draudzibas un ari man tur spele neaktiva gimenite Very Happy .

                                                  4. Lokomativ
Ka manu ceturto kandidatu es izvelos Talsu Loko jo es zinu ka Talsi ir loti speciga komanda ar kuru nedrikst jokot bet varbut tikai dazhreiz. Bet man nebutu preti spelet talsos jo man butu diezgan erti man palidzetu iekartoties Barnijs Tuzis (viedais) un Valts pumpurs (nezinu kads vinam niks Very Happy ) es ta domaju jo vini ir diezgan laipni un Matiss (Valts Pumpurs talsu vartu virs) ir bijis man loti labs draugs pedejas 2 vai 3 dienas un es nesaktu psihot ja mani butu nodraftejusi Talsu Lokomativ .

                                                        5. Trieciens
Ka piektos esmu izvelejies Triecienu jo man ar viniem nekas daudz neasosicejas  bet vini ir specigi un spejigi uz daudz ko. Es pazistu tikai dazus saja kluba un es nezinu vai butu pietiekosi prestizs lai spelteu ar viniem un ari tapec ka butu gruti klut par vienu no komandas favoritiem bet varbut tas butu jaunas karjeras sakums?

                                                       6. Wolves
Sestie soreiz butu Wolves ari tapat ka ar triecienu es daudzus varbut pat nevienu nepazistu taja kluba bet varbut tas tikai nozime ka man but jadara kaut kas lietas laba lai iepazitos un varbut pat sadraudzetos ar lielu dalu varbut pat visiem lietotajiem kas spele Tampaers Wolves. Es nebut dzirdejis ka sis klubs butu sevi pieradijis tik labi ka dazi citi klubi bet es zinu ka si komanda zin ko vini dara!

                                                          7. Plēsoņas
Viena no pedejam komandam varetu but plesonas jo si komanda mani tik loti nepiesaista un zinot cik si komanda ir preztiza butu loti gruti izcinit savu vietu vienalaga cik stipri es censtos lai izveidotu pietiekosi spejigu speletaju lai tiktu vismaz ceturtaja maina butu loti japiepulas.

                                                          8. Ērgļi
Ergli butu pedejie jo si komanda mani vispar nesaista un es neesmu dzirdejis drusku laba par viniem iznemot to ka vini visu laiku atdzistas par kaut ko vai ari kaut kur krapusies un tada gara es nezinu kapec vini to dara bet varbut tam ir iemesls kas varetu atrisinat visas problemas mazs ticams bet ja nu varbut tad si komanda paietu dazas vietas augstak bet tikai varbut.Bet nu ari ir dazi tadi kuri ir vispar nevainigi bet kuriem ir japaciesu vinu komandas biedru paveiktais nu protams man nav nekas preti pret tiem kas nav iesaistijusies taja biznesa un ir jauki cilveki Smile .

Paldies par lasisanu ceru ka jus izbaudijat so rakstu.


P.S.Atvainojos parrakstibas kludam(ka garumzime jo ipasi garum zimes un mikstinajum zimes Sad ) ta iemesls ir loti vienakrs jo man ir anglu dators un klaviatura un uz viniem nevar dabut garumzimes varbut man vajadzetu lietot googles virtualo klaviaturu bet tad sis aiznemtu man vairak par dienu paldies par veltito uzmanibu.
Markusss
Markusss
Miles Sudderland #5 (D)
Miles Sudderland #5 (D)

Postu skaits : 103
Join date : 04.10.14

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Svētdena Novembris 09, 2014 4:45 pm

Atjaunots!
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Markusss Svētdena Novembris 09, 2014 5:20 pm

TP Var panemt tgd?
Markusss
Markusss
Miles Sudderland #5 (D)
Miles Sudderland #5 (D)

Postu skaits : 103
Join date : 04.10.14

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Kristz Svētdena Novembris 09, 2014 6:07 pm

Protams.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Svētdena Novembris 09, 2014 9:23 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Svētdena Novembris 09, 2014 11:46 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Viesis Svētdena Novembris 09, 2014 11:49 pm

Reporter Sveiki dārgie skatītāji raidījumā, "Piecpadsmit minūtes ar.. ", šodien pie mums viens no potenciāli labākajiem spēlētājiem LSHL nākotnē, JHL drafta pirmais numurs un Konektikutas Lions kapteinis, dāņu aizsargs - Kristians Ludvigsens!

Sveiki! Prieks šeit atrasties!

Reporter Tad nu pastāsti, kā vērtē aizritējušo sezonu komandā?

Nu... Neesam pirmie, un esmu spēlētājs ar mentalitāti - uzvarēt. Pat uzvara papildlaikā dažkārt liekas nepietiekama - esmu maksimālists, un kā komandas kapteinim man ar savu raksturu tas jāparāda.

Reporter Vai vēl joprojām uzskati sevi par potenciālo TOP3 piku nākamajā LSHL draftā?

Nezinu. Īsti labi jau tā sezona nebija, centos cik spēju. Grūti spēlēt, ja pretinieku komandās ne pa ķeksi atrodās spēlētāji ar salīdzinoši augstu LSHL pieredzi. Nesaprotu kā tas īsti strādā, bet nu ņemot vērā šo aspektu, domāju, ka diži mana spēles kvalitāte nav kritusies. Tas ir, mani vienaudži reti kurš, tikai, iespējams, Karels, varētu cīnīties ar mani par augstajām vietām draftā.

Reporter Kā ar komandām? Esmu dzirdējis, ka tevi vairākas reizes ir apmeklējuši Rīgas Trieciena pārstāvji.

Tā ir patiesība. Esmu noskaidrojis, ka Rīgas klubs ļoti interesējas par maniem pakalpojumiem, un esmu ticies gan ar trenera asistentiem, gan vienreiz arī ar pašu treneri.

Reporter Un citas komandas? Vai kāds cits ar tevi ir kontaktējies?

Teikšu godīgi, esmu pārsteigts - Rīga ir vienīgie izrādījuši zināmu interesi ar mani. Varbūt citi nemaz nenāk, jo domā, ka man jau ar Rīgu viss nokārtots? Nezinu..

Reporter Būtu gatavs citur spēlēt? Neskatoties uz Rīgas palielināto interesi?

Jebkura komanda, kas mani izvēlās kā vienu no augstajiem pikiem saskata manī savu nākotni. Neredzu iemeslu, kādēļ šajai komandai neatmaksāt par uzticēšanos man ar pāris spēlēm pie šīs komandas. Protams, ir patīkami, ja vispirms ar tevi kontaktējās. Bet tas nenodrošina manis nonākšanu komandā, ja redzu, ka komanda man uzticās, tad esmu gatavs arī šo komandu pārstāvēt.

Reporter Bauskas Lūši sezonu beidza ar 34 punktiem.. Valmieras Ērgļi nu jau kļuvuši bēdīgi slaveni ar savām mahinācijām LSHL. Arī tur dotos?

Par Bauskas Lūšiem neesmu pārliecināts.. Valmieras Ērgļi, savukārt, šo komandu ir pārņemis, manuprāt, viens no GM ar augstu potenciālu. Domāju, ka, ja komanda mani draftētu, tas nozīmētu, ka viņi grib veidot savu nākotnes sastāvu ap mani, un es uzskatu, ka tādu iespēju arī viņiem dotu..

Reporter Nav problēma komandu vājie sastāvi?

Sastāvs ir vājš tikai uz papīra. Es neesmu kviteris, un esmu gatavs pacīnīties par kausiem.

Reporter Jautājums no skatītāja - visu šovu stāsti par uzticību komandai, kas tevi draftēs. Vai neesi aizmirsis par Konektikutu, un ko viņi tavā labā devuši?

Pilnībā aizmirsu piebilst. Konektikuta mani izvēlējās kā pirmo izvēli, un ar savas nākamās komandas vadību noteikti apspriedīšu iespēju doties atpakaļ uz vēl vienu sezonu. Par šādu uzticēšanos ir jāatmaksā gan faniem, gan komandas vadībai.

Reporter Paldies. Ar mums bija dāņu aizsargs Kristians Ludvigsens, 7. sezonas entry drafta prospekts. Uz tikšanos citu reizi!

Kods:
451

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Coyote Pirmdiena Novembris 10, 2014 7:56 am

Nezinu. Īsti labi jau tā sezona nebija, centos cik spēju. Grūti spēlēt, ja pretinieku komandās ne pa ķeksi atrodās spēlētāji ar salīdzinoši augstu LSHL pieredzi. Nesaprotu kā tas īsti strādā, bet nu ņemot vērā šo aspektu, domāju, ka diži mana spēles kvalitāte nav kritusies. Tas ir, mani vienaudži reti kurš, tikai, iespējams, Karels, varētu cīnīties ar mani par augstajām vietām draftā.

Vaitad ir vēl kāds bez manis, ja jau tekstā mini vārdu ''spēlētāji''.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Viesis Pirmdiena Novembris 10, 2014 8:57 am

Fredijam ir Triju Zvaigžņu Kauss.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Trešdiena Novembris 12, 2014 4:40 pm

Atjaunots!
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Maikijs Ceturtdiena Novembris 13, 2014 4:00 pm

Knights  Knights  Knights

Sveicināti, lasītāji!

Sporta portāls SportsSpot.com piedāvā jums ekskluzīvu interviju ar vienu no talantīgākajiem spēlētājiem Junioru Hokeja Līgā, zviedru milzi, 203 centimetrus garo aizsargu Džimiju Lindbergu. Aw yeah!

Sveicināts, Džimij!

Sveicināti.

JHL sezona ir pašā noslēguma stadijā. Tūlīt sāksies finālspēles. Kā vērtē komandas izredzes? Considering

Man ir liels prieks par to, ka spējām uzvarēt spēcīgo Lions komandu, lai iekļūtu finālā. Es domāju, ka ir jāfokusējas spēlei, lai atdotu simtdesmit procentus ikkatrā no finālspēlēm. Domāju, ka tad uzvarēsim.

Vai domā, ka iegūsi kādu balvu sezonas beigās?

Ja godīgi, es īpaši neuztraucos par personīgajiem apbalvojumiem. Man ir jāturpina smagi strādāt un jāpalīdz komandai gan aizsardzībā, gan uzbrukumā.

Pēc sezonas beigām sekos LSHL drafts. Kā vērtē savas izredzes šajā draftā iegūt augstu vietu?

Manuprāt, esmu par maz novērtēts. Tomēr, es par to daudz nekreņķēšos, bet gan turpinašu attīstīt savas prasmes, un ar laiku mani novērtēs. Es vēlos nokļūt īstajā komandā, kura spēs novērtēt manu sniegumu, dos iespēju labam spēles laikam, kā arī atbalstīs mani.

Runājot par komandām, vai ar tevi jau ir sazinājusies kāda no komandām saistībā ar draftu?

Jā, varu atklāt, ka Bauskas Lūši ir ieinteresēti draftēt mani. Pats esmu izteicis vēlēšanos spēlēt tieši šajā komandā. Visu vēl labāku padara fakts, ka Lūšiem ir 3 pirmā raunda izvēles, tāpēc, ļoti ceru, ka tikšu paņemts ar ļoti augstu drafta izvēli. Varu garantēt, ka pēc laika komandu ģenerālmenedžeri atskatīsies uz draftu un nožēlos, ka vairāk neieskatījās manā talantā.

Oho, Lūši. Komanda, kura ieguva pēdējo vietu visā līgā, un šķiet, ka turpmākajās dažās sezonās īpaši labāka nekļūs...

Jā, tāds parasti visiem ir pirmais iespaids par šo komandu. Tomēr, es uzskatu, ka komandas vadība ir spējīga piesaistīt nepieciešamās sastāvdaļas veiksmīgai sezonai, un esmu gatavs arī spēlēt dažas sezonas, kurās komanda nav tik spēcīga, bet iegūst spēlētājus, kuri var uzlabot komandas sniegumu.

Interesanti. Kā ar citām komandām?

Neviena cita komanda ar mani nav personīgi sazinājusies. Tomēr, ja Jūs man prasāt, kura komanda mani vēl piesaista, tad es varu pateikt, tā ir Talsu Lokomotīve.

Lokomotīve.. Arī interesanti. Kas jūs saista šajā komandā?

Komanda ir viena no saliedētākajām visā LSHL. Tajā ir viens/divi izcili spēlētāji, bet pārējie ir ļoti centīgi un smagi strādājoši spēlētāji. Viņi ieguva pirmo vietu konferencē, un viņiem ļoti noderētu iegūt kādu aizsardzības balstu.

Nesenā intervijā ar Loko vadību viņi izteicās, ka vēlas dāņu aizsargu Ludvigsenu vai spēcīgo čehu uzbrucēju Radko.

Jā, esmu dzirdējis šo interviju. Kā jau teicu, šķiet, ka esmu par maz novērtēts, tāpēc nebrīnīšos, ja gadījumā mani neņems Lūši, atkritīšu uz otro raundu, vai pat netikšu draftēts. Ludvigsens ir spēlētājs ar skaļāku vārdu, taču uzskatu, ka esmu līdzīgs, ja ne pat labāks talanta ziņā.

Interesantas domas. Šķiet, ka tevi interesē Austrumu konferences komandas. Ko vari izteikties, piemēram, par Triecienu?

Ļoti saliedēta komanda, kura tomēr ieņēma 7. vietu visā līgā regulārajā sezonā. Tomēr, galvenās spēles viņiem tikai sākas, tāpēc sekošu viņu gaitām.

Vai domā, ka Trieciens varētu draftēt kādu aizsargu? Galu galā viņiem jau ir viens no labākajiem aizsargiem LSHL- Krišs Labsvārds, kā arī vairāki talantīgi aizsargi.

Dzirdēju arī interviju ar viņiem, izteicās, ka arī viņi vēloties Ludvigsenu, tā kā kādu aizsargu viņi varētu draftēt. Tomēr, neesmu īsti pārliecināts, ka tieši Rīga skatās manā virzienā.

Un kā ar Ērgļiem?

Ja godīgi, neskatos uz Valmieru kā vietu, kur spēlēt. Lai arī komandai ir jauna vadība, tie vēl nav pierādījuši sevi, un es neuzskatu, ka tieši Ērgļi varētu manus talantus izmantot vislabāk. Skatīsimies, vai pēc dažām sezonām tas mainīsies, bet pašlaik es nevēlētos būt draftēts Ērgļos.

Paskatīsimies uz Rietumu konferences komandām. Vai tev ir vēlme spēlēt kādā no šīm? Šeit ir komandas ar skaļāku reputāciju- Norvēģijas komanda Wild Cats, Liepājas Plēsoņas..

Runājot atklāti, neesmu cilvēks, kuram lielie vārdi piesaista vairāk nekā citas komandas. Plēsoņām nemaz nav izvēle šā gada draftā. Tomēr, Wild Cats ir komanda, kura mani varētu interesēt, ja vēl būšu pieejams laikā, kad būs viņu izvēle. Komandai ir diezgan spēcīga uzbrucēju līnija, bet aizsardzībā noderētu kāds papildinājums.

Varbūt tevi interesē Indiāņi?

Īstenībā, jā. Komandai ir neapšaubāmi viens no vistalantīgākajiem spēlētājiem pasaulē- Krists Zommers. Viņi ir piesaistījuši jauno uzbrucēju Liniņu, kurš nu būs kapteinis. Pagājušajā draftā viņi izvēlējās divus šķietami talantīgus spēlētājus, taču viņu attieksme pēc drafta ir vienkārši zem katras kritikas, neesmu lasījis, ka šie spēlētāji pēdējā laikā vispār būtu trenējušies. (Jūs zināt, par ko es runāju. Very Happy)

Un Wolves? Ko saki par šo komandu?

Vilkiem ir neapšaubāmi divi no labākajiem aizsargiem līgā. Šajā komandā man būtu ļoti grūti izsisties starta aizsargu pārī, tomēr abu pieredze varētu man ļoti noderēt turpmākajos treniņos. Šo komandu lieku kā 50/50 opciju.

Domāju, ka tagad komandas noteikti vairāk skatīsies tavā virzienā. Kā pats vērtē savu attīstību?

Iespējams, komandu skauti nepārliecinoši skatās manā virzienā tāpēc, ka man nav viena izteikta spēcīgā puse. Tas ir tāpēc, ka mēģinu attīstīt visas svarīgās prasmes līdz diezgan labam līmenim, un tad trenēties tā, kā to vēlas komanda. Tomēr, pats vairāk vēlos specializēties aizsardzības jomā, un tikai pēc tam pievērsties uzbrukuma prasmju tālākai attīstībai.

Domāju, ka intervija bija interesanta. Teikšu tev- paldies, ka veltīji laiku intervijai, un ceram tevi ieraudzīt draftā!

Liels paldies par šo iespēju. Visu labu!

Knights Knights Knights

Kods:
831 vārds.
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Piektdiena Novembris 14, 2014 4:33 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Piektdiena Novembris 14, 2014 7:06 pm

Atjaunots.. Vēlreiz
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Remi Piektdiena Novembris 14, 2014 8:47 pm

Tie kas būs S7 JHL entry draftā tie nevar pildīt šos uzdevumus.. Learn the fkin rules Very Happy

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Piektdiena Novembris 14, 2014 11:31 pm

Atvainojos
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by liztikz Sestdiena Novembris 15, 2014 6:32 pm

Vai ir iespējams, ka drafts notiek 19. Novembrī? Nevaru tikt pie datora līdz tam laikam. :/
liztikz
liztikz
James Gerisson #69 (GK)
James Gerisson #69 (GK)

Postu skaits : 156
Join date : 05.11.14
Vecums : 27

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Maikijs Sestdiena Novembris 15, 2014 7:06 pm

liztikz rakstīja:Vai ir iespējams, ka drafts notiek 19. Novembrī? Nevaru tikt pie datora līdz tam laikam. :/

Tu jau neesi JHL speeleetaajs, vai ne?
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Sestdiena Novembris 15, 2014 7:21 pm

JHL drafta datumu personīgi es vēl nezinu, bet noteikti, ka tas būs pēc 19.novembra.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Jogurtaa Pirmdiena Novembris 24, 2014 11:06 pm

UZDEVUMS SLĒGTS
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL [S2] PO TPU (#4) Empty Re: JHL [S2] PO TPU (#4)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā