Florbolistiem!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Florbolistiem! Empty Florbolistiem!

Post by kikish18 Ceturtdiena Novembris 06, 2014 10:40 pm

Piedāvāju šeit apspriest aktualitātes par florbolu Latvijā, kurš pēdējā laikā, manuprāt, ir strauji audzis Latvijā...

Domāju, ka ļoti daudzi foruma lietotāji ir saistīti ar šo sportu. Kā nekā ļoti lielas līdzības ar hokeju!


Florbolistiem! Floorball_ball_closeup_640
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by Viedais Ceturtdiena Novembris 06, 2014 11:30 pm

Skolas laikos patika spēlēt, bet tad vēl tas nebija tik populāri un nu jau vairs nav īsti laika tādām lietām, bet kā sporta veids, ko spēlēt, ļoti patīk, visslabāk no visiem, jo slidot gana labi neprotu, lai hokeju spēlētu. Very Happy
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by Spuņģis Ceturtdiena Novembris 06, 2014 11:40 pm

Florbols strauji gāja uz augšu, tad kad sākās Dinamo kepku laiks. Takā tāds lētākais un mazākais hokeja brālis vien ir.

Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by kikish18 Ceturtdiena Novembris 06, 2014 11:40 pm

Nu tad atļaušos iesākt šo tēmu!

Čau visiem! Mani sauc Krišs. Mācos Jaunpils vidusskolas 12. klasē un septembrī bija iespēja pieteikties florbola treniņiem (tiks veidots florbola klubs, kas nākamgad startēs 2. līgā, ja viss ies gludi. Pagaidām sāka no 0). Šis 1 lēmums tagad ir ļoti izmainījis manu dzīves ritmu, bet esmu ļoti gandarīts ar to, ko daru un ceru sasniegt teicamus mērķus.

Esmu vēl noobs.

Dīvainu sakritību rezultātā esmu iekļuvis arī vienā Saldus atklātā čempionāta komandā. Tur līmenis čempionātā komandām ir ļoti atšķirīgs. Tāpēc dažās tieku iztrakoties, citās nosēdēt visu laiku uz beņķa.

Spēlēju aizsarga pozīcijā.

Pagaidām nav bijusi reālāka iespēja pārbaudīt uzbrucēja potencionālu. Iesākumā varbūt nemaz vēl nevajag. Ir divi lieli ahileja papēži kas man to traucētu -

Metiens (drīzāk jau metiena tehnika klibo). Vājš, ne vienmēr trāpu kur vēlos un ļoti bieži darot velkošo metienu bumbiņa nemaz īsti neuzlido Very Happy Velkošais metiens reāli jātrenē. Šķeļot puslīdz ok iesācējam. + nūja nedaudz pa garu, bišķi mazāku būtu ērtāka, bet esmu tīri pieradis pie tās.

Vispārējā fiziskā sagatavotība. Ātri palieku slapjš, sarkans. It kā duka ir. Varu skriet tikpat ātri, bet tad jau pārējiem iestājas doma, ka esmu izpumpējies un liek mainīties vai ko.

Kādi būtu "+"?

Entuazisms
Azarts
Spēlētgriba
Disciplīna
Piespēles (Ja laukuma pāredzamība būtu labāka, tad vispār ideāli būtu), nu likam jāsāk ar to kvalitāti, jo pēdējos treniņos no noobiem atdevu (vismīkstākas ? ) ( Nu otrs viennozīmīgi var uztvert un bumbiņa nelēkā) Nezinu vai šo aspektu tagad censties uzlabot ļoti labā līmenī, vai pievērsties metienam, driblam xD
Fiziskais kontakts (augums norm, masa arī, pleci visai lieli). Patīk grūstīties, bet vienreiz bija facepalm kā viens midžets mani nogāza...


Treniņi... Jā tikai nesen sākām pa īstam trenēties + pāris spēles Saldū. Daudz jāmācās, jātrenējās. Pa brīvam brīdim, kad gaidu brāli izspēlējam LOL, paņemu un patrenējos driblu. Jā... florbols lēnām pārņem mani, bet tas ir tikai uz labu!
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by Viesis Ceturtdiena Novembris 06, 2014 11:49 pm

Pamatskolā pa laikam uzspēlēju. Atceros, kā skolas turnīrā jau 5.klasē maucu līdzvērtīgi vecākajiem spēlētājiem, bet tā arī neesmu nopietni pievērsies treniņiem, jo manā apkaimē nav tādu treniņu. :/ Nākamgad gan varētu pievērsties, jo mācīšos Cēsīs.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by Viedais Piektdiena Novembris 07, 2014 8:40 am

Btw. Par Saldu runājot, tad kad es tur mācijos, dzīvojos, tad nebija ne čempionāta, neviena komanda, kā arī neviena treniņa sasistībā ar šo sporta veidu. Tā kā lēciens diezgan liels bijis. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by laaceens30 Piektdiena Novembris 07, 2014 4:58 pm

chubijzs rakstīja:Pamatskolā pa laikam uzspēlēju. Atceros, kā skolas turnīrā jau 5.klasē maucu līdzvērtīgi vecākajiem spēlētājiem, bet tā arī neesmu nopietni pievērsies treniņiem, jo manā apkaimē nav tādu treniņu. :/ Nākamgad gan varētu pievērsties, jo mācīšos Cēsīs.
Kurā skolā tu mācīsies? Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by Viesis Piektdiena Novembris 07, 2014 5:11 pm

matiss.kokins rakstīja:
chubijzs rakstīja:Pamatskolā pa laikam uzspēlēju. Atceros, kā skolas turnīrā jau 5.klasē maucu līdzvērtīgi vecākajiem spēlētājiem, bet tā arī neesmu nopietni pievērsies treniņiem, jo manā apkaimē nav tādu treniņu. :/ Nākamgad gan varētu pievērsties, jo mācīšos Cēsīs.
Kurā skolā tu mācīsies? Very Happy
CVĞ

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by The_Mazais. Piektdiena Novembris 07, 2014 5:30 pm

Nu tad es arī varu izpausties :d
Kā jau iepriekš rakstīju tad florbolu spēlēju jau gana pasen, no 6.klases un šovasar pabeidzu 12.klasi. Principā esmu izlaidis tikai vienu sezonu ceļu problēmu dēļ kuras atkal liek par sevi manīt. Visu savu "karjeru" esmu bijis vārtsargs un patīk tā lieta un laikam jau ka padodas.
Ir bijis netiešs piedāvājums spēlēt 2. līgas komandā, tiesa gan kā trešajam vārtsargam, tādēļ arī nemaz neesmu tur spēlējis, jo domāju ka nav jēgas sēdēt uz soliņa un pienest ūdeni. Nu jau trīs sezonas spēlēju komandā kura cīnās Aizkraukles florbola līgā, Līmenis ir diezgan labs jo šeit spēle 4 Latvijas 2. līgas komandas un manis pārstāvētā komanda cīnās par 4-6 vietu.
Nezinu cik mans augums ir piemērots lai es būtu vārtsargs, jo tomēr 1.80m nav tas pats garākais un reizēm ir šādas tādas problēmas, bet ja augums ir par īsu tad es to kompensēju ar aktīvu spēli un ātruma dotībām.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by laaceens30 Piektdiena Novembris 07, 2014 5:34 pm

chubijzs rakstīja:
matiss.kokins rakstīja:
chubijzs rakstīja:Pamatskolā pa laikam uzspēlēju. Atceros, kā skolas turnīrā jau 5.klasē maucu līdzvērtīgi vecākajiem spēlētājiem, bet tā arī neesmu nopietni pievērsies treniņiem, jo manā apkaimē nav tādu treniņu. :/ Nākamgad gan varētu pievērsties, jo mācīšos Cēsīs.
Kurā skolā tu mācīsies? Very Happy
CVĞ
Tad jau būsim vienā skolā! Very Happy Uz kuru klasi plāno nākt A, B,C vai D?
Es iešu uz A.
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by Ngel Trešdiena Novembris 12, 2014 1:36 am

Florbolu uzspēlēju 2.līgā. Bet es tikai prieka un sporta entuziasma pēc! Smile
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by kikish18 Otrdiena Novembris 18, 2014 12:43 am

Ngel rakstīja:Florbolu uzspēlēju 2.līgā. Bet es tikai prieka un sporta entuziasma pēc! Smile

Vēl spēlē? Kur?
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by BlackhawksLV Sestdiena Decembris 20, 2014 2:52 am

Es gan spēlēju Liepājā . FK Kuršos u14:D
BlackhawksLV
BlackhawksLV
Randy Blackhawks #17 (D)
Randy Blackhawks #17 (D)

Postu skaits : 90
Join date : 21.09.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Florbolistiem! Empty Re: Florbolistiem!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā