Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt. Empty Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt.

Post by Kristz Piektdiena Oktobris 31, 2014 4:13 pm

Sveiki, mani sauc Krists Zommers (gan reālajā dzīvē, gan LSHL). Esmu dzimis Aizputē, un tur atrodos vēl joprojām. Man ir 15 gadi, tātad esmu dzimis 1999. gadā, precīzāk, 9. jūnijā. Tas tā īsumā par maniem datiem.

Kā jau minēju, tad, esmu dzimis Aizputē, bērnudārzā sāku iet tikai 4-5 gadu vecumā, jo mājās bija labāk. Very Happy Lai nu kā, citiem varbūt ir uzskats, ka tas, kurš bērnudārzā sāk iet vēlāk, tas ir tā teikt negudrāks, bet tā nav, šobrīd mācos Aizputes vidusskolas 9.a klasē un esmu 3-šais gudrākais klasē, vai arī 4-ais, kāda starpība, pirms manis ir tikai meitenes. Tā kā neesmu ar pliku roku ņemams, esmu diezgan apķērīgs. To varbūt nevar manīt LSHL, bet tā ir. Vēl pagājušajā mācību gadā pabeidzu Aizputes Mākslas skolu, kuru absolvēju ar labām atzīmēm visos priekšmetos.

Man ir vairāki hobiji, nu ja tos var saukt par hobijiem. Viens noteikti ir LSHL, kurā es varu tā teikt ''atpūsties'' no skolā pavadītā laika. Otrs varētu būt tas, ka man patīk spēlēt basketbolu, bet ir dienas, kad man nekrīt grozā un tad gan vairs nav interesanti. Vēl mans hobijs noteikti ir iet un uzsist futbolu ar draugiem. Īsumā sakot, esmu diezgan aizņemts cilvēks.

Mani pirmie iespaidi par forumu bija labi, jo es zināju, kas šo visu vada, un tas bija Lauris. Par šo projektu uzzināju no viena foruma, kur Lauris bija ielicis reklāmu par pieteikšanos, šis forums šobrīd ir miris, bet adrese ir sekojoša - www.multigaming.nspro.biz , šajā mājaslapā arī darbojās SFS un citas sim-līgas. Tagad jau šis forums ir pārvērties par visiem 100%, jo pašā sākumā bija tikai daži topiki un nekas dižs nenotika, tagad jau katru dienu nāk klāt kāds topiks un viss kļūst arvien interesantāks. Viens no plusiem, kas mani piesaistīja, bija simulēšana uz NHL09, jo ja būtu kāds skaitļu simulātors, tad diez vai būtu izdzīvojis līdz šai dienai šajā forumā.

Man nākotnes plāni ir izmācīties, par ko un kur, tas vēl līdz 100% jāizdomā. Bet to, ka mācības AVS neturpināšu, to es zinu. Very Happy

Esmu draudzīgs un izpalīdzīgs cilvēks, uzskatu, ka ja šīs īpašības piemīt cilvēkam, tad viss ir kārtībā. Par sliktajām, nu tas nu jāspriež jums pašiem.

Paldies par uzmanību, jūsu LSHL biedrs Krists.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt. Empty Re: Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt.

Post by Viesis Piektdiena Oktobris 31, 2014 4:54 pm

Kas tu tāds? Pirmo reizi forumā redzu.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt. Empty Re: Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt.

Post by Spuņģis Piektdiena Oktobris 31, 2014 6:36 pm

Veiksmi JHL karjerā!
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt. Empty Re: Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt.

Post by Remi Sestdiena Novembris 01, 2014 12:29 am

Spuņģēnu Kombains rakstīja:Veiksmi JHL karjerā!

Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt. Jake-Gyllenhaal-Has-a-Headache-In-a-Dramatic-Movie-Scene

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt. Empty Re: Krists Zommers, jūs mani nemaz nezināt.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā