Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Empty Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Post by ri4ijs182 Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:23 pm

Tātad vienas no sporta ziņām vēsta, ka Rihards Miltiņš ir kļuvis par Pitsburgas Dimonds Diamonds  Trenera asistentu.

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Py05

Intervētajs: Sveiks, sākumā jau apsveicu ar pievienošanos Pitsburgai. Kādēļ izlēmi kļūt tieši par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu? Domājam, ka tev bija arī citi piedāvajumi.

Rihards: Sveiks. Ja godīgi es pats izteicu piedāvājumu komandai. Domāju, ka varēšu gūt vel nepieredzētu pieredzi. Skatījos komandai ar kaut kā neiet.

Intervētajs: Kāds tad īsti ir tavs pienākums?

Rihards: Parunājām ar ģenerālmenedžeri un izlēmām, ka pie maiņām piestrādāšu. Nesen atbraucu, paskatījos kā "čaļi" spēlē un izdarīju jau pirmās izmaiņas.

Intervētājs: Kā jūties pašlaik šajā organizācijā?

Rihards: Uz doto mirkli esmu aizņemts, bet jūtos labi. Daudz darāmā. Centīsimies mainīt kaut ko Pitsburgas spēlē, lai gūtu uzvaras.

Intervētājs: Vai zini kāds ir komandas uzdevums un vai par to esat apspriedušies?

Rihards: Jā zinu, mērķis ir dabūt kausu. Cik zinu tad šai līgai ši ir pirmā sezona. Cerams, ka spēšu palīdzēt šai komandai nokļūt labākā situācijā.

Intervētājs: Sezona tākā iet jau uz beigām un esi parakstījis līgumu līdz šīs sezonas beigām. Vai esat apsriedušies vai turpināsi savu darbu arī nākamsezon?

Rihards: Neesmu runājis ar ģenerālmenedžeri. Es domāju, tas ir viegli izsecināms. Jā spēšu izdarīt izmaiņas un palīdzēt komandai nostāties līdera pozīcijā, tad domājams, varēšu gaidīt arī ligumu uz nākamosezonu, ko es arī ļoti vēlētos.

Intervētājs: Vai esi domājis arī kļūt par galveno treneri?

Rihards: Esmu šad un tad par to domājis. Ir arī bijuši piedāvājumi no komandām, kļūt par galveno treneri. Pašlaik vēl gribu uzkrāt pieredzi un kad jau būšu pietiekami nobriedis, tad arī tēmēšu uz galvenā trenera amatu.

Intervētājs: Vai ir izdevies iegūt kādu kausu?

Rihards: Diemžēl nē, bet kā saka: "Kas ilgi nāk, tas labi nāk".

Intervētājs: Pirms ieradies šeit, vai zināji kaut ko par līgu?

Rihards: Ja godīgi, tad pilnīgi neko nezināju par šo līgu. Atbraucu un noskaidroju, kas tad īsti šeit notiekās.

Intervētājs: Ko vari teikt par spēlētājiem savā jaunajā komandā?

Rihards: Es redzu spēlētājus ar potenciālu. Var redzēt, ka šie spēlētāji grib iegūt kausu, viņos ir degsme, neatlaidība, cīņasspars un pats svarīgākais, komandas gars.

Intervētājs: Varbūt esi pavērojis arī citas komandas?

Rihards: Esmu noskatījies spēļu atkārtojumus un varu spriest, ka šajā līgā spēlē meistarīgi spēlētāji.

Intervētājs: Paldies par interviju un lai izdodas!

Rihards: Paldies.
ri4ijs182
ri4ijs182
Rihards Miltins (C)
Rihards Miltins (C)

Postu skaits : 93
Join date : 08.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Empty Re: Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Post by Snickers Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:25 pm

Laba intervija Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Empty Re: Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Post by vairogs Otrdiena Jūlijs 23, 2013 7:38 pm

Pirmklasīga intervija !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Empty Re: Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Post by Skipper Otrdiena Jūlijs 23, 2013 7:44 pm

Prieks redzēt, ka ir tādi spēlētāji Smile Monreālā ir daudz aktīvi spēlētāji, bet prieks redzēt, ka neesam vienīgā tāda komanda, Ri4ijs ir aktīvs un to var pamatīgi redzēt. Apskatāmies cik daudz spēlētāju viņš jau ir recruitojis, viņš būs līgai pamatīgi palīdzējis, pat tad, ja no visiem šiem cilvēkiem pat tikai 5 cilvēki būs aktīvi! Un pat pie 5 es neteiktu TIKAI, ja lēnām šādi salasīsim pa 5 ik pa kādu mēnesi un paši paliksim aktīvi, tad šī līga būs spēcīga un izdevusies, jau mazā laika posmā! Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Empty Re: Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Post by ri4ijs182 Trešdiena Jūlijs 24, 2013 12:25 am

Paldies, ka novertejat ko daru. Wink Centisos taa ari turpmak.
ri4ijs182
ri4ijs182
Rihards Miltins (C)
Rihards Miltins (C)

Postu skaits : 93
Join date : 08.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Empty Re: Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Post by Snickers Trešdiena Jūlijs 24, 2013 8:37 am

Piekrītu Skipper par 100% Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu. Empty Re: Rihards Miltiņš kļūst par Pitsburgas Dimonds Trenera asistentu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā