Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Skipper Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:06 pm

Šodien tiks aizvadīta kārtējā spēle LSHL regulārajā čempionātā, starp mājiniekiem Maskavas LEV komanu, kura uzņem Monreālas Triecienu. Šodien būs aizraujoša cīņa par starp šīm divām spēkos līdzīgajām komandām!
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Images?q=tbn:ANd9GcT51qiwOqwodOODqGkFRw1T8UJqKmS5ZPQRKC90DPKdyYmhbxDT
Monreālas Trieciena sākuma sastāvs:
Vārtos Emīls Skapis
Kreisajā malā Ilgonis Odzītis
Centrā Aigars Gruševs
Labajā malā Lauris Prikulis
Aizsardzībā Sandijs Siliņš un Archibald Aberchrombie
Uuuun TAGAD, MASKAVAS LEV Sākuma sastāvs (fani uzgavilē)
Vārtos KRĪIIIIIISTS ZOMMERS!!! (Fani gavilē)
Kreisajā MALĀ AINIS BROOOOKS!!! (Fani gavilē)
Centrā UVIS ZOMMERS!!! (Fani gavilē)
Labajā MALĀ VAIRIS BROOOOKS!!! (Fani gavilē)
UN AIZSARDZĪBĀ SĀKS ALVIS (Skatītāji) JANSONS UUUNN EEEDGARS (Skatītāji) KURMIIIS!!! (Fani gavilē)

SĀKSIM ŠO SPEEELI!!! (Fani gavilē)

K.A.  – Sveicināti, šodienas spēli jums komantēšu es Raimonds Rundza
K.B.  – Un Es, Jānis Alberts, šodien mūs sagaida aizrqaujoša spēle, vaine Raimond?
K.A. – Es par to esmu ļoti pārliecināts, mums pretī ir divas izteiktās spēka spēles piekritēju komandas, šodien būs daudz sitienu un esmu drošs, ka tas spēli padarīs aizraujošāku!
K.B. – Tieši tā, mums ir divas komandas, kuras viena otru nevar ciest, jo abas cīnās, lai nebūtu pēdējās līgā, šodien būs sīvs rezultāts. Bet tagad spēlētāji gatavojas pirmajam iemetienam un ir gatavi uzsākt šīs dienas spēli.
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Faceoff
K.B. - Iemetienā uzvar Maskavas komanda un ripu iegūst Alvis Jansons, viņš domā ko ar to darīt, bet atdot to Edgaram Kurmim, KURŠ veic ātru piespēli, tālu un negaidītu piespēli Uvim Zommeram...
K.A. – Bet izskatās, ka Uvis arī negaidīja šādu piespēli un to pārtvēra Prikulis, kurš metas pretuzbrukumā, METIENS, glābj Krists Zommers un piespiež ripu pie ledus.
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV File34058851_fb007647
K.A. - Bīstama epizode pie Zommera vārtiem, METIENU, garām, ripa iegūst Odzītis, piespēle Siliņam uz zilo līniju, vel viens metiens, to bloķē Ainis Broks, ripu iegūst viņa brālis Vairis, bet... svilpe...
K.B.  – acīmredzot būs noraidījums Maskavas komandai... Jā noraidījumu saņem Uvis Zommers, bet par ko? Tiesnesis rāda turēšana ar nūju, laikam biju palaidis garām šo epizodi...
K.A. – Skatāmies atkārtojumu... Jā, te ir, atklāta turēšana pret Prikuli, nu nebūtu Uvis pārkāpis noteikumus, tad Prikulis varēja nonākt bīstamā epizodē pie vārtiem...
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Khl-spele-rigas-dinamo-niznijnovgorodas-torpedo-17-42984920
K.B. - Peltonen uzsāk uzbrukumu, piespēle Subotam, kurš met, Emiiils fantastiski atsit! Bet ripa nonāk pie Peltonena un..... Emīls izmanto savu galvu, lai glābtu komandu, atsit ripu ar savu aizsarg masku...
K.A. – Tam vajadzēja sāpēt, redzam, ka Emīla ķivere ir nokritusi un pats guļ uz ledus, ceļas kājās un augšā ir, cerams, ka viņam nekas nebūs atgadījies un spēli viņš varēs turpināt...
K.B. – Labi, ka tiesneši noreaģēja tik ātri un nosvilpa...
K.A. – Bet tagad Janičenoks ir pieslidojis pie Peltonena un skaidro attiecības...
K.B. – Acīmredzot Janičenokam nepatika, ka Peltonam izdevās tikt viņam garām, bet nu tiesneši šos abus ir izšķīruši un spēle var turpināties, Skapis arī ir gatavs!
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Bc-4119.r
K.B. - Iemetiens ir pie Zommera vārtiem, Starodumovs to uzvar, Hytonen iegūst ripu, metiens, UN BĪSTAMI, RIPA NOLIDOJA GAR PAŠU VĀRTU STABIŅU, ZOMMERS NEKO NEREDZĒJA!
K.A. – Tagad to savāc Hamonds un raida pāri visām zonām,  pārmetiens. Bet kas par iespēju atklāt rezultātu 1. Perioda beigās!
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Images?q=tbn:ANd9GcQD4SbzePJ_a0a1GGApVQvjxOlMZZ2PuRF_Nzq7Yf8SELshlZB0Dw
Noskan sirēna par 1. Perioda beigām.


Sākusies otrā trešdaļa.

K.B. - Maskavas LEV spēlētāji saspēlējas pie savas zilās līnijas, Monreāla nevar pārtvert ripu un arī īpaši to necenšas darīt, nevienai komandai nav, kur īpaši skriet...
K.A. – Jā, bet tomēr vārti komandai ir jāgūst...
K.B.  – Kurmis kļūdās! Starodumovam ir iespēja atklāt rezultātu! Un Kurmis tomēr panāk pretinieku un nogāž viņu...
K.A. – Vajag būt noraidījumam, nav, nav noraidījuma?!
K.B. – Tur noteikti vajadzēja būt noraidījumam, bet Zommers ir piespiedis ripu pie ledus Monreālas Kapteinis Aberchrombie dodas pie tiesnešiem un parunāties...
K.A. – Aktīvi norisinās sarunas ar tiesnešiem, bet nu tiesnesis paliek pie sava lēmuma un nesoda Kurmi, noteikti vajadzēja būt noraidījumam, bet nav nekā...
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Images?q=tbn:ANd9GcQJO8bORcSwxzIzhFSZPHxEZmVxySOVYhEC0rp9Ok-thoGf7OWv
K.B. - Klāvs Mieriņš tur to ripu jau labu laiku, apslidoja vārtus un neizskatās, ka plāno to atd... tāla piespēle uz brīvo Andersonu, kurš izslido viens pret Skapi, viņš mēģina viņu nomānīt, METIENS, VAAARTI!!!!
K.A – Nav, nav vārti, tiesnesis parāda plati atplestas rokas, acīmredzot bija zona, Maskavas skatītāji ir pilnīgā šokā, tāda svilpšana!
K.B. – Atkārtojumā var atklāti redzēt, ka ir zona, bet līnijtiesnesis nogulēja, par laimi Monreālas komandai Galvenais tiesnesi labo šo kļūdu un neieskaita vārtus.
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Offside
K.A. – Raitis Ivanāns smagi ielīmē bortā Jāni Leibomi, tas noteikti sāpēja! Bet atlikušo ripu savāc Starodumovs, viņš pārslido pāri zilai līnijai, Metien. VĀRTI!!! Starodumovs atklāj šīs spēles rezultātu, fantastisks metiens tālajā vārtu devītniekā, Zommeram nebija nekādu izredžu!!
GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Images?q=tbn:ANd9GcQOFbC-yFC60s8vfWh49_lXLyPp4nBh5xaDCgNr9p6HFUmdgujB5AGOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL 
K.B. - Pēc pēdējiem vārtiem spēle ir pamatīgi pārgājusi LEV komandas varā, Monreāla vispār netiek pie ripas, bet metienu ir mazs, visu bloķē Monreālas spēlētāji, Skapis arī jūtas droši vārtos, neizskatās, ka viņam tas traucētu...
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Sport-nhl-hockey
Noskan sirēna par 2. Perioda beigām.

Sākusies ir pēdējā trešdaļa.
K.A. – Maskava jau uzvar trešo iemetienu pēc kārtas un metas uzbrukumā, var redzēt, ka viņiem ir apnicis zaudēt, Metiens, Skapis atsit, VEL viens metiens un atkal Skapis ir savā vietā, domāju, ka Maskavai Emīls Skapis vairāk šodien tik ļoti nepatīk
K.B. – Domāju gan, Monreālai šodien aizsardzība ir ļoti laba un organizēta, bet gadās dažus metienu izlaist cauri, bet ar tiem lieliski tiek galā Skapis un tie metienu nav tie vieglākie, bet tagad ripa ir jau pie Ivanāna aiz Zommera vārtiem.
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Images?q=tbn:ANd9GcSX_q5QTQNHBDjR597gGrQWXa7OfhNvgxgDM-xP9JWk-l8odBY1Xg
K.A. - Maskavas LEV komanda turpina presingot jau visu periodu, bet Monreāla neļauj viņiem iekļūt savā aizsardzībā...
K.B. - Ouuu, sāpīgs sitiens no Alena Paura pret Aini Broku, tas bija sāpīgs, bet atļauts paņēmiens, bet Ainis paklupina Pauru...
K.A. - Jaa, tas bija muļķīgs gājiens, nevajadzēja tā darīt, nu vidus zonā, tik svarīgā brīdī pārkāp noteikumus tik muļķīgi... kauns...
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV 2013-01-28_miks_i
K.B. - Maskava ir izturējusi mazākumu, Monreāla aktīvi uzturējās viņu aizsardzības zonā un bet nekā pārāk bīstama nebija...
K.A. - Palikusi pēdējā pusminūte, Maskava dodas uzbrukumā, lai izlīdzinātu rezultātu, Uvis Zommers atdod piespēli Ainim Brokam, Metiens, VĀRTU STABIŅŠ!
K.B. - Aiņa brālis Vairis Broks savāc ripu stūri iespēlē to vārtu stūri, Skapis to aptur un MET, RIPA SLĪD  UZ VĀRTIEM, TĀ SLĪD...
K.A. - KURMIS MĒĢINA TO PANĀKT, VIŅŠ KRĪT  UN AIZSIT TO PROM NO PAŠAS VĀRTU LĪNIJAS!!!!
K.B. - EMĪLS SKAPIS VARĒJA KĻŪT PAR PIRMO VĀRTSARGU LSHL, KAS GŪT VĀRTUS, BET DIEZ VAI VIŅŠ TAGAD VEL KĀDREIZ SADRAUDZĒSIES AR EDGARU KURMI!!
K.A. Ar šo spēle ir beigusies!! Kas par dramatiskām beigām, bet Monreāla var svinēt lielu un svarīgu uzvaru pār Maskavas LEV komandu, Maskavas skatītāji vel joprojām pasakās savai komandai par aizraujošo spēli un skandē MALACI!
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV 2012-10-24_brno
3. Spēles Zvaigzne Ēriks Starodumovs!
2. Spēles Zvaigzne Krists Zommers! (Fani uzgavilē)
1. Spēles Zvaigzne Emīls Skapis!
Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV EP-306239694
K.A. - Uzvaru izcīna Monreālas Trieciens ar rezultātu 1:0
K.B. – Ar jums bija Raimonds Rundza un Jānis Alberts, mēs sakām jums paldies un uzredzēšanos.
K.A. – Uzredzēšanos!

Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Kristz Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:13 pm

Tā bija īstā spēle?
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Snickers Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:14 pm

Izskatās ok Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Skipper Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:18 pm

Jā tā ir īstā spēle, tikai šis ir vel viens veids kā to pasniegt, tikai ko šādu uztaisīti ir grūti un tas prasa daudz laika.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Kristz Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:20 pm

Tā jau izskatās smuki, tikai vajag beigās pierādījumu par to ka viņa tiešām ir simulēta
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Skipper Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:38 pm

Zinu, neesmu ielicis statastiku, pievienošu
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Kristz Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:39 pm

Skipper rakstīja:Zinu, neesmu ielicis statastiku, pievienošu

 Ok, savādāk jāsāk būs domāt ka tu izdomāji to visu Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by ri4ijs182 Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:42 pm

Šī spēle ir saskaņota ar Number 1? Un tad visi faili viņam būtu jāaizsūta šīs spēles veidotājam. Man labāk patīk tā kā taisa Number 1. Viegli, ātri, pārskatāmi. Un ja šī ir officiāla spēle, tad kura tā ir? Jo ja skatās pēc kalendāra, tad nākamajai ir jābut GM19 Diamonds @ Trieciens.
ri4ijs182
ri4ijs182
Rihards Miltins (C)
Rihards Miltins (C)

Postu skaits : 93
Join date : 08.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Kristz Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:43 pm

ri4ijs182 rakstīja:Šī spēle ir saskaņota ar Number 1? Un tad visi faili viņam būtu jāaizsūta šīs spēles veidotājam. Man labāk patīk tā kā taisa Number 1. Viegli, ātri, pārskatāmi. Un ja šī ir officiāla spēle, tad kura tā ir? Jo ja skatās pēc kalendāra, tad nākamajai ir jābut GM19 Diamonds @ Trieciens.

 No vienas puses gribas tev piekrist par Number 1 Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Siliņš Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:46 pm

✝️MoNsTeR✝️ rakstīja:
ri4ijs182 rakstīja:Šī spēle ir saskaņota ar Number 1? Un tad visi faili viņam būtu jāaizsūta šīs spēles veidotājam. Man labāk patīk tā kā taisa Number 1. Viegli, ātri, pārskatāmi. Un ja šī ir officiāla spēle, tad kura tā ir? Jo ja skatās pēc kalendāra, tad nākamajai ir jābut GM19 Diamonds @ Trieciens.

 No vienas puses gribas tev piekrist par Number 1 Wink

Nu nezinu tā protams ir pārskatāmāk ,bet var redzēt ka šeit ir ielikt darbs un man šādi patīk labāk nekā tikai paskatīties 5 bildītes un spēles statistiku.Un cik es zinu tad viss ir saskaņots.
Bja prieks lasīt,paldies Emīl Smile 
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by ri4ijs182 Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:48 pm

san4o_ rakstīja:
✝️MoNsTeR✝️ rakstīja:
ri4ijs182 rakstīja:Šī spēle ir saskaņota ar Number 1? Un tad visi faili viņam būtu jāaizsūta šīs spēles veidotājam. Man labāk patīk tā kā taisa Number 1. Viegli, ātri, pārskatāmi. Un ja šī ir officiāla spēle, tad kura tā ir? Jo ja skatās pēc kalendāra, tad nākamajai ir jābut GM19 Diamonds @ Trieciens.

 No vienas puses gribas tev piekrist par Number 1 Wink

Nu nezinu tā protams ir pārskatāmāk ,bet var redzēt ka šeit ir ielikt darbs un man šādi patīk labāk nekā tikai paskatīties 5 bildītes un spēles statistiku.Un cik es zinu tad viss ir saskaņots.
Bja prieks lasīt,paldies Emīl Smile 

Tad parādi lūdzu failus kuri ir ielikti tajā nhl, ko viņš palaiž un komentē. Jo visi jaunākie dati ir pie Number 1. Un manuprāt, lai nenotiktu nekādu konfliktu, spēlē būtu jātaisa Number 1. Nepazīstu jūs, varbūt patīk šmaukties vai ko. Bet iesaku, ka labāk lai to dara Number1.
ri4ijs182
ri4ijs182
Rihards Miltins (C)
Rihards Miltins (C)

Postu skaits : 93
Join date : 08.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Siliņš Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:52 pm

ri4ijs182 rakstīja:
san4o_ rakstīja:
✝️MoNsTeR✝️ rakstīja:
ri4ijs182 rakstīja:Šī spēle ir saskaņota ar Number 1? Un tad visi faili viņam būtu jāaizsūta šīs spēles veidotājam. Man labāk patīk tā kā taisa Number 1. Viegli, ātri, pārskatāmi. Un ja šī ir officiāla spēle, tad kura tā ir? Jo ja skatās pēc kalendāra, tad nākamajai ir jābut GM19 Diamonds @ Trieciens.

 No vienas puses gribas tev piekrist par Number 1 Wink

Nu nezinu tā protams ir pārskatāmāk ,bet var redzēt ka šeit ir ielikt darbs un man šādi patīk labāk nekā tikai paskatīties 5 bildītes un spēles statistiku.Un cik es zinu tad viss ir saskaņots.
Bja prieks lasīt,paldies Emīl Smile 

Tad parādi lūdzu failus kuri ir ielikti tajā nhl, ko viņš palaiž un komentē. Jo visi jaunākie dati ir pie Number 1. Un manuprāt, lai nenotiktu nekādu konfliktu, spēlē būtu jātaisa Number 1. Nepazīstu jūs, varbūt patīk šmaukties vai ko. Bet iesaku, ka labāk lai to dara Number1.

Emīls taču teica ka statistiku ieliks.Un protams ka viņi šadi nekomentē,tos komentārus ir uzrakstijis Emīls pats ,tas laikam visiem ir saprotams.Un Number 1 jau ir simulējis šo spēli,viņš tikai iedeva Emīlam statistiku lai viņš varētu šo sataisīt.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Skipper Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:53 pm

Viss jau sen ir saskaņots ar Prikuli, viņš man iedeva statastiku, bet spēli es neesmu simojis, šis viss ir taisīts pēc stastikas, noraidījumi arī ir īstie un viss!
Jūs vēlaties, lai būtu kas jauns arī bez medijas, lai būtu kas interesants, nu tad lūk!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Kristz Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:54 pm

Man šis patīk, ja nav krāpšana Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by The Number 1 Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:54 pm

Šī spēle ir saskaņota ar mani, es pats viņu simulēju, tikai pēc tam aizsūtiju Skipperam visus failus. Ja neticat tad man ir arī skrīns ar spēles beigu bildi.

Un par to ka ar bildēm ir pārskatāmāk, ja jums interesē tikai rezultāts tad protams labāk ir tikai bildes, bet šādi kad ir aprakstīts tad manuprāt ir ļoti interesanti lasīt, man šādi patīk daudz labāk nekā tikai ar bildēm.

P.S Man uz nākamo sezonu ir doma ka šādi varētu taisīt visi kuri grib, un par to saņemtu naudu. Katrs varētu izvēlēties kādu spēli grib taisīt un tad uztaisīt šādi, protams tikai tie kuri paši gribēs.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by ri4ijs182 Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:56 pm

Es domāju, ka tad vnk tevi jāieliek par moderātoru un tad viņš iedod tev visas bildes un statistiku un tu tie ieliec savā darbā. Būs gan bildes, kur redzēt rez. pēc periodiem utt. Un tad nebūs lieku postu. Bet vaidzētu tad arī pierakstīt to GM ?.
ri4ijs182
ri4ijs182
Rihards Miltins (C)
Rihards Miltins (C)

Postu skaits : 93
Join date : 08.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Snickers Otrdiena Jūlijs 23, 2013 3:56 pm

The Number 1 rakstīja:Šī spēle ir saskaņota ar mani, es pats viņu simulēju, tikai pēc tam aizsūtiju Skipperam visus failus. Ja neticat tad man ir arī skrīns ar spēles beigu bildi.

Un par to ka ar bildēm ir pārskatāmāk, ja jums interesē tikai rezultāts tad protams labāk ir tikai bildes, bet šādi kad ir aprakstīts tad manuprāt ir ļoti interesanti lasīt, man šādi patīk daudz labāk nekā tikai ar bildēm.

P.S Man uz nākamo sezonu ir doma ka šādi varētu taisīt visi kuri grib, un par to saņemtu naudu. Katrs varētu izvēlēties kādu spēli grib taisīt un tad uztaisīt šādi, protams tikai tie kuri paši gribēs.


Piekrītu , bet tad vajag visu oficiāli paziņot , lai nerastos domstarpības Wink

Edit! + Vēl beigās "spoileri " ar bildītēm , pēc katra perioda Wink

Tad viss būs ok Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by ericsony Otrdiena Jūlijs 23, 2013 4:09 pm

Emīls šo maču var teikt uzvarēja , labs sniegums no viņa puses , pārejie puiši arī malači ! Wink
ericsony
ericsony
Ēriks Starodumovs (RW)
Ēriks Starodumovs (RW)

Postu skaits : 61
Join date : 18.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Kārsava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by ericsony Otrdiena Jūlijs 23, 2013 4:10 pm

fuck , skatijos statistiku žēl ka man mazs spēles laiks Very Happy
ericsony
ericsony
Ēriks Starodumovs (RW)
Ēriks Starodumovs (RW)

Postu skaits : 61
Join date : 18.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Kārsava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV Empty Re: Spēle starp Monreālas Triecienu un Maskavas LEV

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā