Reiz bij tāds Sandis...

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Reiz bij tāds Sandis... Empty Reiz bij tāds Sandis...

Post by Matthew McWell Otrdiena Oktobris 28, 2014 1:48 am

Nu beidzot ir iemesls šo,to atklāt par mani Smile Kā pēc virsraksta sapratāt,mans vārds ir Sandis un otrs Linards,lielākā daļa jau drošivien zin,jo no tā mans LSHL niks arī sastāv.Lai vai kā,ja gribat zināt manu pilnu identitāti,personas kodu un bankas kontu,tad varat vērsties privāti...
Esmu jaunietis no jūras puses,Kurzemē...Patreiz esmu apmeties netālu no Rojas,jau kādus 16 gadus.Tātad gadi man arī ir 16...Esmu dzimis 1998.gada pavasarī,13.maijā..Par cik dzīvoju laukos,es savu dzimšanas dienu varu atpazīt pēc tā laika,kad pienenes ir pilnā plaukumā Very Happy Runājot par laiku,šis ejošais gads man ir bijis visinteresantākais,jautrākais un neaizmirstamākais,it īpaši jau vasara,un cerams tas tā turpināsies
Māte Google saka,ka Sandim,kuram vārda diena ir 4.jūlijā ceļš uz slavu ir ērkšķains un pilns laimīgu nejaušību..Man jau liekās,vēl tās nejaušības tik vēl būs,jo es arī mēdzu ticēt visiem šiem prikoliem...Tad vēl - Vīrišķīgi atrisina negaidītus likteņa triecienus...Mhm,nezinu vai tas tā ir,bet gan jau pats to neapzinos.. Ar humora izjūtu izvairās no pretinieku uzbrukumiem...Nu to var teikt točna Very Happy Bez vēl tā esmu saprotošs,diezgan kluss(savā barā ne),grūti ievainojams - morāli,taču bieži vien slinks un viegli padodos...pie tā cenšos piestrādāt.
Arī es studēju...pašlaik mācos 10.klasē Rojas vidusskolā,un pagašgad pabeidzu pamatskoliņu..ar atzīmēm nav ko īpaši lepoties,visos priekšmetos manas zināšanas ir apmēram vienādas...Arī eksāmenus noliku ar 7,6,5,5..
Par hobijiem un interesēm runājot,mācoties Rojupes sākumskolā,un līdz 6.klasei,biju aizrāvies ar skriešanu,aktīvi piedalījas vairākās sacensībās Rīgā,Valmiera un kur tik ne vēl 5 km distancēs...Veicās labi,bet tad 6.klasē ,Rojā bija basketbola komanda,un tākā man iepriekš arī basketbola ir paticis,tad nolēmu sākt pievērsties basketam..Aizejot uz pirmo treniņu,sapratu,ka tas ir tas no kā es gūstu baudu,tieši sportā.Tad nu jau 5.gadu trenējos basketbolā un ar komandu piedalos LJBL jaunatnes līgā,kā arī dažādos citos turnīros,kā pa vienu no labākajiem momentiem basketbolā minot turnīru Somijā,Tamperē ... (apvienota komanda ar Talsiem)
Lūk arī bilde ,pēc fināla spēles,kurā godam nopelnījām sudraba medāļus!

P.S. Es takā tāds lohs,viegli atpazīt.
Reiz bij tāds Sandis... 5phbz65tvmqyadhbh7u2

Protams tas nav viss ,kas man interesē...būtība man interesē viss kas saistīts ar sportu ,kā arī datori,datorspēles,tehnika,mūzika #hiphopworkout #bīberssuukaaa Zajebal lasīt grāmatas.
Nākotni ar basketbolu nesaistu,ja nu vienīgi Hobija līmenī,tagad jau spēlēju dēļ aizraušanās un spēļu garšas...Un vēl man baig garšo ēst..gribētu strādāt par degustētāju...Pabeidzot Vidusskolu,visticamāk sākšu studēt Ventspilī,bet tad redzēs..Ko vēlos sasniegt dzīvē?Būtībā ,to lai esmu laimīgs, ar ģimeni gribu darīt to kas man patīk,un nebūt nevienos sūdos,darīt savus tuvākos cilvēkus laimīgus un varēt norm iečilot pa dzīv.

LSHL mani pazīst no S4 drafta ,kad mani izvēlējas ar 1.piku..Tad vienu brīd nedaudz apklusu,bet tad jau atkal ar jaunu elpas vilcienu biju atpakaļ!Biju arī viens no crew biedriem,kurš nu škiet ir pajucis,protams,ka nebeidzu karjeru,kā daži labi,jo man patīk LSHL,atbildīga vadība un tā,tas jau būtība galvenais i.
Nu un vispār neesmu diez ko aktīvs,forumā un čatā,taču savu spēlētāju cītīgi trenēju gan Very Happy
Paldies ka lasījāt,mani drawgi.Skūpstu jūsu puncīšus..
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā