Birkava FA rankings uz S6

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Birkava FA rankings uz S6

Post by Foruma Butaforija Nr1. Sestdiena Oktobris 04, 2014 11:39 pm

Tātad kā jau zināms , esmu FA jeb brīvais aģents pēc šīs sezonas un te mazliet aprakstīšu katru komandu sakarā ar manu pievienošanos tai. Komandas būs secībā no 1. - 8. Ja jūsu komanda šajā topā ir augstu , tad jums ir labas iespējas iegūt mani, ja zemu ,tad iespējas nav tik labas kā gribētos , bet neuztraucieties. Viss vēl var mainīties, jo sezonas beigu daļā veidošu vēlvienu šāda tipa raksta.


1. OWC
Mana šī brīža komanda. Esmu ļoti priecīgs , ka S4 pievienojos tieši Oslo un mums ir izveidojies patiešām ļoti labs kolektīvs. Komandai ir ļoti aktīvs skype čats un es gūstu baudu spēlēt kopā ar Dymo un Grosbergu. Kad beigsies mans līgums , tad noteikti apsvēršu iespēju palikt Oslo un pavadīt vēl pāris sezonas šeit.

2. Trieciens
Mana pirmā komanda LSHL. Ļoti vēlētos atkal pabūt Triecienā un būt kopā ar veco Trieciena "crew" - Sandiju , Krišu , Sandi , Ričardu, Emīlu. Neesmu drošs vai tas notiktu dēļ nesenajiem notikumiem saistībā ar Uceru. Manas attiecības vairs nav tik labas kā agrāk ar Sandiju , Krišu , Emīlu tāpēc nezinu , bet es ļoti vēlētos vēlreiz uzvilkt Trieciena kreklu.

3. Wolves
Ko lai pasaka. Mīlu Wolwes , mīlu vairogu , mīlu Gabi. Vēlētos arī reiz pats uzvilkt Wolwes kreklu un būt līgas slavenākā trenera padotajam. Žēl , ka Wolwes pameta Kastiņš ,toties vietā nāca spēlētājs kurš var spēlēt gan uzbrukumā , gan aizsardzībā - Deniss Daņilovs. Visvairāk par Wolwes man uztrauc aktivitāte , jo visās komandas kurās esmu bijis ir arī bijis skype čats. Wolwes tāds nav , bet ir aktīvākā slēgtā istaba visā līgā <3

4. Lokomativ
Talsu Lokomativ. Viena no retajām franšīzēm kura nav mainījusi ne pilsētu , ne nosaukumu. Loko īsti nav tā spēcīgākā komanda skatoties uz papīra. Komandai ir trīs izteikti līderi (Paurs, Tuzis , Kombains). Pārējie ir tādi viduvēji kapātāji,bet nu būtu interesanti atkal uzspēlēt Austrumos un es domāju, ka es ļoti pastiprinātu Loko spēli tieši iemetienos , kur viņiem ir vislielākas problēmas un arī pastiprinātu aizsardzību. Visvairāk par Loko mani bažī tas vai šie trīs līderi vēlas mani redzēt Loko. Viena acīs esmu nodevējs, otram bieži nākas sodīt mani , bet trešais ir bijis dusmīgs uz mani. Laughing

5. Plēsoņas
Cēsu Vikingi jeb Liepājas Plēsoņas. Jauna komanda, jauns treneris , jaunas krāsas. Vēlētos spēlēt šajā komandā tikai dēļ tās spēlētājiem. Tik daudz vecie lietotāji (old classic) - Ģirts , Evelīna , Gints, Lauris , Valts, Barsovs, Kastiņš. Uzskatu , ka tas būtu jauns izaicinājums man. Ceru , ka ar šo komandu nenotiks tāpat kā ar Lūšiem S5 , kad tika piesaistīti daudz līderi , komanda gāja pēc kausa , bet tad visi tika aizmainīti , jo komanda piedzīvoja fiasko. Man ir labas attiecības ar Ģirtu , Intaru ,Kastiņu, bet nu neesmu īsti drošs vai pārējie vēlas mani redzēt Plēsoņu kreklā.

6. Ērgļi
Komanda kas man ir ļoti svarīga. Vienmēr esmu sekojis līdzi Ērgļiem kautgan pats tur nespēleju un gribētu tur kādreiz atgriezties. Ērgļi šajā topā ir ļoti zemu.. Tieši dēļ šodienas gadījumiem , tāpēc neesmu drošs vai vēlos tur vairs spēlēt. Protams apsvēršu piedāvājamu , bet nu nezinu.

7. Lūši
Lūši šobrīd ir tādā pārbūves rezultātā. S5 gāja all-in pēc kausa , neizdevās līdz ar to visi līderi devās/tika aizmainīti prom un komandā palikušas tikai divas zvaigznes. Berķis un Karlsen. Gribētu uzspēlēt Lūšos , bet nu tagad mans spēlētājs ir kļuvis vecāks un es vēlos pacelt kausus nevis palīdzēt jaunajiem. Sorry.

8. Indiāņi
Vienkārši nespēju redzēt sevi šajā komandā. Esmu Elites centrs ,bet ja pievienotos Indiāņiem iespējams būtu otrās maiņas centrs un tā es negribu. Hokejā TOP6 taisa spēli , TOP9 --> jauc spēli un es uzskatu ka man jābūt ir pirmajā maiņā. Otrkārt man nav labas attiecības ar Zommeru dvīņiem un viņu komandas vadīšanas stils ir kautkas traks (daži darījumi). Treškārt komandā ir Chiko un Sundin kas vēl pazemina šo komandu manās acīs. Kā jau teicu , gribu uzvarēt spēles nevis netikt PO.


Lietas kas var mainīt vērtējumus :

* Nauda
* To spēlētāju kuri man patīk piesaistīšana/draftēšana


PS. Gaidu mīnusu jūru , jo varu derēt , ka daudzi nespēs uztvert kritiku utt.
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Powrish Sestdiena Oktobris 04, 2014 11:47 pm

Nezinu vai šeit var sagaidīt kādu mīnusu.
Man kā GM patika lasīt kā spēlētājs vērtē līgas komandas, protams ne visiem būs šādi viedokļi, šāds rankings, bet ko šādu lasīju pirmo reizi, un galīgi neslikti.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Snickers Sestdiena Oktobris 04, 2014 11:51 pm

I Like
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Viesis Sestdiena Oktobris 04, 2014 11:54 pm

Vismaz ĞM +/- skaidrs, ko spēlētājs vēlas.  Laughing
Arī nesaskatu neko mīnusu vērtu, viss čotka.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Kristz Svētdena Oktobris 05, 2014 9:24 am

Nav mīnusa vērts.
Katram ir savas negācijas pret citiem, tā vienmēr būs. Tur nav ko apvainoties utml.

Robert, viss ir ok, tikai mēs ar Uvi neesam dvīņi Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by The Number 1 Svētdena Oktobris 05, 2014 10:27 am

Nesaprotu kādā sakarā jūs te runājat par to ka nav mīnusa vērts, ja viņam nemaz mīnuss nav ielikts? Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Spuņģis Svētdena Oktobris 05, 2014 10:55 am

Cik daudz es tevi zinu, tu aiziesi uz Plēsoņām. Ar garantiju.
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Viedais Svētdena Oktobris 05, 2014 2:15 pm

Uz bērniem tik labi strādā apgrieztā psiholoģija. Nebūtu viņš ierunājies par mīnusiem, noteikti nebūtu +7. Awesome. Laughing Laughing Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by vairogs Svētdena Oktobris 05, 2014 2:26 pm

Viedais rakstīja:Uz bērniem tik labi strādā apgrieztā psiholoģija. Nebūtu viņš ierunājies par mīnusiem, noteikti nebūtu +7. Awesome. Laughing Laughing Laughing
Es jau it kā neesmu pie bērniem pieskaitāms - lai gan ikdienā jūtos vecs , bet dvēselē jauns !

Vienkārši gribēju viņam ar kaut ko iemest par nedarbiem , bet tā kā bij pa rokai tikai virtuālais plusiņš - iemetu ar to ! Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Viedais Svētdena Oktobris 05, 2014 3:30 pm

Nu, jā, metode iedarbojas uz cilvēkiem, kā tādiem, ļoti labi, tomēr šajā gadijumā 100% parāda, ka šie vieglāk iespaidojas. Domām būtu kaut drusku jādalās. Very Happy
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Foruma Butaforija Nr1. Svētdena Oktobris 05, 2014 5:07 pm

Esot šajā līgā no pašiem pirmsākumiem, es zinu, ka te ir pilns ar cilvēkiem, kuri nespēj uztvert kritiku.. Nejau es to tagad rakstīju lai tieši pretēji saņemtu plusus Laughing
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by vairogs Svētdena Oktobris 05, 2014 6:14 pm

Labi , beidzot atradu ko citu , ar ko Robim iemest  (  Very Happy ) :

Birkava FA rankings uz S6 A6w14YN_460sa
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Birkava FA rankings uz S6 Empty Re: Birkava FA rankings uz S6

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā