Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Viesis Trešdiena Oktobris 01, 2014 9:42 pm

Pirms preses konferences sākšanās visiem koferences dalībniekiem tiek piešķirts mazais kabatas hektors, ko iedzert skatoties preses konferenci.

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Hektors

Aiz aizkluisēm parādās Vasjenka, Hektora līdzīpašniece, kurai pieder 55% akciju!

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Images1

Sveiki dārgie kolēģi! Man ir neticams prieks prezentēt šo lielisko komandu, kuras kopējā vērtība ir aptuveni 500 eiro, ieskaitot stadionu un mūsu formas!! Lieki neņemsimies - spēles aizvadīsim manā pagalma sētā, esam veikuši uzlabojumus, nogopījuši pāris beņķus, no kokiem salikuši vārtus, lai trenētos un spēlētu augstākajā līmenī. Treneris ir pieņemts no Krievijas Federācijas, 86 gadus vecais Josifs Emilovičs Skafčiks. Zināms, ka viņa PSRS standartu trenēšanas pamati, palīdzēs uzlabot spēlētāju fizisko sagatovtību!

Kā pirmos prezentēsim vārtsargus - Pjotrs Barsou, mūsu numurs 1, Poļu vārtsargs! Biedris Emilovičs Skafčiks saka, ka Barsou ir garš, tizls, bet ar garumu un savām fiziskajām īpašībām kompensē savu tizlumu.

Pjotrs Barsou ar savu omīti:

Al Hadli Evelallah, numurs 40,  - būs Pjotra bakaps vārtos - šis arābu īsais spēlētājs ir piedalījies vairākās veiksmīgās Al Kaida operācijās pirms beidza savu karjeru, lai izmantotu savu izveicību profesionālā futbolā.

Al Hadli Evelallah ar savu šīs sezonas algu:

Tagad pie aizsargiem! Musofa Lilli-Lillo divmetrīgais kenijietis ir ātrākais sprinteris, kādu esam redzējuši. Runā, ka, ja aiz muguras noliek lauvu, šis spēlētājs var pārspēt pat Bolta rekordu! Viņš būsu mūsu numur 3!

Lilli-Lillo savā iepriekšējā komnandā, Llamas United:

Numur 4, īru aizsargs Norvels! Savā laikā spēlēja pat Norwich City U-18, bet nodzēra savu talantu. Neskatoties uz to pieredzīte saglabājusies, un viņš būs mūsu kapteinis, jo 20 gadu pieredze īru amatieru līgās ir darījusi savu. Fantastiski spēlē aizsardzībā, bet trūkst fiziskais.

Norvels 17 gadu vecumā, kad parakstīja līgumu ar Noriču:

Numur 26 - Kočini! Viens no jaunajiem talantiem, no Faroe Salām. Ticis uz izmēģinājumiem mūsu komandā, jo spējis pārairēties pāri okeānam un tad skrējis šurp uz stadionu cauri visam kontinentam!

Kočini - iespējams izturīgākais un spēcīgākais spēlētājs futbolā.:

Numer 19 - Szommers, universālākais spēlētājs. Lieta tāda, ka spēlēt nemāk, bet trenerim žēl. Tādēļ viņš arī būs komandas universālais spēlētājs, kas aizpildīs visas pozīcijas pēc nepieciešamības.

Szommers #19:

Kims Alens Sungs Paurs reiz aizmirsa paņemt lietussargu Ziemeļkorejas vadonim, kas noveda viņu darba nometnē. Darbojoties tur pārtrenējis rokas un kājas, un sperot pa akmeņiem iespējams ir atveltīts ar spēcīgāko sitienu līgā. Viņš mūsu 6. numurs.

Kims Alens Sungs Paurs izvēlas ēdienu darba nometnē:

Pievēršamies pussargiem - Nikko Brokič, komandas zvaigzne. Tika iegādāts par 50 eiro, 10 adidas futbola bumbām un kasti mūsu dzēriena Hektora. īss, bet ļoti ātrs spēlētājs, kas ir izveicīgs flangā. Mūsu numur 9!

Brokič izmēģinās Portsmutā:

Karlonaldo - numur 7, visu dzīvi pavadījis  istabā ar CR#7 posteriem. Zin katru pasaules skill move, bet trenējoties frīstailu un tehniku apvadīt, galīgi nemāk piespēlēt, sist, pārredzēt laukumu un skriet. Jebkurā gadījumā biedris Skafčiks uzskata, ka labs spēlētājs.

Karlonaldo atkal izrādās maziņajām:

Galickito, nomero 8, itālis kura tēvam agrāk piederējusi picērija Romā. Reiz nosprāga motrolleris, tādēļ veselu nedēļu bija pecas jāiznēsā skrienot krosiņus pa pilsētu. Tādā veidā ieguvis fantastisku izturību un pašatdevi. Lielisks balsta pussargs.

Galickito ved picu uz bērnu ballīti:

Birkov  - īss krievu puišelis, ātrs bet agresīvs un daudz lecās ar pretiniekiem. Var iecelt bumbu labi, bet kā jau tipiski RU izlasei, sitieni parasti ir garām vārtiem. Numurs 21.

Birkovs gandrīz sadeva pa muti mūsu izpildaģentam, kad vēlējāmies parakstīt līgumu:

Silinczs 5 - visprecīzākais spēlētājs komandā, saspēles vadītājs, bet ļoti slinks. Maza izturība un maza pašatdeve laukumā.

Silinczs izbauda pinti:

Tagad uzbrucēji! Vitoldinho, 11 numurs. Vēl viens zvaigzne, kas transfēru logā iegūts no kāda Brazīļu ciema. 43 gadus vecais spēlētājs, kas nesen kļuva par vectēvu, savā laikā spēlēja Brazīlijas 12. līgas rietumu sektorā, kurā guva 69 vārtus 11 spēlēs. Diemžēl vecums dara savu, tādēļ izturība ir ļoti vāja.

Vitoldinho #11:

Grozbe, numero 99, iedomīgākais vācietis pasaulē. Lieliski kontrolē bumbu, labi sit, bet problēma tāda, ka mamma nav iemācījusi, kas ir piespēle. Kas par vēlu, tas par vēlu, diemžēl spēlētājs neko netaisās mainīt. Runā, ka tēvs nāk no Kotdivuāras. Diez kapēc?

Grozbe #99:

Pēdējais spēlētājs, numurs 80 - Prikuuls. Vecāki kolumbieši, bet dzimis Nīderlandē. 12 gadu vecumā, jau ēda plācenīšus ar kaņepēm un augšanas hormoniem. 14 gadu vecumā pirmie džointi. Rezultāts 2.10m, 110kg tikai 17 gadu vecumā.

Prikuuls:

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Gintzz69 Trešdiena Oktobris 01, 2014 9:46 pm

Hektors.. kurš tādus apšu mīzeļus mūsdienās vēl dzer?! Very Happy
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Oktobris 01, 2014 9:57 pm

es pis. Laughing Laughing
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Maus Trešdiena Oktobris 01, 2014 9:58 pm

HEKTORIZĒTS
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Snickers Trešdiena Oktobris 01, 2014 10:00 pm

Tu mani tikko raksturoji arī īstenībā.. (futbolā).. Laughing Laughing
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Viesis Trešdiena Oktobris 01, 2014 10:06 pm

Gintzz69 rakstīja:Hektors.. kurš tādus apšu mīzeļus mūsdienās vēl dzer?! Very Happy

Man visi stiprie garšo vienādi, tādēļ kādeļ man vajadzētu sevi uzskatit par kruto un tērēt naudu, ja var pa lēto piedzerties. Nekad neesmu saindējies un nekad arī neesmu vēmis. Īzī katka.

Varbūt tas ir citādi tiem, kam tiešām ir slikta pieredze ar šo dzērienu.

Starp citu, ja ir pasmagāk ar naudām vai esi students, kam pie reizes pasmagi ar naudām, vajadžetu saprast.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Gintzz69 Trešdiena Oktobris 01, 2014 10:09 pm

rieksts rakstīja:
Gintzz69 rakstīja:Hektors.. kurš tādus apšu mīzeļus mūsdienās vēl dzer?! Very Happy

Man visi stiprie garšo vienādi, tādēļ kādeļ man vajadzētu sevi uzskatit par kruto un tērēt naudu, ja var pa lēto piedzerties. Nekad neesmu saindējies un nekad arī neesmu vēmis. Īzī katka.

Varbūt tas ir citādi tiem, kam tiešām ir slikta pieredze ar šo dzērienu.

Starp citu, ja ir pasmagāk ar naudām vai esi students, kam pie reizes pasmagi ar naudām,  vajadžetu saprast.
Bonīts ir apmēram pa to pašu cenu un domāju ka ir labāks. Very Happy
Bet man dzert dārgos dzērienus nav problēma dabūt pat ja nav naudas nu jā Hektoram gan saku Nē. Very Happy
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 02, 2014 11:30 am

Es esmu 4?
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Sparrow. Ceturtdiena Oktobris 02, 2014 2:58 pm

Viss kārtībā. Vajag tikai kapteini, free kickerus un labāko formāciju pirmajai spēlei.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 02, 2014 6:14 pm

Siliņš rakstīja:Es esmu 4?

tu esi Silinczs afaik

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 02, 2014 6:59 pm

Es domāju, ka tas ir Rūdža!  Vienkārši mani samulsināja tas Īru aizsargs!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 02, 2014 7:15 pm

Siliņš rakstīja:Es domāju, ka tas ir Rūdža!  Vienkārši mani samulsināja tas Īru aizsargs!

Nē, īrs ir Norvelis Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Hektors prezentē FK Raupjā Paduse Empty Re: Hektors prezentē FK Raupjā Paduse

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā