Attiecības

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Attiecības Empty Attiecības

Post by Viedais Pirmdiena Septembris 22, 2014 11:56 pm

Hah, stāstam nu savus bēdu stāstus, tā kā auditorija mums diezgan jautra, tad noteikti daudziem tuvojas, vai salīdzinoši nesen bijuši dažādi dzīves ''pirmie'' notikumi, kā piemēram pirmais skūpsts, vai pirmais mats uz sēklinieka, kā arī neveiklie brīži, kad pirmo reizi dzīvē tu esi ''par ātru''.

Runājam arī par pozitīvo pieredzi, kā jums izdodas pārsteigt savas otrās pusītes, vai sniedzat padomu, kā labāk nerīkoties!



Noteikumi tādi paši, kā visur citur, bez dubūltpostiem, vai lietotāju aizskaršanas!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by kikish18 Svētdena Februāris 15, 2015 2:24 pm

May be offtopic, bet tuvākā tēma gentlmen's klubā

Attiecības ANZn20K_460s
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by Maus Svētdena Februāris 15, 2015 2:32 pm

17 Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by Viesis Svētdena Februāris 15, 2015 2:33 pm

Maus rakstīja:17 Laughing
5 too  Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by Soviig Ceturtdiena Maijs 14, 2015 10:15 pm

Domāju, ka attiecības jaunībā ir huiņa. Kaut ko nopietnu jāsāk 20+ gados, kad tev ir darbs, mājas un paika. Jaunība ir jāizbauda, jo tas ir pats labākais laiks, kad to patiešām var arī izdarīt. (bija man minka uz 3 - 4 mēnešiem, bet vairāk nav, jo beigās abi sapratām, ka pārāk muļķīgi tas viss ir... un tāpēc vairāk nekas nopietns man nav bijis un arī nebūs līdz kādam noteiktam laikam) protams, tas ir tikai mans viedoklis, bet esmu dzirdējis arī par tādiem purniem, kas no skolas laikiem vēl ir kopā.. es tik ilgi nevarētu.. tiešām Very Happy 
Tāpēc tie, kas tagad 15 gados ir attiecībās, tad iesaku to tik nopietni neuztvert. Labāk atveltiet laiku ģimenei, draugiem un savam kaķim. NENOŽĒLOSIET!
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by vairogs Piektdiena Maijs 15, 2015 9:39 am

Ja pagadās sastapt dvēseles radinieku tik agrā jaunībā un abas puses ir apmierinātas ,tad kāpēc ne !?

Es jau ar kaut kur ap 14-15 gadiem biju gatavs gan precēties ,gan 5 bērnus ...

Tagad savādāk domāju - vispirms 5 gadi kopā jānodzīvo un tik tad kaut kādas precības ,jo tad esat viens otru iepazinuši !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by Viedais Piektdiena Maijs 15, 2015 9:47 am

Un ko no tā esi jau izdarījis vairog? Laughing

Manējā ar jau prasās, gadu, vai divus uz precībām un bērniem, bet es esmu nolēmis no sākuma nodrošināties kārtīgi ar mitekli un visu pārejo, lai nav problēmu līdz tam.

Viedi biznesa vīri man reiz teica, līdz 27-30 gadu vecumam mierīgi koncentrējies uz karjeru, pēc tam būs chills ar daudz skanošo. Nevis visu dzīvi trinies kopā ar bērniem raujoties trīs sūdīgos darbos un vēl galus kopā nesavelkot..

Katram tas brieduma vecums protams cits, bet finansiālā puse ir ļoti svarīga, ja vēlies, lai tavs bērns vara darīt ko vēlas un šoreiz es nerunāju par diršanu virsū skolotājiem, vai logu sišanu veciem auģikiem sētā, bet par to, ka ja viņš vēlēsies spēlēt hokeju, tad es viņam nopirkšu labu ekipējumu uzreiz, nevis 3 gadus krājot, līdz viņam jau tā doma būs izdzisusi.. tas pats ar augstskolas nodrošināšanu, es neuzskatu, ka manam bērnam būs jābūt kkādam izcilniekam, tādi dzīvē ar visu savu izcilību bieži vien nekur netiek, galvenais ir mācīties, tikt uz priekšu un nevienu gadu protams neizmest vējā, galīgs dalbajobs arī nedrīkstēs būt, bet budžeta vietās rauties un padirst bērnību un visus jaunības priekus, kas ietver galvenās prasmes turpmākajai dzīvei, tai skaitā iedot kādam pa jobli, ja vajadzība, vai koļīt meitenes viņam arī tajā vecumā jāapgūst.

Savādāk tagadējie zubri pepiņi, kad kāds pajobaks sīnis ielīdīs tavā privātīpašumā zvanīs pašvaldības policiju sauks, kur atbrauks tāds pats kaulu kambaris un mēģinās vest pārrunas.. vnk gay stuff.

Ielīdīsi manā sētā, manā īpašumā, stabili redeli izretināšu un pats izmetīšu ārā, jo to es apguvu nevis zubroties, bet izbaudot jaunības priekus. Laughing

Jomajo, aizrakstījos, karoče budžeta vietas utt. nav spiesta lieta manā skatījumā, un rezumē tāds, ka vnk vajag skanošo, lai visu varu nodrošināt, ne izlutināt, pa velti neko no manis neizpiedīsi, bet tā lai ir, kad vajag. scratch
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by vairogs Piektdiena Maijs 15, 2015 10:44 am

Ja godīgi ,tad neko vēl neesmu paspējis īstenot - pagaidām tik vienas vienīgas ieskices - ar realizēšanu tik gludi neiet kā gribētos !

Visus plānus pamatīgi bremzē veselības ķibeles - problēmas ar imunitāti - un smagi pavasari - it īpaši pēdējie divi !

Pa vasaru esmu nospraudis mērķi piestrādāt pie fiziskā - nostiprināt imunitāti un tad rudenī mesties darbos - ir jau zināms ceļš pa kuru iet - jākrāmē ķieģelīti uz ķieģelīša un jātuvojas nospraustajam mērķim ...



Runājot par meitenēm - tad man ir divas līgavas - grūti nosvērties ,kura labāka - abas labas ... Very Happy
Bet par nopietnām attiecībām pagaidām cenšos nedomāt - vispirms ir darbs ,māja un tikai tad meitenes vai sieva !

Vienīgi ,kas spiež pasteigties , ka vecis (ja viņam nav nokaltis) var bērnu arī 50-60 gados taisīt , personīgi es vēlos ātri - lai pats varu kopā ar viņu augt - bumbu spārdīt mētāt , nevis nevarīgs večuks ar trīcošām kājām iekrampējies avīzē ...
Toties meitenes nevar ilgi gaidīt (protams ir dzīvē daži izņēmumi ,kas pensijā dzemdē) !


Visam tevis aprakstītajam piekrītu !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by Matthew McWell Ceturtdiena Augusts 06, 2015 10:28 am

Soviig rakstīja:Domāju, ka attiecības jaunībā ir huiņa. Kaut ko nopietnu jāsāk 20+ gados, kad tev ir darbs, mājas un paika. Jaunība ir jāizbauda, jo tas ir pats labākais laiks, kad to patiešām var arī izdarīt. (bija man minka uz 3 - 4 mēnešiem, bet vairāk nav, jo beigās abi sapratām, ka pārāk muļķīgi tas viss ir... un tāpēc vairāk nekas nopietns man nav bijis un arī nebūs līdz kādam noteiktam laikam) protams, tas ir tikai mans viedoklis, bet esmu dzirdējis arī par tādiem purniem, kas no skolas laikiem vēl ir kopā.. es tik ilgi nevarētu.. tiešām Very Happy 
Tāpēc tie, kas tagad 15 gados ir attiecībās, tad iesaku to tik nopietni neuztvert. Labāk atveltiet laiku ģimenei, draugiem un savam kaķim. NENOŽĒLOSIET!

tagad es par to pārliecinājos Laughing
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by Viedais Ceturtdiena Augusts 06, 2015 10:36 am

Matthew McWell rakstīja:
Soviig rakstīja:Domāju, ka attiecības jaunībā ir huiņa. Kaut ko nopietnu jāsāk 20+ gados, kad tev ir darbs, mājas un paika. Jaunība ir jāizbauda, jo tas ir pats labākais laiks, kad to patiešām var arī izdarīt. (bija man minka uz 3 - 4 mēnešiem, bet vairāk nav, jo beigās abi sapratām, ka pārāk muļķīgi tas viss ir... un tāpēc vairāk nekas nopietns man nav bijis un arī nebūs līdz kādam noteiktam laikam) protams, tas ir tikai mans viedoklis, bet esmu dzirdējis arī par tādiem purniem, kas no skolas laikiem vēl ir kopā.. es tik ilgi nevarētu.. tiešām Very Happy 
Tāpēc tie, kas tagad 15 gados ir attiecībās, tad iesaku to tik nopietni neuztvert. Labāk atveltiet laiku ģimenei, draugiem un savam kaķim. NENOŽĒLOSIET!

tagad es par to pārliecinājos Laughing

To viņš rakstīja vēl pirms satika mani, vēl vairāk es viņam šito tagad ieskaidroju, es tā ceru. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by The Number 1 Ceturtdiena Augusts 06, 2015 7:33 pm

Matthew McWell rakstīja:
Soviig rakstīja:Domāju, ka attiecības jaunībā ir huiņa. Kaut ko nopietnu jāsāk 20+ gados, kad tev ir darbs, mājas un paika. Jaunība ir jāizbauda, jo tas ir pats labākais laiks, kad to patiešām var arī izdarīt. (bija man minka uz 3 - 4 mēnešiem, bet vairāk nav, jo beigās abi sapratām, ka pārāk muļķīgi tas viss ir... un tāpēc vairāk nekas nopietns man nav bijis un arī nebūs līdz kādam noteiktam laikam) protams, tas ir tikai mans viedoklis, bet esmu dzirdējis arī par tādiem purniem, kas no skolas laikiem vēl ir kopā.. es tik ilgi nevarētu.. tiešām Very Happy 
Tāpēc tie, kas tagad 15 gados ir attiecībās, tad iesaku to tik nopietni neuztvert. Labāk atveltiet laiku ģimenei, draugiem un savam kaķim. NENOŽĒLOSIET!

tagad es par to pārliecinājos Laughing
Tev tak sieva jau bija atrasta scratch
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Attiecības Empty Re: Attiecības

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā