Komandu menedžeru domas par otro apli! Updated!  :) Empty Komandu menedžeru domas par otro apli! Updated! :)

Post by Snickers Pirmdiena Jūlijs 15, 2013 10:17 pm

Pienākusi kārta otrā apļa rezumē! Lasam un komentējam!

Komandu menedžeru domas par otro apli! Updated!  :) LSHL_Menu_Logo Monreālas Trieciens  Menedžeris Skipper :

Otrā apļa spēle pret Pitsburgas Diamonds bija lielisks revanš par iepriekšējā apļā pāri darījumiem. Spējām gūt 4 vārtus, pamatīgi pārspēt pretiniekus spēka spēlē un beigās svinēt uzvaru ar 4:2. Spēle bija laba, lai arī vel joprojām ir izteikti redzams centra robs, jo iemetienus bija smaga sagrāve ar 9:31, un metienus mazlietiņ arī piekāpāmies ar 24:28, bet kopumā spējām nospēlēt labi un kvalitatīvu spēli vārtos no Emīla puses, spējām gūt svarīgu uzvaru.

Otrā spēle pret Tamperes Wolves bija kaut kas graujošs, tikām sagrauti gan metienus, gan iemetienos un rezultāts arī nebija patīkams, zaudējums 2:5. Tamperei ir pārliecinoši labākais uzbrukums līgā, lai gan spēka spēle viņiem būtiski klibo, bet galvenais tomēr ir tas, ka viņi spēj uzvarēt un svinēt vienu uzvaru pēc otras, ka tik neaizsvinās... Šajā spēlē mums tomēr bijs spīdošs vairākums, 2/2.

Trešā spēle un pēdējā spēle bija viss sīvākā, pret Maskavas LEV, lai arī LEV atradās vadībā pirmos divus periodus, mēs spējām saņemties trešajā periodā un gūt 3 bez atbildes vārtus. Komandu statistika bija gandrīz vai kopijas, jo metieni 30/32, iemetieni 23/24, spēka paņēmieni 16/17, noraidījumi katrai komandai pa vienam. Šajā sīvajā cīņā tomēr pārāki bijām mēs, bet nu drīz būs revanšs.

Komandu menedžeru domas par otro apli! Updated!  :) LSHL_Menu_Logo   Maskavas LEV  Menedžeris Monster :

Lev komandai otrajā aplī gāja tā pat kā pirmajā uzvara pret Wolves 4:2, sausais zaudējums pret Diamonds 0:3, un 1:3 pret Monreālu.Neteiktu ka komandas sniegums apmierināja, tapēc vairāk neko nevaru pateikt, prieks ka Krists Zommers ir iejuties un pirmās divas 2.apļa spēlēs bija 1.zvaigzne. Tas arī viss, komanda ir mainījusi logo un formas, tapēc varbūt beidzot viss izdosies. Komandas menedžeris arī mainījis taktiku, vienu no līderiem noliekot 3. maiņā. Tas arī beidzot viss!

Komandu menedžeru domas par otro apli! Updated!  :) 6pil225amzcqxl3blf6b Pitsburgas Diamonds  Menedžeris Snickers :

Otrais aplis komandai iesākās netik labi kā gribētos komandas spēlētājiem un kluba vadībai. Otrā apļa pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums pret vieniem no galvenajiem konkurentiem Monreālas Trieciens  komandu.  Pēc pirmā perioda uz tablo bija divas nulles... Metienu ziņā mēs nomētājām Monreālas vārtsargu Emīlu Skapi , bet viņš bija uzdevumu augstumos un atvairīja visus trīspadsmit Diamonds spēlētāju metienus. Spēka spēle Diamonds nevedās pamatīgi atpaliekot no Trieciena spēlētājiem...
Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 1:1 ! Šajā periodā viss izlīdzinājās... Trešajā perioda tika ielaisti trīs vārti un zaudējums ar 2:4 !

Otrā apļa otrā spēle tika aizvadīta pret Maskavas LEV  hokejistiem !  Pirmais periods noritēja līdzīgi , bet Diamonds hokejisti bija meistarīgāki un guva divus vārtus! Pēc pirmā perioda rezultāts 2:0 par labu Diamonds .  Otrajā periodā Diamonds izdarīja lielu ofensīvu , ļaujot LEV  hokejistiem izdarīt TIKAI divus metienus , kamēr Diamonds  hokejisti atbildēja ar 14 metieniem. Otrais periods noslēdzās ar tādu pašu rezultātu kā sākās - 2:0. Trešajā periodā Diamonds komandai izdevās gūt vienus vārtus un nosargāt uzvaru 3:0!

Trešā spēle tika aizvadīta pret Tamperes Wolves  Spēle visai līdzīga , bet pirmajiem vārtus izdevās atslēgt Tamperes hokejistiem , pēc prirmā perioda 1:0.  Otrajā periodā Diamonds komanda "salūza" ielaižot  trīs vārtus , paši spēja gūt tikai vienus. Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 4:1.  Diamonds komandas ģērbtuvē esot valdījis liels troksnis , :LEV:hokejisti stāsta : "Varēja dzirdēt , ka ļoti skaļā balsī bļauj ( runā) Diamonds komandas kapteini mēģinot sapurināt savu komandu" ! Aculiecinieki saka :  "Redzējām kā komandas treneris esot salauzis vairākas nūjas" ! Uz trešo periodu Diamonds  spēlētāji iznāca motivācijas , bet tāpat Wolves  hokejisti izrādījās labāki gūstot divus vārtus. Diamonds spēja atbildēt ar vieniem vārtiem. Spēles rezultāts 6:2.
Pamatīga sagrāve Diamonds  Komandai.

Kopumā otrais aplis tika noslēgts ar negatīvu bilanci viena uzvara divi zaudējumi. Komandas treneris nav apmierināts ar komandas sniegumu...