Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kurš bija labāks es vai Robis?

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Vote_lcap62%Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Vote_rcap 62% 
[ 13 ]
Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Vote_lcap38%Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Vote_rcap 38% 
[ 8 ]
 
Kopā Balsis : 21
 
 

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Viesis Sestdiena Augusts 16, 2014 4:58 am

Te neviens neiet pēc bana, tādēļ balsojiet, kurš bija labāks Vītols (es) vai Robis Birkavs. Viss sākās ar šo. Es esmu Jānis Vītols, Robis ir ~. Sākam balsošanu.

[3:57:33] Kārlis: Sūdīgs čats

[3:57:53] Ričards.: ..burtiski..

[3:58:00] Kārlis: Jā Very Happy

[3:58:21] ~: *sūdains

[3:58:35] Jānis Vītols: Tāpat kā tava seja Robi

[3:58:37] Jānis Vītols: buuuu

[3:58:39] Kārlis: Shitstorm

[3:58:40] Jānis Vītols: ierij šito

[3:58:43] Jānis Vītols: DAAAAAAAAAAAAAMN

[3:58:43] Kārlis: :O

[3:58:44] Ričards.: ouuuuu...

[3:58:53] ~: nja

[3:59:00] Kārlis: Vītols on fire

[3:59:32] Ričards.: Gudrību kauju, Robi! Very Happy

[3:59:46] Jānis Vītols: Gan jau izaugsi līdz expert levelim

[3:59:51] ~: Vītol , tev rūsa biksēs

[4:00:03] Kārlis: Pizģets te klāt

[4:00:12] ~: un dzeltenais priekšā

[4:00:31] Jānis Vītols: To kuru tev peģis katru dienu tīra

[4:00:34] Jānis Vītols: daaaaaaaaaaamn

[4:00:48] Jānis Vītols: piedod tīrija Very Happy Very Happy Very Happy

[4:00:58] Ričards.: fūuuu, es jau nobijos.

[4:01:07] ~: bet tu tak esi peģis

[4:01:32] Jānis Vītols: Tavos mitrajos sapņos, kad domā par čaļiem un peģi

[4:01:34] Ričards.: Bet Vītol!!
Peģis tika iznīcināts un mans spēlētājs sāka gūt punktus 15 spēles pēc kārtas.
Sakritība? I dont think so. Very Happy

[4:01:35] Jānis Vītols: DAAAAAAAAAAAMN

[4:01:37] Kārlis: Es smirdu

[4:02:14] ~: A tu savos sapņos redzi brūno rūsu tavās biksēs un štuko peģa atgriešanas plānus

[4:02:28] Kārlis: Man smird olas

[4:02:39] Jānis Vītols: Kurus tu centies man izbojāt, jo peģis tev izdarīja pārāk lielas mocības katru vakaru

[4:02:42] Jānis Vītols: DAAAAAAAAAMn

[4:02:42] Kārlis: Pēc želantīna

[4:03:23] ~: , Jo tu mani piespiedi. Tu biji ieradis ar Peģa komandu un draudēji mani nodirst tik smagi cik tikai Peģis spēj..

[4:04:25] Jānis Vītols: Jo peģim ir tā vara tevi sagrābt un izveidot kā to sauca....

[4:04:28] Jānis Vītols: ejakulācij

4:04:32] Jānis Vītols: DAAAAAAAAMN

[4:04:37] Jānis Vītols: p.s

[4:04:45] Jānis Vītols: kaut vai esi džeks lol

[4:05:08] Kārlis: Vītol, nomierinies, Robis tev uzsūtīs savu sveg crew (rofl)

[4:05:21] ~: Es redzēju tevi ejam pa ielu. Bet tad jau bija pa vēlu , jo redzēju , kā tu sagrāb Rici aiz matiem un veic Karstās Pusdienas

[4:05:29] ~: "sweg"

[4:05:36] Jānis Vītols: Ilzi Dūriņu un Aldi Rokaslauķi?Very Happy

[4:06:06] Jānis Vītols: Tu gadijumā nesajauci ar savu labo roku visu to? Tu jau kā daltons visu redzi

[4:06:16] ~: Vītol , tu vnk esi pists nelaimīgs peģa zēns , kurš patiesībā ir Imantas peģa koverā.

[4:06:46] Jānis Vītols: nebūtu brīnums ja tu redzi sev milzīgu metamo, bet realitāte tev ir pilns ar varžacīm uz tavas petuhas

[4:08:15] ~: sakars ir? Sakara nav , tā kā piever savu līdz malām piedirsto rīkli (tuuc). Tu aizej pie sava Serjoža un nodomenstrē ko Kamasutras grāmatā pa vasaru iemācijies!

[4:09:12] ~: APRĀVĀS PEĢISONS

[4:10:08] Jānis Vītols: Es tad vismaz kamasutras grāmatu lasu, kā apieties ar meitenēm, nekā tu Žorža Siksnas grāmatu ''Kas notiek ja es negribu atklāt savu orientāciju?''

[4:10:19] ~: Very Happy Very Happy

[4:10:56] ~: gribēju pieminēt , ka tas bija speciālais izdevums "Gay Kamasutra" un jā , es negribēju atklāt to , ka man patīk vecenes.

[4:11:00] ~: APRĀVIES PEĢISON?

[4:12:46] Jānis Vītols: Ā kad tā nebija Žorža Siksnas īstās grāmata, bet gan tā paša rakstnieka grāmata ar nosaukumu ''Gay Kamasutra'', tu esi nerātni netīrs Roberts vai Roberta, kā man tevi saukt?

[4:13:24] Jānis Vītols: Un jā tu jau negribi atklāt, jo tev nav ar ko lepoties, metamais mazs, pats zils kā zilais putniņš utt

[4:15:23] ~: Nu ja Žorža Siksnas grāmatai jau nekas nav.. Kā iepazīties ar vecenēm utt, bet Gay Kamasutra sarakstīja Žorza Siksnas tēvs Žorzis Siksnis , kurš ir gejs, so tu izlasīji geju grāmatu.

Kā zini? Esi laizījis? :O
Es atškirībā no tevis nediršu biksēs un netaustu sūdus

[4:16:55] Jānis Vītols: Tu runā nepareizi Robīti, tev ir jūtas pret zēniem es saprotu kad mēģini iegūt manu uzmanību, bet piedod Robi, man patīk meitenes, man ir sava džanga, kura tevi nevar pārspēt, ne baudā, ne naudā, ne graudā.

[4:17:03] ~: Ej izpis kādu geju ānusā un tad parunāsim!

[4:17:19] Jānis Vītols: Piedod šovakar tevi neņemšu, neesmu zilais

[4:18:11] ~: Man nav jūtas pret zēniem. Es vienkārši esmu nobijies no peģa vārdā Vītols , kurš mani stalko un bail atzīt savu noslēpumu , ka viņš ir homoseksuālis..Nezinu kā lai viņu atšuj!?

[4:18:42] ~: Es domāju nevis lai tu pis norm cilvēku , bet gan kādu ar tādu orientāciju kā tev (gaaay)

[4:19:25] ~: pēctam visu ielikam rakstu sadaļā un lai izlemj kurš labāks? Very Happy Very Happy

[4:20:45] Jānis Vītols: Es varbūt esmu sadomazohists, bet ne homoseksuāli, bet es jau neesmu miris vecīt, tu jau nogalināji visu vareno peģi ar savu pinceti, bet nu tava pincete vismaz kārtīgi darbojas, es esmu lepns par tevi Robi, kad tu šovakar atzinies kas tu esi par cilvēku īstenība un es tevi atbalstīšu, lai kāds tu būtu, zilais, dzeltenais, homosapiens, rasists vai cietumnieks, vienmēr tevi atbalstīšu, tu jutīsi manu roku pie sava pleca, bet ne tik traki, kā tu noteikti gribēsi, viegls uzsitiens uz pleca nodērēs.

[4:20:48] Jānis Vītols: kāpēc ne

[4:22:45] ~: Es saprotu , ka tu vienmēr gribi kādu vīrieti sev blakus , bet piedod , es neesmu tāds. Es tev varētu ieteikt geju Sundīnu! Man šķiet, ka viņš ir tavā gaume Wink
Spicas ausis , zilas actiņas, skaista frizūra. Nu īsts princis baltā zirgā Smile

Tā kā tev nevajag atbalstīt mani , jo es tiešām vēlos sievieti sev blakus nevis noskrandušu bomzi , kurš tausta savus sūdus un dzīvo kastē!

[4:23:05] Jānis Vītols: Vai arī tu gribēji teikt es neesmu tāda? Very Happy

[4:23:19] ~: ?

[4:23:38] Jānis Vītols: Sievieti kas tev parādīs ceļu uz zilgano dzīvi?

[4:24:26] ~: Nē, Sieviete kura darīs visu ar mani ko es vēlos. Bet nu protams ne jau tavas zilīša fantāzijas.. Es jau atradu tavu kameru manā skapī!

[4:24:50] ~: ieliekam rakstos pēctam visu

[4:26:53] Jānis Vītols: Robi beidz pīpēt kādu kameru manu tavā skapī, es tavas orģijas ko tu ar saviem mazajiem neizaugušajiem drauģeļiem tur filmē, tas man ir vienalga, man ir prieks par tevi Robi tu esi viens Robi, tu neesi vientuļš, tev ir dzīve izbaudi, tavi zilo jūru teksti mani neizlems pievienoties tavai fantāziju pasaulei...

[4:28:57] ~: Es vnk nesaprotu par ko tu runā.. Tad tu man mēģīni ieskaidrot , ka es esmu gejs , tagad , ka kamera nav tava (kautgan tur bija rakstīts Peģis). Manuprāt puisēn tev jāaiziet pie pshiloga..Un lūdzu beidz man rakstīt īsziņas, ka tavā Peģa dzīvē ir iestājusies depresija , jo neviens ānis vairs nav brīvs.

[4:31:17] Jānis Vītols: Es tagad nesaprotu par ko tu runā, tu mani mēģini ar apgriezto psiholoģiju ievest savā zilumānijā??? Tev nekas neiznāks, bet aizmirsu piebilst, kāpēc tu esi tik pikts? Peģis visus caurumus aizlāpīja? No vārdiem uz drukāšanu esi pārgājis? Vismaz vienu lietu viņš dzīvē ieviesa skaidrībā

[4:34:02 | Rediģēts 4:34:37] ~: Kāda vēl psiholoģija? Es teicu lai tu ej pie psihologa nevis runā par Psiholoģiju!! Ak , Jāni , tāds pats kā bērnibā. Jau dārziņā tu iegāji toletē ar Rici un mēģināji viņu izģērbt. Labi , ka audzinātāja bija blakām savadāk nabaga Riciitim visi caurumi būtu izvālēti un pēctam gadu sūrstētu. Tu jau mums esi ļoti spēcīgs tips. un jā , pārgāju uz drukāšanu , jo man apnīk , kad tu vislaik zvani un gribi satikties ar mani..

[4:35:47] Jānis Vītols: Robi, šos stāstus tu sapņo vienmēr, tev ļoti laba galviņa man jau problēmu nav pasmieties par šiem taviem 2 klases jokiem, varbūt kādreiz viņi bija smieklīgi un labi, bet tagad tas ir kā kuli pakasīt, bet tev jau to nesaprast....

[4:36:32] Jānis Vītols: p.s tu labu mantu pīpē vecīt, iedosi man ar es ar tādus sapņus gribu redzēt, tik iedo kādu kad man džangas sapņos rādās, tev laikam ārsts nepareizās izrakstīja

[4:38:43] ~: Skaties ka tava mazā galviņa nesaslimst no tik pārlieku lielas vālēšanas..Un tie nemaz nav joki. Direktorei seifā pat video vēl palicis..Nesen biju skolā ,aprunājamies, pasmējāmies par mazā Jānīša izdarībām , bet nu tā jau bija pagātne , jo tagad Jānīc ir kļuvis par Peģa iznīcinātāju #1

p.s hahah, bij problēma , ka visas lietas otrādāk redzu. Nu kr4 redzēju , ka tu neesi peģis , ka Ričis guva hattrick katrā spēlē, bet dakters izrakstīja un atkal viss savās vietās - Vītols peģis, Ričis nemāk spēlēt

[4:42:58] Jānis Vītols: Un šādi izaug psihopāti, cietumnieki, izvarotāji Robi, tu tiešām tāds vēlies būt, kādu vēl direktori, visa pasaule vecīt saprot tu ar Dondriānu, jā ar pašu Dondriķi iznīcināji to ļauno radību peģi, kad visas planētas sastājās vienā rindā, tu biji tas kas izvilki savu pinceti, Dondriķis tevi pagrūda un TAS brīdis notika peģis tika iznīcināts, tu saproti cik daudz sāpju viņš bija nodarījis līdzcilvēkiem, manas Šumahera apenes vienīgais līdzēja glābties no viņa, bet vecīt tu sajauci faktus tad kad peģis nomira palika šādi - Ričis māk spēlēt, Vītols nemāk spēlēt un Peģis ir Peģis, bet Robis ar Dondriānu ir tas kas visus izglāba, jo ar savu zilo fantāziju parādīja to reāli, kad viņš ir iznīcināms

[4:45:55] ~: Vītol , tad kad tu dzer, tu kļūsti nevaldāms. Tev uzreiz ir kautkādas fantāzijas par zilo pasauli , dondriānu . ES SAPROTU , ka tev bija grūta bērniba , jo tu biji saskarsmē ar Peģi , kurš vienmēr tevi bīdija un stūma uz priekšu , bet nu tici man , aizej pie psihologa , parunā un ganjau viņš sapratīs! Tāpēc vienmēr izmanto moto, ko peģis tev iemācija jau bērnībā! UZ PRIEKŠU PEĢI , PAR VĪTOLU PEĢI!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Coyote Sestdiena Augusts 16, 2014 8:43 am

Dodu uzvaru Kārlim, jo viņam smird olas.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Spuņģis Sestdiena Augusts 16, 2014 10:30 am

nuda, tūlīt būs tūkstoš posti ar ''Vītol, ahahaha, lolz, nevaru paelpot''  Facepalm 
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by trusis Sestdiena Augusts 16, 2014 11:35 am

Vītol, ahahaha, lolz, nevaru paelpot
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Coyote Sestdiena Augusts 16, 2014 12:11 pm

Vītol, ahahaha, lolz, nevaru paelpot
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by antifrizs Sestdiena Augusts 16, 2014 12:44 pm

nuda, jau ir posti ar ''Vītol, ahahaha, lolz, nevaru paelpot''
antifrizs
antifrizs
Aigars Ungurs #15 (RW)
Aigars Ungurs #15 (RW)

Postu skaits : 808
Join date : 19.08.13
Vecums : 29

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Jogurtaa Sestdiena Augusts 16, 2014 1:43 pm

Shit, tikko pamanīju, ka šis ir pie media un man tas ir jāvērtē. Goddamnit.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Viesis Sestdiena Augusts 16, 2014 2:05 pm

Vītols 3-0 no chance gg wp

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Foruma Butaforija Nr1. Sestdiena Augusts 16, 2014 2:28 pm

Spēlēju ar savainojumu..
Bet vismaz labs kopdarbs!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!! Empty Re: Vecie laiki LSHL skypa čatā atgriežas!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā