Intervija ar Rihardu Miltiņu pēc pirmajām aizvadītajām spēlēm.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Rihardu Miltiņu pēc pirmajām aizvadītajām spēlēm. Empty Intervija ar Rihardu Miltiņu pēc pirmajām aizvadītajām spēlēm.

Post by ri4ijs182 Svētdena Jūlijs 07, 2013 2:33 pm

Intervētājs: Sveiks Rihard! Prieks atkal tikties. Kā tev un tavai komandai iet?

Rihards: Sveiks. Mums iet ļoti labi, esam pašlaik pirmajā dalītajā vietā. Mēs daram visu, lai tikai būtu pirmie un izcīnītu trofeju.

Intervētājs: Es skatos uz statistiku un redzu, ka tev tīri zolīdi iet.

Rihards: Jā nevaru sūdzēties. (Smejas) Tas viss ir pateicoties komandas biedriem. Smile

Intervētājs: Nu saki kādas sajūtas ir būt, pirmajam kas iemet vārtus šajā līgā? Esi ticis veiksmīgi vēsturē jau. (Smejas)

Rihards: Jūtos vienkārši ideāli. Manuprāt, tajā vārtu guvumā varēja redzēt īsto Rihardu. Es nocīnījos līdz galam, atņēmu ripu pretinieku zonā, uzmetu pa vārtiem un iemetu. Ko vel vairāk vaig? (Smejas)

Intervētājs: Nākamā spēle ar nebija sliktāka. Iemeti vienus vārtus un atdevi vienu piespēli, kļuvi par komandas rezultatīvāko spēlētāju un palīdzēji izcīnīt svarīgu uzvaru.

Rihards: Otrajā spēlē varu pateikt lielu paldies komandas biedriem. Tiešām bija sīva cīņa, bet galvenais ir tas, ka mēs uzvarējām.

Intervētājs: Pēc punktiem esi TOP 5, pēc vārtu guvumiem esi TOP 5. Ko treneri un menedžeris saka par šo?

Rihards: Neesmu neko dzirdējis, bet ceru, ka mana spēle viņus iepriecina un varēšu spēlēt šeit arī nākamajā sezonā. Man patīk šeit un vēlos palikt.

Intervētājs: Pēc tavām domām, kura komanda uzvarēs līgā?

Rihards: Ir divas komandas, Temperes Wolves Wolves  un Pitsburgas Dimonds Diamonds . Bet es protams saku, ka uzvarēs Pitsburga.

Intervētājs: Par tik cik tev ir maz laika un daudz jāstrādā, tad es no tevis atvados un līdz nākamai reizei. Čav.

Rihards: Jā man tiešām jāiet, atā.
ri4ijs182
ri4ijs182
Rihards Miltins (C)
Rihards Miltins (C)

Postu skaits : 93
Join date : 08.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Rihardu Miltiņu pēc pirmajām aizvadītajām spēlēm. Empty Re: Intervija ar Rihardu Miltiņu pēc pirmajām aizvadītajām spēlēm.

Post by Kristz Svētdena Jūlijs 07, 2013 4:18 pm

Normāli ! Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā