LSHL :: S5 ::GM8 Wolves @ Lokomativ Empty LSHL :: S5 ::GM8 Wolves @ Lokomativ

Post by Foruma Butaforija Nr2. Trešdiena Jūlijs 23, 2014 3:48 pm

LSHL :: S5 ::GM8 Wolves @ Lokomativ Empty Re: LSHL :: S5 ::GM8 Wolves @ Lokomativ

Post by Powrish Trešdiena Jūlijs 23, 2014 4:22 pm

Da labi, Tehurati tāds nodevējs, paņem un OT iemet ...
Bet nu, divas spēles jau zaudējums pēc pamatlaika ...
Itkā, labāk kā nekas ir, bet jacīnās par tiem trīs punktiem.
Hercogs atkal ārdās, iepriekš spēl 51 seivs, tagad 41, zaudējām 2:0 vadību, bet spēle nebija slikta.
Paldies par spēli komandai, un pretiniekiem.

LSHL :: S5 ::GM8 Wolves @ Lokomativ Tehurati_debija_vilku_kreklaa_2

Kas par debiju - savā pirmajā spēlē Vilku kreklā iemet tik fantastisku goliņu , turklāt pagarinājumā un vēl uzvaras vārti + spēlējot mazākumā ! (Tik ilgi kapāja apkārt vārtiem kamēr iekapāja) !

Komandas spēlēja lieliski - izredzes bij abām , bij daži interesanti momenti ,  - piemēram spēlējam vairākumos , es tā pie sevis nodomāju ,ka varēšu atzīmēt ,ka ļoti labi spēlējām PP , bet ,kā to biju nodomājis - mūsējie ielaiž spēlējot vairākumā ! (tā tāda patīkama anekdote!)

Bet tad 3.periodā ap 6-to minūti ripa tukšu Loko vārtu priekšā vajadzēja tik iestumt - pieslido Londi un izsit ripu no tukšas vārtu priekšas prom uz stūri - es tai brīdī tā padomāju , ja tas notiktu dzīvē un mēs būtu zaudējuši - es ejot uz ģerbtuvēm iekrāmētu ķēmam (laikam totalizatorā spēlē  Very Happy  - negribēja uzvarēt ) !

Bet viņš izpirka savu vainu (laimīgais) - rezultatīvi asistējot panākot neizšķirtu  rezultātu !

Tāds kārtīgs trilleris šodien sanāca !

Paldies Loko par cīņu !

ps. Tehurati laikam bij jūsu bijušais ?!

Post by vairogs Trešdiena Jūlijs 23, 2014 7:21 pm

Viedais rakstīja:Traka spēle, mums par daudz noraidījumu, un ja piemiedz acis uz faceoffs, tad likās, ka tomēr pirmos 2 periodus esam pārāki. Bet nu rezultāts ir tāds, kāds ir. Un pats personīgi arī bez punktiem. :< Bet tas iespējams tādēļ, ka nebija īstais krekls ar C burtu virsū. Very Happy
Runājot par krekliem - Vilkiem bij pagājušās sezonas zilie uzvilkti !  Very Happy