Bārnijs Sloth preses konference

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viedais Ceturtdiena Jūlijs 03, 2014 11:53 pm

Bārnijs Sloth preses konference Neil-Patrick-Harris-Best-funniest-musical-moments-cover

Ja ir kādi jautājumi, esmu Jūsu rīcībā, pēc iespējas ātri centīšos uz visiem atbildēt.

chubijzs rakstīja:Kādēļ izlēmi palikt Loko sastāvā? Ja Loko nepiedāvātu tev līgumu, uz kuru komandu tu dotos?
Esmu ļoti lojāls, man patīka mana spēlētāja spēles laiks jau pirmajā sezonā, ticu, ka otrajā tas būs vēl labāks.  Mani apmierina Pakito vadības stils, komandas biedri. Lokomatīvei ir tik pat liels potenciāls un iespējas uzvarēt kausu nākošsezon, kā jebkurai citai komandai LSHL. Nesaskatu mīnusus esot šeit, tikai plusi.

kikish18 rakstīja:Kāda ir Bārnija priekšvēsture?
Tā ir mistika, neviens nav redzējis nedz viņa pasi, nedz dzimšanas apliecību. Iespējams, ka šis talants ir ieradies pie mums no citas galaktikas.

Snickers rakstīja:Kāpēc tavi vecāki nosauca tevi par Bārniju ? Very Happy
Vārds ir radies, iedvesmojoties no šī seriāla varoņa. Nevis cepumiem Krist. Mad

Tominsh19 rakstīja:Kā tu vērtē ''steal'' maiņā starp Oslo ''Wild Cats'' un Liepājas ''Plēsoņām'' ?
Amm, arī es esmu pārsteigts par šo darījumu, taču ne tik ļoti, kā citi. Noteikti ĢM zin ko dara un rīkojas pēc savām interesēm, zem jebkura darījuma var būt noslēgts kāds slepens pakts un vienošanās par vēl ko citu... jebkurā gadijumā Oslo izskatās, kā ieguvēji, tomēr visādi var gadīties. Kuriozi gan būtu, ja Plēsoņas pēkšņi sākut zaudēt un pretēji Ģirta domām, viņi tos savus pikus dabūtu, kā vieni no pirmajiem.
Tominsh19 rakstīja:Vai ir kāda iespēja ,ka kādreiz spēlēsi Aizputes ''Indiāņos'' ?
Iespēja ir vienmēr, esmu ieinteresēts padarīt vājākās komandas līgā konkurētspējīgākas, nevis pievienoties jau stiprajām, tā lai papildus palielinātu šo robežu starp ''zvaigznēm'' un ''wannabijiem''. Iespēja, ka pievienotos Indiāņiem noteikti ir lielāka par iespēju, ka es pievienotos Oslo, vai Plēsoņām.
Tominsh19 rakstīja:Divi burkāni vai viens kartupelis ?
Šoreiz teikšu kartupelis, jo to cepeškrāsni var padarīt garšīgāku par burkānu, jo burkāns ir ēdams tikai un vienīgi svaigā veidā. Kā arī ja jautājums bija ar savu zemapziņas perverso piesitienu, tad arī mana atbilde vairāk kristu uz to vienu kartupeli, nevis diviem burkāniem.  Laughing
Tominsh19 rakstīja:Kura komanda tevi vismazāk piesaista iekš LSHL ? Kāpēc ?
Oslo, jo tur ir kautkāda sava ''douchebag'' aura spēlētājiem, neesmu tāda tipa cilvēks, šķiet, ka neiederētos.  ph34r
Tominsh19 rakstīja:Spēlēt visu savu karjeru vienā komandā ,vai tomēr mainīt komandu katru sezonu ?
Pagaidām kopš karjeras sākšanas esmu spēlējis tikai un vienīgi Lokomatīves rindās(ja neskaitam NK n stuff), manas asinis līdz šim ir pazinušas tikai un vienīgi dīzveļdegvielu. Bet... ir viens liels bet, man labpatīk ticēt vārdiem ''Izdzīvos, kas mainīsies''.

Tominsh19 rakstīja:Vai tu par lielu naudu spēlētu komandā ,kura tevi nepiesaista ?
Atkarīgs no tā, cik ļoti nepiesaista, kautgan par 95% sliecos uz nē, kautgan visus 100% nevaru dot nekādā gadijumā, jo arī nauda var būt tā lieta, kas piesaista. Laughing  Bet pamatā nē, jo redzu citus veidus, kā nopelnīt naudu. Cool

Paldies par jautājumiem, droši atbildēšu arī uz citiem!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viesis Ceturtdiena Jūlijs 03, 2014 11:56 pm

Kādēļ izlēmi palikt Loko sastāvā? Ja Loko nepiedāvātu tev līgumu, uz kuru komandu tu dotos?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by kikish18 Piektdiena Jūlijs 04, 2014 12:29 am

Kāda ir Bārnija priekšvēsture?
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Snickers Piektdiena Jūlijs 04, 2014 10:32 am

Kāpēc tavi vecāki nosauca tevi par Bārniju ? Very Happy
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Kristz Piektdiena Jūlijs 04, 2014 10:46 am

Snickers rakstīja:Kāpēc tavi vecāki nosauca tevi par Bārniju ? Very Happy
Garšoja cepumi Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viedais Piektdiena Jūlijs 04, 2014 6:04 pm

chubijzs rakstīja:Kādēļ izlēmi palikt Loko sastāvā? Ja Loko nepiedāvātu tev līgumu, uz kuru komandu tu dotos?
Esmu ļoti lojāls, man patīka mana spēlētāja spēles laiks jau pirmajā sezonā, ticu, ka otrajā tas būs vēl labāks. Mani apmierina Pakito vadības stils, komandas biedri. Lokomatīvei ir tik pat liels potenciāls un iespējas uzvarēt kausu nākošsezon, kā jebkurai citai komandai LSHL. Nesaskatu mīnusus esot šeit, tikai plusi.

kikish18 rakstīja:Kāda ir Bārnija priekšvēsture?
Tā ir mistika, neviens nav redzējis nedz viņa pasi, nedz dzimšanas apliecību. Iespējams, ka šis talants ir ieradies pie mums no citas galaktikas.

Snickers rakstīja:Kāpēc tavi vecāki nosauca tevi par Bārniju ? Very Happy
Vārds ir radies, iedvesmojoties no šī seriāla varoņa. Nevis cepumiem Krist. Mad
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viedais Svētdena Decembris 07, 2014 3:05 pm

Šodien esmu atvērts jautājumiem.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viesis Svētdena Decembris 07, 2014 4:30 pm

Kā tu vērtē ''steal'' maiņā starp Oslo ''Wild Cats'' un Liepājas ''Plēsoņām'' ?

Vai ir kāda iespēja ,ka kādreiz spēlēsi Aizputes ''Indiāņos'' ?

Divi burkāni vai viens kartupelis ?

Kura komanda tevi vismazāk piesaista iekš LSHL ? Kāpēc ?

Spēlēt visu savu karjeru vienā komandā ,vai tomēr mainīt komandu katru sezonu ?

Vai tu par lielu naudu spēlētu komandā ,kura tevi nepiesaista ?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viedais Svētdena Decembris 07, 2014 4:42 pm

Tominsh19 rakstīja:Kā tu vērtē ''steal'' maiņā starp Oslo ''Wild Cats'' un Liepājas ''Plēsoņām'' ?
Amm, arī es esmu pārsteigts par šo darījumu, taču ne tik ļoti, kā citi. Noteikti ĢM zin ko dara un rīkojas pēc savām interesēm, zem jebkura darījuma var būt noslēgts kāds slepens pakts un vienošanās par vēl ko citu... jebkurā gadijumā Oslo izskatās, kā ieguvēji, tomēr visādi var gadīties. Kuriozi gan būtu, ja Plēsoņas pēkšņi sākut zaudēt un pretēji Ģirta domām, viņi tos savus pikus dabūtu, kā vieni no pirmajiem.
Tominsh19 rakstīja:Vai ir kāda iespēja ,ka kādreiz spēlēsi Aizputes ''Indiāņos'' ?
Iespēja ir vienmēr, esmu ieinteresēts padarīt vājākās komandas līgā konkurētspējīgākas, nevis pievienoties jau stiprajām, tā lai papildus palielinātu šo robežu starp ''zvaigznēm'' un ''wannabijiem''. Iespēja, ka pievienotos Indiāņiem noteikti ir lielāka par iespēju, ka es pievienotos Oslo, vai Plēsoņām.
Tominsh19 rakstīja:Divi burkāni vai viens kartupelis ?
Šoreiz teikšu kartupelis, jo to cepeškrāsni var padarīt garšīgāku par burkānu, jo burkāns ir ēdams tikai un vienīgi svaigā veidā. Kā arī ja jautājums bija ar savu zemapziņas perverso piesitienu, tad arī mana atbilde vairāk kristu uz to vienu kartupeli, nevis diviem burkāniem.  Laughing
Tominsh19 rakstīja:Kura komanda tevi vismazāk piesaista iekš LSHL ? Kāpēc ?
Oslo, jo tur ir kautkāda sava ''douchebag'' aura spēlētājiem, neesmu tāda tipa cilvēks, šķiet, ka neiederētos.  ph34r
Tominsh19 rakstīja:Spēlēt visu savu karjeru vienā komandā ,vai tomēr mainīt komandu katru sezonu ?
Pagaidām kopš karjeras sākšanas esmu spēlējis tikai un vienīgi Lokomatīves rindās(ja neskaitam NK n stuff), manas asinis līdz šim ir pazinušas tikai un vienīgi dīzveļdegvielu. Bet... ir viens liels bet, man labpatīk ticēt vārdiem ''Izdzīvos, kas mainīsies''.

Tominsh19 rakstīja:Vai tu par lielu naudu spēlētu komandā ,kura tevi nepiesaista ?
Atkarīgs no tā, cik ļoti nepiesaista, kautgan par 95% sliecos uz nē, kautgan visus 100% nevaru dot nekādā gadijumā, jo arī nauda var būt tā lieta, kas piesaista. Laughing  Bet pamatā nē, jo redzu citus veidus, kā nopelnīt naudu. Cool

Paldies par jautājumiem, droši atbildēšu arī uz citiem!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viedais Otrdiena Janvāris 27, 2015 4:38 pm

Apdeitots pirmais posts un variet droši vēl ko uzdot.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Viesis Otrdiena Janvāris 27, 2015 4:51 pm

Cik ļoti tu esi sarūgtināts par PO sniegumu?
Kādus jauninājumus plāno ieviest Lokomatīvē, stādamies GM amatā?
Ar kādiem spēlētājiem domā pastiprināties FA tirgus laikā?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Bārnijs Sloth preses konference Empty Re: Bārnijs Sloth preses konference

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā