LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 3:19 pm

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Wbn0lv4i0jcru3355uqz

1.Periods:

2.Periods:

End Of Game:

Spēles Zvaigznes:

Spēles Statistika [ Click]

Spēles Ieraksts [Click]
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 4:59 pm

Stati , speciāli hulkman ! 
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 8:32 pm

Šī spēle tiks pār-simota tāpat kā spēle pret Ērgļiem. Jau iepriekš biju iepostojis simotāju istabā, ka šo spēli nedrīkst simot, kamēr nav izsimota spēle pret Ērgļiem. Tā kā spēle pret Ērgļiem vēl nav pār-simota, tad šī spēle neskaitās. 

Artūr, tu sāksi beidzot klausīties?! Izskaties, kā pēc bērneļa, kurš apjucis no varas savās rokās. Visu komandu ignorē un rīkojas tāpat!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Siliņš Svētdena Jūnijs 15, 2014 8:44 pm

Skipper rakstīja:Šī spēle tiks pār-simota tāpat kā spēle pret Ērgļiem. Jau iepriekš biju iepostojis simotāju istabā, ka šo spēli nedrīkst simot, kamēr nav izsimota spēle pret Ērgļiem. Tā kā spēle pret Ērgļiem vēl nav pār-simota, tad šī spēle neskaitās. 

Artūr, tu sāksi beidzot klausīties?! Izskaties, kā pēc bērneļa, kurš apjucis no varas savās rokās. Visu komandu ignorē un rīkojas tāpat!
Netaisos nevienu aizstāvēt, bet visu sezonu šis nesagādāja problēmas..
Turklāt spēle pret Ērgļiem jau ir izsimota.. Jau divas reizes, bet protams tu jau pieprasi re- simmu!
Emīl, kas ar tevi notiek? Tik ļoti gribi tikt tajā play - off? Padomā, vai dēļ tā ir vērts sanaidoties!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Powrish Svētdena Jūnijs 15, 2014 8:59 pm

Vislaik domāju ka apceļ tikai komandas, kuras nav izcīnījušas kausu, vai nav kāds admins, tiešā, tā domāju, Loko ir resim pieprasījuši reizes 2,3, visais reizes neviens neieklausījās.
Bet redz, Triecienam tagad ar uzmet.
Negribās teikt ka uzskatu ka mājas/vieis daudz ko maina, iespējams ka maina, bet ir bijušas spēles ka Ingus arī apstiprina un spēle tiek nosimota, neko nevar padarīt, viņš arī vada komandu un ir uz to tiesīgs.
Es Emīla vietā to pašu darītu, censtos cīnīties par šīm spēlēm.
Cik esmu sanaidojies, tik esmu izlabis... Very Happy
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 9:09 pm

Spēle ar Ērgļiem nav tikusi pārsimota. Ja tā spēle būtu tikusi pārsimota, tad es turētu muti ciet un vairs neko neteiktu, bet tā nav! Es uzskatu, ka viesi/mājas maina pietiekami daudz ko un ja esmu pateicis, ka es neesmu piekritis spēlēt viesos, tad viņi nevar rīkoties citādi. 
Un JĀ. Ir vērts sačakarēt attiecības. Ja es visu laiku domāju, ka cilvēks tiešām rīkosies godīgi, bet tagad mani ir piekāsis liegdams manai komandai cīnīties par iespēju iekļūt play-off, tad es uzskatu, ka tas ir mans pienākums aizstāvēt to 11 aktīvo spēlētāju tiesības manā komandā.
Ja mani piekāš arī dzīvē, tad tas nebūšu es kurš vēl piekāpsies, varu sačakarēt jeb kāda mēroga attiecības.

Šajā tēmā es ceru uz atbalstu no Pakito, kā arī no konkurentiem Robja un Sandija. Nevienā brīdī neesmu jums ko liedzis un jūsu kļūšanu par GM esmu atbalstījis, tagad ceru, ka spēsiet mani atbalstīt, kaut tas varētu nebūt par labu jūsu komandām, bet tomēr būtu iespēja visam notikt godīgi.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Powrish Svētdena Jūnijs 15, 2014 9:26 pm

Kā jau teicu, es saprotu par ko tu cīnies, un man nekas nebūtu pretī ja viss notiktu godīgi!
Kad komanda spēlē mājās tad ir skatītāji kas komandu atbalsta, un iespējams tas kautko ietekmē, Emīls jau pašā sākumā pateica, ka viesos nespēlēs, un ka otro spēli simot varēs tikai pēc pirmās, tad tur ir sava loģika..
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 9:28 pm

Paldies Pakito, ka kāds vismaz klausās. Ceru, ka citi arī to beidzot pamanīs.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Siliņš Svētdena Jūnijs 15, 2014 9:32 pm

Es tevi saprotu Emīl, bet esmu par 99% pārliecināts, ka viņš to nedara speciāli. Es viņu pazīstu dzīvē, viņš nav tāds cilvēks!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 9:39 pm

Nu tādā gadījumā, kad būs re-sim, tad arī nomierināšos.
Man PO tik ļoti nerūp, kā tas, ka šī vieta varētu kļūt negodīga. Šādi sīkumi (īstenībā nav sīkums) var šo vietu tādu arī padarīt. Zinu, ka es tādā gadījumā šeit noteikti beigtu uzturēties.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:04 pm

Pakito rakstīja:Kā jau teicu, es saprotu par ko tu cīnies, un man nekas nebūtu pretī ja viss notiktu godīgi!
Kad komanda spēlē mājās tad ir skatītāji kas komandu atbalsta, un iespējams tas kautko ietekmē, Emīls jau pašā sākumā pateica, ka viesos nespēlēs, un ka otro spēli simot varēs tikai pēc pirmās, tad tur ir sava loģika..

C'mon , kas šeit ir negodīgi ?
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:16 pm

Tu tiešām neko neredzi? Vismaz atzīsti savu kļūdu, neesi mīkstais.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Kristz Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:17 pm

Šajā spēlē viss ir ok , varēji jau vispirms iedot taktikas uz šo un tad varbūt uz nākamo kaut ko labotu ? Loģiski padomājot Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:17 pm

Kristz rakstīja:Šajā spēlē viss ir ok , varēji jau vispirms iedot taktikas uz šo un tad varbūt uz nākamo kaut ko labotu ? Loģiski padomājot Very Happy

Man taktikas tika iedotas.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:18 pm

Skipper rakstīja:Tu tiešām neko neredzi? Vismaz atzīsti savu kļūdu, neesi mīkstais.

Vienreiz samierinies , ka tava 'All Star Team' netika PO.  Mad
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:25 pm

Kāds simotāju offisā iegāja un izlasīja, ka es teicu, ka lai šī spēle netiek simota un viss notiek pareizā secībā?
Nē, samierināšos, tad, kad būsim arī godīgi zaudējuši.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:27 pm

Skipper rakstīja:Kāds simotāju offisā iegāja un izlasīja, ka es teicu, ka lai šī spēle netiek simota un viss notiek pareizā secībā?
Nē, samierināšos, tad, kad būsim arī godīgi zaudējuši.

Kāda atšķirība kādā secībā simulē ?  Vai arī šī ir reāla dzīva , ka tam ir kāda nozīme ?  Question 

Atzīsti ,ka vienkārši nemāki zaudēt un viss.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Viesis Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:30 pm

Snickers rakstīja:
Skipper rakstīja:Kāds simotāju offisā iegāja un izlasīja, ka es teicu, ka lai šī spēle netiek simota un viss notiek pareizā secībā?
Nē, samierināšos, tad, kad būsim arī godīgi zaudējuši.

Kāda atšķirība kādā secībā simulē ?  Vai arī šī ir reāla dzīva , ka tam ir kāda nozīme ?  Question 

Atzīsti ,ka vienkārši nemāki zaudēt un viss.

Par secībām +++, kas no tā mainās? Fanu atbalsts? Komanda sliktāk spēlē, ja kāda cita spēle ir izsimota pirms spēles, kura bija paredzēta ātrāk?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:34 pm

TE IR KONKRĒTS PIERĀDĪJUMS ; :
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:36 pm

Nozīme ir tāda, ka es zināju, ka jūs nosimosiet spēli pret Lūšiem ar cerību, ka būsim zaudējuši, tad cerēsiet, ka es likšos mierā un nepieprasīšu re-sim spēlē ar Ērgļiem. Šeit es padomāju uz priekšu un tāpēc arī norādīju uz to, lai viss notiek pareizā secībā, kā tas pirms sezonas arī tika paredzēts. Ja mums ir secība, tad tā ir jācenšās ievērot, +, ja kāds GM ir norādījis, lai viņa komandai to ievēro.
Tad dariet tā, lai man nav kur piesieties, kad zaudējam. Visos spēlēs, kur zaudējām, tur neko neteicu, bet šeit viss nav noticis godīgi. Ja tiešām vēlējāties tik ļoti nosimot, tad nevajadzēja to vnk darīt, bet ar mani sākt pārrunas ar kādiem nosacījumiem, lai es piekristu.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:38 pm

Skipper rakstīja:Nozīme ir tāda, ka es zināju, ka jūs nosimosiet spēli pret Lūšiem ar cerību, ka būsim zaudējuši, tad cerēsiet, ka es likšos mierā un nepieprasīšu re-sim spēlē ar Ērgļiem. Šeit es padomāju uz priekšu un tāpēc arī norādīju uz to, lai viss notiek pareizā secībā, kā tas pirms sezonas arī tika paredzēts. Ja mums ir secība, tad tā ir jācenšās ievērot, +, ja kāds GM ir norādījis, lai viņa komandai to ievēro.
Tad dariet tā, lai man nav kur piesieties, kad zaudējam. Visos spēlēs, kur zaudējām, tur neko neteicu, bet šeit viss nav noticis godīgi. Ja tiešām vēlējāties tik ļoti nosimot, tad nevajadzēja to vnk darīt, bet ar mani sākt pārrunas ar kādiem nosacījumiem, lai es piekristu.

Reāli tam nav nekādas nozīmes..  Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Viesis Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:39 pm

Skipper rakstīja:Nozīme ir tāda, ka es zināju, ka jūs nosimosiet spēli pret Lūšiem ar cerību, ka būsim zaudējuši, tad cerēsiet, ka es likšos mierā un nepieprasīšu re-sim spēlē ar Ērgļiem. Šeit es padomāju uz priekšu un tāpēc arī norādīju uz to, lai viss notiek pareizā secībā, kā tas pirms sezonas arī tika paredzēts. Ja mums ir secība, tad tā ir jācenšās ievērot, +, ja kāds GM ir norādījis, lai viņa komandai to ievēro.
Tad dariet tā, lai man nav kur piesieties, kad zaudējam. Visos spēlēs, kur zaudējām, tur neko neteicu, bet šeit viss nav noticis godīgi. Ja tiešām vēlējāties tik ļoti nosimot, tad nevajadzēja to vnk darīt, bet ar mani sākt pārrunas ar kādiem nosacījumiem, lai es piekristu.
Pag, pag. Viss jau notiek pēc secības. Vai tad noteikumos ir teikts, ka nedrīkst simot komandas nākamās spēles, ja viņa pieprasa re-sim? Trieciens-Ērgļi spēle tika izsimota, tu pieprasi re-sim, tātad Artūram bija visas tiesības simot Trieciens-Lūši spēli.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Svētdena Jūnijs 15, 2014 10:52 pm

Es biju norādījis simotāju offisā, ka es nepiekrītu spēļu secību maiņai un tas uzreiz viņiem liedz to darīt, bet...
Artūrs ir atkodis to, ka Krišs pateica, ka abas spēles būs ar vienām taktikām. tas nozīmē, to, ka secība vairs tiešām nebūtu neko mainījusi. Tāpēc vairs netiranizēšu forumu, jo uzskatu, ka savu esmu panācis. Man galvenais nebija tikt PO par katru cenu, man nepatīk tas, ka kaut kas var tikt ignorēts. Žēl, ka tikai Pakito saprata ko es ar šo biju patiešām domājis un ka es tiku ignorēts, pārējie vienkāršu skatījās uz to, lai viss ātrāk notiktu uz priekšu.
Pats jau tagad esmu domu pazaudējis..

Lai nu kā, es ar Artūru izrunājām šo skype un dusmas uz viņu vairs nav, ceru, ka kas šāds vairs neatkārtosies.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Jūnijs 16, 2014 12:25 am

Nu lai jau notiek tas resims..
Emīla vietā būtu rīkojies tā pat, vēl pie tam viņš Simotāju offisā to ierakstīja..
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Skipper Pirmdiena Jūnijs 16, 2014 12:36 am

Nevajag. Viss jau ir beidzies. Vajadzēja bik ātrāk. Bet nu labi, nākamsezon revanšēsimies Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

 LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši Empty Re: LSHL :: S4 :: GM112 Trieciens @ Lūši

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā