Bauskas Lūši #1

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Bauskas Lūši #1

Post by Viesis Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:06 pm

Bauskas Lūši #1 I67bve3mwtf6whwg9ftr

Šajā numurā:

  • Bauskas fantastiskā četrinieka gaitas LSHL All-Star spēlē
  • Regulārā sezona, play-off un citi zvēri - intervija ar Bauskas Lūšu ģenerālmenedžeri BIG BOSS
  • Lūsis tuvplānā - trakais Zviedru lūsis Nicklas Warkstrom


Redaktora sleja
Bauskas Lūši #1 2igltte

Sveiks, lasītāj!
Ideja par šo avīzi-ceļvedi radās pavisam negaidīti. Es sēdēju sarkanā klubkrēslā, mēģināju atslābināties pēc smagās dienas. Rokā bija glāze Casillero del Diablo, uz plašu atskaņotāja skanējā Leoša Janāčeka "Sinfonietta", bet tomēr kaut kas manī nelika mieru. Kas es esmu? Ko man šajā pasaulē ir jādara? Un tad es sapratu... šīs avīzes veidošana ir mans izaicinājums.
Ļoti ceru, ka lasītājiem patiks un man pietiks centības turpināt veidot šo avīzi. Kas to lai zin, varbūt pēc kāda laika mani aicinās redaktēt jaunu avīzi par visu LSHL.


All-Star spēle no Lūšu skatpunkta
Bauskas Lūši #1 T5i1jl
Karlsen, Siliņš, Warkstrom, Vītols - vīri, kuri visu sezonas spēļu laikā ir bijuši Lūšu kodols, šajā spēlē palīdzēja Austrumu konferences komandai. Diemžēl, Austrumi piekāpās rietumiem ar rezultātu 9:11, bet Lūšu loma šajā spēlē bija jūtama. Teicams sniegums šīs sezonas labākajam prospektam Keat Karlesen - 3+1 kā arī spēles otrās zvaigznes gods. Sandijam Siliņam ne tik labs sniegums - 0+1 - bet lielākais spēles laiks Austrumu komandā. Nicklas Warkstrom šoreiz sausā, bet stabila spēle aizsardzībā. Jānim Vītolam ne pārāk pārliecinošs sniegums, 7 ielaistas ripas. Diez gan dīvaini, ņemot vērā, ka Vītols visu sezonu ir stāvējis kā mūris.
Uz nākamo All-Star spēli gaidām no Lūšiem vēl vairāk spēlētājus, kā arī vēl pārliecinošāku sniegumu!


Intervija ar galveno Lūsi - BIG BOSS
Bauskas Lūši #1 2rmqooo
-Lūši atrodas līgas līderpozīcijā, tādēļ būtu muļķīgi jautāt, vai tevi apmierina komandas sniegums. Vai tomēr ir kādi sīkumiņi pie kā puišiem būtu jāpiestrādā?
-Obligāti centriem jāuztrenē iemetieni! Vēl aizsargi varētu patrenēties, lai netiktu uzsākti pretuzbrukumu, un lai paši veido savai komandai pretuzbrukumus, bet to es centīšos atrisināt ar taktiku palīdzību!
-Kā vērtē komandas izredzes iegūt Triju Zvaigžņu Kausu?
-Es domāju ka mums iespējas iegūt kausu ir vienas no labākajām līgā, jo Lūši var tik tiešām vinnēt un vel pie tam ar pārsvaru jebkuru līgas komandu, un mums ir arī vislabākais iemesto ielaisto vārtu koeficients visā līga!
-Ir sācies regulārās sezonas pēdējais aplis, sākušās izšķirošās cīņas par iekļūšanu play-off. Pret kuru komandu, tavuprāt, tikties pirmajā kārtā būtu vislabāk, kā arī pret kuru vissliktāk?
-Play-off pirmajā kārtā vislabāk būtu tikties ar Ērgļiem vai Indiāņiem, bet vissliktāk ar Meža kaķiem vai Vikingiem!
-Bauskā spēlē daudz jauno prospektu. Kā līdz šim vērtē viņu sniegumu šajā sezonā? Vai ir kāds jauniņais kuru varētu izcelt?
-Komandā ir divi ļoti aktīvi un labi prospekti Kīts un Toms, pašlaik vairāk gan izceļas Kīts, bet ja arī Toms turpinās trenēties ar tādu pašu sparu tad pēc 3 sezonām viņi varētu sacensties par līgas labākā spēlētāja titulu!
-Šie jaunie spēlētāji noteikti papildina uzbrukumu, bet vai ir kādi iztrūkumi citās pozīcijās, kur būtu nepieciešami jauni talanti?
-Man patiktu vārtos redzēt kādu jauniņo, taču man nav nekādu problēmu ar pašreizējo vārtu vīru ... gandrīz.
Aizsardzībā pašlaik izmantoju 2 jauniņos un 1 stāv rezervē! Tādēļ iztrūkumu vismaz pagaidām es neizjūtu nevienā pozīcijā!
-Pafantazēsim - ja tev būtu iespēja komandā iegūt jebkuru no LSHL spēlētājiem, kurš tas būtu?
-Es domāju ka tas būtu kāds no aizsargiem, vislabākais variants es domāju ka būtu Deniss Daņiļovs jo viņš gūst punktus, un spēka paņēmienos viņš ir labākais līgā!
-Paldies par interviju. Lai viss iecerētais izdodas!


Lūsis tuvplānā - Nicklas Warkstrom
Bauskas Lūši #1 177rxd
Katrā "Bauskas Lūši" numurā es sīkāk aprakstīšu kādu no komandas spēlētājiem.
Kāpēc pirmajā izdevumā tuvplānā ir Warkstrom? Viņš ir lūšu kapteinis un aizsardzības līderis, kā arī nu jau divkārtējs All-Star game dalībnieks, turklāt šī viņam ir tikai 2 sezona. Nicklas Lūšu rindās nonāca maiņas ceļā no Aizputes. Bauskai nācās šķirties no 7M lai tiktu pie šī talantīgā aizsarga. Iztērētā nauda atmaksājās, Warkstrom jau kopš pirmajām spēlēm ir stabils Lūšu aizsargs un izpelnījās kapteiņa godu. Ar savu eleganto slidošanu, ripas pieturēšanas spējām, kā arī precīzajām piespēlēm, Nicklas ir ne tikai Bauskas, bet arī citu līgas aizsargu paraugs.


(Tas arī šajā reizē viss. Gribētu piebilst, ka intervija tika veikta 08.06.14, tādēļ uz šo brīdi Lūši var neatrasties līderpozīcijā)

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Snickers Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:12 pm

+ , tā tikai turpini !  I Like 
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Viesis Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:16 pm

Snickers rakstīja:+ , tā tikai turpini !  I Like 

Paldies! Smile Pusi dienas čakarējos, lai vismaz ciešami viss sanāk. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Powrish Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:16 pm

Beidzot laba avīze ko varētu palasīt, droši vari turpināt rkastīt tālāk, jo galīgi nav slikti, pat labi, patīk ka centies Wink +
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Siliņš Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:26 pm

MALACIS

Šis termins pēc zooloģijas nebūs paredz, bet "Lūši ceļas spārnos" !

Šāds patriotisms un komandas spēks bija tikai Vītola laikos!

Par lielu Bausku, par Lielu Lūsi, par Bauskas Lūšiem!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:33 pm

Ideāli!!! Noteikti turpini!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Viesis Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:35 pm

Krauklis rakstīja:MALACIS

Šis termins pēc zooloģijas nebūs paredz, bet  "Lūši ceļas spārnos" !

Šāds patriotisms un komandas spēks bija tikai Vītola laikos!

Par lielu Bausku, par Lielu Lūsi, par Bauskas Lūšiem!

Tu jau neko nezini, varbūt es esmu tas pats Vītols, tikai citu profilu uztaisījis. Very Happy
Nu re, pats jau arī šodien tāds patriotiski noskaņots, vienkārši spridzini visos TP uzdevumos!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by BIG BOSS Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:36 pm

Šitas tiešām perfekts, pārspēj dažus žurnālistu taisītos žurnālus!
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by BIG BOSS Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:44 pm

chubijzs rakstīja:
Krauklis rakstīja:MALACIS

Šis termins pēc zooloģijas nebūs paredz, bet  "Lūši ceļas spārnos" !

Šāds patriotisms un komandas spēks bija tikai Vītola laikos!

Par lielu Bausku, par Lielu Lūsi, par Bauskas Lūšiem!

Tu jau neko nezini, varbūt es esmu tas pats Vītols, tikai citu profilu uztaisījis. Very Happy
Nu re, pats jau arī šodien tāds patriotiski noskaņots, vienkārši spridzini visos TP uzdevumos!
Nē, chubij tu neesi Vītols, tik nopietnas bildes viņš neliktu, un viņš pieliktu vel kaut ko lai var pasmieties nedaudz!
Šo atceries uz nākamo izdevumu: pielikt kaut ko lai var pasmaidīt.

Lai gan ja tā padomā vienā intervijā uz jautājumu: kā viņš taisa tik labus rakstus viņš teica ka studē žurnālistiku. Takā moš arī esi Vītols... Nopietns tik palicis!
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Viesis Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 11:01 pm

BIG BOSS rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Krauklis rakstīja:MALACIS

Šis termins pēc zooloģijas nebūs paredz, bet  "Lūši ceļas spārnos" !

Šāds patriotisms un komandas spēks bija tikai Vītola laikos!

Par lielu Bausku, par Lielu Lūsi, par Bauskas Lūšiem!

Tu jau neko nezini, varbūt es esmu tas pats Vītols, tikai citu profilu uztaisījis. Very Happy
Nu re, pats jau arī šodien tāds patriotiski noskaņots, vienkārši spridzini visos TP uzdevumos!
Nē, chubij tu neesi Vītols, tik nopietnas bildes viņš neliktu, un viņš pieliktu vel kaut ko lai var pasmieties nedaudz!
Šo atceries uz nākamo izdevumu: pielikt kaut ko lai var pasmaidīt.

Lai gan ja tā padomā vienā intervijā uz jautājumu: kā viņš taisa tik labus rakstus viņš teica ka studē žurnālistiku. Takā moš arī esi Vītols... Nopietns tik palicis!

Nopietna avīze, nopietnas bildes.
Neuztraucies, gan jau sagaidīsi arī no manis kaut ko nenopietnu. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Seenite Otrdiena Jūnijs 10, 2014 10:17 am

labs raksts:)
turpini
Seenite
Seenite
Nicklas Warkstrom #57
Nicklas Warkstrom #57

Postu skaits : 164
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Bauskas Lūši #1 Empty Re: Bauskas Lūši #1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā