LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Viesis Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:16 pm

Pakito rakstīja:
Krauklis rakstīja:
Pakito rakstīja:Akdievs, sāciet strīdēties, ļoti svarīga spēle..  Facepalm 
Man ir svarīgi! Atšķirībā no tevis māku aizstāvēt savus komandas biedrus! Wink Ja kaut kas nepatīk, tad labākppaklusē, nevis brauc virsū! Smile)
Man tieši viss patīk, aizstāvēt vari, bet ne Krišam, ne Viedajam nevari piespiest viņu ielikt sastāvā. Pats te kautko sāc braukt virsū  Cool 
Tad jau varētu tevi izņemt no rostera. Nevar taču piespiest Kristu, lai viņš ieliek tevi sastāvā.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Powrish Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:32 pm

chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
Krauklis rakstīja:
Pakito rakstīja:Akdievs, sāciet strīdēties, ļoti svarīga spēle..  Facepalm 
Man ir svarīgi! Atšķirībā no tevis māku aizstāvēt savus komandas biedrus! Wink Ja kaut kas nepatīk, tad labākppaklusē, nevis brauc virsū! Smile)
Man tieši viss patīk, aizstāvēt vari, bet ne Krišam, ne Viedajam nevari piespiest viņu ielikt sastāvā. Pats te kautko sāc braukt virsū  Cool 
Tad jau varētu tevi izņemt no rostera. Nevar taču piespiest Kristu, lai viņš ieliek tevi sastāvā.
Ko? Kāds sakars?Very Happy Es nevienam neko nespiežu, zb jau, nav ko teikt, nesaki neko.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by The Number 1 Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:40 pm

Kristz rakstīja:Ar mani arī toreiz tā bija , kad beidzu karjeru un sāku pa jaunu , biju labākais rookie , bet balvu iedeva citam Facepalm

Kā to saprast, ''biju labākais rookie'' ? Ja nedabūji balvu tātad nebiji labākais.  Facepalm
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Viesis Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:49 pm

Pakito rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
Krauklis rakstīja:
Pakito rakstīja:Akdievs, sāciet strīdēties, ļoti svarīga spēle..  Facepalm 
Man ir svarīgi! Atšķirībā no tevis māku aizstāvēt savus komandas biedrus! Wink Ja kaut kas nepatīk, tad labākppaklusē, nevis brauc virsū! Smile)
Man tieši viss patīk, aizstāvēt vari, bet ne Krišam, ne Viedajam nevari piespiest viņu ielikt sastāvā. Pats te kautko sāc braukt virsū  Cool 
Tad jau varētu tevi izņemt no rostera. Nevar taču piespiest Kristu, lai viņš ieliek tevi sastāvā.
Ko? Kāds sakars?Very Happy Es nevienam neko nespiežu, zb jau, nav ko teikt, nesaki neko.
Nav mana problēma, ja neiebrauci manis teiktajā. Very Happy Tu teici ka Sandijs nevar ne Krišam ne Viedajam piespiest ielikt Karlsen sastāvā, kaut vai viņš ir rookie. Tad jau var arī neielikt tevi kādā PO spēlē, jo roster atjaunotājam to negribas darīt. Nez ko tad tu darītu?
Ideju par rookie star spēli tiešām atbalstīju, bet kāda no tā ir jēga, ja sezonas labākais rookie nevar spēlēt? Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by The Number 1 Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:55 pm

chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
Krauklis rakstīja:
Pakito rakstīja:Akdievs, sāciet strīdēties, ļoti svarīga spēle..  Facepalm 
Man ir svarīgi! Atšķirībā no tevis māku aizstāvēt savus komandas biedrus! Wink Ja kaut kas nepatīk, tad labākppaklusē, nevis brauc virsū! Smile)
Man tieši viss patīk, aizstāvēt vari, bet ne Krišam, ne Viedajam nevari piespiest viņu ielikt sastāvā. Pats te kautko sāc braukt virsū  Cool 
Tad jau varētu tevi izņemt no rostera. Nevar taču piespiest Kristu, lai viņš ieliek tevi sastāvā.
Ko? Kāds sakars?Very Happy Es nevienam neko nespiežu, zb jau, nav ko teikt, nesaki neko.
Nav mana problēma, ja neiebrauci manis teiktajā. :DTu teici ka Sandijs nevar ne Krišam ne Viedajam piespiest ielikt Karlsen sastāvā, kaut vai viņš ir rookie. Tad jau var arī neielikt tevi kādā PO spēlē, jo roster atjaunotājam to negribas darīt. Nez ko tad tu darītu?
Ideju par rookie star spēli tiešām atbalstīju, bet kāda no tā ir jēga, ja sezonas labākais rookie nevar spēlēt? Very Happy

Principā šī nav nekāda oficiāla spēle, tā kā Krišs pats visu rīko tad viņš var sastāvā likt ko grib. Un Karlsen jau spēlēja lielajā All Star spēlē.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Kristz Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:56 pm

The Number 1 rakstīja:
Kristz rakstīja:Ar mani arī toreiz tā bija , kad beidzu karjeru un sāku pa jaunu , biju labākais rookie , bet balvu iedeva citam Facepalm

Kā to saprast, ''biju labākais rookie'' ? Ja nedabūji balvu tātad nebiji labākais.  Facepalm
Es biju otrs rezultatīvākais aiz Cēbera (no pirmās sezonas spēlē) . Tā bija S2 . Krišs teica , ka neesmu rookie Sad
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Powrish Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:56 pm

chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
Krauklis rakstīja:
Pakito rakstīja:Akdievs, sāciet strīdēties, ļoti svarīga spēle..  Facepalm 
Man ir svarīgi! Atšķirībā no tevis māku aizstāvēt savus komandas biedrus! Wink Ja kaut kas nepatīk, tad labākppaklusē, nevis brauc virsū! Smile)
Man tieši viss patīk, aizstāvēt vari, bet ne Krišam, ne Viedajam nevari piespiest viņu ielikt sastāvā. Pats te kautko sāc braukt virsū  Cool 
Tad jau varētu tevi izņemt no rostera. Nevar taču piespiest Kristu, lai viņš ieliek tevi sastāvā.
Ko? Kāds sakars?Very Happy Es nevienam neko nespiežu, zb jau, nav ko teikt, nesaki neko.
Nav mana problēma, ja neiebrauci manis teiktajā. :DTu teici ka Sandijs nevar ne Krišam ne Viedajam piespiest ielikt Karlsen sastāvā, kaut vai viņš ir rookie. Tad jau var arī neielikt tevi kādā PO spēlē, jo roster atjaunotājam to negribas darīt. Nez ko tad tu darītu?
Ideju par rookie star spēli tiešām atbalstīju, bet kāda no tā ir jēga, ja sezonas labākais rookie nevar spēlēt? Very Happy
Tu sāc palikt smieklīgs. Krišs un Viedais būtībā izlēma ka Keat nespēlēs, jo bija jau sastāvu izveidojuši, un nolēma ka Keat pietiek ar all-star game, apmierināts, spēle tiek veidota lai rookiji redzētu kā viņi var cīnīties savā starpā.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Viesis Otrdiena Jūnijs 10, 2014 2:00 pm

The Number 1 rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Pakito rakstīja:
Krauklis rakstīja:
Pakito rakstīja:Akdievs, sāciet strīdēties, ļoti svarīga spēle..  Facepalm 
Man ir svarīgi! Atšķirībā no tevis māku aizstāvēt savus komandas biedrus! Wink Ja kaut kas nepatīk, tad labākppaklusē, nevis brauc virsū! Smile)
Man tieši viss patīk, aizstāvēt vari, bet ne Krišam, ne Viedajam nevari piespiest viņu ielikt sastāvā. Pats te kautko sāc braukt virsū  Cool 
Tad jau varētu tevi izņemt no rostera. Nevar taču piespiest Kristu, lai viņš ieliek tevi sastāvā.
Ko? Kāds sakars?Very Happy Es nevienam neko nespiežu, zb jau, nav ko teikt, nesaki neko.
Nav mana problēma, ja neiebrauci manis teiktajā. :DTu teici ka Sandijs nevar ne Krišam ne Viedajam piespiest ielikt Karlsen sastāvā, kaut vai viņš ir rookie. Tad jau var arī neielikt tevi kādā PO spēlē, jo roster atjaunotājam to negribas darīt. Nez ko tad tu darītu?
Ideju par rookie star spēli tiešām atbalstīju, bet kāda no tā ir jēga, ja sezonas labākais rookie nevar spēlēt? Very Happy

Principā šī nav nekāda oficiāla spēle, tā kā Krišs pats visu rīko tad viņš var sastāvā likt ko grib. Un Karlsen jau spēlēja lielajā All Star spēlē.
Ja nav oficiāla spēle, tad jau nevar atrasties pie sezonas informācijas oficiālajām spēlēm. Un Vlaters un Bernier, ja nemaldos, arī bija lielajā All Star spēlē.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by The_Mazais. Otrdiena Jūnijs 10, 2014 2:07 pm

Ko jūs cepieties par to ka Keat Karlsen nav iekļauts rookie spēlē? Būtu labāk priecājušies par to ka sezonas labākais rookijs jau ir spējis sevi pierādīt sevi LSHL all-star spēlē un priecājušies ka ir dota iespēja arī kādam citam rookijam sevi pierādīt.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Viesis Otrdiena Jūnijs 10, 2014 2:20 pm

The_Mazais. rakstīja:Ko jūs cepieties par to ka Keat Karlsen nav iekļauts rookie spēlē? Būtu labāk priecājušies par to ka sezonas labākais rookijs jau ir spējis sevi pierādīt sevi LSHL all-star spēlē un priecājušies ka ir dota iespēja arī kādam citam rookijam sevi pierādīt.
Oks, šim piekrītu, bet tad vajag Bernier ņemt ārā. Viņš sevi All Star spēlē arī labi pierādīja kā labāko rookie vārtsargu. Lai stāv Williams pret Hercogu visu spēli, Austrumiem nav otra rookie vārtsarga.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Siliņš Otrdiena Jūnijs 10, 2014 2:27 pm

Es tomēr paļaujos uz Krišu!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Jūnijs 10, 2014 2:27 pm

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 6872069
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Siliņš Otrdiena Jūnijs 10, 2014 2:32 pm

The_Mazais. rakstīja:Ko jūs cepieties par to ka Keat Karlsen nav iekļauts rookie spēlē? Būtu labāk priecājušies par to ka sezonas labākais rookijs jau ir spējis sevi pierādīt sevi LSHL all-star spēlē un priecājušies ka ir dota iespēja arī kādam citam rookijam sevi pierādīt.
Tu nesaproti!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Powrish Otrdiena Jūnijs 10, 2014 2:36 pm

Leimanis un Apsītis nespēlēja all star, kapēc viņi nevar spēlēt vismaz rookie spēlē?
Ko tas dos ka tas Keat spēlēs, nu labi viņš ir labākais rookie, bet Viedais un rookie grib paskatīties ko viņi var izdarīt pret sava spēka pretiniekiem, Keat jau all-star visiem parādīja ko viņš var, un sezonā, jēga ka atkal viņu ieliks te, labi atkal tu teiksi, bet šis ir rookie star game, bet tak dod arī citam uzspēlēt.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by The_Mazais. Otrdiena Jūnijs 10, 2014 3:21 pm

Krauklis rakstīja:
The_Mazais. rakstīja:Ko jūs cepieties par to ka Keat Karlsen nav iekļauts rookie spēlē? Būtu labāk priecājušies par to ka sezonas labākais rookijs jau ir spējis sevi pierādīt sevi LSHL all-star spēlē un priecājušies ka ir dota iespēja arī kādam citam rookijam sevi pierādīt.
Tu nesaproti!
Ko es nesaprotu?
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Viedais Otrdiena Jūnijs 10, 2014 7:34 pm

Amm, patiesībā jūs bērni te lejat huiņu, tas ir pirmkārt. Otrkārt, sastāvi tā, kā bija izveidoti un tikai tad kāds pamanīja, ka Keat Karlsen arī ir rookijs, tā, kā spēle vēl nav notikusi, un ja krišam būs velme pārlikt sastāvus, tad lai iet, lai viņš spēlē tak.
Tas tā kā bija galvenais iemesls, kad beidzot sapratām, ka Keat Karlsen arī ir rookijs, apskatot austrumu situāciju, tur ir aktīvie rookiji, kuri labprāt sevi redzētu rookiju spēlē, keat tika uzspēlēt jau lielajā all-all star, tad nu nolēmām, ka aktīvajiem jaunajiem jādod iespēju. Rietumos situācija cita, mums aktīvo rookiju nav tik daudz, ieliktu arī keatu.

Šoreiz pamata kritērijs, lai izveidotu sastāvus bija aktivitāte, tikai pēc tam ''labums'', jeb TP, jeb spēlēs gūto punktu skaits.

Spēle nenotiks ātrāk par 20:30, tā kā, ja Krišs vēl vēlēsies kautko mainīt, manis pēc viņu var tur likt, es austrumus vispār nepārzinu, tādēļ sastāvu viņiem arī netaisīju.

Par Berier runājot, vēlējāmies, lai vairāki pārstāvji ir no dažādām komandām, bet manis pēc Hercogs var spēlēt arī visu spēli. Wink Būtu austrumos divi GK, arī dalītu uz pusēm.

Jūs tak esat mazi, neaudzināti kašķi. :/
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Viesis Trešdiena Jūnijs 11, 2014 2:18 pm

Ja kas, tad stati ir pievienoti. Krišs aizmirsis paziņot.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game - Page 2 Empty Re: LSHL :: S4 :: Rookie Stars Game

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā