Spēlētāju kontaktēšana

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Spēlētāju kontaktēšana

Post by The Number 1 Ceturtdiena Maijs 15, 2014 7:51 pm

Atgriežas noteikums par to ka komandas ĢM un spēlētāji nedrīkst mēģināt pārvilināt spēlētāju no citas komadas, kamēr spēlētājam ir līgums ar citu komandu. Piedāvāt līgumu tagad drīkstēs tikai kad pēc sezonas būs atvēries brīvo aģentu tirgus, tad visas komandas varēs kontaktēt brīvos aģentus.

Sods:
1. GM - Pirmais ir brīdinājums, otrais ir GM tiesību atņemšana bez vārda runas. GM vietu ieņem bijušais asistents. Ja nav bijis asistents, tad skauts. Ja komandā nav bijis asistents vai skauts, tad līgas ievēlēts komandas spēlētājs.
2. Asistents, skauts - bez vārda runas tiek noņemts šis amats, ja mēģinājumi atkārtojas, tad lietotāja spēlētājam tiek piespriesta diskvalifikācija.
3. Spēlētājs - Lietotāja spēlētājam tiek piespriesta diskvalifikācija.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by vairogs Ceturtdiena Maijs 15, 2014 10:44 pm

- tas attiecas arī uz šādu situāciju ? :

- šobrīd trade blokā ievietoti spēlētāji ,pretī prasot piķi vai citu spēlētāju !
- un ja piemēram mēs kaulējamies ,un es saku : ''nē ,to negribu ,bet to tur gan gribētu !''

- šeit sankcijas nebūtu spēkā ,ka pie maiņas vai darījuma , izsaku savu piedāvājumu !

- tā skaitītos kontaktēšana ?
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by The Number 1 Ceturtdiena Maijs 15, 2014 11:02 pm

Komandai tu drīsksti izrādīt interesi par spēlētāju, lai dabūtu viņu maiņas ceļā. Tu tikai nedrīksti viņam piedāvāt līgumu jau uz S5, ja viņš tagad spēlē citā komandā.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Skipper Piektdiena Maijs 16, 2014 12:47 am

Nu ne tikai piedāvāt līgumu, bet izrādīt interesei. Nu, piemēram:"Es tevi vēlētos iegūt savā komandā pēc kāda laika!". Ar pašu komandu jau var sarunāties par maiņu.
Var izmantot kādu viltību. Man tagad ienāca prātā tāda lieta, ka uztaisīt rakstu par to kāda tipa spēlētājos komanda ir ieinteresēta, vārdu protams nedrīkst nosaukt, bet nu pateikt kādu vajag un tad spēlētāji zinās, ka šī komanda meklē tādus spēlētājus.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Valts Piektdiena Jūnijs 13, 2014 6:56 pm

Ar šo lēmumu man liekas viss ir sabojāts. Kāda jēga no skautiem, viņi noskata spēlētājus, bet ar viņiem tā pat nevar runāt. Visi pagarinās līgumus ar klubiem domājot, ka viņiem nav citu piedāvājumu vai vienkārši pagarinās. Nedomāju, ka kāds baigi gaidīs FA tirgu. Kā lai tas spēlētājs zin, ka mēs viņu gribam, un tas raksts par spēlētāju meklēšanu nepalīdzēs. Lielākie cietēji šajā lietā ir vājākie klubi ar vismazāk aktīvajiem.

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Skipper Piektdiena Jūnijs 13, 2014 7:00 pm

Nu vispār jau nē. Izskatās, ka no Trieciena puses kādi 3 spēlētāji varētu iet FA. Ja spēlētāju viss apmierina savā klubā, tad viņš šā vai tā pagarinās ar savu klubu, bet ja vēlas mainīt klubu, tad dosies FA.
Skauts savu darbu izdara. Viņš izlūko spēlētājus un pasaka kas ir labāks variants, kas sliktāks.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Valts Piektdiena Jūnijs 13, 2014 7:10 pm

Un protams, ka PAR bija tikai lielie klubi, kam aktivitāte ir pašsaprotama. Tāda sajūta, ka grib iznīdēt mazos klubus. 
Klubi ar aktīvajiem pagarina un jāpiemeklē klāt tikai daži spēlētāji. Principā komandas builds no aktīvajiem un jāpiemeklē kaut kas.
Bet klubi ar mazu aktivitāti. piem. Vikingi. Komandas builds pastāv no neaktīvajiem un kāda iespēja ka dabūsi kaut ko labāku.
Un ko darīt man, protams, ka pagarināt līgumu ar saviem neaktīvajiem, jo nekas cits neatliek, nekādas pārliecības vai dabūšu kaut ko labāku. Un tā visu laiku jāpūst un jāmēģina sisties pa pēdējo vietu, lai neatpaliktu traki no līderiem, jo redzi mēs nevaram nokomplektēt sastāvu, jo nedrīkst kontaktēties!

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Foruma Butaforija Nr1. Piektdiena Jūnijs 13, 2014 7:26 pm

Valt, bet tev patiktu, ja tavus vienīgos aktīvos varētu kontaktēt un pārvilināt uz savu komandu.
Un kāds te sakars ar aktīvajiem klubiem?
Piem Vilki balsoja pret, bet viņiem starpība nekāda, jo no FA viņi nekad nevienu neņem.
Pirms sezonas man bija viens aktīvais spēlētājs (es), bet es esmu savācis 12 aktīvos spēlētājus un esam vienlīdzīgi ar Oslo.
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Valts Piektdiena Jūnijs 13, 2014 7:59 pm

Viss normāli, ja nespēj noturēt spēlètāju, tā notiek arī realitātē. Spēlētājs izvèlas labaku piedavajumu. Spēku samēri būtu tikai vienādi, neuzturētu spēlētāju, tu, uzturētu kāds cits. Kà vispār kaut ko tādu var nolemt, ja pus klubu trūkst aktīvo. Bet kur reālajā dzīvē nevar piedāvāt spēlētājam līgumu?
Tu domā tos "aktīvos" kas vienreiz šeit ierodas un vairak neiegrieas.
Ps. es no telefona.

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by The Number 1 Piektdiena Jūnijs 13, 2014 8:22 pm

Valtspav rakstīja:Bet kur reālajā dzīvē nevar piedāvāt spēlētājam līgumu?

Nezinu par visām hokeja līgām, NHL noteikti nevar piedāvāt līgumu, ja nav beidzies vecais.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Skipper Piektdiena Jūnijs 13, 2014 11:58 pm

Reti kurš spēlētājs sāk veikt pārejas sezonas gaitā. Tam ir domāts FA tirgus.

Un kāds te sakars kluba lielumam? Kas tev skaitās liels klubs? Lūdz paskaidro man, jo man liekas, ka visiem klubiem noteikumi ir vienādi un viss pārējais arī. Mums budžets diži atšķiras? + man kaut kā liekas, ka Trieciens atrodas tabulas apakšā ar visiem saviem aktīvajiem spēlētājiem, tāpēc nemaz nerunā, ka nevari no apakšas izlīst. Nemuldi!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Kristz Sestdiena Jūnijs 14, 2014 10:25 am

Nu viņš domāja , ka tās komandas , kuras nekad nav tikušas PO vai visu laiku krīt no tā ārā , zaudē reputāciju . Trieciens visu laiku ir bijuši bīstami . Un es neuzskatu , ka Aizpute piemēram nebūtu spēlētāju iemīļota , jo daudzi vienmēr ir gribējuši tur spēlēt . Manas domas par šo dalās Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāju kontaktēšana Empty Re: Spēlētāju kontaktēšana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā