S4 #3 TPU

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Svētdena Maijs 25, 2014 2:47 pm

Atjaunots !
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Grim Pirmdiena Maijs 26, 2014 4:21 pm

Sveiki. Tātad es pastāstīšu par cerībām, izaugsmi un mērķiem. Smile
Šo sezonu noslēdzu līgumu ar Oslo Wild Cats.To es nenožēloju jo esmu spēlējis arī agrāk Oslo sastāvā ar akontu, kas kļuva neaktīvs. Tas bija D bet tagad man ir RW kurš laikam metīs vārtus . Very Happy Pie kā paliku? A ja pie cerībām. Tātad cerības man ir mazas (pagaidām gribu aizvadīt saturīgu sezonu)un protams daudz trenēties lai būtu labāks spēlētājs un palīdzētu komandas spēlei.šī būs ieskrējiena sezona nākamajā komanda spēlēs kā zvēri (tiešām Very Happy).Un uz nākamo sezonu ir cerības paņemt kausu.Tātad izaugsme.Izaugsme man būs strauja un mēģināšu visos notikumos piedalities (par rakstāmajiem slikošu).Tp sakumā ir normāli.Mērķi uztrenēt labu spēlētāju lai ir ar ko lepoties un sakaut pretiniekus,ja zaudesim tad pretiniekus nokauisim Very Happy
Grim
Grim
Mazais Ļaunums #13
Mazais Ļaunums #13

Postu skaits : 82
Join date : 14.03.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Visur kur ir WiFi :D

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Maijs 26, 2014 5:04 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Foruma Butaforija Nr2. Sestdiena Maijs 31, 2014 10:36 pm

Gatis Namnieks jau izceļas 22. spēli pēc kārtas. Gatis Namnieks tiek izvirzīts MVP balvai. Namnieks jeb LSHL leģenda. Šie ir teikumi, kuri paskaidro manus visvisvisdziļākos mērķus, vairāk jau sapņus, bet bez sapņiem un mērķtiecīga darba nebūs rezultātu. Migels de Servantes:'' Centība – panākumu māte.'' Pirmām kārtām mans un tajā pašā laika komandas mērķis ir iegūt LSHL čempiontitulu. Bet, vairāk par titulu, man nozīmīgāks ir komandas mikroklimats, jeb attieksme vienam pret otru. Jo bez draudzības un jaukiem jokiem nebūs ne uzvaras, ne kausi. Draudzība ir dāvana, par kuru atlīdzību neprasa. To nevar ne nopirkt, ne pārdot, bet var saņemt par velti.
Ja nu viss neizvēršas tik skaisti, cik iecerēts. Ja nu tā spēle, ko es tagad demonstrēju, ir tikai iesācēja veiksme? Lūdzu, nebūsim aprobežoti cilvēki, nedomāsim, ka dzīve ir rožu dārzs. Kā teicis Paulu Koelju '' Ja tu ķeries pie kāršu spēles pirmo reizi, vari būt gandrīz drošs, ka uzvarēsi. Tā ir iesācēja veiksme. – Kāpēc tā notiek ? – Tāpēc, ka pastāv spēks, kas vēlas, lai tu īstenotu savu Likteni. Tas rosina tavu apetīti ar panākumu garšu.''
Citi saka, laiks rit vēja spārniem. Es domāju, laiks padara mūs pacietīgus. Cerams manu darba ieguldījumu jūs redzēsiet, kad laiks sitīs pie mūsu iegūtā kausa spīdīgajām malām.
Foruma Butaforija Nr2.
Foruma Butaforija Nr2.

Postu skaits : 519
Join date : 22.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Sestdiena Maijs 31, 2014 10:39 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Fredis Svētdena Jūnijs 01, 2014 8:01 pm

Šajā rakstā tiks apskatīts Talsu Lokomativ uzbrucēja - Freda Mārvina nākotnes plāni, ieceres, mērķi, un ko spēlētājs grib sasniegt.
Sākumā Fredis pastāstīja ka Talsu Lokomativ jūtas ļoti labi, un komandā redz jau lielu perspektīvi, neskatoties uz pagātni, viņš teica ka jau šosezon cer iekļūt izslēgšanas spēlēs, un tas arī ir viņa tuvākais mērķis, iekļūt izslēgšanas spēlēs!
Nekad agrāk Fredis nav spēlējis izslēgšanas spēlēs - LSHL, tāpēc viņš, un Lokomativ ir ļoti mērķtiecīgi sasniegt izslēgšanas spēles!
Fredis pastāstīja ka induviduāli nolikti mērķi viņam nav, viņš vēlas nospēlēt uz simts procentiem katru spēli, katru maiņu, bet protams vēlas gūt vārtus, un vākt punktus.
Kādreiz sevi vēlētos ieraudzīt augstāk spēlētāju statistikas tabulā nekā ir tagad.
(Pēc otrā apļa Fredis atradās 67. pozīcijā līgā, viņš bija guvis 3 vārtus, un atdevis 2 rezultatīvas piespēles) Bet jau tagad, trešajā aplī ar punktiem sokas labāk, un spēlē pret Bauskas Lūšiem uzstādīja savu rekordu, 4 punkti vienā spēlē (2+2).
Par to, vai Fredis varētu mainīt klubu, viņš protams konkrēti neatbildēja, teica ka vēlas palikt Lokomativ kamēr viņš vēl būšot vajadzīgs, un vēlētos izcīnīt kausu ar Loko!
Fredis
Fredis
Fredis Mārvins #4 (C) /Scout/
Fredis Mārvins #4 (C) /Scout/

Postu skaits : 181
Join date : 20.10.13
Dzīvesvieta : LOKO

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Elvisx Pirmdiena Jūnijs 02, 2014 10:45 am

Elvis Staņevičs! Spēles statistika laba rezultivitāte nav, bet aizsardzībā cīnās ar gaļu un neļauj nevienam apdraudēt komandas vārtus! Debijas sezonu aizvada labi palīdzot komandai neielaist vārtus un komandas meisterīgajiem, ātrajiem un veiklajiem uzbrucējiem atdot brīnišķīgas piespēles. Pēc sezonas iegūt līgumu tepat ērgļos vai arī kādā ko Play off finālistu komandām! Tikt All stars game 1.maiņā un sevi parādīt arī no tās puses!Smile Iegūt sezonas beigās balvu labākais aizsargs. Un ar komandu pacelt regulārās sezonas kausu virs savas galvas!Smile Pēc tam jau kapāties par Play off kausu! Un cerams tikt līdz finālam kurā izcīnīt šo smago bleķi! Iegūt labus partnerus un draugus, tikt atbalstītam jebkurā situācijā un cienītam! Kas manā tagadējā komandā ir jūtams!Smile Uzlabot savu algu un izaugsmi, trennēties ar pilnu atdevi nevienu laukuma centimetru neatdot pretieniekiem tikai SEV un SAVAI komandai! Spēlēt kopā ar līgas labākajiem un parādīt kad neesmu peramais zēns! Un būt patriotam! Ceru man tas izdosies un līdz vēlākam!Smile
Elvisx
Elvisx
Elvis Staņevičs #27 /D/
Elvis Staņevičs #27 /D/

Postu skaits : 293
Join date : 23.03.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Skrundas novads, Rudbāržu pagasts

http://twitter.lv/euviiits

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Sestdiena Jūnijs 07, 2014 4:05 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Foruma Butaforija Nr1. Sestdiena Jūnijs 07, 2014 7:52 pm

Sveiki! Šodien es jums pastāstišu par savu nākotni.
Tātad pagaidām par nākotni es cenšos nedomāt, jo svarīgāks ir mans trenera jeb GM darbs Valmieras Ērgļu komandā. Tulīt sāksies trešais aplis un izšķirošā cīņa par izslēgšanas spēlēm. Es ļoti vēlos savu komandu ievest Playoff. Iespējams pēc divām sezonām es pametīšu komandu un tādējadi GM darbu. Varbūt pēctam es atgriezīšos Valmiera , bet nebūs tā, ka jaunajam GM ņemšu visu nost un ķeršos klāt pats. Varbūt būšu asistents , ja GM gribēs..
Ja nākotnē pametīšu Ērgļu komandu tad es vēlētos pārstāvēt Oslo Wild Cats komandu vai Talsu Loko komandu. Vēl iespējams spēlētu Aizputē, bet nu to es nevaru zināt, jo pa dažām sez šajās komandās var apgriezties kājām gaisā. Savas karjeras laikā es noteikti vēlētos iegūt 3 zvaigžņu kausu un esot komandas kapteinim pacelt šo kausu. Tas arī viss par manu nākotni. Veiksmi arī jums!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Sestdiena Jūnijs 07, 2014 10:44 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Aurelius Sestdiena Jūnijs 07, 2014 10:56 pm

Sveicināti, biedri un pārējie spēlētāji.
Ir pienākusi tā diena, kad skatoties zvaigznēs es(Māris Leimanis) domāju par savu nākotni līgā.
Tā kā aizvadītas jau diezgan daudz spēles manā pirmajā sezonā, kā arī esmu izcēlies ar 1 vārtu guvumu un 2 rezultatīvām piespēlēm, tad jāsaka, ka diezgan izdevies šīs sezonas sākums. Daudz noteikti jāsaka paldies komandas biedriem, kuri mani ir atbalstījuši uz laukuma, kā arī treneris, kurš ir tas, kas dod lielāku motivāciju labākiem sasniegumiem komandas sastāvā.

Mani plāni tālākajai nākotnei.. noteikti ir izcelties ar vairāk spēka spēli un vārtu guvumiem, kas protams patīk maniem un Ērģļu faniem. Kā jau visi zina, tad vienmēr fani ir mūsu sestais laukuma spēlētājs, kas vienmēr palīdz mums uz laukuma vairāk nekā vajag.

Tā kā nākamā sezona tiek turpināta Ērgļu sastāvā, tad cerams, ka tā būs tik pat laba kā šī. Vismaz pirmā puse, jo atrodamies augšgalā.

Aurelius
Māris Leimanis - LW - Ērgļi #28
Māris Leimanis - LW - Ērgļi #28

Postu skaits : 55
Join date : 03.05.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Talsi | Hull

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by toskala Sestdiena Jūnijs 07, 2014 11:33 pm

Sveiki!
Vesa Tokila tagad pastāstīs par saviem nākotnes plāniem.Sezonās sākums man bija ļoti labs es spēlēju 4.maiņā un palīdzēju komandai, pēc kādam 5 spēlēm bija 1+2 kas priekš mani ir labi. Uz sezonas vidu ar punktu gūšanu bija švaki bet izdevības ir labas un iespēlētā saite Tokila-Bondars darbojās labi. Komandā jūtos ļoti labi treneris dod man spēles laiku kuru cenšos izmantot lai pierādītu sevi.
Mērķi nākotnei: Nospēlēt labi šo sezonu, pacelt kausu. Sezonu sāku 4.maiņā tagad jau esmu 3.maiņā soli pa solim eju uz augšu un centīšos tikt 1.maiņā.
Centīšos darīt visu kas ir manos spēkos lai komanda tiktu Po un tad redzēs kas notiks tālāk. Uz sezonas beigām centīšos iepriecināt komandas fanus lai neliktu viņiem vilties. Nākošā sezonā palieku Ergļos un ceru tā bus laba sezona un komandas sniegums tikai uzlabosies.
Lai veicas!
toskala
toskala
Vesa Tokila (C) #23
Vesa Tokila (C) #23

Postu skaits : 451
Join date : 08.11.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by The_Mazais. Sestdiena Jūnijs 07, 2014 11:38 pm

Labvakar dārgie LSHL biedri.Es vēlos, jums pastāstīt par saviem nākotnes plāniem, bet lai to izdarītu ir nedaudz jaatskatās pagātnē.
Kad es kā jauns, tikko piereģistrējies lietotājs nokļuvu Tamperes Wolves komandā es nesapratu kādā komandā es esmu nonācis. Iesākumā nebiju pārāk aktīvs, nemaz nerunājot par trenēšanos. Kad uz kādu laiku iesākumā biju pametis LSHL, un atceroties par to ienacu forumā mani sagaidīja patīkams pārsteigums, Wolves bija iekļuvuši izslēgšanas spēlēs, pēc kāda laika triumfējot visā līgā beidzot biju sapratis kur esmu nonācis. Tad kad sākās 2. sezona Wolves atkal bija uz augsta viļņa izcīnot to pašu Triju Zvaigžņu kausu, un triumfejot atkal. 3. sezona nebija Wolves tā labākā, bet vienalga pamanījāmies iekļūt konferences finālā, tur zaudējot Oslo Wild Cats. Kad kādu dienu man uzrakstīja komandas vadītājs, Vairogs es biju šokā no tā ko es tur izlasīju, viņs vēlējās lai es kļūstu par Wolves komandas GM. Es biju apstulbis, un domāju kā gan es to varēšu, man tak nav nekādas pieredzes un pat īsti neko nesaprotu no taktiku veidošanas. Bet ejot laikam man tas viss kļuva arvien skaidrāks un skaidrāks. Tagad, kad es apzinos kādu mantojumu ir atstajis Vairogs aiz sevis (2 čempionu tituli) man nemaz nevar būt mazi nakotnes plāni, kā piemēram tikai iekļūšana izslēgšanas spēlēs, man mērķis ir uzvarēt S4 un iegūt trešo kausu Wolves komandai. Kas attiecas uz spēlētāja plāniem, tad man ir tikai viena doma par nakotni, būt labakam, rezultatīvākam un visādi citādi pārakam par pārējiem. Paldies.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Slinkums Svētdena Jūnijs 08, 2014 2:26 pm

Sveiki! Šodien vēlos pastāstīt par saviem (Daniela Kozlova) nākotnes plāniem.
Savu karjeru es sāku Cēsu Vikingu komandā, bet ļoti ātri tiku pārdots uz Valmieras Ērgļiem. Pašlaik man ir spēkā līgums līdz 5. sezonas beigām. Mani ļoti apmierina komanda, un es redzu savu vietu Ērgļu sastāvā uz vairākām sezonām. Protams, ja būs iespējas pārcelties uz citu klubu, kuram būs lielāka iespēja izcīnīt kausu un palīdzēt man veiksmīgāk attīstīties, tad izskatīšu arī tādus piedāvājumus. Bet pašlaik es varu lepni teikt ka es esmu Valmieras Ērgļu komandas spēlētājs.  Katrā ziņā tuvākajā nākotnē man vispirms patiešām ir jānostiprinās komandas pamatsastāvā un jāuzlabo vairāki spēles aspekti, it īpaši spēka spēle, jo es vairāk esmu spēka uzbrucējs, un protams metienu precizitāte, lai būtu lielāka iespēja gūt vārtus. Ar laiku būtu priecīgs iegūt kādu mazāku balvu. Bet protams galvenais mērķis ir kļūt par LSHL čempionu un arī līgas labāko spēlētāju. Mērķis ko es gribu sasniegt pēc iespējas ātrāk ir ievest savu komandu play-off, cīnīties par uzvaru katrā spēlē un beidzot gūt punktus.
Slinkums
Slinkums
Daniels Kozlovs #88
Daniels Kozlovs #88

Postu skaits : 44
Join date : 04.05.14
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Svētdena Jūnijs 08, 2014 3:58 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Siliņš Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 9:43 pm

Sandijs Siliņš.......
Kur es vēlētos dzirdēt šo vārdu? Varbūt kā nhl drafta augstāko numuru... Varbūt kā Latvijas izlases kapteini, vai visdrīzāk kā lshl vispārsteidzošako spēlētāju. Nē, es nepārakstijos - vispārsteidzošako.
Kas ir vispārsteidzošākais spēlētājs?
Tāds, kurš nekad nav parasts, tāds kurš vienmēr darīs savādāk par spīti visam, tāds kurš nekad nenovirzisies no sava mērķa līdz to sasniegs...
Pagaidām Siliņam savu mērķi ir izdevies nedaudz pietuvināt, bet ar to nepietiek. Šosezon LLūšu rindās viņš sev ir atradis izcilu maiņas biedru, kas ļauj viņam izpaust savu radošumu. Kādi ir citi Siliņa nākotnes mērķi? Varētu teikt, ka tādu nav! Viņu pagaidām apmierina viss, gan komanda, gan līga, gan visa dzīve kopumā, bet diez vai tas turpināsies ilgi, jo no tik neparedzama spēlētāja var sagaidīt jebko!

Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 9:45 pm

Gaidu tevi Ērgļos Very Happy
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Siliņš Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 9:47 pm

Robertinsh rakstīja:Gaidu tevi Ērgļos Very Happy
Dzīvosim redzēsim, jeb gaidīsim kādu dzīves pavērsienu! Smile
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:26 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Sevenfold Otrdiena Jūnijs 10, 2014 11:03 am

Hoķis nav tas pats, kas futbols, basketbolds, florbols vai kāds cits sporta veids. Tas vienmēr ir bijis manā, četru kameru, sirdī. Kopš bērnu kājas mans hobijs ir hokejs, un vēl šodien, pat tagad, šis ir tas sporta veids, kas mani aizrauj, tas mani interesē tāpat kā sākumā, pat vēl vairāk.
Man vienmēr ir bijis sapnis - spēlēt kopā ar lielajiem puišiem, spēlēt pasaules mēroga, spēlēt tā, lai man būtu prieks. Mans hobijs - hokejs. Mans darbs - hokejs. Kas var būt labāks par šo?
Nākotne...par to ir grūti spriest, precīzāk, es to iebīdīšu pareizajā robā. Kopš pievienojos Oslo Wild Cats, esmu sajutis īsto spēles garu. Tas nav tas pats, ko agrāk biju domājis - trula ripas stumšana. Esmu sapratis, ka neko nevar panākt uzreiz. Tie, kuri domā, ka var sevi uzkačāt ātri, sasniegt visu uzreiz, tie smagi maldās. Te ir jāiegulda enerģija, nauda un laiks,bet pats galvenais - griba. Es, šajā komandā, parādīšu sevi no labās puses, trenēšos regulāri, iešu uz visu, lai uzvarētu!
Katra diena man ir smaga, jo atdodu visu, lai sasniegtu labāko. Katru dienu ceļos ar prieku, eju uz treniņiem, bet vakarā... bet vakarā es eju gulēt ar labu domu, un man pašam ir prieks par paveikto. Aizsardzība ir mana stiprā puse, es to pilnveidoju jau vairākus gadus. Jā, pavisam nopietni, es centīšos kļūt par pasaules labāko aizsargu. Katram ir savi sapņi, nākotne un liktenis, tā taču ir! Domāju, ka esmu iebīdīts pareizajā ceļā.
Veiksmi citiem un tiekamies uz ledus!

 OWC 
Sevenfold
Sevenfold

Postu skaits : 17
Join date : 08.06.14
Dzīvesvieta : Tur, kur mazā brīvība stiepjas.

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Snickers Otrdiena Jūnijs 10, 2014 11:08 am

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Intarusu Otrdiena Jūnijs 10, 2014 11:45 am

Hei lshl biedri.Intars vēl nedomā par nākotni LSHL.Ja iespējams tuvāka laika netiks piedāvts norm līgums ,vai mani aizmainīs citu komandu.Iespējams beigšu LSHL tas ir 75% varjūtības.Bet visu vēl pā agri spriest nevar.Ja nu tomēr palieku LSHL.Mērķis man sezona piektajā .Būtu savu jauno komandu izcīnīt  tirju zvaigžņu kausu .Un Kā tiešām pieliktu šim visam iespējams .Izcīnti protams savrīgāko titulu MVP .Bet vai tas ir reāli izdarāms ? Lshl šak parādīties jauni vātusargi ,tas pats kurš Oslo Borow mike izsita mani no sliedēm .Tagat jau pirmais NR kā pamt vātusrgs.Jāpiemin Emīls ari labs konkurents!Šie abi GK man var saādīt pamīgas galvas sāpes  ! J Bet pa nākotini,ceru tik labāka komanda kur es būtu 1 NR GK .Tgat parādījusies jauna sitēma spēlētju  izīre,cerms mani izrēs tad iespējams ja patiks paliksu taj;a komanda!Ja protms mani noskatis GM .Un apmierinās sniegums Playoff un sezonas beigas!


edit :150 vārdi!
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #3 TPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā