Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sparrow. Piektdiena Maijs 02, 2014 5:09 pm

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 20130922005320!Eurovision_Song_Contest_2014_logo

Esiet sveicināti, dāmas un kungi, šajā pirmajā dziesmu finālā. Mūs sagaida skanīgs dziesmu vakars ar vairākiem pārsteidzošiem, skumjiem, jautriem priekšnesumiem. Konkursu vadīsim mēs:
John Vītols:
un
Maiga Sarūsa:

Maiga: Pasludinām šo konkursu par atklātu!
Džons: Un mūsu pirmais konkursants ir no Latgales. Latvijas Austrumi kā atsevišķs konkursants piedalās pirmo reizi. Konkursants sevi dēvē par Latgales patrioti un veci, kuram garšo alus. Dažkārt ejot pa ielu viņš sarunājas ar citiem savā valodā, ko pārējie nesaprot un tad sanāk komiskas situācijas. Viņs hobijs ir nelegālās vielas un hokejs. Un tā. Laipni lūdzam:
Intāaaaars Bāaarsovs. :
ar dziesmu:
Latgalu Regejs? :

Maiga: Oriģināli, vai ne? Nesapratu nevienu vārdu, bet man patika. Nākamais dalībnieks nepārstāv nevienu valsti, bet viņam patīk citas rases pārstāvji un to kultūra. Viņu dēvē par labo rasistu. Interesanta personība. Viņa hobijs ir sēdēšana pie datora un melno repa dziesmas. Un tā sagaidam,
Elvis Staņēvics!!! No Unknown valsts.:
ar dziesmu
Fokū mē? :

Džons: Jau otrs priekšnesums, no kura dziesmas vārdiem, es neko nesaprotu. Šis liek celties kājās visiem! Vai publika man piekrīt? (Publika: Jāaaaa! Bukmeikeri šai dziesmai paredz augstu vietu. Nākamais dalībnieks ir Latvijas izcelsmes britu dziedātājs. Sevi dēvē par Eminema un Bībera apvienojumu. Viņš dievina latviešu repu un arābu mīlasdziesmas. Viņa hobijs ir cepures un eži. Sagaidam.
Misters kalta no Latvijas. EMĪIILS!:
un  
izpildīs dziesmu:

Mailija: Džon? Es iemīlējos. Es dievinu riekstus, man garšo dažādi rieksti. mmm. Kokosriekstu.. āaa. Ejam tālāk. Nākamais dalībnieks? Viņš vai viņa ir aprunātākais cilvēks no visiem dalībniekiem. Sevi uzskata par ļoti iekārojamu un seksīgu. Viņa hobijs ir ogu ēšana un pidžamu ballītes.
Valts no Pavasaru zemes!:
ar dziesmu par sevi:
.

Džons: man nav komentāru.
Mailija: Aizkustinošs priekšnesums...

TAGAD NELIELA ATELPA. UN PIESLĒGSIMIES PAVISAM DRĪZ.

Džons: Esam atgriezušies mūsu centrālajā pasākumā, kas pulcē vairākus desmitus skatītāju no dažām valstīm. Vēl vairāki priekšmeti. Cīņa ir spraiga. Pirmie, kuri jau uzstājās tagad sēž Blūrūmā. Kā nakāmā būs pirmā sieviešu kārtas pārstāve - Eva jeb Evelīna. Viņas hobijs ir sports un vīrieši. Viņa prot vairākas valodas un kā draugi saka, ir ļoti izvēlīga un nopietna. Tātad.
Evelīna jeb Eva no Latvijas ar spāņu dziesmu:
par puišiem.:

Džons: Gribu būt viņas Kolāda Boj. Rrrrrr.
Maiga: Izbeidz. Tev esmu es un tev ar to pietiek.
Džons: Viņa noteikti liek stāvēt priekšmetiem pat bez pieskaršanās.. Vismaz maniem priekšmetiem..
Maiga: DŽON! AIZVERIES! Atvainojiet. Kā sestais uzstāsies mūsu mīkstākais konkursants. Jūs taču ziniet par ko iet runa, par Ričardu. Jā. Tieši tā. Viņu draugi sauc par mīkstu un pūkainu, ne izskata, bet svara dēļ. Viņš esot kā liela pūciņa. Viņa hobijs ir Nutella un viņa elki ir Linkin Park. Viņu aizrauj pirotehnika un uguns. Un tā.
Pūciņa Ričards no Lielo Cilvēku karalistes. :
dziedās dziesmu par uguni , savu stihiju.:

Džons: Kas notiek? Kāpēc viņš bija pārģērbies kā sieviete? Aii. Esmu vīlies.
Maiga: Nu ko. Tuvojamies otrajai pasākuma daļai. Es ceru, ka jums visiem ir interesanti, skatīties, klausīties un dziedāt līdzi. Spēcīgas dziesmas, skaisti priekšnesumi. Nevaru sagaidīt nākamo dalībnieku.. Un esmu pārliecināta, ka jūs arī. Kurš ir nākamais, Džon?
Džons: Nākamais? Tas ir tas pats uzlecoša repa zvaigzne, rap god, kā viņu dēvē draugi. Hobijs? - Tikai un vienīgi reps un mūzika. Visu dzīvi viņu saista mūzika, viņa dzīve sastāv no mūzikas. Viņš pats ir mūzika. Pats Uvizzzzzz... SAGAIDAM!
Uvis no Aizputes.:
Ar dīvainu, rupju, zinātnisko fantastiku par sevi salīdzinājumā ar citiem.:

Maiga: JAU 8. PRIEKŠNESUMS! MAN TRĪC KĀJAS, ĀAAAAH, DŽON, HELP LUCU!
Džons: Mieru, tikai mieru. Esmu tepat. Vēlāk būšu tuvāk tev, pēc pasākuma, mmmm. Kas mums sakāms par nākamo konkursantu?
Maiga: Nākamais ir diezgan mazpazīstams, bet ar lielu potenciālu un plašu fanu pulku. Viņam ir 5 pilsonībs - Korejas, Latvijas, Tadžikistānas, Malaizijas un Krievijas. Viņš runā 7 valodās, kuras apguvis skolā. Viņa hobiji? Mājasdarbi un rīsi. Sevi uzskata par džentlmeni.
Internacionālais Roberts.:
un viņa izpildītā dziesma:
Lielā bumba.:

Maiga: O, jāaaa! Es gandrīz... be..
Džons: KLUSU! Neviens to negrib dzirdēt, ko tu gandrīz izdarīji. Maiga, tu paliek kašķīga.
Maiga: Tas tāpēc, ka te ir tādi forši priekšnesumi. Es ceru, ka kaut kas tāds, kā numur8, sagaidi mani arī guļamistabā...
Džons: PIETIEK! Vai man izsaukt apsardzi? Cik var? Ai ai ai. Labi. Ejam tālāk. 9.priekšnesums, kurš komentārus neprasa. Izcila personība. Dzīvnieks uz skatuves. Viņa vaļasprieki ir truši un šaujamieroči. Hāaa. Jūs jau nojaušat to! Jā, tas ir tas pats, tas pats Trusis ar banānu jeb Ģirts. Viņš šodien uzstāsies ar savu ansambli, kurš dibināts pavisam nesen.
Neuzveicamais Ģirts jeb cilvēks trusis no Nārnijas:
un viņa kompozīcija par
īstu vīrieti, kurš ir gatavs uz visu meitenes dēļ.:

Maiga: Man patika. Un Jums? Pārejam pie viena no pēdējiem priekšnesumiem. Šis dalībnieks populāri ir iemantojis sociālajos tīklos. Viņa hobijs ir makšķerēšana un viņam garšo vaniļas saldējums.
Matīss ar roķīgu dziesmu.:
Lietussargi:

Džons: Un tomēr mūsu konkursa pirmā daļa ir noslēgusies. Skatītājiem tiek atklāts balsojums!!! 3, 2, 1.... AIZIET!

----------------------------------------------------------------------------------------

BALSOŠANAS NOTEIKUMI:
Katrs lietotājs izsniedz punktus dalībniekiem pēc šādas sistēmas:
1. - 12pts.
2. - 10pts.
3. - 8pts.
4. - 7pts.
5. - 6pts.
6. - 5pts.
7. - 4pts.
8. - 3pts.
9. - 1pts.
10. - 0pts.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Valts Piektdiena Maijs 02, 2014 5:14 pm

Valtam jāuzvar Very Happy  Towel

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Foruma Butaforija Nr1. Piektdiena Maijs 02, 2014 5:16 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

+ no manis!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Jogurtaa Piektdiena Maijs 02, 2014 5:42 pm

Kādu par dziļu aizķēra Eirovīzijas tēma, bet interesanti Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Powrish Piektdiena Maijs 02, 2014 5:53 pm

Hu diezgan jaudīgs koncerts!
Pat nezinu par kuru balsot, bet man ir favorīts!
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sparrow. Piektdiena Maijs 02, 2014 5:58 pm

Pievienoti divi priekšnesumi.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Jogurtaa Piektdiena Maijs 02, 2014 5:59 pm

Pūkainītim vislabākā dziesma. Bet, kurš gan saņems vislielāko balsu skaitu?

Kas tēlos valstis, kuras dos punktus no 1 līdz 12? Very Happy Nepieciešama žūrija.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sparrow. Piektdiena Maijs 02, 2014 6:00 pm

Jogurtaa rakstīja:Pūkainītim vislabākā dziesma. Bet, kurš gan saņems vislielāko balsu skaitu?

Kas tēlos valstis, kuras dos punktus no 1 līdz 12? :DNepieciešama žūrija.

Tas notiks pasākumā gaitā. Viss tiks paskaidrots. Smile Tikai mieru. Vadītāji zina , ko dara.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Spuņģis Piektdiena Maijs 02, 2014 6:05 pm

Towel Towel Towel Towel Towel 
Elvim reāli vaig iedot diskābeli Very Happy
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Powrish Piektdiena Maijs 02, 2014 6:07 pm

Otrais vilnis un esmu patīkami pārsteigts, šie divi priekšnesumi nesabojāja kopēju konkursu, pat uzlaboja!
Tagad grūtā izvēle par kuru balsot būs vēl grūtāka! Very Happy
(Džons - Naasty) Very Happy
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Foruma Butaforija Nr1. Piektdiena Maijs 02, 2014 6:12 pm

Lūdzu pievienojat arī manu priekšnesumu!
Kas es pa velti dziedāju?  ph34r
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Jogurtaa Piektdiena Maijs 02, 2014 6:15 pm

Uvis liek omēm trīcēt.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Powrish Piektdiena Maijs 02, 2014 6:16 pm

Es domāju ka jauns favorīts!
Gan horegrāfija, gan dziedājums, un uz skatuves viņš jutās kā zivs ūdenī!  Aplausi 
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Foruma Butaforija Nr1. Piektdiena Maijs 02, 2014 6:27 pm

Es pis Laughing
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Snickers Piektdiena Maijs 02, 2014 6:30 pm

lol!  Brok , tev padodas šādi raksti Very Happy
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Gintzz69 Piektdiena Maijs 02, 2014 6:40 pm

Kārtējais pierādijums, ka līgā ir sastopams rasisms.  Evil or Very Mad 
Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Tumblr_me7zeosed11rlfag9o1_500
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Rihhy Piektdiena Maijs 02, 2014 6:44 pm

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Giphy
Rihhy
Rihhy
Trevor Bernier #90 /GK/
Trevor Bernier #90 /GK/

Postu skaits : 61
Join date : 22.01.14
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sparrow. Piektdiena Maijs 02, 2014 6:45 pm

T-Mac rakstīja:Kārtējais pierādijums, ka līgā ir sastopams rasisms.  Evil or Very Mad 
Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Tumblr_me7zeosed11rlfag9o1_500

Kāds rasisms. Es neesmu aizvainojis nevienu citas rases pārstāvi un neesmu teicis, ka citas rases pārstāvji ir labāki vai sliktāki. Sēdies, divi!
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Rihhy Piektdiena Maijs 02, 2014 6:49 pm

Sparrow. rakstīja:Kāds rasisms. Es neesmu aizvainojis nevienu citas rases pārstāvi un neesmu teicis, ka citas rases pārstāvji ir labāki vai sliktāki. Sēdies, divi!

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Giphy
Rihhy
Rihhy
Trevor Bernier #90 /GK/
Trevor Bernier #90 /GK/

Postu skaits : 61
Join date : 22.01.14
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sparrow. Piektdiena Maijs 02, 2014 6:51 pm

Rihhy rakstīja:
Sparrow. rakstīja:Kāds rasisms. Es neesmu aizvainojis nevienu citas rases pārstāvi un neesmu teicis, ka citas rases pārstāvji ir labāki vai sliktāki. Sēdies, divi!

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Giphy

Šķiet , ka tavas robežas ir tikai kaut kādi gifi, pateikt neko nemāki.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Gintzz69 Piektdiena Maijs 02, 2014 6:52 pm

Sparrow. rakstīja:
T-Mac rakstīja:Kārtējais pierādijums, ka līgā ir sastopams rasisms.  Evil or Very Mad 
Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Tumblr_me7zeosed11rlfag9o1_500

Kāds rasisms. Es neesmu aizvainojis nevienu citas rases pārstāvi un neesmu teicis, ka citas rases pārstāvji ir labāki vai sliktāki. Sēdies, divi!
Bet tu forumā ievietoji dziesmu, kura savā veidā ir par rasismu - Dziesmā izteikti desmitiem steriotipu par tumšādainajiem cilvēkiem un izteikts vārds n... vairāk nekā 100x bet galvenais ir dziesmai pievienots video, kurā tumšādains cilvēks dejo, reali šis video veidots lai tikai pasmietos par šo tumšādaino cilvēku. Un tu šo video ievietoji šajā forumā, savā veidā veicinot rasismu, jo tu izplati šo video tālāk un citi foruma lietotāji par šo video tikai uzjautrinās.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by trusis Piektdiena Maijs 02, 2014 6:55 pm

Sparrow. rakstīja:
Rihhy rakstīja:
Sparrow. rakstīja:Kāds rasisms. Es neesmu aizvainojis nevienu citas rases pārstāvi un neesmu teicis, ka citas rases pārstāvji ir labāki vai sliktāki. Sēdies, divi!

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Giphy

Šķiet , ka tavas robežas ir tikai kaut kādi gifi, pateikt neko nemāki.
Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Giphy
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Rihhy Piektdiena Maijs 02, 2014 6:57 pm

Sparrow. rakstīja:Šķiet , ka tavas robežas ir tikai kaut kādi gifi, pateikt neko nemāki.
Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Giphy
Rihhy
Rihhy
Trevor Bernier #90 /GK/
Trevor Bernier #90 /GK/

Postu skaits : 61
Join date : 22.01.14
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sparrow. Piektdiena Maijs 02, 2014 6:57 pm

T-Mac rakstīja:
Sparrow. rakstīja:
T-Mac rakstīja:Kārtējais pierādijums, ka līgā ir sastopams rasisms.  Evil or Very Mad 
Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Tumblr_me7zeosed11rlfag9o1_500

Kāds rasisms. Es neesmu aizvainojis nevienu citas rases pārstāvi un neesmu teicis, ka citas rases pārstāvji ir labāki vai sliktāki. Sēdies, divi!
Bet tu forumā ievietoji dziesmu, kura savā veidā ir par rasismu - Dziesmā izteikti desmitiem steriotipu par tumšādainajiem cilvēkiem un izteikts vārds n... vairāk nekā 100x bet galvenais ir dziesmai pievienots video, kurā tumšādains cilvēks dejo, reali šis video veidots lai tikai pasmietos par šo tumšādaino cilvēku. Un tu šo video ievietoji šajā forumā, savā veidā veicinot rasismu, jo tu izplati šo video tālāk un citi foruma lietotāji par šo video tikai uzjautrinās.

Bet tu centies kaut ko gudri pateikt, lai gan vārdus lieto nepareizi un raksti viņus nepareizi.
Ēm. Es to liku ar mērķi, lai apvainotu citu rasi? Es tev izskatos pēc rasista, kurš televīzijā un publiski izplata rasisma idejas? Man liekas, ka tas komentārs ir nevietā.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sparrow. Piektdiena Maijs 02, 2014 6:58 pm

Tagad pauze. Pēc tam pēdējie divi priekšnesumi. Very Happy
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014 Empty Re: Kapeikvīzijas Dziesmu konkurss 2014

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā