S4 #2 TPU

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Intarusu Trešdiena Maijs 07, 2014 9:49 pm

S4 #2 TPU - Page 2 UgJ9GD8
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Sickbow Ceturtdiena Maijs 08, 2014 8:06 pm

Pirmā daļa  
Towel 
BILDE:

Otrā daļa  
Towel 

1. Artūrs Grosbergs - cilvēks, kas licis man principā visus hokeja pamatus, taktiku spēli esmu mācījies TIKAI pie Artūra, es teiktu ideāls spēlējošais treneris, nav vērts pārvākties uz citām komandām. Esmu redzējis daudzus spēlējošos trenerus, kuri ļoti streso uz laukuma, ārdās un bļauj uz saviem padotajiem, lai gan paši vien iziet uz ledus un uzmet dažus riņķus ap laukumu, un iet uz maiņa, bet Artūrs ir PILNĪGS pretstats tam visam. Ļoti nosvērts, pirms spēles jau ģērbtuvēs mums visus norādījumus devis, uz laukuma principā sakļaujas ar komandu, un ir kā parasts spēlētājs. Ak nē, kāds tur parasts spēlētājs? Līgas labākais spēlētājs! Uzbrukums, vot tā ir štelle ko var mācīties no Artūra, kā arī fiziskais ko dod iekšā Arča sev, es nepārspīlēju, viņš LIDO pa laukumu!

2. Ričards Kurmis - bērnības draugs, dzimuši vienā miestiņā, Vidzemes novadā un pagāšosezon radās tā LIELĀ iespēja uzspēlēt kopā hokeju vienā klubā, diendienā pavadīt kopā treniņus profesionālā komandā, ar klasesbiedru, bērnības draugu - IDEĀLI. Vienu lietu gan teikšu, pastiepies kopš četrpadsmit gadiem viņš nav ne centimetra, bet apaļīgs paliek ar vien vairāk un vairāk. Uz laukuma dažreiz iesmejam par viņa uzbūvi un kā viņš izskatās uz ledus, bet nekas, tāds policists, kad ir draugos, nekad nav jāuztraucas par aizmuguri.

3. Mike Brown - vārtusargs, ar ko jau sen uzturēju kontaktu, satiekoties ar viņa iepriekšējo komandu, vienmēr parunājāmies kā draugi pirms spēles, protams, uz laukuma draugu nebija, tāpēc tur katrs cīnījāmies, bet ārpus spēles es teiktu bija ļoti labas attiecības. Kad atnāca uz mūsu klubu šosezon, nopriecājos, ka vēlviens labs paziņa ieradies mūsu rindās, un ka vairs nebūs nekādi somi jāstumj vārtos, jo es zinu, Mike's vislabāk prot parūpēties par saviem vārtiem.

4. Intars Barsovs - bezgala agresīvs vārtu vīrs, vienmēr ārdās ģērbtuvēs par savām kļūdām, reiz pat bija gatavs uzbrukt Mike'am par to, ka viņš aizvietoja Barsovu spēles vidū, neesmu pat runājis ar šo vārtusargu, labāk tālāk no tādiem garīgi nelīdzsvarotajiem. Neviens nezin kur viņš trenē savas reakcijas un visas citas lietas kas vajadzīgas vārtusargam, bet es teiktu, ka viņam uznāk reizes, kad vārtos viņš ir FANTASTISKS!

5. Matīss Kokins - aizsargs no kura pagāšosezon daudz mācījos, spēlējot vienā maiņā, pamācīja mani, dalījām pozīcijas ļoti saprotoši, es teiktu, ka viens no labākajiem aizsargiem visā līgā, un viņš pārspēj mani, ļoti labs uzbrucējs arī. Ģērbtuvēs ļoti nosvērts, viens no visklusākajiem vīriem komandā!
Sickbow
Sickbow
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/

Postu skaits : 311
Join date : 15.11.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Smiltene

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Gintzz69 Ceturtdiena Maijs 08, 2014 9:34 pm

S4 #2 TPU - Page 2 Fi1k9cm173gubimkvxbc

S4 #2 TPU - Page 2 Serk2iokmhp61ts8yj0s

Aizputes pirmās maiņas centra uzbrucējs un komandas līderis. Šosezon arī kļuvis par komandas GM un pagaidām ar komandu veiksmīgi startē čempionātā. Visi runājot, ka viņš esot reperis un drīzumā varētu izdot savu pirmo albūmu. Toties viņa brālis Krists apgalvo, ka viņš ir rižs un gara auguma un no repa neko nejēdzot.. Kādreiz arī ir spēlējis basketbolu. Hokeja laukumā ir agresīvs un ar labu nūjas tehniku un pēc spēles tipa spēlē kā viņa elks Z.Girgensons.

S4 #2 TPU - Page 2 6b00orss73vmg0v7tm7y

Aizputes jaunais vārtsargs. Tika draftēts šosezon un jau ir iekarojis vairāku fanu sirdis. Spēlētājs ar lielu potenciālu un gaišu nākotni. Ir bijušais "Nike" modelis bet viņu atlaida no firmas, jo zaudēja savu ķermeņa formu. Baumo tas tāpēc, jo viņš katru dienu ēdot KFC vistiņas. Mājās audzē arī arbūzus, kurus pārdot vietējos Aizputes tirdziņos. Komandas kapteiņa Heskīja bērnības draugs.

S4 #2 TPU - Page 2 B8aq1kf1ehr9f1ket45

Aizputes kreisās malas uzbrucējs, kurš varētu būt viens no labākajiem spēlētājiem līga bet tā kā ir apsēst ar dziedāšanu un trenējas ļoti maz tad ir tur kur ir...  Ļoti apsēsts ar britu pop grupu - one Direction. Vienreiz pat ģērbtuvē izskāvies ar komandas vārtsargu - Trevoru. Iemesls - Kārļa iedomīgums un mūzikas gaume. Bet toties katru svētdienu iet uz baznīcu un ir ticīgs. Ļoti rūpējas par savu izskatu. Labākās frizūras īpašnieks Aizputē.

S4 #2 TPU - Page 2 8sc4fmze2enb5cwhby

Aizputes pieredzējušākais vārtsargs. Labs konsultants visiem komandas biedriem. Liels florbola mīlis, florbolā vienmēr spēles kā aizsargs. Vispār jautrības ieviesējs.. Vienmēr komandas pasēdēšana notiek viņa villā pie jūras krasta. Patīk dejot, it īpaši krievu dejas. Pats sevi vispār uzskata par krievu, kaut pasē rakstīts ka ir amerikānis. Mīl iedzert.

S4 #2 TPU - Page 2 Oy0535zsgamftuv936vs

Aizputes centra uzbrucējs, kurš dzimis Zviedrijā. Komandas klusais tipiņš. Spēlētājs ir ar potenciālu bet ir kautrīgs, tāpēc maz runā ar citiem un nav liela kontakta. Brīvdienas vienmēr pavada pie savas vecmammas. Brīvdienās viņiem tur ir šūšanas vakari un tādas lietas. Patīk spēlēt strītbolu un iedzert bet vienam pašam, jo bail ka citi redzēs viņa nevaldāmo rakstu kad ir iedzēris. Starpsezonās pasniedz hokeja apmācības mazajiem hokejistiem.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Piektdiena Maijs 09, 2014 4:09 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Zommers Piektdiena Maijs 09, 2014 4:13 pm

Grafiskais uzdevums:
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Svētdena Maijs 11, 2014 3:15 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by MrColt Trešdiena Maijs 14, 2014 3:36 pm

Emīls Skapis - Vārda brālis Smile, nedrīkst jau neko sliktu teikt par viņu, vēl sadusmosies un izmetīs mani no komandas ārā. Tā viņš ir īsts cīnītājs un viens no Trieciens Vilcējspēka. Jāsaka vien šādi: "NEBŪTU VIŅA, NEBŪTU TRIECIENS"

Oliver Pettyfer - Viens no komandas līderiem, spēlē pirmajā maiņā ar nosaukumu "Trieciens Vilcējspēks", bet pēdējās spēles nav aizvadījis diez ko pārliecinošu.

Ģirts Valdmanis - Dzimis komandas līderis, no malas noskatoties liekas ka viņš jau piedzima 1 maiņā. Viņu varētu ielikt kā "Triecien vilcēju vilcējspēks Very Happy", nebūtu viņa nebūtu mēs Čempioni. Labi pārredz laukumu un prot pāspēt jeb kuru vārtsargu.

Krišs Labsvārds - Viena no Trieciens galvenajām sastāvdaļām, bet viņa stingrās rokas aizsardzībā mēs nespētu uzvarēt līgas līdervienības. Pats viņu es saucu par "Dželzs vīru" (nejau no tās filmas, bet par godu K. Skrastiņam)

Ričards Gaļickis - Laikam cenšas nostādīt mani pret visu komandu sakot ka pīpēju "SPICE"

Jonathan Biron - Izcils jaunais aizsargs, ja neapstāsies trenēties var izaugt par komandas aizsardzības līderi. Kā cilvēkam viņam netrūkst nevienas skruvītes
MrColt
MrColt
Emīls Treilons #68 (RW)
Emīls Treilons #68 (RW)

Postu skaits : 1014
Join date : 24.07.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Kandava

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Trešdiena Maijs 14, 2014 5:52 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by BIG BOSS Svētdena Maijs 18, 2014 11:40 am

Sandijs Siliņš - Triecien uzbrucējs, vīrs kurš pilnībā izbojās pretinieku aizsardzību, apstulbinās viņus un beigās aizskries un neviena nemanīts gūs vārtus! Uz viņu var paļauties gan laukumā, gan ārpus tā.

Jāni Vītols - Mūris vārtos, treniņus neapmeklē bet savu darbu dara godam, viņam ļoti patīk rezultatīvas piespēles!  Twisted Evil Laukumā uz viņu var paļauties, bet ja domājat ārpus laukuma uzticēties viņam, tad par sekām es neatbildu! Very Happy

Nicklas Warkstrom - Specsargs, viņš ir spējīgs sabojāt jebkuru pretinieka uzbrukumu, neļaus sevi čakarēt. Viņš ir īsts treniņu fans, dosies uz tiem ar lielu degsmi!

Dick Assman - Pohujists, kārtējais spēlētājs kam nekas vairāk par hokeju neinteresē, aizsargs kuru vismaz 90% gadījumu noturēs par uzbrucēju. Nevēlētos pretinieku vietā ar viņu sastapties ne uz laukuma, ne ārpus tā!

Toms Berķis - Noslēpumainais zaļknābis, ar pārsteidzoši labām iemaņām, vienīgais centrs komandā kurš var uzvarēt iemetienus. Neko daudz par sevi viņš nestāsta tapēc neesu spējīgs pateikt kaut ko sīkāk par viņu, tikai to ka viņš slēpj daudz noslēpumu
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 23

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Zommers Pirmdiena Maijs 19, 2014 1:55 pm

JJ Heskey - Labs ātruma uzbrucējs, kurš paspēj visās malās iespraukties un iemest vārtus. Labā puse ātrums un metiens. Piespēles protams arī labi iedod un pat precīzi.

Trevor Bernier - Labs vārtsargs, protams jauns. Arī ar labu ātrumu un ķer tādas ripas kuras pat pieredzējis vārtsargs nespēj noķert. Aktīvi darbojas gan uz laukuma, gan trenežieru zālē.

Kārlis Rozentāls - Protams kā visiem labā puse ātrums. Liela izturība kuram katram negadās tāda.

Tyler Jarnkrok - Šim spēlētājam labā puse ir ātrums,piespēles un iemetieni. Iemetienos ļoti laba reakcija.

Jarko Sommanen - Šim spēlētājam piemīt balanss un piespēles. Spēj atdot labas piespēles īstajos brīžos...
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Kristz Pirmdiena Maijs 19, 2014 4:05 pm

grafiskais:


Dion Phaneuf - Viens no labākajiem NPC spēlētājiem līgā (labākais NPC aizsargs) . Komandā iejuties pat pārāk labi , ģērbtuvēs daudz joko un ar viņu ir jautri . Prot arī veiksmīgi darboties uz laukuma . Komandā ir kā "mamma" , kas par visiem rūpējas , pat par mani , kad pirmo reizi ierados Tamperē , viņš vienīgai ar Kalebu man izrādīja visu , pārējie uz mani skatījās , kā uz ienaidnieku . Foršs čalītis !

Kaleb Anderson - Īsts Wolves "ģimenes" galva . Laukumā katrā spēlē atdod sevi uz visiem 100% . Ir labs aizsargs , pēc maniem uzskatiem S4 labākais visā līgā . Ir rezultatīvs . Labi spēlē aizsardzībā , kā arī uzbrukumā , ir spēlējis uzbrucēja pozīcijā un to ir darījis diez gan veiksmīgi . Ģērbtuvē uzņemas līdera godu , jo tas ir kapteiņa pienākums . Prieks spēlēt ar viņu kopā !

Inokentijs Kastiņš - Labs draugs . Neesmu līdz galam iepazinis , bet pirmais iespaids bija tieši tāds . Spēlējam vienā maiņā . Mums ir laba saspēle . Parasti ir piekasīgs dažādās spēles epizodēs , it īpaši , ja spēle pret Birkavu . Tad parasti pirms spēles klausās naidīgas dziesmas un noskaņojas uz kaut ko traku . Centīgs un labs piespēļu dalītājs , vismaz man tādas dod .

Nikodems Krauklis - Vienā vārdā "raķete" . Man vienreiz ar viņu sanāca slidot uz ātrumu , citiem labāk , iesaku nemaz nemēģināt , jo viņš ir ļoti ātrs . Komandā iejuties labi , bet ģērbtuvēs pirms spēlēm taisa mistiskus rituālus , tas ir baisi . Zinu , ka PO sērijā nekad nemaina zeķes , māņticība , S3 viņš nejauši nomainīja zeķu pāri un Wolves izkrita no PO . Tas nu viss par Krauklēnu .

Teemu Smulander - Komandas GK nr.1 . Nomainījis Intaru Barsowu un izkonkurējis Haldo Mirko . Diezgan kuriozs vārtsargs , ielaiž parasti vienā spēlē vismaz 1 "taurenīti" . Bet kopumā labs vārtsargs , galvenais , ka centīgs . Domāju , ja turpinās censties būs viens no labākajiem līgas GK .
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Otrdiena Maijs 20, 2014 8:11 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Grim Pirmdiena Maijs 26, 2014 9:00 pm

Mario Galaxy - Mans bro pa bridim aizmirst treniņu un tā diezgan normāls čoms.
Mike Brown - Cerams būs labs vārtsargs, būs aktīvāks par mani Very Happy
Curtis Crawford - Jauns aizsargs cerams šosezon bus virs 300 TP Smile
Elvis Smulans - Labs aizsargs tā turpini.
Kristiāns Nordens - Jābūt aktīvākam
A kur ir Snickera Char???????
Grim
Grim
Mazais Ļaunums #13
Mazais Ļaunums #13

Postu skaits : 82
Join date : 14.03.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Visur kur ir WiFi :D

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Viesis Trešdiena Maijs 28, 2014 11:56 pm

Šis rakstāmais tāds, paplāns, jo ir tā, kā ir tiem aktīvajiem, par kuriem es kaut ko zinu.
 
Lauris Prikulis/The number 1
Līgas „boss”… Lauris manī ir iedvesis tādu, kā politiķa nosvērtību un konsekvenci.  Necels brēku, bet apdomāsies un tad rīkosies. :DProfesionālis visās jomās, ne velti niks  „The Number 1”. Kā arī Vikingu komandas kapteinis, es ar lielu pārliecību uzticu viņam šo amatu un zinu, ka viņš to veiks labi.
Es/Valtspav


Neko daudz nemācēšu teikt, esmu sportisks jaunietis, patīk spēlēt basīti. Sekoju līdzi visiem sporta notikumiem, jo īpaši hokejam un basketbolam. Skolā mācos samērā labi, salīdzinot ar citiem. Patīk ietusēt ar draugiem.


Vinstons Vlaters/SandisFifteen


Vlaters ir S4 drafta ieguvums, tika draftēts, kā pirmais numurs. Tāpat, kā arī es, trenējās basketbolā. Noderīgs spēlētājs priekš Vikingu komandas modeļa.


Ralfs Everts Ozols/REO


Tagad jau neaktīvais, cilvēks kurš kādu brīdi vadīja Kombainu.  Visu laiku jaunākais spēlētājs, kas vadījis komandu (8 gadu vecumā).


Alexander O’Neil/ilmars
Spēlētāju ieguvām tikai sezonās vidū, ir apradis ar forumu un jau ir sakrājis krietnu daudzumu TP skaitu.


Deivids Zvejnieks/Arbuuzs
Arī komandas jaunieguvums, vēlviens  „Ballers” mūsu komandā. Atsaucīgs komandas čatā, šad tad ierēcam par kautko kopā. Vēl arī mācās 12. klasē, veiksmi eksāmenos.


Vikingu kopbilde:
S4 #2 TPU - Page 2 GH8WHNz

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Sestdiena Jūnijs 07, 2014 4:07 pm

AtjaunotS!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by dymo Sestdiena Jūnijs 07, 2014 4:52 pm

2.Uzdevums
Arthur Grosbergs
Sirds un dvesele ,komandas galvenais zobrats.Grozas gar un ap vinu viss.Aizsardzibas koordinators, uzbrukuma smadzenes .Lielisks jebkura joma ,sveeraa.Bez variantiem viss tikai tas labaakais.
Intars Barsovs
Numur viens vartsargs visaa ligaa ,bet pietrukst stabilitaates .Ir dienas velk reali araaa ,tai pat nakamaa dienaa ielaiz to ko nevaidzeetu.Kopumaa feins vecis,intresanti komuniceet.
Matīss Kokins
Ar viens feins calis .Aizsardziibas smadzenes Oslo komandaa,spicakais no defiem komandaa.Kopss aizgaja viens prom.Reali lidzjutiigs,jutiigs speleetaajs ,kriit un celaas.
Mike Brown
Barsova limena vartsargs ,bez ierunaam labs stabils ,bet loti draudziigs tas priecee.
Spuņģēns Kombains
Velk komandu kad neiet komandu galvenajiem zobratiem.Meemi aktivs uzbrukumaa.Met daudz un ar sanaak.
Curtis Crawford
Prieks ,jauns aktivs speleetaajs ,bet protams jaaaug liddz Kokina limenim veel  loti loti.
Freddy Crawford
Mazaak aktivs uz tp iegusanu ,loti loti jaug veel meistariibaa .Nekur jau limenis nepaliks ja centiisies .Prieks pa jauniem aktiviem.
Mazais Ļaunums
Meemi intresants speeleetaajs kopumaa.Ir stabilitaate ,aug jauns snaiperis.
Marks Dymo
Domas dalaas.Vienai dalai nekam nederiigs,otrai viss kartiibaaa.Domaaas domaa pa mainu.
Archibald Abercrombie
Reali labs papildinaajums  prieks Oslo .Aizsardzibas 1 para aizsargs,veinkarsi bez komantaariem viss tas labaakais.
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Viedais Sestdiena Jūnijs 07, 2014 5:57 pm

Da fuck? Var arī vecos pildīt?
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Sestdiena Jūnijs 07, 2014 6:15 pm

Atjaunots!

Var pildīt kamēr nav slēgts ! Very Happy
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Siliņš Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:20 pm

Par Bausku!

Jānis Vītols.
Jānis ir komandas ikona, sirds un dvēsele! Bez viņa Lūši nebūtu tādi, kādi tie ir tagad. Daudzi Vītolu uzskata par jukušu, jo, kurš gan spēlētājs varētu apvainoties uz aizsargu, jo tas pat necentās nobloķēt metienu, un nākamo metienu par sodu nevīžīgajam aizsargam ielaist speciāli? Vai kurš gan vēl varētu sagliekt uz treneri pirms spēles, jo tas ir pārāk uztraucies?
Tad nu viņš ir - drosmīgs-uzticīgs - nepiekapīgs brivdomatajs ar rozā formu!
Keat Karlsen.
Keats ir ļoti labs komandas biedrs! Viņš ir cilvēks, kurš labāk ados piespēli komandas biedram nekā metīs pa vārtiem pats! Iegūstot viņu Bauskas Lūši ir ieguvuši līdz šim vēl neredzētu komandas saliedētību. Cerams, ka Keats kļūs par Lūši goda spēlētāju, un nepametīs šo komandu nekad.
Nicklas Warkstrom.
Tik dedzīgus un pacietīgus cilvēkus, kā Niklas bieži negadās redzēt! Cik es viņu atceros viņš nekad nav nokavējis nevienu treniņu, jo zin, ka viņam vēl ir kur augt. No sākuma viņam viss nevedās tik labi, tomēr ar pacietīgu darbu un lielām pūlēm viss izdevās, un nu jau viņš ir stabila komandas vērtība!
Toms Berķis.
Tomam ir ļoti liels talants, kuru viņš spēj likt lietā. Daudzi talantīgi spēlētāji viņa vecumā "pārdeg" , tomēr Tomam tas nedraud! Reizēm viņš sevi novērtē pat par zemu, kas viņam traucē spēlēt, un rada viņa mazvērtības kompleksus, bet ja Toms ar šīm problēmām tiks galā, iespējām, jau pavisam drīz, viņš kļūs par līgas zvaigzni.
Dick Assman.
Ļoti interesants cilvēks. Vēl interesantāks ir stāsts kā viņš pievienojās komandai. Diks ir Jāņa Vītola japāņu brālēns. Kāds Diks izdomāja, ka viņš grib padzīvot Latvijā Jānis viņam piespēlēja darbu, kā Bauskas Lūšu fizioterapeitam, tomēr Diks kaut ko sajauca, un devās nevis uz savu kabinetu, bet uz treniņu laukumu. Kad Jānis, jau gribēja Diku sākt sist par viņa stulbumu treneris San4o viņu apturēja, jo viņš Dikā ieraudzīja lielu talantu.. Tā nu Diks vēl šodien spēlē Bauskas sastāvā un ir tās labākais Uzbrukošais aizsargs
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 10:24 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Skipper Otrdiena Jūnijs 10, 2014 1:29 am

Oliver Pettyfer - Nu ko lai saka. Meitene ar ko var parunāt Very Happy Bija jāveic lietišķas pārrunas, bet jau kādu pusstundu čatojām par sazin ko, kas vispār neattiecas par tēmu. Vēl 10 min un būtu numuru paprasījis Laughing 
Krišs Labsvārds - Viens no tuvākajiem draugiem LSHL un noteikti viens no labākajiem cilvēkiem šajā forumā. Var redzēt, ka cilvēks grib darīt un rīkoties, lai tikai citiem būtu jautri un labi. Prieks, ka ir tādi cilvēki un prieks, ka tādu pazīstu Smile
Emīls Treilons - Agrāk bija ļoti interesantas sarunas par dažādām lietām, kas liekas interesantas un īpaši mani uzjautrināja viņa stadijā kādā viņš atradās ar mani runādams Very Happy Tagad sanāk retāk papļāpāt, bet, kad sanāk, tad var arī aizrunāties. Spēju iedomāties, ka viņš ir viens no tiem ar ko es iereibis spētu norunāt visu nakti par daž ne dažādām dzīves gudrībām.
Ģirts Valdmanis - Jautrs puisis. Aizsūtīju uz Černobiļu, bet turpina atgriezties. Kaut kas nav riktīgi. Bet ir prieks, kad viņš man uzraksta, jo es uzreiz domāju par to milzīgo žurku ar divām galvām ko viņš ēda pusdienās, atrazdamies Černobiļā Smile Tev šīs muļķības būs jāklausās vēl dažas sezonas vismaz Wink Laughing <-- Ģirtam
Ansis Stūmējs/Aigars Ungurs - Nevarēju izlemt par kuru rakstīt, tad nu izlēmu abus. Abi man šķiet gana līdzīgi, jo ir uzticīgi man un komandai. Esmu ļoti priecīgs, ka izdevās iegūt šādus spēlētājus. Ir redzams, ka viņi vēlas pārstāvēt Rīgas krāsas. Skype nav pārāk aktīvi, tāpēc nav izveidojusies nekāda īpašā saikne, bet tik un tā, viņi ir izpelnījušies manu uzticību Smile PS. Ansi, apsveicu ar dēla, Jāzepa, piedzimšanu! Wink  cheers
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Otrdiena Jūnijs 10, 2014 10:39 am

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Viedais Ceturtdiena Jūnijs 12, 2014 1:22 am

Čatā, kautkas teica, ka TPU var pildīt kāmēr topiki nav aizvērti, tad nu saņēmos un šeit būs rezultāts.
Iesākumā, paldies tiem, kuri veltija 20 sekundes sava dārgā laika un atbildēja uz maniem jautājumiem. Very Happy
S4 #2 TPU - Page 2 21ojl7qs99vki10hzt
GRAFISKAIS:
Atvainojos par izmēru, ja nu kāds nevar saskatīt attēlus, publicēšu aptaujas rezultatūs rakstiski:
Deivids Zvejnieks
1. Līdaka
2.Amber Stevens
3. Biznesmenis. Very Happy
4. Sony Xperia M
5. Ābolu sula
Alens Paurs
1.Bute, kautkāda vidēja izmēra šķiet
2.Kate Upton
3.Hokejists
4.LG L9
5.Kola
Jānis Sargs
1. Es tikai raudas ķeru
2. Justin Bieber
3. SLUT, jeb nezin atbildi uz konkrēto jautājumu.
4.Samsung Galaxy grand neo
5.Cola
Ingus Grigorjevs
1. Karpa apmeram ~3kg
2. jennifera anistone
3. Pagaidam tada vel nava, bet es gribetu iet par taksotoru(saistits ar mezsaimniecubu)
4. Nokia N8
5. Jack Daniel ar colu un citronu

RAKSTISKAIS:
S4 #2 TPU - Page 2 28622c53261688486801518e2be059a7
Alens Paurs, Vissenākais un trenētākais spēlētājs komandā, kā arī Komandas treneris, aktīvs, izpalīdzīgs un ir gatavs darboties komandā, kā arī uzklausīt ne tikai trenera asistenta ieteikumus, bet arī komandas spēlētāju viedokli. Cilvēks, kam hokejs nav vienkārši sports, tas ir dzīvesveids.

S4 #2 TPU - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRAHpvOV21Hb-FWrkR-hRw99Vd0My-35cu20bKUy5z8O4Ug3BfM
Trakais Hercogs, ko par viņu var teikt? Pirmo reizi satiku viņu, kad pēc treniņa pa ceļam uz mašīnu gāju atliet uz vietējiem krūmiem, te pēkšņi no meža izskrēja Hercogs, baltā halātā, ar rokām apsietām aiz muguras, tā kā mūsu komandas vārtusargs uzkāpa uz korķa, nolēmām pieņemt šo nezvēru pie sevis, pabarot un paslēpt no vīriem, kuri viņu meklēja.

S4 #2 TPU - Page 2 Upu11thrsdy3oqeb1trz
Keisuhe Tehurati Šis cilvēks bija mans pirmais maiņas vadītājs, iekāpjot Talsu Lokomatīves vagonā, ātrs, izveicīgs, tehnisks ar spēcīgu šķelienu, kā arī lielisks komandas biedrs, mani pirmie gūtie punkti iekš LSHL bija tieši sadarbojoties ar šo spēlētāju. Viņš noteikti ir dzimis maijā, viņa horoskopa zīme jābūt dvīņi, cilvēks ar divām sejām/dabām. Uz hokeja laukuma pašaizliedzīgs mūsu vilciena neapstādināmais vagons, bet ārpus tā... ar šo čali kopā labāk nedzert, iespējams pamodīsies kādā klusa āzjas nostūra zoodārzā pandas apskāvienos un tev nebūs ne mazākās nojausmas, kā tur nokļuvi.

S4 #2 TPU - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ7OWgTUwlt_DVnuvX6KkQWN2qh_jh1tDeQ4RfykBVvahdiSeylAg
Jānis Sargs - Ienākot komandā, ieraudzīju šo mazo vīreli, nosmaidīju un nodomāju, ka šis ir mans jaunais dvieļu mazgātājs, tomēr gatavojoties treniņam, arī viņš sāka ģērbt hokeja ekipējumu, uz brīdi nodmāju, ka viņš kautko sajaucis, mazums nav padevies ne augumā, ne galvā.. bet treniņam sākoties, mans smīns izplaiksnīja, ieraudzīju šī aizsarga ātro slidojumu un neizprotamo spēku, kas nāk no šiem nieka 74 kilogramiem... Kopš tā momenta, par šo spēlētāju neko sliktu nevaru teikt, viņa potenciāls, spēlētprasme un piedevums komandai ir nenovērtējams, manas domas tikai aug,ar katriem viņa iemestajiem vārtiem, katru atdoto piespēli, vai arī nesaskaitāmo pretinieka bortēšanu. Ģērbtuvēs runā, ka viņu nav iespējams nofotogrāfēt vienatnē, bildē vienmēr parādās, kāds kuru viņš iebortē.

S4 #2 TPU - Page 2 Sp9gbr3cl8a2kpzulwo7
Ingus Grigorjevs - monstrs, viens no komandas lokomatīves stūmaņiem, ievirzīs mūsu vilcienu uz pareizajām sliedēm, kad tas būs nepieciešams, pasēdēs un paklusēs, kad redzēs, ka komanda tiek galā ar visu arī bez viņa vajadzības. Spēlētājs, kurš dod papildus morālo artavu, ar saviem ne ļoti tehniskajiem, tomēr ātrajiem uzbrukumiem un precīzajiem  metieniem. Ārpus hokeja laukuma? Ģērbtuvēs iekš skapīša daudz Dženiferas Anistones fotogrāfiju un plakātu, pēc katras spēles ir gatavs doties uz blakus hallei esošo sporta bāru, lai iedzertu viskiju, jebkurā gadijumā, vai nu sērojot par zaudējumu, vai svinot uzvaru!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Snickers Ceturtdiena Jūnijs 12, 2014 2:27 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 #2 TPU - Page 2 Empty Re: S4 #2 TPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā