S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Kristz Svētdena Aprīlis 13, 2014 12:03 pm

Tad nu tā , lai palielinātu aktivitāti , es izdomāju uztaisīt TP uzdevumu .

Šajā uzdevumā jums jāapraksta viena komanda (izņemot savu) , kura šajā sezonā varētu pārsteigt .

Vērtēšanas tabula
<150 vārdiem 3TP
150 -> 250 vārdiem 4TP
250 -> 350 vārdiem 5TP
350 -> 450 vārdiem 6TP
500> vārdiem 7TP

+ Tiks vērtēta kvalitāte skalā no 1 līdz 3TP

Par piedalīšanos nebūs TP , kopā maximums var saņemt 10TP .

Lai veicas , termiņš LĪDZ REGULĀRĀS SEZONAS SĀKUMAM !
Vērtēšu es ...


Saņēmēji :

The_Mazais - 6TP + 2TP = 8TP
BIG BOSS - 5TP + 1TP = 6TP
Appsole - 4TP + 1TP = 5TP
Sickbow - 7TP + 2TP = 9TP
Borderify - 4TP + 2TP = 6TP
Spuņģēnu Kombains - 3TP + 3TP = 6TP
Pakito - 6TP + 2TP = 8TP
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by The_Mazais. Svētdena Aprīlis 13, 2014 1:21 pm

Pagājusī sezona pierādija to ka jebkura komanda var uzvarēt  jebkuru. Tas, manuprāt, ir priekšnoteikums jaunajai sezonai, lai tā izvērstos ļoti interesanta un neparedzama. Uzskatu ka var pārsteigt jebkura komanda, bet šīs divas varētu pārsteigt visvairāk.Iespējams ka mazliet pārkāpju noteikumus, bet es uzskatu ka jaunajā sezonā varētu pārsteigt divas komandas: Rīgas Trieciens un Oslo Wild Cats. Kādēļ tieši šīs divas komandas?
Sākšu ar Triecienu. Rīgas Trieciens jaunajā  sezonā būs līgas čempions kurš centīsies aizstāvēt savu izcīnīto titulu. Pērnajā sezonā komandu vadīja Skipper un kikish18. Vienam otru aizstājot, kad ir nepieciešams, Trieciens izcīnīja čempionu titulu finālā pārspējot Oslo Wild Cats. Komandas Gm visu sezonu komandu noturēja nemainīgi augstā līmenī, protams ar dažiem nenozīmīgiem kritumiem garajā sezonā, bet tas nebija nekas ilglaicīgs un kastāds kas varētu ietekmēt iekļūšanu PLAYOFF. Cik esmu lasījis tad jaunajā sezonā nekas īsti komandas vadībā nemainīsies un  komandai ir tikai viens mērķis, nevienam neatdot savu izcīnīto titulu. Domāju ka Triecienam šī sezona nemaz nebūs tik viegla, jo konkurenti pastiprinās un kaut gan Trieciens starp sezonā nav zaudējis daudz spēlētāju, vienalga jaunā sezona nebūs viegla, jo parējās komandas centīsies apturēt Trieciena uzvaru gājienu.
Kāpēc Oslo”Wild Cats”?
Oslo ir vienīgā komanda kura visās trīs sezonās ir spēlējusi finālā, un  visās trīs reizēs ir zaudējusi finālā. Komandas treneris Artūrs ir apņēmības pilns lauzt šo nepatīkamo tradīciju, aizkļūt pārliecinoši līdz finālam un tur zaudēt. Pirms jaunās sezonas Oslo nav pametuši komandas līderi. Pirms jaunās sezonas Oslo pievienojās Tamperes Vilku neapšaubāms pirmais numurs vārtsargs Intars Barsovs. Kurš jau a Vilku komandu ir spējis izcīnīt divus titulus. Oslo lielākais vilcējspēks ir Arthur Grosberg kurš, jau manuprāt, trešo sezonu pēc kārtas ir rezultatīvākais spēlētājs. Vēl īsti neviena komanda nav atklājusi kā apstādināt Oslo komandas līderi.
Iespējams,  ka šīs komandas nebūtu tās lielākā pārsteiguma autores, bet es uzskatu ka nevienam nebūtu pārsteigums ja šīs abas komandas spēlētu fināla kā arī šo komandu panākumi nebūtu pārsteigums. Taču esmu pārliecināts ka abas šīs komandas vēlēsies apturēt viņu konkurenti. Katrā konferencē ir vismaz  trīs komandas kuras varētu patraucet iekļūt uzreiz konferences finālā  un abām šīm komandām var nākties spēlēt par iekļūšanu konferences finālā. Šo komandu finālu es neprognozēju, jo ceru ka es  ar Vilku komandu spēsim patraucēt Oslo ”Wild cats” iekļūšanu finālā.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by BIG BOSS Svētdena Aprīlis 13, 2014 7:44 pm

Man šķiet ka tikai kādas 2 komandas var parādīt ko pārsteidzošu.
1. komanda - Talsu Lokomativ kura tikai pagājušās sezonas beigās atrada savu spēli, un es domāju ka pa starpsezonu tā to nebūs zaudējusi bet gan uzlabojusi. Komandai ir pievienojies Ingus Grigorjevs kurš pēc manām domām ir ļoti spēcīgs, visticamāk labākais spēlētājs Alens Paurs arī ir palicis, kā arī viņiem ir ļoti labi centri kā - Fredis Mārvins un Pēteris Jagudins. Vispār pa starpsezonu komanda ir ļoti stiprinājusies un nu jau komandā vairākums spēlētāju ir aktīvi. Protams Lokomativ galvenais vārtsargs ir beidzis karjeru, bet viņa vietā ir nācis tik pat labs ja ne vel labāks! Vienīgā varētu pieklibot aizsardzība jo tur visi ir neaktīvie, un tomēr varbūt manas šaubas ir nepamatotas jo visi aizsargi tomēr ir trenēti! Kopumā tīri laba komanda!

2. komanda - Aizputes Indiāņi kuri pagājušo sezon tika Play-Offos taču tur bez uzvarām zaudēja Vilkiem. Es domāju ka šī komanda var parādīt labu sniegumu jo tā ir ļoti aktīva un arī trenēta komanda ar labākiem spēlētājiem nekā Lokomativ, un arī Indiāņi nav izņēmums jo arī šajā komandā trenētākais spēlētājs ir komandas galvenā trenera. Lielākais faktors šajā komandā ir komandas galvenā trenera faktors, jo tomēr šīs komandas treneris ir visnepieredzējušākais līgā, tādēļ viss atkarīgs no tā cik labi viņam sanāks salikt taktikas un arī cik daudz viņš ieklausīsies sava brāļa un citu cilvēku padomos.

Rezumējums: Abas komandas ir labas ar potenciāli labiem spēlētājiem,viss būs tikai atkarīgs no tā, kā šie spēlētājo realizēs šo potenciālu laukumā, un protams no tā kādas taktikas izvēlēsies komandu treneri. Un ja salīdzina tad labāki spēlētāji ir Indiāņiem, bet labākas taktikas ir Lokomatīvei, tādēļ prognozēt kura komanda parādīs labāku sniegumu spēlēs ir ļoti grūti, vieglāk tas būs pēc pārbaudes spēlēm!
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Appsole Svētdena Aprīlis 13, 2014 10:10 pm

Pēc, pagāšās sezonas beigām, kad notika brīnums un uzvarēja "Trieciens". Viss mainīsies šogad.
Un tātad;Es domāju ka šajā sezonā varēs pārsteigt Cēsu "Vikingi", jo viņiem pagaidām pārņemot spunģēna "kombaina" spēlētājus, kas nav tie veiksmīgākie un labākie, toties viņš piesaistīja, Lauri Prikuli, Kristu Zommeru un arī pats GM Valts Pavasars. Draftā arī tika iegūti perspektīvi spēlētāji. Viņi varētu veidot konkurenci "Ērgļiem" un arī "lūšiem".

Vēl viens no šīs sezonas lielākajiem jautājumiem ir vai Oslo beidzot pārkāps melno svītru un iegūs Kausu. Vienīgais kas var viņus izvilkt ir treneris Artūrs, kā viens no labākajiem visā līga.Katrā konferencē ir vismaz trīs komandas kuras varētu patraucet iekļūt uzreiz konferences finālā un abām šīm komandām var nākties spēlēt par iekļūšanu konferences finālā.

Rezumējot visu kopā, sanāk ka no šīs sezonas neko nevar gaidīt, var atgadīties viss, kaut vai uzvarēt lūši.
Uzvarēs komanda ar vislabākajām taktikām,spēlētājiem un treneru uzņēmību.
Lai veicas jums.
Un varbūt tiekamies finālā.
Appsole
Appsole
Mike Brown #99 (GK)

Postu skaits : 552
Join date : 08.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Kristz Pirmdiena Aprīlis 14, 2014 2:55 pm

Atjaunots !
Labs sākums Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Sickbow Pirmdiena Aprīlis 14, 2014 11:07 pm

Labvakar, cienījamais lasītāj. Šodien +/- pastāstīšu Jums principā par visām komandām ceturtajā sezonā, ko es personīgi sagaidu no tām, kādas ir manas prognozes par tām un tā tālāk. Sāksim ar komandām kas, manuprāt, mani nepārsteigs uz ceturto sezonu, viennozīmīgi tur izceļas divas stabilas, bet ne tās augstākās komandas - Bauskas Lūši kā arī Talsu Lokomatīve. Kāpēc tieši no šīm komandām es negaidu nekādus pārsteigumus? Faktori ir vairāki, kā pirmais varētu būt principā nekādas izmaiņas komandu sastāvos, tie paši uzbrukuma flangi, aizsardzības, kā arī vārtos nekas jauns mūs negaida no šīm abām komandām. Es pat nebrīnītos, ja šīs komandas uz ceturto sezonu nemainītu taktikas uz spēlēm. Visdramatiskāk šīm komandām būs ar menedžeriem, Bauskas Lūši maina komandas vadību, kad es pat līdz galam nesaprotu kas vadīs šo komandu uz ceturto sezonu, kas ar Loko? Pavisam vienkārši, neaktivitāte no spēlētājiem, neaktivitāte no vadības, ko mēs tur varam cerēt? Neko!
Vēl man pamatā ir trīs komandas kuras vienmēr +/- ir bijušas līgas augšpusē, komandas kuras vienmēr strādā cītīgi pie taktikām, cīnās par pirmajām vietā Play-off'os. - Oslo Wild cats, Rīgas Trieciens kā arī Tamperes Wolves. Triecienam pēc mana prāta uz ceturto sezonu ir pazuduši daži spēcīgi komandas balsti kā vislielāko piemēru es varētu nosaukt Lauri Prikuli. Protams viens cilvēks neveido visu komandu, bet bez jebkura balsta sāk pazust komandas pamats, tātad manas prognozes ir, ka Rīgas Trieciens varētu pazemināties šosezon. Turpinam ar Tamperes Wolves, komanda zaudējusi vienu no līgā spožākajiem vārtusargiem Intaru Barsiku, bet pārējais komandas sastāvs ir ļoti sabalansēts tāpēc domāju, ka šī komanda iedzīvosies pa topa virsotnēm. Par Oslo diemžēl noteikumu pēc nevaru aprakstīt, bet ceru, ka būs atsevišķs uzdevums kur varēšu izstāstīt ko sagaidu no savas komandas.
Turpinam ar Aizputes Indiāņiem (man vēl Ledlauži) kā arī Valmieras Ērgļiem. Komandas kuras ļoti labi piestrādājušas, lai sabalansētu labu sastāvu uz ceturto sezonu. Bet neizpaudīšos, jo šīm komandām vēl viss priekšā, kā vislielākais piemērs ir tas, ka Indiāņiem šī būs tikai otrā sezona.
Bet tagad komanda kura mani fascinē visvairāk, jeb piesaista uz ceturto sezonu. Vienkārt zinot Valtu (klasesbiedrs) liekas, ka tur nekas neizdosies, iemesls pavisam vienkāršs - " Valts tač ir slinks! ", bet pašlaik viņš ir pierādījis pretējo, nokomplektējot samērā normālu sastāvu, "nočiepjot" citām komandām labus spēlētājus kā piemēram Prikulis, Zommers kā arī nevaram aizmirst par viņu pašu. Bet kas man liekas šajā komandā švakais posms? Viennozīmīgi aizsardzība + vārtu sargāšana. Aizsardzībā neredzu pašlaik nevienu pieredzējušu, aktīvu aizsargu, visi tie paši vecie no Kombaina, vārtusargs Ozoliņš, hmmm..laikam pilnīga nulle, tad jau varēja to pašu Ziemeli no drafta nodraftēt un likt kā pamatvārtusargu. Ieteiktu Valtam atrast kārtīgu pamatvārtusargu.
Beigubeigās novēlu visām komandām, to menedžeriem, spēlētājiem izdevušos sezonu. Pelniet naudu, "dīciet" lielas algas no šefiem, prasiet prēmijas un izmantojiet šo naudu lietderīgi - treniņiem. Un pat nemēģiniet meklēt savu veiksmi TOTO, jo Jūs to tur neatradīsiet. Lai visiem veiksmīga sezona, neaizmirstiet, ka Šmulāns Oslo WILD cats komandai veidos aizsardzību, tāpēc baidieties no spēlēm pret mums. Ieteiktu nemaz nenākt manā zonā, jo agresivitāte man uz ceturto sezonu būs simtsprocentīga, bet varu Jūs iepriecināt ar vienu pozitīvu ziņu, ja tā būs mājas spēle priekš Oslo tad mēs Jums palīdzēsim tikt mājās pēctam. Veiksmi veči, PAR OSLO!!

 OWC Trieciens Wolves Ērgļi Indiāņi Vikingi Lūši Lokomativ

Vārdu skaits:
Sickbow
Sickbow
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/

Postu skaits : 311
Join date : 15.11.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Smiltene

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by BIG BOSS Pirmdiena Aprīlis 14, 2014 11:29 pm

Sickbow pilnīgi piekrītu par pirmajām 2 komandām, pilnīgi nekas jauns sastāvos nav, pilnīgi nekas!
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Zommers Otrdiena Aprīlis 15, 2014 7:47 am

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... AYh7xc0xgRTaAAAAAElFTkSuQmCC

Indiāņiem ir jau ceturtā sezona,bet Valmierai būs tikai otrā Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Valts Otrdiena Aprīlis 15, 2014 3:07 pm

Nūū, darbā diezgan daudz kļūdu!!!

"Aizsardzībā neredzu pašlaik nevienu pieredzējušu, aktīvu aizsargu, visi tie paši vecie no Kombaina,"
Un starp citu man ir trīs aktīvi aizsargi. Very Happy 

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Kristz Otrdiena Aprīlis 15, 2014 3:10 pm

Atjaunots !
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Aprīlis 15, 2014 3:40 pm

Valtspav rakstīja:Nūū, darbā diezgan daudz kļūdu!!!

"Aizsardzībā neredzu pašlaik nevienu pieredzējušu, aktīvu aizsargu, visi tie paši vecie no Kombaina,"
Un starp citu man ir trīs aktīvi aizsargi. Very Happy 

Trīs?
Kautkā atminos divus Very Happy
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Kristz Otrdiena Aprīlis 15, 2014 3:46 pm

Robertinsh rakstīja:
Valtspav rakstīja:Nūū, darbā diezgan daudz kļūdu!!!

"Aizsardzībā neredzu pašlaik nevienu pieredzējušu, aktīvu aizsargu, visi tie paši vecie no Kombaina,"
Un starp citu man ir trīs aktīvi aizsargi. Very Happy 

Trīs?
Kautkā atminos divus Very Happy
Vlaters , Staņevičs , Ozols Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Snickers Otrdiena Aprīlis 15, 2014 3:54 pm

Ozols  WTF
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Aprīlis 15, 2014 4:23 pm

Ozols jau neaktīvais ;D
Tad jau man ar 8 aktīvi aizsargi, visi pirms pāris mēnešiem bija on ! Laughing
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Valts Otrdiena Aprīlis 15, 2014 7:45 pm

Robertinsh rakstīja:Ozols jau neaktīvais ;D
Tad jau man ar 8 aktīvi aizsargi, visi pirms pāris mēnešiem bija on ! Laughing

Viņš nesen nopirka treniņu!!!!
Skypa komandas čatā arī raksta...
Sorry, bet tā aktivitāšu pārbaude, ir diez gan liels bullshits. Atklājas diez gan daudz LSHL trūkumi, vāļās vietas.

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Borderify Sestdiena Aprīlis 19, 2014 2:08 pm

Labdien, šis būs neliels skatījums no manas puses uz jauno sezonu un par šīm sezonas grūtībām, un jaunajām komandām un to sastāviem.

Sākšu ar jauno komandu Cēsu Vikingiem -
Šai komandai ir ļoti labi un pieredzējuši spēlētāji un galvenais komandas vadītājs ir ļoti gudrs un tehniski spēcīgs spēlētājs, kas var sagādāt lielas problēmas citām komandām. Par šo komandu ļoti daudz diskutē un daudzām komandām šī komanda varētu sagādāt lielas grūtības.

Nākamā komanda par ko varētu parunāt ir Rīgas Trieciens kura arī nav tā švakākā komanda, manuprāt šajā sezonā būs sīva cīņa starp – OSLO, TRIECIENU, VIKINGIEM, jo visas komandas grib uzvarēt un neviena nevēlēsies palikt otrā vai trešā vietā. Rīgas Triecienam ir spēcīgi un aktīvi spēlētāji, kas ir gatavi palīdzēt komandai vienmēr.

Aizputes Indiāņi jeb vecie Ledlauži, šajā komandā es nevienā spēlētājā potenciālu nesaskatu un neredzu viņus kā S4 draudus kādai komandai, bet nu visādus brīnumus varam sagaidīt, jo parasti tie klusākie ūdeņi ir visskaļākie.

Galu, galā nonāku pie tāda secinājuma, kad visām komandām ir jācinas un nav jēga daudz spiredelēt kura ir labāk un kura ir sliktāka, visas komandas var saņemties un spēlēt ļoti labi. Novēlu visām komandām labus rezultātus un izturību jaunajā sezonā. Galvenais nepadoties pie iecerētā un cīnīties līdz galam. LAI VEICAIS!

Borderify
Borderify
Ričards Kurmis
Ričards Kurmis

Postu skaits : 20
Join date : 08.02.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Smiltene

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Kristz Pirmdiena Aprīlis 21, 2014 2:42 pm

ATJAUNOTS !
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Spuņģis Otrdiena Aprīlis 22, 2014 9:56 pm

Sveicināti! Jaunās sezonas priekšvakarā piedāvāju savu skatījumu uz ceturtās sezonas potenciālajiem ''melnajiem zirdziņiem'' - Cēsu Vikingiem!

Manuprāt, Cēsīs savu jauno mājvietu atraduši ļoti daudz spēcīgu hokejistu. Daudziem par pārsteigumu uz jauno komandu pārcēlās tādi pazīstami vīri kā Krists Zommers un Lauris Prikulis, kuri, protams, Cēsīs tiks novērtēti un lietderīgi arī izmantoti. Skaidrs, ka abiem leģionāriem pievienojot mājinieku Valtu Pavasaru
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Powrish Otrdiena Aprīlis 22, 2014 10:26 pm

Sveiki šeit ar jums Miervaldis Dežurants LSHL apskatnieks un analītiķis, sezona jau ir šeit pat, un jau norisinās pirmā spēle starp S3 finālistiem.
Ātri vēl gribēju izsteikt savas domas par vienu komandu, komanda kas mūs varētu pārsteigt.
Ir mainījušies daudzi ĢM. Krista vietā Zholtok, Vairoga vietā The Mazais, Lūšos aizgājis par treneri palīdzēt vecais Lokomativ treneris BIG BOSS, vecais Kombains pazdudis, nu ir Vikingi kurus vada Valtspav, kā nesen uzzināts Ērgļus uz brīdi vada viens pats Robeertinsh jo Appsole aizgājis no komandas.
Bet nu uz aci labākie sastāvi izskatās čempionbvienībai - Triecienam, Valmierai ir vērā ņemams sastāvs, taču no komandas aizgāja Mike Brown, brīnums, bet kautkā jāizstiek bez stabilā vārtussarga. Indiāņi izskatās novākuši labu sastāvu, var gaidīt daudz ko no viņiem! Oslo - Domāju otrais labākais sastāvs LSHL aiz Trieciena. Loko, kā jau tiek runāts, labākais sastāvs jebkad kluba vēsturē. Wolves, daudz čempioni, nav daudz teicami hokejisti, bet ļoti pieredzes bagāti, un meistarīgi spēlētāji!
Bet komanda no kuras varētu sagaidīt kautko negaidītu?
Es laikam atšķiršos no maniem kolēģiem, pārsvarā kā pārsteigumu izliek Vikingus, protams, laba triecienmaiņa, jaunais ĢM. Valtspav var labi debitēt savā amatā, taču komandai ir tikai pāris līderi.
Es šajā rakstā izscelšu Aizputes ''Indiāņus''.
Ģenerālmenedžeru maiņa nebūs nekas traks, Zholtok komandā ir jau ļoti sen, pārzin komandu, katru spēlētāju, komandas vājās un stiptrās puses, ilgi assistējis Kristam, taču tagad assistentam ir iespēja kļūt par galveno! Vai viņš sevi pierādīs, es domāju ka jā!
Komandu viņš nenogremdēs, tas jau ir noteikti, ar komandu labi strādājis starpsezonā, novācis labu sastāvu.
Viņam assistēs T-Mac, domāju šis treneru pāris varētu būt ļoti labs, un veiksmīgs, bet to rādīs sezona, un komandas spēle!
Komandā līderi netrūkst! Domāju viens no līgas labākajiem centra spēlētājiem Uvis Zommers rādīs teicamu spēli arī šajā sezonā, S3 debitants JJ Heskey varētu arī uzņemties lielu lomu komandā, vispār šādu lomu būtu gatavs uzņemties katrs Indiānis, bet es domāju ka komandas līderi būs : Zommers,Heskey,Odzītis,Jarnkrok,Rozentāls,Ozols,Balder, bet ne tikai šie!
Vārtos : MacTavish un Annens, var rādīt gan stabilu spēli, bet ir arī neveiksmīgās dienas.
Domāju komandas stiprā puse varētu būt uzbrukums, bet neizskatās ka aizsardzība būtu vāja.
Komandai primārais ir tikt play offos, viņu konferencē vēl ir Wolves, Wild Cats, Lokomativ, šajā konferencē būs liela cīņa par katru punktu, un būs ļoti intresanti.
Domāju varam gaidīt daudz no Aizputes Indiāņiem!
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Kristz Piektdiena Aprīlis 25, 2014 3:22 pm

Atjaunots pēdējo reizi , un slēgts Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 :: #1 :: Rakstāmais ... Empty Re: S4 :: #1 :: Rakstāmais ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā